Omakissa
URK 52. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 11.11.2017
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 11.11.2017 Loppuu 11.11.2017
Ilmoittautuminen alkaa 15.8.2017 Ilmoittautuminen loppuu 15.10.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 4.11.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 520   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Helsingin Messukeskus
Toimihenkilöt
  • Näyttelysihteeri: Terhi Lång, terhi@urk.fi, Osoite: Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki. 
  • Näyttelypäällikkö: Katerina Leino, katerina@urk.fi, p. 050 466 0370 , myyntipaikka- ja rotupöytätiedustelut osoitteeseen, Erika.Paqvalin-Skurnik@showlink.fi .
  • Pääassistentti: Jonna Varhama, ilmoittautumiset mieluiten Facebook-yksityisviestillä  https://www.facebook.com/jonna.varhama tai sähköpostitse: varhama@iki.fi . Assistenttianomukset 31.10.2017 mennessä, assistenteille maksetaan palkkio ja tarjotaan lounas.
  • Raha-asiat: Mia Tuomivirta mia@urk.fi
  • Yhdistyksen infopuhelin 046 - 902 0879
Lisätietoja
Näyttelypaikan osoite: Helsingin Messukeskus, Messuaukio 1, 00520 Helsinki
 
 
Ilmoittautumiset: 15.8.-15.10.2017, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille, yksi päivä/lomake.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 15.10.2017.
 
Näyttelyluokat ja -maksut: Näyttelyluokat 1 –17. Näyttelymaksut kaikki kissat 39 €/pvä, URKin jäsenten kissat 37 €/pvä. Tarkistus- ja veteraaniluokka arvostelun yhteydessä 10 €. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Leimakortteja hyväksytään 1 kpl/näytteilleasettaja/päivä. Kirjoita leimakorttiin omistajan ja kissan nimi, sekä kissan ems-koodi ja näyttelypäivä ja lähetä välittömästi näyttelysihteerille.
 
Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. veteraani- tai siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!
 
Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URKin tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. OmaKissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti ilmoittautumisen yhteydessä.
 
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3 € ja paikan päällä 5 €. Näyttelyluettelo sisältää molemmat päivät. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan kotisivuilla. Serti- ja valmistumisruusukkeet ovat maksuttomia, uusia leimakortteja ei jaeta.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 520 kissaa/päivä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän mukaan.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 111 107 0 0 4
2 157 143 3 0 11
3 158 149 3 0 6
4 172 159 2 0 11
Kotikissat 9 9 0 0 0
Yhteensä 607 567 8 0 32

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM NOM
2 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
3 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB NOM BIS
4 EXO n 24 FI*Jarbabin Yonne Byron 1 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
5 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
6 EXO f 24 FI*Nipsu-Nappulan Uptown Girl 1 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
7 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
7 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM
8 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love 1 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
9 PER n 22 FI*AzuLejo's Heartbreaker 1 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
10 PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
11 PER a 22 FI*AzuLejo's ThunderHeart 1 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
12 PER a 24 FI*Dirlandan Twilight 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
13 PER f 22 FI*Sabrimin Hula Hula 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
14 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
15 PER n 01 62 FI*Dirlandan JinJang 1 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
16 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM BIS
17 PER n 21 33 Benoma Ultraviolet 1 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
18 PER n 21 33 Double Take Fashion Baby, DSM 1 Naaras 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
19 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
20 RAG n FI*Maplehill's Creole Blues 1 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
21 RAG n FI*Snowrag Tinky Winky 1 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
22 RAG n Gayaneh Oscillatoria oblivia 1 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV NOM
23 RAG n FI*Barfait's Nanette 1 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
24 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
25 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS BIV NOM
26 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 8 (PR) Preiss Karl EX1 CAPIB
27 RAG a FI*Satinante's Nuutti Armand 1 Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
28 RAG d FI*BlueEyeLoves Bold Eagle 1 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
29 RAG e FI*BlueEyeLoves Andy Pandy 1 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
30 RAG f FI*Maplehill's Sugar Blossom 1 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
31 RAG g FI*Sunrunner's Iola Ifanna 1 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
32 RAG n 21 Gayaneh Poa pictura 1 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
33 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Tuisku 1 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC NOM
34 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Havu 1 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
35 RAG d 21 FI*Pehmis Punainen Pikkutiikeri 1 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
36 RAG e 21 FI*Pehmis Vaaleanpunainen Pantteri 1 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
37 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
38 RAG n 03 FI*Barfait's Zeus 1 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
39 RAG n 03 FI*Valkokullan Magnum 1 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV NOM
40 RAG n 04 FI*BlueEyeLoves Brad De Veluwe 1 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
41 RAG n 04 FI*BlueEyeLoves Breedlove 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
42 RAG n 04 FI*Ragtail Mimosa 1 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
43 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
44 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
45 RAG a 04 FI*Satinante's SweetHeart Ali Jennifer 1 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
46 RAG a 04 FI*Barfait's Elaine 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
47 RAG a 04 FI*Snowrag Pompom 1 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
48 RAG a 04 FI*Pehmis Juhannusuuno 1 Uros 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
49 RAG d 04 FI*BlueEyeLoves All In 1 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan Abs
50 RAG e 04 FI*Sunrunner's Haul Heddwyn 1 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
51 RAG f 04 FI*Fannidolls Sparkly Saphire 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
