Omakissa
PIROK 128.KANSAINVÄLINEN NÄYTTELY 2.9.2017 (Valkoinen)
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 2.9.2017 Loppuu 2.9.2017
Ilmoittautuminen alkaa 26.6.2017 Ilmoittautuminen loppuu 8.8.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 26.8.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään    Kategoriat 2, 3
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Ylöjärvi, Valkoinen
Toimihenkilöt Näyttelypaikka: Ylöjärven Liikuntakeskus, Elotie 14, 33470 Ylöjärvi
Näyttelypäällikkö: Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org, p. 0405599924
Näyttelysihteerit: Pia Hassell (Paperiset ilmoittautumiset sekä leimakortit), Koivuhaantie 4 B 5, 33480 Ylöjärvi, puh. 0415036421, Anne Ahlberg puh. 0449992800, Jari Kainulainen puh. 0503572559
Tavoitat näyttelysihteerit parhaiten sähköpostitse show@pirok.org, töissä emme hoida näyttelyasioita
Rotu- ja myyntipöydät: Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org,  p. 0407062191
Palkinnot ja ruusukkeet ovat tervetulleita: Katja Laakkonen, katja.laakkonen@pirok.org
Raha-asiat: Piritta Häkkinen, piritta.hakkinen@pirok.org
Assistenttianomukset osoitteeseen: assistentit@pirok.org
Lisätietoja Kissoilla mahdollisuus osallistua kahteen arvosteluun yhden päivän aikana.
Näyttelymaksu/kissa (1 arvostelu/2 arvostelua): 40 €/70 €, PIROK:in jäsenet 40 €/65 €,
ei-FIFe -kissat 50 €/ näyttely(ei leimakorttimaksua).
02.08-08.08 näyttelymaksu/kissa 40€/76€, PIROKin jäsenet 40€/72€

Leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille välittömästi ilmoittautumisen jälkeen.
Tarkistusluokka 15 € ja veteraaniluokka 10 € arvostelun yhteydessä, muutoin normaali näyttelymaksu. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia muun luokan yhteydessä.
Maksa käyttäen Omakissasta saamaasi viitenumeroa, eräpäivä on sama kuin ilmoittautumispäivä!
Ennen ilmoajan päättymistä jo tehtyihin ilmottautumisiin muutokset 5€/muutos. Ilmoittautumisajan jälkeen vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia, muutokset mieluiten sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Jos kissa perutaan ennen ilmoittautumisajan loppua, palautetaan 75% maksusta. Myöhästyneet, puutteelliset, kesken jätetyt ja myöhässä maksetut ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Mahdollinen karsinta tehdään maksettujen ilmoittautumisten saapumispäivän mukaan kategorioittain.
Varmista luettelon saanti ja maksa (2,5 €/pv) Omakissassa ilmoittautumisen yhteydessä.
Ruusukkeet sisältyvät näyttelymaksuun ja leimakortit ovat käytössä.

Huom! Tarkista kissasi tiedot myös Sinisestä näyttelystä!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
2 199 199 0 0 0
3 114 114 0 0 0
Yhteensä 313 313 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 ACL I / ACL n FI*Siriuksen VincentCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
2 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
3 ACL IV / ACL n 03 24 FI*Siriuksen OpalCurl 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
4 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 15 (Siitos) Kass Tellervo
4 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM
6 ACL VIII / ACL ds 03 22 FI*Debals KehVeli 2 Uros 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
7 ACL ns 09 21 33 FI*Debals Michigan 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
8 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl 2 Uros 15 (Siitos) Saetre Raymond Alessandro
8 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl 2 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS NOM
9 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
10 ACS III / ACS n 22 DBCats The Curl From Impanema 2 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 1
10 ACS III / ACS n 22 DBCats The Curl From Impanema 2 Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
11 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1
12 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
13 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl 2 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 No Cert
14 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC BIV NOM
15 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 4 (GIP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAPS
16 MCO I / MCO a EE*Cristiano Solle Rosso 2 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
17 MCO I / MCO n FI*Tigerworld God Of Rock `N` Roll 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
18 MCO II / MCO a 09 FI*Daybreak's GentleMan 2 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
19 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
20 MCO II / MCO n 09 Marelax Pride Sheldon 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
21 MCO II / MCO n 09 FI*HoneyCoon's Debra Kadabra 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
22 MCO II / MCO n 09 FI*KingLeo's Haymitch Abernathy 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV
23 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM NOM BIS
24 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS BIV NOM
25 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
25 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
26 MCO III / MCO n 25 FI*Tigerworld All Father 2nd 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
27 MCO III / MCO n 23 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
28 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
29 MCO III / MCO n 22 FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea 2 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric Abs
30 MCO III / MCO a 22 FI*KingLeo's Heaven Can Wait 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV NOM
31 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Hold Back the Rain 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX2
32 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
33 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Sisy 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
34 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
35 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Chief Wise Owl 2 Uros 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
36 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM BIV
37 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Kasmasiinin Desiree 2 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
