Omakissa
SUROK 154. kansainvälinen kissanäyttely 23.07.2017
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.7.2017 Loppuu 23.7.2017
Ilmoittautuminen alkaa 21.3.2017 Ilmoittautuminen loppuu 20.6.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 9.7.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 450  Näyttely on täynnä. Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Hämeenlinna
Toimihenkilöt Outi Vallenius (yhdistyksen pj) p. 045 138 2336
Anne Nevala (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Paula Puotiniemi (näyttelypäällikkö) p. 0400 431 655
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (raha-asiat) rahastonhoitaja@surok.fi
Eeva Lindblom (näyttelysihteeri) Kantohaka 4 H 31, 02410 Kirkkonummi. show@surok.fi
Lisätietoja • SUROK jäsenen 1. kissa 36 €, 2. kissa 34€ ja 3. jne. kissa 32 € / pv
• FIFe-jäsen 1, kissa 38 €, 2. kissa 36 € ja 3.jne 34 €  • FIFen ulkopuolinen 50 €/ kissa / pv  
• Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 36 / 38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €. • Kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. • Näyttelyyn osallistumattoman kaverikissan maksu 10 €, kissan tiedot ilmoitetaan lisätietokenttään näyttelyyn osallistuvan kissan tietoihin.

Näyttelymaksujen eräpäivä on HETI. (Maksamattomat ilmoittautumiset voidaan poistaa ennen ilmoittautumisajan päättymistä.)

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä näyttelyyn on perjantai 7.7.2017

Kissalla on oltava eläinlääkärin merkinnän mukaan voimassaoleva kissarutto- ja nuharokotus (herpes ja calici). Rokotteiden tehostaminen ja voimassaolo rokotteen valmistajan ohjeistuksen mukaan. Eläinlääkärin merkintä voimassaolosta ei saa ylittää valmistajan ohjeistusta. Ensimmäisen kerran annettu kissanuharokotus on voimassa vasta toisen rokotuskerran jälkeen (=perusrokotus).  Linkki rokotuksiin ja tulkintaohjeeseen

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 102 100 0 0 2
2 176 169 3 1 3
3 100 95 0 2 3
4 143 140 0 0 3
Kotikissat 7 7 0 0 0
Yhteensä 528 511 3 3 11

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*Chosen-One Rockstar Riddick 1 Uros 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
2 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 1 (SC) Björkander Lena KM NOM
3 EXO n 22 FI*AzuLejo's BraveHeart 1 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV NOM BIS
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Oceania Flame 1 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
5 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 1 (SC) Shchukin Alexey KM
6 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 5 (IC) Shchukin Alexey EX1 CAGCIB NOM BIS
7 EXO n 24 FI*Chosen-One Las Vegas Lady 1 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 BIV NOM
8 EXO n 24 FI*Chosen-One Ocean Pearl 1 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM
9 EXO n 24 FI*Aamukasteen Ester Estelar 1 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
10 EXO d 22 FI*VippeCat Prince perfect 1 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
11 EXO n 03 Preciousice Shadow Dancer 1 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
12 EXO f 03 22 FI*Leonidan Queen 4 AzuLejo 1 Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
13 EXO n 21 33 Ayser's Ramses II 1 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC NOM
14 EXO a 21 33 Ayser's Twilight 1 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
15 PER n FI*Kultaviiksen Paul Stanley 1 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
16 PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert Arvosteltu
16 PER d FI*Moondreamer's Heart of Gold 1 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
17 PER e FI*AzuLejo's Fairytale 1 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
18 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM
19 PER ds FI*Kultaviiksen Poseidon 1 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey Abs
20 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love 1 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
21 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1 NOM
22 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 4
22 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM NOM
23 PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Etta James 1 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
25 PER f 03 FI*AzuLejo's Astral Romance 1 Naaras 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
26 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera 1 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
27 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 17 (Veteraani) Lubrano Robert 2
27 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM NOM
28 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
29 PER a 21 33 Ayser's Tinkerbell 1 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
30 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACS BIV
31 RAG n FI*Snowrag Frisco Kid 1 Uros 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
32 RAG n FI*Peukaloisen Dancing Queen 1 Naaras 7 (CH) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CACIB
33 RAG n FI*Barfait's Aisha 1 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
34 RAG a FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl 1 Naaras 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
35 RAG a FI*Purppuralinnan Prinsessa Safiira 1 Naaras 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
36 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 2
36 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 2 (SP) Björkander Lena KM
37 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
38 RAG a Gayaneh Jaspis Aureus 1 Uros 6 (IP) Björkander Lena EX2
39 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
40 RAG n 21 Gayaneh Mallomonas missio 1 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
41 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Tuisku 1 Uros 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
42 RAG a 21 FI*Jylhärinteen Havu 1 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
43 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 5 (IC) Björkander Lena EX1 CAGCIB
44 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 1 Uros 3 (GIC) Björkander Lena EX1 No Cert