51 RAG f 04 FI*Fannidolls Sparkly Saphire 1 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
52 RAG f 04 FI*BlueEyeLoves Almost An Angel 1 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
53 RAG n 03 21 Gayaneh Mimulus macula 1 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
54 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
54 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh 1 Uros 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
55 RAG n 04 21 Gayaneh Macoma merlin 1 Uros 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
56 RAG n 04 21 Gayaneh Notholca noster 1 Uros 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 BIV
57 RAG a 03 21 FI*Pehmis Reipas Ronja 1 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
58 RAG a 04 21 FI*Jylhärinteen Kuura 1 Naaras 10 (KAS) Koskenkangas Marjatta EX1 CAP
59 RAG d 04 21 FI*Kivelän Gatinka Diamont 1 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
60 RAG g 04 21 FI*Kivelän Fona Bambi 1 Naaras 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC
61 SBI n FI*Sic'an Vladimir 1 Uros 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
62 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM
62 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM BIV NOM
63 SBI n FI*Midianin Bianca 1 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
64 SBI a FI*Ziazan Izusa 1 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS NOM
65 SBI a FI*Ziazan Michi 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1 NOM
66 SBI a FI*Nalle-Puhin Brother Louie 1 Uros 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB NOM
67 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS NOM BIS
68 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 1 Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
69 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
69 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris 1 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
70 SBI c FI*Nalle-Puhin How Deep Is Your Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
71 SBI c FI*Saca's Iver Musketeer 1 Uros 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
72 SBI d FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby 1 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
73 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum 1 Uros 9 (Avoin) Koskenkangas Marjatta EX1 CAC NOM
74 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
75 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 1 Naaras 4 (GIP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAPS
76 SBI g FI*Annmark Gaiane 1 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
77 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
78 SBI n 21 FI*Saca's Azzurro Daimler 1 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
79 SBI n 21 FI*Zildan Juhannuslempi 1 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl Abs
80 SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 1 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 3
80 SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 1 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
81 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 2
81 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM NOM BIS
82 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 1 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS
83 SBI a 21 FI*ElfQuest Rosmerta 1 Naaras 12 (Pennut) Koskenkangas Marjatta EX1
84 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM NOM
85 SBI c 21 FI*Nalle-Puhin I Will Survive 1 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM
86 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver 1 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
87 SBI d 21 FI*JoJon Shan Liang 1 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB BIV
88 SBI d 21 FI*JoJon Shi Ni Ai Shan 1 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
89 SBI d 21 FI*Harebell Orlon 1 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
90 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
91 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna 1 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
92 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela 1 Naaras 6 (IP) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGPIB
93 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 17 (Veteraani) Koskenkangas Marjatta 1 NOM BIS
93 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 8 (PR) Koskenkangas Marjatta Abs
94 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 1 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
95 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define 1 Naaras 3 (GIC) Koskenkangas Marjatta EX1 CACS BIV
96 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Semiramisin Ak Orkide 1 Naaras 5 (IC) Koskenkangas Marjatta EX1 CAGCIB
97 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Bastetin Ayiana 1 Naaras 7 (CH) Koskenkangas Marjatta EX1 CACIB
98 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Bastetin Beyza Birgül 1 Naaras 11 (Nuoret) Koskenkangas Marjatta EX1
99 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 2 (SP) Koskenkangas Marjatta KM
100 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC NOM BIS
101 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM
102 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 2 (SP) Veland Anne KM
103 MCO I / MCO a Ibis Pride of Palace*RU 2 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
104 MCO II / MCO n 09 FI*Unikuun Daybreak Dragon 2 Naaras 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
105 MCO II / MCO a 09 FI*Easylife's King of Thunder 2 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
106 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Let's Go 2 Uros 4 (GIP) Sahlberg Carin EX1 CAPS
107 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
107 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Hidden Treasure 2 Uros 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB
108 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 5 (IC) Sahlberg Carin EX1 CAGCIB
109 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Alder 2 Uros 9 (Avoin) Sahlberg Carin Abs
110 MCO III / MCO a 23 FI*Moggi Herkules Rinkeli 2 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 BIV
111 MCO III / MCO a 25 Bloomingtree QQ'Sweetest Taboo 2 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
112 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin Abs
113 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Chief Wise Owl 2 Uros 8 (PR) Sahlberg Carin EX1 CAPIB NOM
114 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear 2 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC BIV
115 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est 2 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX2
116 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Zuzu Petals 2 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX3
