Omakissa
ISROK 73. kansainvälinen rotukissanäyttely
Järjestävä yhdistys Itä-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.12.2017 Loppuu 2.12.2017
Ilmoittautuminen alkaa 17.9.2017 Ilmoittautuminen loppuu 12.11.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 20.11.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 320   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti nayttely@isrok.net
Paikka KUOPIO
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Tiina Räsänen, puh. 045 643 4600, tiina.rasanen@isrok.net
Näyttelypäällikkö: Kaisa Savolainen, puh. 050 362 6260, kaisa.savolainen@isrok.net
Pääassistentti: Ann-Marie Määttä, e-mail: ann-marie.maatta@isrok.net
Palkinnot: Anne Röpelinen, puh. 040 534 5650, anne.ropelinen@isrok.net

Yhteydenotot pääasiassa sähköpostitse! Puhelimitse vain iltaisin klo 17-20!
Lisätietoja Näyttelyyn ilmoittaudutaan ensisijaisesti Omakissan kautta viimeistään 5.11.2017. Ilmoittautumiset maksetaan Omakissasta saatavilla laskuilla. Älä muuta laskujen tietoja ja muista käyttää maksaessasi viitenumeroa. Ilmoittautumisen jälkeiset muutokset ovat mahdollisia sähköpostitse nayttely@isrok.net.

Jos ilmoittautuminen Omakissan kautta ei onnistu, tulee ilmoittautumienen tehdä kirjallisesti 3.11.2017 mennessä osoitteella: Tiina Räsänen, Puijonsarventie 21 C 17, 70260 KUOPIO. Ilmoittautumiset maksetaan ilmoittautumisen yhteydessä ISROKin tilille FI43 5397 0820 0463 24, käyttäen viitettä 0026. Liitä maksukuitin kopio ilmoittautumislomakkeen takapuolelle.

Paperinen näyttelyluettelo tilataan etukäteen joko Omakissan kautta tai paperisen ilmoittautumislomakkeen liitteellä. Luettelo on saatavana maksutta PDF -tiedostona.

Näyttelyssä valitaan kaksi kategorian parasta kotikissaa, jos ilmoittautuneita kotikissoja on vähintään kymmenen. Muuten näyttelyssä valitaan yksi näyttelyn paras kotikissa.

Jos sinulla on vajaita leimakortteja, ota yhteyttä näyttelysihteeriin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 77 73 2 0 2
2 117 115 0 0 2
3 57 57 0 0 0
4 94 91 1 1 1
Kotikissat 6 5 0 0 1
Yhteensä 351 341 3 1 6

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo Abs
2 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo Abs
3 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
4 EXO n 03 Preciousice Shadow Dancer 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
5 EXO a 21 33 Ayser's Twilight 1 Naaras 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández Abs
6 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM
7 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 17 (Veteraani) González-Redondo Jorge Fernández 1