45 RAG n 03 Leon Nitoris*PL 1 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
46 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 3
46 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
47 RAG n 04 FI*Stardoll's Rapunzel 1 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB
48 RAG n 04 FI*Darkie's Yume 1 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
49 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya 1 Naaras 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAC
50 RAG n 04 FI*Barfait's Chico 1 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 BIV
51 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
52 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 1 Naaras 4 (GIP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAPS
53 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
53 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas 1 Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
54 RAG a 04 FI*Colorstar's Liam Jack 1 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1
55 RAG a 04 FI*RedHorizon's Jim Beam 1 Uros 10 (KAS) Björkander Lena DISQ
56 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX2
57 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
57 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 1 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP BIV
58 RAG f 04 FI*Pirtti-Viiksen AAVA 1 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
59 RAG n 03 21 Gayaneh Mimulus macula 1 Naaras 12 (Pennut) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM
60 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
61 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh 1 Uros 15 (Siitos) Björkander Lena
61 RAG n 04 21 S*Gunbertus Twin Peaks for Gayaneh 1 Uros 9 (Avoin) Björkander Lena EX1 CAC
62 RAG n 04 21 Gayaneh Macoma merlin 1 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena EX1 BIV
63 RAG b 04 21 Lumenvalkean Felicity 1 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
64 RAG d 03 21 FI*Kivelän Falco BaBlo 1 Uros 9 (Avoin) Maillard Chiavuzzo Isabelle Abs
65 RAG d 03 21 FI*Celestial's Here Until Forever 1 Uros 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 NOM BIS
66 SBI n FI*Sydänyön Kuulkaas Pojat Tätä 1 Uros 12 (Pennut) Björkander Lena Abs
67 SBI a FI*Ziazan Izusa 1 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
68 SBI a FI*MeToYou Hero 1 Uros 8 (PR) Shchukin Alexey EX1 CAPIB
69 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 5 (IC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGCIB NOM BIS
70 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 3 (GIC) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 No Cert
71 SBI d FI*Tamus Escort 1 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM BIV NOM
72 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
73 SBI d FI*Nalle-Puhin Whisky Lullaby 1 Naaras 7 (CH) Björkander Lena EX1 CACIB
74 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 6 (IP) Björkander Lena EX1 CAGPIB NOM
75 SBI f EE*Qween Stefani Klaudia 1 Naaras 11 (Nuoret) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1
76 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 10 (KAS) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAP
77 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Björkander Lena KM
78 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 6 (IP) Shchukin Alexey EX1 CAGPIB
79 SBI a 21 RU*Tarnis Urgant 1 Uros 11 (Nuoret) Björkander Lena EX1
80 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM BIS
81 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 1 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM
82 SBI d 21 FI*JoJon La Veta de Oro 1 Uros 1 (SC) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
83 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 1 Uros 2 (SP) Maillard Chiavuzzo Isabelle KM
84 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng 1 Naaras 17 (Veteraani) Lubrano Robert 1 NOM
84 SBI d 21 FIN*JoJon Wanzheng 1 Naaras 6 (IP) Maillard Chiavuzzo Isabelle EX1 CAGPIB
85 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 1 Uros 1 (SC) Björkander Lena KM
86 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 17 (Veteraani) Lubrano Robert 1 NOM BIS
86 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Semiramisin Gadiel Girgin 1 Uros 10 (KAS) Björkander Lena EX1 CAP
87 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Gadiela 1 Naaras 8 (PR) Björkander Lena EX1 CAPIB
88 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define 1 Naaras 3 (GIC) Björkander Lena Abs
89 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 4 (GIP) Björkander Lena EX1 CAPS
90 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
91 ACL VI / ACL f 03 22 White Star Iskra of Siriuksen 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
92 ACS I / ACS n FI*Siriuksen VenusCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
93 ACS II / ACS n 03 FI*Minnikatin Verstappen 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
94 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl 2 Uros 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
95 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1 NOM
96 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 2 (SP) Porat Eva KM
97 ACS VI / ACS f 09 FI*Minnikatin Rose 2 Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
98 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
99 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
100 MCO I / MCO a Ibis Pride of Palace*RU 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
101 MCO II / MCO n 03 S*Dunderklumpen's Nassau 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB NOM
102 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
103 MCO III / MCO n 22 FI*Kasmasiinin Daffy 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne Abs
104 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
105 MCO III / MCO n 22 Felisha Estate Pearls*RU 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX2
106 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
107 MCO III / MCO n 22 FI*Rotcat Narnian Aslan of FireFox 2 Uros 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
108 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 1 (SC) Porat Eva KM
109 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