117 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Hell's Angel 2 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
118 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Easylife's King of Star 2 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
119 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
120 MCO V / MCO d S*Moon Kewa's Little John 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
121 MCO V / MCO f 22 FI*Vuorensinen Blackcurrant 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
122 MCO V / MCO d 25 FI*Easylife's King of Sun 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
123 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM BIS
124 MCO VI / MCO d 09 22 RU*Unicum Lucifer 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
125 MCO VI / MCO d 09 22 Avalon of Brenda's Garden 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
126 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
126 MCO VI / MCO f 09 S'Ally BJ Axis Star, CZ 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB NOM
127 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Hemingway's Martha Redbone 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
128 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV
129 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Easylife's King of Moon 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
130 MCO VI / MCO f 09 FI*Easylife's Queen of Heart 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
131 MCO VI / MCO g 09 22 FI*NomenEst Isabella Rossellini 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
132 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Vuorensinen Cherry plum 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
133 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo Mitätöity Mitätöity
134 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
135 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
136 MCO VII / MCO ns FI*HeavyMeows Sweet Soul Sister 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
137 MCO VII / MCO fs Jennette Pride of Palace*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX2
138 MCO VII / MCO fs FI*Escape's Kat DeLuna 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
139 MCO VII / MCO fs 22 FI*Daybreak's Pinewoods Princess 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
140 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Escape's Kid Bailey 2 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
141 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*NomenEst Ivanhoe 2 Uros 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1 BIV NOM
142 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Moggi Ice Dream 2 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
143 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
144 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Aglaya 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
145 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM BIS
146 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 7 (CH) Sahlberg Carin EX1 CACIB BIV NOM
147 NEM II / NEM n 09 21 FI*Eswood DJ Kitty 2 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX2
148 NEM II / NEM ns 09 21 Yurgana IZ Lunnoy Serenady*BFC-BY 2 Naaras 9 (Avoin) Sahlberg Carin EX1 CAC
149 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
150 NFO I / NFO n FI*Felicis Gaudium 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
151 NFO I / NFO n FI*Felicis Genius 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
152 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
152 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM BIV
153 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM
154 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
155 NFO II / NFO a 09 FI*Nalle-Puhin Harley-Davidson Fat Bob 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX2
156 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Running Free 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
157 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Iron Maiden 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
158 NFO II / NFO n 09 Cio Cio San's Nione Danone 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
159 NFO II / NFO n 02 64 FI*Siniidan Boomerang 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
160 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
161 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo Abs
162 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Oi Pimeys 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
163 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB BIV NOM
164 NFO III / NFO n 24 FI*RockyHill's ZuberiSimba 2 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1
165 NFO III / NFO n 22 FI*Siniidan Woman from Tokyo 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
166 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
166 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 2 (SP) Veland Anne KM
167 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 4 (GIP) Veland Anne EX1 CAPS
168 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 1 (SC) Veland Anne KM
169 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
169 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Siniidan Serenade of Water 2 Naaras 1 (SC) Veland Anne KM
170 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Tähtitassun Aurinkoinen 2 Naaras 1 (SC) Veland Anne KM
171 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
172 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä 2 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX2
173 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
174 NFO IV / NFO n 09 24 (N)Migoto's Fenrik 2 Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB BIV
175 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Hopeahännän Hattivatti 2 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX2
176 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Hopeahännän Ihmemies 2 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX3
177 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV NOM
178 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Marjametsän Poika saunoo 2 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV NOM BIS
179 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Glacier Express 2 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX2
180 NFO IV / NFO n 01 21 64 FI*Siniidan Orient Express 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX2
181 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Siniidan Trinity 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
182 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Deimos Lotus Elise 2 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
182 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Deimos Lotus Elise 2 Naaras 2 (SP) Veland Anne KM BIV NOM
183 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Ballawhane GodSaveTheQueen 2 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