7 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM NOM BIS
8 PER a 24 FI*Dirlandan Twilight 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
9 PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 17 (Veteraani) González-Redondo Jorge Fernández Abs
9 PER f 22 FIN*Kultaviiksen Annabella 1 Naaras 1 (SC) Padovano Nico Abs
10 PER ns 24 62 FI*Timanfaya More Than Words 1 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández Abs
11 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández KM NOM
12 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM
13 PER n 01 21 62 FI*Chevhill's Summer Flirt 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
14 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP
15 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
16 RAG n FI*Maplehill's Creole Blues 1 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
17 RAG n FI*Pirtti-Viiksen Mirhami 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 BIV
18 RAG a FI*AijaiCats Charming Carla 1 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo DISQ AGR.
19 RAG a FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl 1 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB BIV NOM
20 RAG a FI*Stardoll's Dawning Blue 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
21 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
22 RAG c FI*MistyNight Ferdinand 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
23 RAG c FI*Celestial's King of Finland 1 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
24 RAG f FI*Maplehill's Sugar Blossom 1 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
25 RAG n 21 Gayaneh Oscarella omen 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
26 RAG a 21 FI*Emija's Elvis 1 Uros 15 (Siitos) González-Redondo Jorge Fernández
26 RAG a 21 FI*Emija's Elvis 1 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
27 RAG d 21 FI*Helmikeijun Black Pearl 1 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
28 RAG e 21 FI*Uniklubin Karelia 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
29 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB
30 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB BIV NOM
31 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 NOM BIS
32 RAG n 03 FI*Stardoll's Dark Matter 1 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 NOM
33 RAG n 04 FI*Darkie's Yume 1 Uros 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB
34 RAG n 04 FI*Celestial's Eternal Flame 1 Uros 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB
35 RAG a 03 FI*Celestial's Hot Shot 1 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
36 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
37 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS
38 RAG a 04 FI*MistyNight Eleonore 1 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC NOM
39 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 6 (IP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGPIB NOM
40 RAG f 04 FI*Pirtti-Viiksen LUMIHILE 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
41 RAG g 04 FI*Uniklubin Tirlittan 1 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
42 RAG g 04 FI*Collicatin Hempeä Helmi 1 Naaras 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1
43 RAG n 03 21 Gayaneh Mimulus macula 1 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
44 RAG n 03 21 FI*Celestial's SweetDreams of PerfectChange 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
45 RAG n 04 21 FI*Darkie's Kitai 1 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
46 RAG a 03 21 FI*BlackRain's Impossible To Resist 1 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
47 RAG a 03 21 FI*Celestial's UandMe and the Devil makes3 1 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
48 RAG a 04 21 FI*AijaiCats Unique Umer 1 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
49 RAG a 04 21 FI*Darkie's Kyoumi 1 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP
50 SBI n FI*Felinessi Boris 1 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
51 SBI n FI*Helin's Anastasia Alma 1 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
52 SBI a FI*Ziazan Michi 1 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM BIS
53 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 17 (Veteraani) González-Redondo Jorge Fernández 1 NOM BIS
53 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 2 (SP) Padovano Nico KM
54 SBI c S*Nashville's Doug Seegers 1 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM
55 SBI c S*Varicella's Lilac Banzi 1 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández Abs
56 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM BIS
57 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 17 (Veteraani) González-Redondo Jorge Fernández 3
57 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
58 SBI g FI*Rais-Kis Piparminttu-Pipsa 1 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
59 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Padovano Nico Abs
60 SBI n 21 S*Liljebrand's Tor 1 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
61 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 1 Naaras 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS
62 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Padovano Nico KM NOM BIS
63 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang 1 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