38 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Mahtitassun Fröökynä-Fanny 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric Abs
39 MCO IV / MCO n 09 22 Allegiancelove Harley 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
40 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV
41 MCO IV / MCO a 09 22 FI*Chamberlain Illegal Lover 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
42 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Rotcat Sylvester 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
43 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 2
43 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 8 (PR) Reijers Eric Abs
44 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
45 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS BIV NOM
46 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
47 MCO V / MCO d FI*HoneyCoon's Into The Fire 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
48 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Gaute Gautesen 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
49 MCO V / MCO d 22 LV*BBMC Gabriel My Angel 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
50 MCO V / MCO f 22 FI*Chamberlain Get It Hot 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
51 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Million Dollar Baby 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
52 MCO VI / MCO g 09 FI*HoneyCoon's Mon Amie 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX2
54 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
55 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB BIV NOM
56 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
57 MCO VI / MCO d 09 22 Zachary Tiili*PL 2 Uros 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
59 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Escape's Jennifer Lopez 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV NOM
60 MCO VI / MCO f 03 25 FI*Stout-hearted Zehra 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX3
61 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX2
62 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Chamberlain Hard as a Rock 2 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV NOM
63 MCO VI / MCO f 09 22 IC,Everly Solle Rosso 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX3
64 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Iron Heart 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
66 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah 2 Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM NOM
67 MCO VI / MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 4 (GIP) Björkander Lena EX1 No Cert
68 MCO VI / MCO d 03 24 FI*Stout-hearted Stormy Sea 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX2
69 MCO VI / MCO d 09 22 S*Stortassen's Ingemar 2 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB BIV NOM
70 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
71 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Hemingway's Chief Red Jacket 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
72 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin 2 Naaras 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
73 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
74 MCO VII / MCO ns 23 FI*Krysos One Undercover Cat 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
75 MCO VII / MCO fs 22 Coon Classic Black Cherry 2 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
76 MCO VII / MCO ns 25 Lucky Luke TRI-D 2 Uros 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB BIV
77 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Geir-Arne 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
78 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Guddommelig Gyda 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
79 MCO VII / MCO fs FI*Escape's Kat DeLuna 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
80 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS
81 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB
82 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
82 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 8 (PR) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPIB BIV NOM BIS
83 MCO VII / MCO ns 22 FI*Mahtitassun Hämminki 2 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
84 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria 2 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS BIV NOM
86 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
87 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 5 (IC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGCIB
88 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
90 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Escape's Kid Bailey 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX2
91 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
92 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB BIV
93 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX2
94 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Wellamo 2 Naaras 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB NOM
95 MCO VIII / MCO ns 09 LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX3
96 MCO IX / MCO w 64 FI*Avasong White Wizard 2 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
97 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) KM NOM
98 NEM I / NEM d Samoel Erra Cherubino*PL 2 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS BIV
99 NEM I / NEM a 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
100 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
101 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
102 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
103 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
104 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
105 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Selassa F. A. (Lee) KM
107 NFO II / NFO a 03 FI*Laramillan Natasha 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1
108 NFO III / NFO n 22 S*Just Catnap's Charles Fifty Nine 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 NOM BIS
109 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX2
111 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