110 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear 2 Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva EX1 BIV
111 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Naxos 2 Uros 6 (IP) Porat Eva Abs
112 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart 2 Naaras 10 (KAS) Porat Eva EX1 CAP
113 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
114 MCO V / MCO d 25 Mainelyclassic Even Song 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX3
115 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
116 MCO V / MCO d 22 Roy Estate Pearls*RU 2 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB BIV
117 MCO V / MCO f 22 FI*MaineQueen There Must Be Angel 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACIB
118 MCO V / MCO f SE*KobbaCat's Carolina Reaper 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
119 MCO V / MCO f 25 FI*Stout-hearted Zahara is my love 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
120 MCO V / MCO d 22 SE*KobbaCat's Dingel 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
121 MCO V / MCO d 22 Bumblebee Cunabula*RU 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV NOM BIS
122 MCO V / MCO d 22 FI*Lepokallio Roihu 2 Uros 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP
123 MCO VI / MCO d 02 21 62 SE*KobbaCat's Cayenne 2 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB BIV NOM
124 MCO VI / MCO d 09 Ursus LeonilaCoon*RU 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
125 MCO VI / MCO d 09 22 Zachary Tiili*PL 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
126 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Mahtitassun ImpiEllenAnna 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX2
127 MCO VI / MCO e 03 FI*Stout-hearted Rolene S 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
128 MCO VI / MCO f 03 23 S*Dunderklumpen's Havanna 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
129 MCO VI / MCO d 09 25 FI*Stout-hearted Yoshi 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
130 MCO VI / MCO f 09 22 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX2
131 MCO VI / MCO f 03 25 FI*Stout-hearted Zehra 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX3
132 MCO VI / MCO d 03 22 SE*KobbaCat's DramaQueen 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
133 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Chamberlain Heart Stealer 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
134 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Escape's Jennifer Lopez 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
135 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Halden coon's Siiri Angerkoski 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX
136 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Hemingway's Martha Redbone 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX3
137 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Amazing Macy 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert Abs
138 MCO VI / MCO f 09 LV*BBMC Galaxy Star 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX4
139 MCO VI / MCO e 09 22 LV*Family Value Juliette 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX
140 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
141 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Hemingway's Chief Red Jacket 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
142 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin 2 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX2
143 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP BIV NOM
144 MCO VII / MCO ns 22 Foggycoon Robin Hood *** 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB BIV
145 MCO VII / MCO ns 25 Lucky Luke TRI-D 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX2
146 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne Abs
147 MCO V / MCO g 22 Calista of Ultramarin*** 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
148 MCO VII / MCO ns 23 Wackymoon Mercury 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne Mitätöity
149 MCO VII / MCO as 22 FI*Rotcat Quick Silver 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
150 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 1 (SC) Porat Eva KM
151 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever 2 Naaras 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
152 MCO VIII / MCO ns 03 FI*Escape's Kid Bailey 2 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1 BIV
153 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB NOM
154 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 6 (IP) Porat Eva EX1 No Cert
155 MCO IX / MCO w 64 FI*Avasong White Wizard 2 Naaras 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
156 MCO IX / MCO w 62 Nobel Estate Pearls*RU *** 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
157 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAC
158 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB
159 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 11 (Nuoret) Porat Eva EX1
160 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 2 (SP) Porat Eva KM NOM BIS
161 NFO I / NFO a 9 Levens Trick or Treat 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB BIV
162 NFO I / NFO n S*Rockringen's Party Doll 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
163 NFO I / NFO n FI*Tupuliinin RakkausOnLumivalkoinen 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
164 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Edström Michael KM BIV NOM
165 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Edström Michael KM
166 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
167 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
168 NFO II / NFO n 09 FI*InukChuck's Pepleri 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
169 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Edström Michael KM BIV NOM BIS
170 NFO II / NFO n 03 FI*Ninatte's Cloud Nine 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
171 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Cry Of Silence 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
172 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX2
173 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Another Life 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX3