64 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela 1 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
65 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 1 Naaras 1 (SC) Padovano Nico KM
66 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 1 Naaras 17 (Veteraani) González-Redondo Jorge Fernández 2
67 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS NOM BIS
68 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) Padovano Nico KM
69 ACL II / ACL n 09 FI*Siriuksen VincentCurl 2 Uros 9 (Avoin) Dziemidowicz Martyna EX1 CAC
70 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
71 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
72 MCO I / MCO n FI*ZiBaZoon Dominus Maximus 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
72 MCO I / MCO n FI*ZiBaZoon Dominus Maximus 2 Uros 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB BIV
73 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Celaeno 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX3
74 MCO I / MCO n FI*KingLeo's I am Merope 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
75 MCO I / MCO a FI*KingLeo's I am Taygete 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX2
76 MCO I / MCO a FI*LovelyLife Vive L'amour Vivian 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX4
77 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
78 MCO III / MCO a 22 FI*KingLeo's Heaven Can Wait 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC BIV NOM BIS
79 MCO III / MCO a 22 FI*Moggi Hanna Tädinkakku 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
80 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
81 MCO III / MCO n 22 FI*Goldenstream's Top Gear 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX2
82 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
83 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
84 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Ice Cube 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX2
85 MCO III / MCO a 22 FI*Goldenstream's You Can Do It 2 Uros 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lion King 2 Uros 5 (IC) Padovano Nico EX1 No Cert
87 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Goldenstream's Adventure of a Lifetime 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC BIV
88 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Tigerworld Dharma Dorje 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 NOM
90 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's Born To Be Wild 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 BIV
91 MCO IV / MCO n 09 22 FI*LovelyLife Up And Go Uula 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX2
92 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Moggi Iiris Kohvee 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
93 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
94 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Encore Amy Jade 2 Naaras 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB BIV
95 MCO IV / MCO n 09 23 FI*LovelyLife Movie's Maverick 2 Uros 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB NOM
96 MCO IV / MCO a 09 23 FI*Goldenstream's ZZ Top 2 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
97 MCO V / MCO f 22 FI*Haapamäen Aili Ester 2 Naaras 9 (Avoin) Dziemidowicz Martyna EX2
98 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Guri-Malla 2 Naaras 9 (Avoin) Dziemidowicz Martyna EX1 CAC BIV
99 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Million Dollar Baby 2 Naaras 9 (Avoin) Dziemidowicz Martyna EX3
100 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 2 (SP) Dziemidowicz Martyna KM BIV
101 MCO V / MCO d 22 FI*LovelyLife Lucky Lordi 2 Uros 8 (PR) Dziemidowicz Martyna Abs
102 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Gaute Gautesen 2 Uros 10 (KAS) Dziemidowicz Martyna EX1 CAP
103 MCO V / MCO e FI*NineTales McGregor 2 Uros 10 (KAS) Dziemidowicz Martyna EX2
104 MCO V / MCO f 22 FI*Chamberlain Get It Hot 2 Naaras 10 (KAS) Dziemidowicz Martyna EX2
105 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Bell Flower 2 Naaras 10 (KAS) Dziemidowicz Martyna EX1 CAP
106 MCO VI / MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 3 (GIC) Dziemidowicz Martyna EX1 CACS NOM
107 MCO VI / MCO d 09 22 RU*Unicum Lucifer 2 Uros 5 (IC) Dziemidowicz Martyna EX1 CAGCIB BIV
108 MCO VI / MCO f 09 22 FI*LovelyLife Tico Tico Tiny Dancer 2 Naaras 9 (Avoin) Dziemidowicz Martyna EX1 CAC
109 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Hard as a Rock 2 Uros 11 (Nuoret) Dziemidowicz Martyna EX1
110 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Eternal Elettra Rossellini 2 Naaras 11 (Nuoret) Dziemidowicz Martyna EX1
111 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
111 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 4 (GIP) Dziemidowicz Martyna EX1 CAPS
112 MCO VI / MCO e 09 23 FI*LovelyLife New Ages Nuutti 2 Uros 10 (KAS) Dziemidowicz Martyna EX1 CAP BIV
113 MCO VI / MCO d 09 22 FI*LovelyLife Tico Tico Thunderbolt 2 Uros 10 (KAS) Dziemidowicz Martyna EX2
114 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 4 (GIP) Dziemidowicz Martyna EX1 CAPS
115 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 6 (IP) Dziemidowicz Martyna EX1 CAGPIB NOM BIS
116 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 6 (IP) Dziemidowicz Martyna EX1 CAGPIB BIV NOM