112 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
113 NFO IV / NFO n 03 22 (N)Migoto's Nils Pils 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB BIV NOM BIS
114 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Louhelan Iron Man 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
115 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Jarraun's Skog Emeliana 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
116 NFO IV / NFO n 03 22 (N)Fiskerjenta's Troll 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
117 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Hattivatti 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX
118 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Kultahippusten Sampo 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX3
119 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Marjametsän Poika saunoo 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX
120 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
121 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX4
124 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
125 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
126 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM
127 NFO V / NFO f FI*JustSpecial Burberry Summer 2 Naaras 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM
128 NFO V / NFO d 22 IT*Norr Venn's Your Summer Dream 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
129 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
130 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX2
131 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Sweet think 2 Naaras 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
132 NFO V / NFO d (N)Migoto's Pernille 2 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
133 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda 2 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS BIV NOM
134 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
135 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Marjametsän Aura 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
136 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Tähtitassun Sweet Adeline 2 Naaras 15 (Siitos) Reijers Eric
136 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Tähtitassun Sweet Adeline 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX2
137 NFO VI / NFO d 09 22 FI*Glyrien's Princess Estelle 2 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
138 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
139 NFO VI / NFO d 09 FI*FinnFeline's Dream Catcher 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
140 NFO VI / NFO d 09 24 FI*WitSarin Simca 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
141 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
142 NFO VI / NFO f 09 FI*WitSarin Elite 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX3
143 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Regina 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX
144 NFO VI / NFO d 09 22 FI*WitSarin Studebaker 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX4
147 NFO VI / NFO f 03 24 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 BIV NOM
148 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
149 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
150 NFO VIII / NFO ds 03 24 FI*Pörkarvan Slayer 2 Uros 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
151 NFO VIII / NFO ns 09 22 FI*Vihurin Prinsessa Mononoke 2 Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
152 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
153 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 BIV
154 NFO VIII / NFO ns 09 24 FIN*Tupuliinin Kuuma Kesä 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX2
155 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB
156 NFO IX / NFO w 61 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
157 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
158 SIB II / SIB n 09 FI*Apachiris Felina 2 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
159 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 1 NOM BIS
159 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM
160 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM
161 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elendil 2 Uros 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM
162 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
163 SIB III / SIB n 22 S*Klintgården's Kriukov 2 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX2
164 SIB III / SIB n 22 SE*Mad fairy's Orlagh 2 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
165 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS BIV NOM BIS
166 SIB III / SIB n 22 FI*Cherrytail's Adalhard 2 Uros 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
167 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Raitamäen Benjamin 2 Uros 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX1 NOM
168 SIB III / SIB n 23 Glaucos White Witch, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
169 SIB III / SIB ny 22 FI*Amurin Cephas 2 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
170 SIB IV / SIB n 09 22 S*Summer Flame's Lumos 2 Uros 3 (GIC) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACS
171 SIB IV / SIB n 09 22 S*Klockarbackens Navi 2 Naaras 7 (CH) Selassa F. A. (Lee) EX1 CACIB
172 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Cherrytail's DareDevil 2 Uros 11 (Nuoret) Selassa F. A. (Lee) EX1 BIV
173 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hela 2 Naaras 12 (Pennut) Selassa F. A. (Lee) EX2
174 SIB IV / SIB n 09 24 (N)Sjakkmatt's Bowser 2 Uros 2 (SP) Selassa F. A. (Lee) KM
175 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Hallametsän Amorphis 2 Uros 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
176 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM BIV
177 SIB V / SIB d 24 FI*Sippan's Mymmeli 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
178 SIB V / SIB f 24 FI*Mintsuliinin Darianna 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
179 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Cherrytail's Texas Ranger 2 Uros 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
180 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness 2 Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB NOM