174 NFO II / NFO a 02 62 S*Utblicken's Lill Ammuu 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP NOM
175 NFO III / NFO nt 24 FI*Karvanaaman Marski 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert Abs
176 NFO III / NFO n 22 FI*FinnFeline's Honey Lust 2 Naaras 13c (Määrittely) Edström Michael NFO n 09 22
176 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FinnFeline's Honey Lust 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
177 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
178 NFO III / NFO a 24 FI*Hopeahännän Metsänneito 2 Naaras 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
179 NFO IV / NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM BIV
180 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
181 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB
182 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
183 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 7 (CH) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
184 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Louhelan Iron Man 2 Uros 9 (Avoin) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
185 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 BIV
186 NFO IV / NFO n 09 24 FI*WitSarin Pobeda 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX3
187 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Tenho 2 Uros 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX2
188 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1 NOM
188 NFO IV / NFO n 03 22 S*NC's Killer Queen 2 Naaras 10 (KAS) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAP NOM
189 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
189 NFO V / NFO d 22 FI*Tähtitassun Romantic Road Runner 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS BIV
190 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
191 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
192 NFO V / NFO f FI*Tupuliinin Josefiina 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX2
193 NFO V / NFO e 24 FI*RockyHill's Eluwilussit 2 Uros 7 (CH) Edström Michael Abs
194 NFO V / NFO d 22 FI*GoldenFurry's Last Choice 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 NOM
195 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Serafiina 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 NOM
196 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Porat Eva KM
197 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
197 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 1 (SC) Porat Eva KM
198 NFO VI / NFO f 09 FI*Slytiger's Masquerade 2 Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS BIV NOM
199 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda 2 Naaras 3 (GIC) Porat Eva EX2
200 NFO VI / NFO d 09 FI*Hirmuinen Cleopatra 2 Naaras 7 (CH) Porat Eva EX1 CACIB
201 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi 2 Uros 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
202 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Loki's Tina Turner 2 Naaras 11 (Nuoret) Porat Eva Abs
203 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Carwalions Chinook 2 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX2
204 NFO VI / NFO d 09 22 FI*FinnFeline's Dream Catcher 2 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX3
205 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 12 (Pennut) Porat Eva EX1 BIV NOM
206 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Ramona 2 Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX2
207 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Volga 2 Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX3
208 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 12 (Pennut) Porat Eva EX1
209 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Porat Eva KM
210 NFO VII / NFO ds 22 SE*Tough Luck's Be Cool 2 Uros 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS NOM
211 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 6 (IP) Porat Eva EX1 CAGPIB
212 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM NOM
213 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
214 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
215 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV NOM
216 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott 2 Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 3
216 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
217 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne Abs
218 NFO VIII / NFO ns 03 22 FI*Siniidan Final Fantasy 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP NOM
219 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
219 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 2
219 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM
220 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
221 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo 2 Uros 3 (GIC) Porat Eva EX1 CACS
222 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Maillard Chiavuzzo Isabelle 1 NOM BIS
222 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM BIV NOM BIS
223 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Fraga y Guzmán Gerardo KM
224 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 3 (GIC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CACS
225 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo Abs
226 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 5 (IC) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGCIB NOM BIS
227 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*SäihkySilmän AlttsåBra 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
228 SIB IV / SIB n 09 23 Navara Sibaris*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 BIV
229 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hela 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM
230 SIB V / SIB f 22 FI*Amurin Ibbie 2 Naaras 12 (Pennut) Fraga y Guzmán Gerardo EX1
231 SIB VI / SIB f 09 FI*TaigaMaan Cissos SiiriSirpukka 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
232 SIB VI / SIB fy 09 22 FI*Amurin Iunia 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
233 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
234 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
235 SIB VII / SIB ns 24 FI*Cherrytail's Beowulf 2 Uros 9 (Avoin) Porat Eva EX1 CAC