117 MCO VII / MCO ns FI*LovelyLife Amor Aida 2 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 4
117 MCO VII / MCO ns FI*LovelyLife Amor Aida 2 Naaras 8 (PR) Dziemidowicz Martyna EX1 CAPIB
118 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 1 (SC) Dziemidowicz Martyna KM
119 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria 2 Uros 3 (GIC) Dziemidowicz Martyna EX1 CACS BIV
120 MCO VIII / MCO fs 09 FI*Mahtitassun EteväEmäntä 2 Naaras 3 (GIC) Dziemidowicz Martyna EX1 CACS
121 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 3 (GIC) Dziemidowicz Martyna EX2
122 MCO VIII / MCO ds 03 22 FI*BellaAmare's Eternal Living Flame 2 Uros 11 (Nuoret) Dziemidowicz Martyna EX1
123 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Ice Dream 2 Naaras 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX1
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 4 (GIP) Dziemidowicz Martyna EX1 CAPS
125 MCO VIII / MCO ds 09 FI*Mahtitassun IhaSama! 2 Uros 10 (KAS) Dziemidowicz Martyna EX1 CAP
125 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*Mahtitassun IhaSama! 2 Uros 13c (Määrittely) Wilczek Anna MCO ds 09
126 MCO IX / MCO w 63 FI*Rotcat Tomboy Of Finland 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
127 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Aglaya 2 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB NOM
128 NEM I / NEM n FI*SiniTaigan Burza 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
129 NFO I / NFO a FI*RockyHill's ZuriNia 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
130 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
131 NFO II / NFO n 09 Oliver James Forest Myths 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM
132 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
133 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
134 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM NOM
135 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 NOM
136 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
136 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 2 (SP) Padovano Nico KM NOM
137 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne 2 Uros 3 (GIC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACS
138 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB BIV NOM
139 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Hattivatti 2 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX3
140 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Marjametsän Poika saunoo 2 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1 BIV NOM
141 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX2
142 NFO IV / NFO n 09 22 FI*GoldenFurry's Champion Charolais 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
143 NFO V / NFO d 24 FI*Lolcat's Mr. Churchill 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
144 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
145 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS BIV
146 NFO V / NFO f FI*Felicis Greta 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
147 NFO V / NFO g FI*Felicis Giselea 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
148 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi 2 Uros 5 (IC) Dziemidowicz Martyna EX1 CAGCIB NOM BIS
149 NFO VI / NFO d 09 22 FI*Glyrien's Princess Estelle 2 Naaras 9 (Avoin) Dziemidowicz Martyna EX1 CAC
150 NFO VI / NFO d 09 22 (N)Fodnaheia's Maffeo 2 Uros 11 (Nuoret) Dziemidowicz Martyna EX2
151 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Simca 2 Uros 11 (Nuoret) Dziemidowicz Martyna EX1 NOM BIS
152 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Regina 2 Naaras 11 (Nuoret) Dziemidowicz Martyna EX1
153 NFO VI / NFO d 03 22 (N)Tingoskattens Jonny 2 Uros 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna Abs
154 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Hopeahännän Satuprinsessa 2 Naaras 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX1 BIV NOM BIS
155 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
155 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 2 (SP) Dziemidowicz Martyna KM
156 NFO VI / NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso 2 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1
156 NFO VI / NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso 2 Uros 6 (IP) Dziemidowicz Martyna EX1 CAGPIB
157 NFO VI / NFO f 09 FI*Hopeahännän Frida Kahlo 2 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
157 NFO VI / NFO f 09 FI*Hopeahännän Frida Kahlo 2 Naaras 6 (IP) Dziemidowicz Martyna Mitätöity Mitätöity
158 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr 2 Uros 3 (GIC) Dziemidowicz Martyna EX1 CACS
159 NFO VII / NFO gs FI*Lolcat's Samantha Jones 2 Naaras 9 (Avoin) Dziemidowicz Martyna EX1 CAC
160 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Hymypoika 2 Uros 11 (Nuoret) Dziemidowicz Martyna EX1 BIV
161 NFO VIII / NFO fs 09 FI*GoldenFurry's Last Wish 2 Naaras 9 (Avoin) Dziemidowicz Martyna EX1 CAC
162 NFO VIII / NFO fs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES 2 Naaras 12 (Pennut) Dziemidowicz Martyna EX1
163 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 11 (Nuoret) Padovano Nico Abs
164 SIB IV / SIB n 09 24 NO*Grensedalen Wendy 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
165 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ziazan Maharaj 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