181 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
182 SIB VII / SIB ns 24 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri 2 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
183 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 CACS
184 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora 2 Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB BIV
185 SIB VIII / SIB ns 09 24 BG*Queen Olivia Sibirela 2 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
186 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
187 SIB IX / SIB w 61 Blondelle vom Rieder Einödhof 2 Naaras 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
188 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Jarkko Martikainen 2 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
189 TUA II / TUA a 02 64 FI*Josmarin Miss Villiina 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
190 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Seda 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV
191 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Erja Lyytinen 2 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
192 TUA III / TUA n 22 FI*Felesin Yilmaz 2 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
193 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 4 (GIP) Björkander Lena Abs
194 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amor 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo Abs
195 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Michael Monroe 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
196 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
197 TUA V / TUA f FI*Felesin Gratus 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
199 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä 2 Uros 9 (Avoin) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAC
200 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 6 (IP) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAGPIB
201 TUA IX / TUA w 64 FI*Felesin Angeli 2 Naaras 10 (KAS) Selassa F. A. (Lee) EX1 CAP
202 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
203 BEN n 22 Brownsugar Diana 3 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
204 BEN n 22 FI*Alcarinqua Catelyn 3 Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
206 BEN n 24 Darcy Lyusanna 3 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
207 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB NOM BIS
208 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 10 (KAS) Eriksson Ulrika Abs
210 BEN n 24 33 Asianleopardcat Honey 3 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
211 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
211 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Nowak Robert KM
212 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
213 BSH n FI*Ferme Eppu Elmina 3 Naaras 6 (IP) Eriksson Ulrika EX1 CAGPIB
214 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 8 (PR) Eriksson Ulrika EX1 CAPIB NOM
216 BSH a FI*Coventry's William 3 Uros 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
217 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
219 BSH c FI*Ruusutarhan Spumante 3 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
220 BSH e FI*Feronian Ivory 3 Uros 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
221 BSH e FI*Coventry's Quinn 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
222 BSH f FI*Coventry's Tea Rose 3 Naaras 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
223 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Nowak Robert KM NOM
224 BSH f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 4 (GIP) Nowak Robert EX1 CAPS
225 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS
227 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Angelica 3 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
228 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
229 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Ada 3 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
230 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS
231 BUR n FI*Seirene Queen Bee 3 Naaras 3 (GIC) Nowak Robert EX1 CACS
232 BUR n FI*Bumpulina Wilberforce 3 Uros 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
233 BUR n FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada 3 Uros 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
234 BUR n FI*Ninelli's PLS DAPO 3 Naaras 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
236 BUR n FI*Seirene Copacabana 3 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1 BIV NOM
237 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 2 (SP) Nowak Robert KM
239 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 4 (GIP) Nowak Robert EX1 CAPS
241 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
242 BUR a FI*NanSin Blue Morning Magic Girl 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB NOM
244 BUR a FI*Enigmatic Xoxocotlán Azúcar 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX1 CAP
245 BUR a FI*Ninelli's Uljamoinen 3 Uros 10 (KAS) Eriksson Ulrika EX2
246 BUR b FI*Flea's Milana Kaimana 3 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX2
247 BUR b FI*Mama-Alcialon Hurmaava Hulda 3 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
248 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
249 BUR b FI*Flea's Koru Aroha 3 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
250 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV NOM BIS
251 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 4 (GIP) Preiss Karl Abs
252 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
253 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 1
253 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
254 BUR c FI*NanSin Magic Girl of Love 3 Naaras 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
256 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 1 (SC) Nowak Robert KM
257 BUR d FI*Mama-Alcialon Hervoton Hemmo 3 Uros 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
259 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS BIV
260 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX2
261 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
264 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika Abs