184 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX2
184 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
185 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
185 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM
186 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB BIV
187 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
188 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX2
189 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Filiola 2 Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
190 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
191 NFO VI / NFO d 09 22 (N)Fodnaheia's Maffeo 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
192 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
193 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
194 NFO VI / NFO d 03 22 FI*Neige-Cristal's Diorella 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
195 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX4
196 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX3
197 NFO VI / NFO f 03 24 S*Lynx-Lair's Jadie of JacLun 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX2
198 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Hopeahännän Satuprinsessa 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
199 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Wikström Bjarne KM
200 NFO VI / NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso 2 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
200 NFO VI / NFO d 03 FI*Hopeahännän Pablo Picasso 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB BIV
201 NFO VI / NFO f 09 FI*Hopeahännän Frida Kahlo 2 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM
201 NFO VI / NFO f 09 FI*Hopeahännän Frida Kahlo 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
202 NFO VII / NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 3 (GIC) Sahlberg Carin EX1 CACS NOM
203 NFO VII / NFO ns 24 FI*Hopeahännän Hymypoika 2 Uros 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1
204 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 6 (IP) Sahlberg Carin EX1 CAGPIB NOM
205 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
206 NFO VIII / NFO fs 03 22 Rainbow Brite La Peyre*ES 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
207 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
208 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
209 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
210 NFO IX / NFO w 63 FI*Jarraun's Skog Elle-Erika 2 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
211 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Nicolas 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
212 NFO IX / NFO w 62 FI*Neige-Cristal's Delicieux Coco 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
213 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM BIV NOM
214 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
215 SIB III / SIB n 23 Glaucos White Witch, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
216 SIB III / SIB a 24 FI*BlueFairies Tuisku 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
217 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Bmy-Moumou Dandy Thunder 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
218 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Ziazan Maharaj 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
219 SIB V / SIB f 24 Sof`ja Nevskaja Radost 2 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
220 SIB VI / SIB fy 09 22 FI*Mintsuliinin Doris 2 Naaras 11 (Nuoret) Sahlberg Carin EX1 NOM
221 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Taigatassun Kikimora 2 Naaras 12 (Pennut) Sahlberg Carin EX1
222 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
223 SIB VII / SIB fs 24 FI*ArcticWilds Layale 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
224 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Veland Anne KM BIV NOM BIS
225 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
226 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Bandiitti 2 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV
227 SIB VIII / SIB ds 03 FI*Ninatte's Alejandro 2 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX2
228 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Bmy-Moumou Paradise Blossom 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
229 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
229 SRL III / SRL d 22 FlodoCats Alejandro 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
230 TUA II / TUA n 09 FI*Felesin Seda 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
231 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä 2 Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
232 TUA IX / TUA w 61 FI*Felesin Polli 2 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
233 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB NOM
234 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB NOM
235 BEN n 22 FI*Kissalehdon Palava Rakkaus 3 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
236 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
237 BEN n 24 Ellmax Tom 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
238 BEN n 24 Legion Nayada 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
239 BEN n 24 CattiCartano Jungle Jewel *** 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 BIV
239 BEN n 24 CattiCartano Jungle Jewel *** 3 Naaras 13c (Määrittely) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
240 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM
241 BEN n 24 33 Boomer Leo Life 3 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
242 BLH n Kant of Baltic Breeze 3 Uros 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
243 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
244 BLH n FI*Treselle's Espresso 3 Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
245 BLH a FI*Ullukan John Draken 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
246 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
247 BLH c FI*Duketin Justiina 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Mitätöity Mitätöity
248 BLH j FI*MellowBear's Rhine Maiden Flosshilde 3 Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
249 BLH d 24 FI*Safra's Roly-Poly 3 Uros 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
250 BLH ns 11 Enrico Magiya Serebra 3 Uros 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
251 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
251 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
252 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D 3 Uros 7 (CH) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACIB NOM BIS
253 BSH a FI*Ruusutarhan Ottilio 3 Uros 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
254 BSH a FI*SamBelle's Candy King 3 Uros 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
255 BSH a FI*Ikkalan Aurora 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
256 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1 BIV NOM