166 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Mintsuliinin Dariella 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico Abs
167 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
167 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 4 (GIP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPS NOM
168 SIB VII / SIB ns 24 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri 2 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP NOM
169 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández KM BIV NOM
170 SIB VIII / SIB ds 01 21 62 FI*Cherrytail's Zinovia 2 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
171 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti 2 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
172 SIB VIII / SIB ds 09 11 FI*Lumikissan BlingBling 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM
173 SIB VIII / SIB fs 03 24 FI*Sipsun Baroness 2 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX2
173 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sipsun Baroness 2 Naaras 13c (Määrittely) Wilczek Anna SIB fs 03 24
174 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
175 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 17 (Veteraani) Martikainen Arja 2
175 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
176 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS BIV NOM BIS
177 BEN n 24 Ellmax Tom 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
178 BEN n 24 CattiCartano CatwalkJewel *** 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
179 BEN n 24 FI*Bengabling ALLEGRO ALGOT 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
180 BEN n 24 33 Boomer Leo Life 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
181 BLH n FI*Aurantia's Perfect Storm 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
182 BLH a FI*Londonfer Amazon Coupé 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM BIS
183 BLH d FI*Aurantia's Great Blizzard 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
184 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
185 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Martikainen Arja 2
185 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
186 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
187 BSH a FI*Coventry's Endymion 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
188 BSH c FI*Treselle's Utz von Trapp 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP NOM
189 BSH d FI*Aurantia's Bengal Tiger 3 Uros 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB NOM BIS
190 BSH e FI*Aurantia's Luminosity 3 Uros 7 (CH) Wilczek Anna Abs
191 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
192 BSH f FI*Duketin Gabrielle 3 Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
193 BSH g FI*Coventry's Indiana 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
194 BSH a 24 FI*Coventry's Wilma 3 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
195 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
196 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Prinsessa Lumikki 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
197 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS BIV
198 BSH ns 11 Valentino Moon Sissi, CZ 3 Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 No Cert
199 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
200 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kissanminttu 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
201 BSH bs 33 Shansel Mystical Smile of Mars 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 No Cert
202 BUR n FI*Almond's Freyja 3 Naaras 7 (CH) Martikainen Arja Abs
203 BUR n FI*Hokkuspokkus Cloud Strife 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
204 BUR n FI*Seirene Copacabana 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM
205 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 17 (Veteraani) Martikainen Arja 1
205 BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM NOM
206 BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
207 BUR c FI*Almond's Hiram Flaversham 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
208 BUR e FI*Pystymetsän Timofei 3 Uros 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
209 BUR h FI*Cattish Anna the Princess 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM
210 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM BIS
211 BUR j FI*Jigglypuff's Angelica Teach 3 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
212 CYM 51-52 / CYM g 51 FI*Pilkkumin Mona Lisa 3 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
213 EUR w 62 Paavo 3 Uros 17 (Veteraani) Martikainen Arja 1 NOM BIS
213 EUR w 62 Paavo 3 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM
214 EUR n 24 FI*Feronian Muskotti 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
215 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM BIS
216 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
217 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
218 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
219 MAN 53 / MAN f 03 53 FIN*Armain Domenica 3 Naaras 17 (Veteraani) Martikainen Arja 3
220 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM
221 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Wilczek Anna KM
222 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son 3 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