265 BUR h FI*Cattish Anna the Princess 3 Naaras 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
267 BUR j FI*Flea's Pua Maluhia 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
268 BUR j FI*Crossroads All About Love 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1 NOM
269 CHA FI*Chanceux Femme fatale 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
270 CHA FI*Souriant Bourboulenc 3 Uros 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS
271 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB NOM
272 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha 3 Naaras 1 (SC) Nowak Robert KM
273 CYM 53 / CYM n 09 53 FI*Pikkeen Kinder 3 Naaras 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
274 EUR n FI*Pikku-Piun Innokas Into 3 Uros 7 (CH) Nowak Robert EX1 CACIB
275 EUR n FI*Lustily Musta aukko 3 Uros 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC BIV
276 EUR n FI*Pikku-Piun Petteri 3 Uros 12 (Pennut) Nowak Robert EX1
277 EUR d Maahinen 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
278 EUR n 22 FI*Lustily Supernova 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
279 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Pauliina 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
281 EUR n 24 FI*Pikku-Piun Paavali 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
282 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 1 NOM BIS
282 EUR n 24 FIN*Mäkikatin Pikasso 3 Uros 2 (SP) Eriksson Ulrika KM
283 EUR a 24 FI*Pikku-Piun Velikulta 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
284 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB NOM
285 EUR d 23 FIN*Kassilan Guaranteed Gnome 3 Uros 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
286 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Eriksson Ulrika KM
287 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka 3 Uros 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
288 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 4 (GIP) Eriksson Ulrika EX1 CAPS NOM BIS
289 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
290 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Helmikki 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika Abs
291 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 3 (GIC) Eriksson Ulrika EX1 CACS
292 EUR g 24 FI*Sireenin Coming Right Along 3 Naaras 11 (Nuoret) Eriksson Ulrika EX1
293 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Jääkukka 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
294 EUR n 03 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope 3 Naaras 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
295 EUR a 03 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito 3 Naaras 7 (CH) Eriksson Ulrika EX1 CACIB
296 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 9 (Avoin) Eriksson Ulrika EX1 CAC
297 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Nowak Robert KM BIV NOM BIS
298 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
299 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 5 (IC) Nowak Robert EX2
300 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 9 (Avoin) Nowak Robert EX1 CAC
301 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
301 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Preiss Karl KM
302 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Preiss Karl KM NOM
303 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI*Maikain MiuMiu 3 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM BIS
304 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV
305 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 17 (Veteraani) Reijers Eric 3
305 MAN 51-52 / MAN f 09 24 52 FIN*JoJon Hui Dec 3 Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
306 MAN 53 / MAN d 02 21 53 62 FI*Maikain Pilvi Mi 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
307 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 3
307 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Nowak Robert KM NOM
308 MAU ns 24 FI*CatNmaus Chausiku 3 Uros 2 (SP) Preiss Karl Abs
309 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Preiss Karl Abs
309 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric Abs
310 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
312 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM BIV NOM
313 OCI b 24 FI*Moosegrove Jäger 3 Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
314 OCI b 24 FI*Northalla Ethereal Medium 3 Naaras 15 (Siitos) Preiss Karl
314 OCI b 24 FI*Northalla Ethereal Medium 3 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
315 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son 3 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
316 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Reijers Eric 2
316 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM NOM BIS
317 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1 NOM
318 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 5 (IC) Eriksson Ulrika EX1 CAGCIB
319 OCI bs 24 FI*Northalla Seventh Virtue 3 Uros 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
320 OCI bs 24 FI*Northalla Seventh Day 3 Naaras 12 (Pennut) Eriksson Ulrika EX1
321 OCI os 24 FI*Northalla Moonlight 3 Naaras 5 (IC) Nowak Robert EX1 CAGCIB
311 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Björkander Lena NFO VIII, SIB VII, SIB VIII, TUA III, ACL II, ACL XI, ACS VIII, MCO IX, MCO VI 38
Eriksson Ulrika EUR d 23, EUR d 24, EUR e 22, EUR f 22, EUR g 23, EUR g 24, EUR n 03, EUR n 22, EUR n 24, EUR ns 22, KBL I, MAN 53, OCI bs 24, OCI ns 24, OCI o 24, BEN n 22 32, BSH e, BSH n, BUR a, BUR g, BUR j, CHA, EUR a 03, EUR d 36
Kass Tellervo NFO IV, SIB V, TUA V, TUA VII, ACL III, ACL IV, MCO V, NFO I 37
Nowak Robert BUR n, CYM 53, EUR d 22, EUR n, KOR, MAU ns, OCI os 24, BEN n 24 33, BML I, BSH a, BSH f, BSH g, BUR c, BUR d 32
Preiss Karl VET II, BUR h, CYM 51-52, EUR f 24, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI b 24, OCI n 24, BEN n 22, BEN n 24, BSH c, BSH ns 11, BUR b, BUR f 39
Reijers Eric VET III, NEM II, NFO VI, ACL VIII, MCO III, MCO IV 45
Saetre Raymond Alessandro SIB II, SIB III, SIB IX, SIB VI, TUA II, ACS III, MCO VII, NFO IX, NFO V 41
Selassa F. A. (Lee) MCO VIII, NEM I, NFO II, NFO III, SIB IV, TUA IX, ACS IV, ACS XI, MCO I, MCO II 37
8 tuomaria.