257 BSH c FI*Ruusutarhan Soma Lilla 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 NOM
258 BSH d FI*SamBelle's Estella Eva 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
259 BSH d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 2 (SP) Jones Steven L. KM
260 BSH e FI*Feronian Ivory 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
261 BSH e FI*SamBelle's Storm in the Desert 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
261 BSH e FI*SamBelle's Storm in the Desert 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
262 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
263 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 6 (IP) Chadaj Marek Abs
263 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Abs
264 BSH q FI*SpecialOrder's Sansa Stark 3 Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
265 BSH bs S*Glen Mores Yojo 3 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
266 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Silver Varvara 3 Naaras 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGCIB
267 BSH ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie Abs
268 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
269 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Just Peachy 3 Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
270 BSH ny 03 25 Bico Barbie aus Curbechi 3 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
271 BSH g 33 FI*SamBelle's Elsa Eunice 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
272 BSH o 21 33 FI*Gimmie's Home Town Hero 3 Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
273 BUR n FI*NanSin Rihanna 3 Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1 NOM BIS
274 BUR b FI*NanSin Ramoona 3 Naaras 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
275 BUR b FI*Seirene Ipanema 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
276 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB NOM
277 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
277 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB NOM BIS
278 BUR b FIN*Narinder Clueless 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
279 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 1 (SC) Jones Steven L. KM NOM
280 BUR d FI*Celsiana Suopursu 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
281 BUR e FI*Pystymetsän Petja 3 Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
282 BUR e FI*Oliivian Öyvind 3 Uros 6 (IP) Jones Steven L. EX1 CAGPIB
283 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS
284 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
285 BUR h FI*Harebell PikkuMyy 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
286 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM BIV
287 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
288 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
289 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
289 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
290 EUR w 64 FI*Kissakallion Palladium 3 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
291 EUR n FI*RuusuLinnan Cool G. 3 Uros 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
292 EUR f Siiri 3 Naaras 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
293 EUR ns FI*Errun Mulan 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
294 EUR ns FI*Katinhännän Time Detective Steel 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
295 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Noita Nokinenä 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
296 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM
296 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Jones Steven L. KM
297 EUR n 22 Timi 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
298 EUR n 23 FI*RuusuLinnan Candy Cane 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
299 EUR n 24 FI*Tiikerililjan Kurmeli 3 Uros 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM BIV
300 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
300 EUR n 24 FI*Kissakallion Magdalena 3 Naaras 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM NOM
301 EUR n 24 FI*Kissakallion Ronaldo 3 Uros 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
302 EUR n 24 FI*Kissakallion Hudson 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 3
302 EUR n 24 FI*Kissakallion Hudson 3 Uros 8 (PR) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPIB
303 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Älsa 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
304 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Ihana Ilona 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC BIV
305 EUR a 23 FI*Pikku-Piun Quintessa 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 NOM
306 EUR a 24 FI*Pikku-Piun Quintus 3 Uros 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1 NOM
307 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
307 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM BIS
308 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX1 CAGCIB
309 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 5 (IC) Jones Steven L. EX2
310 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Noomi 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX2
311 EUR d 22 Silkkiturkin Samettikukka 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC BIV NOM
312 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM
313 EUR d 24 FI*Feronian Limon 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
314 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka 3 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS
315 EUR e 22 DK*Abimbola Bimbo Blondi 3 Uros 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB
316 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
317 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Lempeä 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
318 EUR f 22 FI*Errun Betty Boop 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX2
319 EUR f 22 FI*Errun Jessica Rabbit 3 Naaras 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1 BIV
320 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 4
320 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 4 (GIP) Jones Steven L. EX1 CAPS NOM
321 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
321 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
322 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 5 (IC) Chadaj Marek EX1 CAGCIB
323 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM
324 EUR f 24 Silkkiturkin Ruusunnuppu 3 Naaras 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
325 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 1 (SC) Jones Steven L. KM
326 EUR g 23 FI*Sireenin Coming Right Along 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
326 EUR g 24 FI*Sireenin Coming Right Along 3 Naaras 13c (Määrittely) Laskowska-Malaga Grazyna EUR g 23
327 EUR ns 22 Ilmaveivi-Mikke 3 Uros 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
328 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Jääkukka 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