223 OCI bs 24 FI*Guttatus Bellatrix 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
224 OCI bs 24 FI*Punakuun Doris 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX2
225 SIN FI*Chai-lai Darling Daisy 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
226 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
227 ABY n FI*Redcheetah's Jade 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
228 ABY n Shadeaby Heartbreaker 4 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José Abs
229 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM NOM
230 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
231 CRX I / CRX o FI*Claypond's Fortune Fabuleuse 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
232 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS NOM BIS
233 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
234 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
235 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Joyride 4 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
236 CRX III / CRX h FI*Claypond's E's Elfina 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 BIV
237 CRX III / CRX d FI*Sirpaleen Caspian Apollon 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX2
238 CRX III / CRX d FI*Sweetpurr's Red Edition 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 NOM
239 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Taikametsän Divina Galica 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
240 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Taikametsän Bradley Baker 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
241 CRX VII / CRX n 31 FI*Claypond's Dragomir 4 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
242 CRX VII / CRX n 33 FI*Saca's Radiant Snow Whirls 4 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX2
243 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Touch of Moon 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
243 CRX VIII / CRX n 09 21 33 FI*Framillan Touch of Moon 4 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
244 CRX VIII / CRX n 01 21 33 FI*Taikametsän Bill Spencer Jr. 4 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB BIV
245 CRX VIII / CRX d 03 33 FI*Telltail's Freestyler 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
246 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Taikametsän Blake Hayes 4 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin EX1 CAP NOM
247 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM BIS
248 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 10 (KAS) Sahlberg Carin Abs
249 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
250 OSH b FI*Sultsinan Bobkatti 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
251 OSH e HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil 4 Uros 3 (GIC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACS
252 OSH e FI*BlackDevil's Drift Of The SunRice 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV NOM
253 OSH e FI*BlackDevil's Whistle Of The FireCracker 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX2
254 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
254 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 1 (SC) Sahlberg Carin KM
255 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC BIV
256 OSH f FI*BlackDevil's Frosty Northern Lights 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
257 OSH f FI*Nenatnak Fearless Dragon 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX2
258 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM BIS
259 OSH n 24 FI*Tabbytassun Asser 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
260 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro 4 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
261 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José Abs
262 OSH b 24 FI*WildHawk's Donehogawa 4 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC NOM
263 OSH b 25 FI*JellonCats Oliwa 4 Uros 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
264 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
265 OSH c 24 FI*LoudMeow Mr. Moonlight 4 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP NOM
266 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 15 (Siitos) Sahlberg Carin
266 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 1 (SC) Sahlberg Carin KM
267 OSH h 24 FI*EdaM's Chanel 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
268 OSH n 01 FI*Kuutarun Florence 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
269 OSH a 03 Jailhouse Rock Via Nocturna*PL 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna Abs
270 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look 4 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
271 OSH b 02 21 FI*Sultsinan Makundunchi 4 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
272 OSH f 03 IT*Brigitta Castle's Lions 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
272 OSH f 03 24 IT*Brigitta Castle's Lions 4 Naaras 13c (Määrittely) Wilczek Anna OSH f 03
273 PEB I / PEB b 83 Kaschemir Silver Dream Orient 4 Uros 7 (CH) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CACIB
274 RUS FI*Lolcat's Willow Rosenberg 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV NOM
275 RUS Habeebas Gracious Georgina 4 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