236 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 4 (GIP) Porat Eva Abs
237 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV NOM
238 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Sipsun Altair 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
239 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Cherrytail's Xalvadora 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
240 SIB VIII / SIB ns 09 24 BG*Queen Olivia Sibirela 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
241 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*Cherrytail's Belvedere 2 Naaras 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
242 SIB IX / SIB w 61 Blondelle vom Rieder Einödhof 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC NOM
243 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Michael Monroe 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
244 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Marco Hietala 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
245 TUA V / TUA f FI*Felesin Gratus 2 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
246 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS NOM
247 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
248 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä 2 Uros 11 (Nuoret) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 NOM BIS
249 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 4 (GIP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAPS
250 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 6 (IP) Fraga y Guzmán Gerardo EX1 CAGPIB NOM
251 BEN n 24 FI*PurrGold Genuina Giuseppina 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
252 BEN n 24 FI*Heillandi Eurus 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
253 BEN n 24 FI*PurrGold Genuino Guerino 3 Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
254 BEN n 22 32 FI*Leokatin Nietos 3 Uros 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC NOM
255 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 10 (KAS) Martikainen Arja Abs
256 BEN n 24 33 Asianleopardcat Honey 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
257 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
257 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Martikainen Arja KM
258 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 1 (SC) Bruin Stephe KM BIV NOM
259 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
260 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1 NOM
261 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
262 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 8 (PR) Bruin Stephe EX1 CAPIB
263 BSH n FI*Ruusutarhan Rosa Gallica 3 Uros 7 (CH) Shchukin Alexey EX1 CACIB
264 BSH n FI*Ruusutarhan Primo 3 Uros 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
265 BSH a FI*Chokotoe's Lord Blue Hair 3 Uros 7 (CH) Martikainen Arja EX1 CACIB
266 BSH a FI*Feronian Lilja 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1 BIV NOM
267 BSH a FI*Ikkalan Aurora 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX2
268 BSH c FI*Ruusutarhan Spumante 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
269 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 2 (SP) Shchukin Alexey KM NOM BIS
270 BSH f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 4 (GIP) Shchukin Alexey EX1 CAPS
271 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB NOM BIS
272 BSH g FI*Rhinestone's Nona Petit 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
273 BSH bs S*Glen Mores Yojo 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
274 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe Abs
275 BSH a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric 3 Uros 6 (IP) Martikainen Arja EX1 CAGPIB
276 BSH g 03 FI*Rhinestone's Morning Mist 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
277 BSH ny 03 25 Bico Barbie aus Curbechi 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 NOM
278 BUR n FI*Lilac's HRH King Hassan 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
279 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 5 (IC) Martikainen Arja EX1 CAGCIB
280 BUR n WW19 Hany Brown Magic Valley, JW 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja Abs
281 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
281 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 2 (SP) Martikainen Arja KM BIV
282 BUR n FI*Lilac's Esmeralda Gypsygirl 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 No Cert
283 BUR n FI*Oliivian Charlie Brown 3 Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB
284 BUR a FI*Beneloben Heartbeat Hulta 3 Naaras 11 (Nuoret) Bruin Stephe EX1
285 BUR a FI*Oliivian Daredevil 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
286 BUR a FI*Enigmatic Xalixco Agave Azul 3 Uros 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 CAP
287 BUR b FI*Mama-Alcialon Impossible Ivanka 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
288 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1 NOM BIS
289 BUR b Leroy Magic Valley*RU 3 Uros 12 (Pennut) Martikainen Arja Abs
290 BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS
291 BUR b FI*Mama-Alcialon Incredible Illusion 3 Uros 10 (KAS) Martikainen Arja EX1 CAP
292 BUR c LV*Silky Majesty Ulysses 3 Uros 3 (GIC) Martikainen Arja EX1 CACS
293 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM BIS
294 BUR d FI*Crossroads True Love 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
295 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB
296 BUR f FI*Mama-Alcialon MahtavaMaria 3 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS NOM
297 BUR f FI*Cattish Snow White 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV
298 BUR f Latisha Magic Valley*RU 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe Abs
299 BUR f FI*Mama-Alcialon Diamond Diva 3 Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
300 BUR f FI*Cattish Magica De Spell 3 Naaras 6 (IP) Bruin Stephe EX1 CAGPIB
301 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia 3 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1
302 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS NOM
303 BUR h FI*Shu-Shun Kardemumma 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