329 EUR ns 23 FI*Katinhännän Constanze Mozart 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
330 EUR ns 23 FIN*Katinhännän Survivor Amber 3 Naaras 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM NOM
331 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPS
332 EUR ns 23 FI*Katinhännän Leonard Nimoy 3 Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB BIV NOM
333 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
334 EUR as 23 FI*Himmelintähden Ainoo Penni 3 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM
335 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
336 EUR ds 23 Kissankellon Sampo 3 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
337 EUR fs 24 Minttunen 3 Naaras 8 (PR) Jones Steven L. EX1 CAPIB
338 EUR gs 23 FI*Katinhännän Jyn Erso Scarif 3 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
339 EUR gs 24 FI*Katinhännän Lyra Galen Jedha 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
340 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
341 KOR FI*Mythai Ornanong Sa-Mon 3 Naaras 3 (GIC) Jones Steven L. EX1 CACS BIV
342 KOR FI*Mythai Dao Waew Waao 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
343 KOR FI*Mythai Gam Kai Muk 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
344 KOR FI*Helmi's Ngön duang-tzan 3 Uros 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
345 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM BIV NOM
346 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM
347 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
348 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin Arvosteltu
348 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM
349 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes 3 Uros 7 (CH) Jones Steven L. EX1 CACIB
350 MAU ns 24 FI*Walidah Baketwernel 3 Naaras 9 (Avoin) Jones Steven L. EX1 CAC
351 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM
352 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 2
352 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Martikainen Arja KM BIV NOM
353 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM BIS
354 OCI n 24 FI*Amare-Cattus Don Duudson 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
355 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
356 OCI b 24 FI*Northalla Seventh Son 3 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
357 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Sahlberg Carin 4
357 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM
358 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon 3 Uros 11 (Nuoret) Jones Steven L. EX1
359 OCI o 24 FI*WiliWilla Tweedlee Dee 3 Naaras 10 (KAS) Jones Steven L. EX1 CAP
360 OCI ns 24 FI*Kukkatarhan Imperata 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX2
361 OCI ns 24 FI*Kukkatarhan Inula 3 Naaras 12 (Pennut) Jones Steven L. EX1
362 OCI bs 24 FI*Northalla Corvus Corone 3 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
363 OCI bs 24 FI*Punakuun Doris 3 Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
364 SIN SE*Melur Vide 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM
365 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Laskowska-Malaga Grazyna KM BIV NOM
366 ABY n FI*Nebuankhet VanVan 4 Uros 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB
367 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
368 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Uros 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
369 ABY n FI*Redcheetah's Jade 4 Naaras 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
370 ABY n FI*Vuolas Maalla, merellä, ilmassa 4 Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 NOM BIS
371 ABY n FI*Omanion Galanthus nivalis 4 Uros 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
372 ABY n FI*Redcheetah's Diana 4 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 BIV NOM
373 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 4 Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
374 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
374 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB BIV
375 ABY n Maurice de Moéris 4 Uros 10 (KAS) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAP NOM
376 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 2
377 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 1 (SC) Szadurska Dorota KM BIV NOM
378 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel 4 Uros 3 (GIC) Szadurska Dorota EX1 CACS
379 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 4 Naaras 3 (GIC) Szadurska Dorota EX1 CACS
380 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 5 (IC) Szadurska Dorota EX1 CAGCIB NOM
381 ABY a FI*Kawaii Lily 4 Naaras 6 (IP) Szadurska Dorota EX1 CAGPIB BIV NOM
382 ABY a FI*Nebuankhet Zadkiel 4 Uros 10 (KAS) Szadurska Dorota EX2
383 ABY a FI*Redcheetah's Jasper 4 Uros 10 (KAS) Szadurska Dorota EX1 CAP
384 ABY a FI*Redcheetah's Jasmin 4 Naaras 10 (KAS) Szadurska Dorota EX1 CAP
385 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
386 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
386 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 1 (SC) Chadaj Marek KM
387 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba 4 Uros 3 (GIC) Chadaj Marek EX1 CACS BIV
388 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
389 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
390 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
391 BAL w 67 FI*Ballawhane Gilraen 4 Naaras 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
392 BAL n FI*Ballawhane Eboneeza 4 Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
393 BAL c FI*BaliDancer's Caya 4 Naaras 1 (SC) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
394 BAL c FI*Mummeli Queeninho Emilio 4 Uros 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
395 BAL e FI*Mummeli Ahti Aatos 4 Uros 13c (Määrittely) Preiss Karl BAL e 03 21
395 BAL e 03 21 FI*Mummeli Ahti Aatos 4 Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
396 BAL c 21 FI*Noxx The Winner Takes It All 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC NOM
397 BAL h 21 FI*Mummeli Dinazinha Queena 4 Naaras 3 (GIC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACS
398 BAL d 21 FI*Mummeli Qianinha Helmi 4 Naaras 9 (Avoin) Szadurska Dorota EX1 CAC
398 BAL e 03 FI*Mummeli Qianinha Helmi 4 Naaras 13c (Määrittely) Preiss Karl BAL d 21
399 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS NOM BIS
400 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 3 (GIC) Szadurska Dorota EX1 CACS
401 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Szadurska Dorota KM NOM
402 CRX III / CRX h FI*Claypond's E's Elfina 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
403 CRX III / CRX d FI*Sweetpurr's Red Edition 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
404 CRX III / CRX f FI*Sirpaleen Beata Afrodite 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
405 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