276 RUS FI*Lolcat's Queen Victoria 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
277 RUS Loren Divine Divinity*RU 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX2
278 RUS Vayun Ufne Koty*PL 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
279 RUS Diamond Neytiri*PL 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
280 RUS FI*Lolcat's Ariel 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
281 RUS FI*Sinnelli Marina 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
282 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 4 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB BIV
283 RUS FI*Lolcat's Anya 4 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
284 RUS FI*Janatuisen Anastasia La Duchesse 4 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
285 SIA n EE*Cepheus Siaoricat 4 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
286 SIA b FI*Kuutarun Francesca Guerriera 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
287 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
288 SIA n 01 FI*Sultsinan Itätuuli 4 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1
288 SIA n 01 FI*Sultsinan Itätuuli 4 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
289 SIA n 03 Apocalyptica Calypso 4 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM
290 SIA n 03 FI*Sultsinan Something Yammie 4 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
291 SIA b 03 21 Lord of Frost Via Nocturna*PL 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
292 SIA f 03 21 FI*EdaM's Beyonce 4 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
293 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM BIS
294 SOM n FI*Kharn-Ka Xahale Xpress 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
295 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
295 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM BIS
296 SOM n FI*Vulpes Alfeios 4 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
297 SPH I / SPH n 21 FI*Miisalan Kölli 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
298 SPH I / SPH n Dani Danati Bonaparte 4 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
299 SPH II / SPH n 03 FI*Wanadoo Kiana 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José Abs
300 SPH II / SPH n 03 FI*Wanadoo Marttina 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
301 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
302 SPH III / SPH h FI*Miisalan Justiina 4 Naaras 13c (Määrittely) Wilczek Anna SPH f 21 32 / SPH V
302 SPH V / SPH f 21 32 FI*Miisalan Justiina 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
303 SPH III / SPH g 21 FI*EEC's Great Sensation 4 Naaras 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
304 SPH IV / SPH d 09 21 FI*BritneyStar's Bobby Munson 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
305 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 BIV NOM BIS
306 SPH V / SPH f 03 32 Merloni Bianka 4 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX2
307 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
308 THA n Jasmine Tajska Chata*PL 4 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin Abs
309 THA n 21 Thaiblueangels Chisu 4 Naaras 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB
310 HCL Vili Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 2
311 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
312 HCS Doktor Schneider Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 2
313 HCS Humutyttö Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
314 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
315 BUR e FI*Almond's Freyr 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
341 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Dziemidowicz Martyna ACL II, MCO V, MCO VI, MCO VII, MCO VIII, NFO VI, NFO VII, NFO VIII 45
González-Redondo Jorge Fernández EXO a 21 33, PER a 33, PER n 01 62, PER ns 24 62, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG a 21, RAG f 21, RAG g 04, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI c, SBI g, MCO I, MCO IX, NFO IV, SIB VII, SIB VIII, VET 1 44
Kass Tellervo EXO n, EXO n 03, EXO n 24, PER a 24, PER n 01 21 62, RAG a, RAG a 03, RAG c, RAG e 21, RAG f 04, RAG n 21, SBI d, SBI f, SBI n, SBI n 21, TUV n 61-63, ACS IV, ACS XI, MCO III, NFO I, NFO II, NFO V 44
Martikainen Arja BEN n 22, BEN n 24, BLH a, BSH a, BSH bs 33, BSH c, BSH f, BSH g, BSH ns 11, BUR h, BUR n, OCI bs 24, VET 3 33
Martinez Vizcaino Juan José ABY n, BAL w 67, CRX II, CRX VII, OLH ns 24, OSH a 25, OSH b 25, OSH c 24, OSH e, OSH h, OSH h 24, OSH n, OSH n 01, PEB I, SIA n 03, SOM n, SPH II, SPH III, SPH IV, SPH V, HCL, HCS 39
Padovano Nico PER b, PER d, PER f 22, PER n 03, RAG a 03 21, RAG a 21, RAG d 21, RAG f, RAG n, RAG n 03, RAG n 03 21, RAG n 04 21, SBI b, SBI b 21, SBI d 21, SBI h, TUV d 61-63, TUV f 61-63, MCO IV, NEM I, NFO III, NFO IX, SIB IV, SIB VI 45
Sahlberg Carin ABY o, CRX III, CRX VIII, OLH ns 25, OSH a 24, OSH b, OSH b 02 21, OSH b 24, OSH d 24, OSH f, OSH f 03, OSH n 24, SIA b 03 21, SIA f 03 21, SIA n, SIA n 01, SPH I, SPH V, THA n, THA n 21, VET 2, VET 4 40
Wilczek Anna MCO VIII (13c), SIB VIII (13c), SPH III (13c), OSH f 03 (13c), BEN n 24 33, BLH d, BLH n, BLH ns 11, BML I, BSH a 24, BSH d, BSH e, BUR c, BUR e, BUR j, CYM 51-52, EUR d 24, EUR f 24, EUR n 24, EUR w 62, KOR, OCI b 24, OCI n 24, SIN, CRX I, CRX VI, OSH a 02 21, OSH a 03, RUS, SIA b 47
8 tuomaria.