406 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger 4 Naaras 7 (CH) Chadaj Marek EX1 CACIB BIV NOM BIS
407 CRX IV / CRX g 03 LV*Kotinuca A Queen of Blue Pearls 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
408 CRX IV / CRX d 09 24 FI*VeeKasin Tohtori Hömelö 4 Uros 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
409 CRX IV / CRX f 03 FI*Piupaws Gum in My Hair 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1 NOM BIS
410 CRX IV / CRX f 03 23 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium 4 Naaras 10 (KAS) Chadaj Marek Abs
411 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
412 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
413 CRX VI / CRX a 03 24 FI*VeeKasin Fanzine 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
414 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 4 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
415 CRX VII / CRX n 33 FI*KittyLady's Baloo 4 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu Abs
416 CRX VII / CRX a 33 FI*Gaala-Star Hopea 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu Abs
417 CRX VII / CRX b 32 FI*Claypond's E's Eleazer 4 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
418 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX2
419 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Gaala-Star Ivori 4 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM
420 CRX IX / CRX w 62 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu Abs
421 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Quintessa 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
422 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 4 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
423 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
424 DRX I / DRX b FI*Åbodas Aiyana 4 Naaras 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José Mitätöity Mitätöity
425 DRX II / DRX n 09 Raya's Domino 4 Uros 7 (CH) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACIB
426 DRX IX / DRX w 64 FI*Bravefellow Larry 4 Uros 10 (KAS) Szadurska Dorota EX1 CAP
427 DRX IX / DRX w 61 LV*Dea Dia Hatshepsut 4 Naaras 9 (Avoin) Szadurska Dorota EX1 CAC
428 DSP V / DSP g 09 21 33 FI*DON-tastic Alexandra 4 Naaras 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1 NOM
428 DSP V / DSP g 21 33 FI*DON-tastic Alexandra 4 Naaras 13c (Määrittely) Preiss Karl DSP V / DSP g 21 09 33
429 OLH n FI*Ballawhane Jezzebella 4 Naaras 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1
430 OLH n 25 FI*Ballawhane Jafar Jafar 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1 NOM
431 OLH o 24 FI*Noxx Guardian Angel 4 Uros 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
432 OLH ns 24 FI*Frostnight's Shadegrown 4 Uros 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
433 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM
434 OSH n FI*Mummeli Tapio Tuulispää 4 Uros 11 (Nuoret) Chadaj Marek EX1 NOM
435 OSH n FI*Keskimaan Elf Eruadan 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM
436 OSH n FI*JellonCats Fuego 4 Uros 10 (KAS) Chadaj Marek EX1 CAP
437 OSH a FI*Plan-A Mr Lahey 4 Uros 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
438 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Szadurska Dorota KM
439 OSH h HU*Okonor Ilonka 4 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1
440 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro 4 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
441 OSH b 24 Apocalyptica Illumination 4 Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
442 OSH b 25 FI*JellonCats Oliwa 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM
443 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 7 (CH) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CACIB NOM
444 OSH c 24 FI*LoudMeow Moonshine 4 Uros 10 (KAS) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAP
445 OSH d 24 FI*Ori-Katin Crackerjack 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
446 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Hämäläinen Satu KM
447 OSH f 24 HU*Shagio-Chen Maya 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
448 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look 4 Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
449 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor 4 Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
450 PEB II / PEB b 03 64 83 FI*Indigo's Hard Luck Ava 4 Naaras 9 (Avoin) Szadurska Dorota EX1 CAC
451 PEB III / PEB e Sapphire Rafs Dynasty 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
452 PEB V / PEB c 33 FI*Evilurbastet Afina Pallada 4 Naaras 12 (Pennut) Chadaj Marek EX1
453 PEB I / PEB b 83 Kaschemir Silver Dream Orient 4 Uros 9 (Avoin) Szadurska Dorota EX1 CAC
454 RUS Cilda Undina Spirit of Neva 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX4
454 RUS Cilda Undina Spirit of Neva 4 Naaras 13c (Määrittely) Preiss Karl Abs
455 RUS FI*Lolcat's Elsa 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX3
456 RUS FI*Shady-Lady's Supernova 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX2
457 RUS Katzenhof Lily ofthe Valley 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC BIV
458 RUS Vayun Ufne Koty*PL 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
459 RUS Asolan Roksana Amuletovna 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX3
460 RUS FI*IvanaKallio's Dirlandaa 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1 BIV NOM
461 RUS FI*Lolcat's Ariel 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX2
462 RUS FIN*Saraitshikin Illusion 4 Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna Arvosteltu
462 RUS FIN*Saraitshikin Illusion 4 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM
463 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 4 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB BIV
464 RUS FI*Lolcat's Jo 4 Naaras 8 (PR) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAPIB NOM
465 RUS FIN*Saraitshikin Impression 4 Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 3
465 RUS FIN*Saraitshikin Impression 4 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
466 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
467 SIA a FI*Plan-A Mon Dieu 4 Naaras 5 (IC) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGCIB
468 SIA a S*Tammee's Famous Ferruccio 4 Uros 9 (Avoin) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAC
469 SIA a FI*Plan-A Fifty Sixty 4 Naaras 12 (Pennut) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 BIV
470 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 4 (GIP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAPS
471 SIA a FI*Plan-A Isontalon Antti 4 Uros 6 (IP) Laskowska-Malaga Grazyna EX1 CAGPIB
472 SIA b FI*Kelmikerhon Suleiman 4 Uros 11 (Nuoret) Laskowska-Malaga Grazyna Abs
473 SIA c FI*Kelmikerhon Altti Huisku 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu Abs
474 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS NOM
475 SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
476 SIA h FI*Choose Echoes In Your Heart 4 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB NOM
477 SIA n 21 EE*Flomaster Golden Oriental 4 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
478 SIA n 21 FI*Vintterin Loviisa Miinantytär 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
479 SIA a 21 FIN*Ballawhane Cyrano 4 Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna Arvosteltu
479 SIA a 21 FIN*Ballawhane Cyrano 4 Uros 10 (KAS) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAP
480 SIA b 21 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's 4 Uros 5 (IC) Szadurska Dorota EX1 CAGCIB
481 SIA d 21 Hann Tabby Cat 4 Uros 11 (Nuoret) Szadurska Dorota EX1 NOM
482 SIA b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 1 (SC) Szadurska Dorota KM
483 SIA d 02 FI*Birregin Pierre Précieuse 4 Uros 6 (IP) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGPIB
484 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Chadaj Marek KM BIV NOM BIS
485 SOM n FI*Kharn-Ka H.Nelson 4 Uros 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
486 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 9 (Avoin) Chadaj Marek EX1 CAC
487 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 1 NOM BIS
487 SOM n FIN*Kharn-Ka Jewel Of Blues 4 Uros 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM BIS
488 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 1 NOM
488 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Chadaj Marek KM NOM
489 SOM a FI*Kisompa's Lunetta 4 Naaras 9 (Avoin) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAC
490 SOM a FI*Kharn-Ka Hekla 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José Abs
491 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 4 Uros 17 (Veteraani) Laskowska-Malaga Grazyna 4
491 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 4 Uros 2 (SP) Martinez Vizcaino Juan José KM NOM
492 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB
493 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne 4 Naaras 5 (IC) Martinez Vizcaino Juan José EX1 CAGCIB NOM
494 SPH II / SPH n 03 FI*Wanadoo Marttina 4 Naaras 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
495 SPH II / SPH a 09 FI*Evilurbastet Robinson Crusoe 4 Uros 10 (KAS) Szadurska Dorota EX1 CAP
496 SPH III / SPH f FI*Hebblas Viona 4 Naaras 11 (Nuoret) Martinez Vizcaino Juan José EX1
497 SPH III / SPH f FI*Hobbitqueen's Nicoletta 4 Naaras 12 (Pennut) Martinez Vizcaino Juan José EX1
498 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma 4 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB NOM
499 SPH IV / SPH d 09 21 FI*BritneyStar's Bobby Munson 4 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
500 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
501 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI*Hebblas Seldon 4 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
502 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Dragonair 4 Uros 7 (CH) Szadurska Dorota EX1 CACIB
503 SPH V / SPH d 09 32 FI*Hebblas Vincent 4 Uros 11 (Nuoret) Szadurska Dorota EX1 BIV
504 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Arnaldo 4 Uros 11 (Nuoret) Szadurska Dorota EX2
505 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Jackomon's Adagia 4 Naaras 11 (Nuoret) Szadurska Dorota EX2
506 SPH V / SPH f 03 32 Merloni Bianka 4 Naaras 11 (Nuoret) Szadurska Dorota EX1
507 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Lexi 4 Naaras 12 (Pennut) Szadurska Dorota EX1
508 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Szadurska Dorota KM
509 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Szadurska Dorota KM BIV
510 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 4 (GIP) Szadurska Dorota EX1 CAPS
511 THA n Jasmine Tajska Chata*PL 4 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
512 HCL Henrik Torbjörn af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sahlberg Carin 1 NOM BIS
513 HCL Peppi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
514 HCS Myy Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 4
515 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 3
516 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM
517 HCS Hilla Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Martinez Vizcaino Juan José 2
518 HCS Demo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Martinez Vizcaino Juan José 1 NOM BIS
518 HCS Demo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Szadurska Dorota 2
519 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Szadurska Dorota 1 NOM BIS
567 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Chadaj Marek BEN n 22, BSH g, BUR j, EUR as 23, EUR ds 23, EUR e 22, EUR f 23, EUR gs 23, EUR w 64, MAN 51-52, OCI b 24, ABY o, BAL n, CRX IV, OLH n, OSH n, PEB V, SOM n 40
Hämäläinen Satu Kat 4 tark, ABY p, BAL c 21, BAL w 67, CRX III, CRX IX, CRX VI, CRX VII, OSH a 24, OSH b 25, OSH d 24, OSH f 24, PEB III, SIA c, SIA h, SIA n 21, SPH IV, THA n 33
Jones Steven L. BEN n 24 33, BLH b, BSH c, BSH d, BUR d, BUR e, BUR f, EUR a 24, EUR d 22, EUR f 22, EUR fs 24, EUR g 23, EUR g 24, EUR n, EUR n 22, EUR ns, KOR, MAU n 24, MAU ns 24, OCI ns 24, OCI o 24 39
Kass Tellervo ACS XI, MCO VI, NFO II, NFO IX, NFO V, SIB III, SIB VII, TUA II 39
Koskenkangas Marjatta RAG a 04, RAG a 04 21, RAG d, RAG e, RAG f, RAG g 04 21, RAG n 03, RAG n 04 21, RAG n 21, SBI a, SBI a 21, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI f, TUV f 61-63, TUV n 61-63, VET 1 41
Laskowska-Malaga Grazyna Kat 3 tark, ABY n, BAL c, BAL e, BAL h 21, CRX I, DRX II, OSH a 02 21, OSH b 03 22, OSH b 24, OSH c 24, OSH h, SIA a, SIA b, VET IV 38
Martikainen Arja BEN n 24, BLH a, BML I, BSH e, BSH f, BUR b, BUR h, EUR a 23, EUR d 24, EUR e 24, KBL I, MAU ns, OCI n 24, SIN, SRL III 32
Martinez Vizcaino Juan José CRX V, CRX VIII, DRX I, OLH n 25, RUS, SIA a 21, SIA d 02, SIA n, SOM a, SOM o, SPH I, SPH III, HCS naaraat, VET Kotikissat 34
Preiss Karl Kat 4 tark, RAG a, RAG a 03, RAG a 03 21, RAG a 21, RAG d, RAG d 04 21, RAG e 04, RAG e 21, RAG f 04, RAG g, RAG n, RAG n 03 21, SBI b, SBI c 21, SBI d 21, SBI g, SBI n 21, TUV d 61-63 40
Roca Folch Yan EXO f 24, EXO n, EXO n 22, EXO n 24, PER a 22, PER a 24, PER d, PER f 22, PER f 24, PER fs, PER n 01 62, PER n 03, PER n 21 33, PER n 22, PER n 24, RAG d 04, RAG n 04, SBI f 21, SBI h, SBI n, VET 2 31
Sahlberg Carin MCO II, MCO III, MCO VIII, NEM II, NFO VII, SIB V, SIB VI, HCL urokset, VET III 38
Smits-Peelen Nathalie BLH d, BLH j, BLH n, BLH ns 11, BSH a, BSH ay 11, BSH b, BSH g 33, BSH ns 11, BSH ny 03 25, BSH o 21 33, BSH q, BSH w 62, BUR g, BUR n, EUR as 22, EUR f, EUR f 24, EUR gs 24, EUR n 23, EUR n 24, EUR ns 22, EUR ns 23, OCI bs 24 40
Szadurska Dorota Kat 3 tark, ABY a, BAL e 03, CRX II, DRX IX, DSP V, OLH ns 24, OLH o 24, OSH a, OSH f, PEB b 83, PEB II, SIA b 03, SIA b 21, SIA d 21, SPH II, SPH V, HCS urokset 36
Veland Anne ACS IV, LPL VIII, MCO I, MCO IV, NFO III, NFO IV, SIB VIII, TUA IX 37
Wikström Bjarne MCO V, MCO VII, NEM I, NFO I, NFO VI, NFO VIII, SIB IV, HCL naaraat 36
15 tuomaria.