304 BUR j FI*Arkhitekton Alara 3 Naaras 9 (Avoin) Martikainen Arja EX1 CAC
305 BUR j FI*Crossroads All About Love 3 Naaras 12 (Pennut) Martikainen Arja EX1
306 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 4 (GIP) Martikainen Arja EX1 CAPS NOM
307 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen 3 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe Abs
308 CHA FI*Kattskogens Willhelm 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
309 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM BIS
309 EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
310 EUR n 23 FIN*Katinhännän SuurSeikkailija 3 Naaras 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP
311 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Noomi 3 Naaras 11 (Nuoret) Martikainen Arja EX1
312 EUR d 24 FI*Feronian Lemon 3 Uros 7 (CH) Bruin Stephe EX1 CACIB
313 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina 3 Naaras 10 (KAS) Bruin Stephe EX1 No Cert
314 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 3
314 EUR f 22 FI*Pinkkitassun Bette 3 Naaras 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS NOM
315 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Martikainen Arja KM
316 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
317 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 3 (GIC) Shchukin Alexey EX1 CACS
318 EUR g 24 FI*Sireenin Coming Right Along 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
319 EUR n 03 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope 3 Naaras 11 (Nuoret) Shchukin Alexey EX1 NOM
320 EUR a 03 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito 3 Naaras 9 (Avoin) Shchukin Alexey EX1 CAC
321 KBL I / KBL ns 22 SE*Kot-à-Kuril Avalon 3 Uros 11 (Nuoret) Martikainen Arja Abs
322 KOR FI*Kattihovin Zehi Zeitakuhin 3 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX1 CAGCIB BIV
323 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 5 (IC) Bruin Stephe EX2
324 KOR FI*Kattihovin Chiisai Kisu 3 Naaras 9 (Avoin) Bruin Stephe EX1 CAC
325 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 3 (GIC) Bruin Stephe EX1 CACS
326 MAN 54 / MAN n 09 22 54 Auragold Zinfandella 3 Naaras 13c (Määrittely) Martikainen Arja MAN n 09 22 54
327 MAU ns 24 FI*CatNmaus Chausiku 3 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
328 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Shchukin Alexey KM
329 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Shchukin Alexey Abs
330 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Bruin Stephe KM
331 OCI b 24 FI*Riddle Amaranth 3 Uros 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1 BIV
332 OCI b 24 FI*Topspot After Midnight 3 Naaras 12 (Pennut) Bruin Stephe EX1
333 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM
333 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Bruin Stephe KM BIV NOM
334 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 2 (SP) Bruin Stephe KM
335 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 4 (GIP) Bruin Stephe EX1 CAPS
336 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 8 (PR) Martikainen Arja EX1 CAPIB NOM
337 OCI o 24 FI*Moosegrove Maroon 3 Uros 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1 NOM BIS
338 OCI o 24 FI*Topspot Before Midnight 3 Naaras 12 (Pennut) Shchukin Alexey EX1
339 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum 3 Uros 2 (SP) Shchukin Alexey Abs
340 OCI o 24 FI*Moosegrove LeBron 3 Uros 10 (KAS) Shchukin Alexey EX1 CAP NOM BIS
341 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM BIV NOM
342 ABY n SC S*Cat Claw's Kiss-Proof Katie 4 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
343 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
344 ABY n FI*Amajan Oscar Omobone 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
345 ABY n FI*Amajan Otto Ottimo 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
346 ABY n FI*Amajan Odessa Oronza 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
347 ABY n FI*Amajan Olga Omaggia 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
348 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 1 NOM
349 ABY a S*Aloysius Ming's Blue bell 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
350 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
350 ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 4 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
351 ABY o FI*Link Kubembeleza Haiba 4 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
352 ABY o FI*Neaera's Iaera Nalani 4 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB BIV
353 BAL w 67 FI*Cleverkitty BluLalibelahOlinda Odile 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
354 CRX I / CRX b DK*Blytt Ducati 4 Uros 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 3
354 CRX I / CRX b DK*Blytt Ducati 4 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
355 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM BIS
356 CRX II / CRX n 03 FI*Framillan Uula 4 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB BIV
357 CRX II / CRX n 01 62 Vasabi Shironeko 4 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
358 CRX II / CRX n 03 FI*KittyLady's Pikachu Evolves To Raichu 4 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
359 CRX II / CRX c 09 FI*FunkyJam's Legends of Nidalee 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM BIS
360 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM NOM BIS
361 CRX II / CRX a 09 FI*VippeCat Blue Angel 4 Naaras 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
362 CRX IV / CRX f 01 64 FI*Alchemist Bollinger 4 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
363 CRX V / CRX n 24 FI*Claypond's Bon Nuit 4 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
364 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Nymphomaniak 4 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
365 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB BIV
366 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 4 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 4
366 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Piupaws Tecna 4 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM BIV NOM
367 CRX VI / CRX a 03 24 FI*Piupaws Duracell's Khafre 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 No Cert
368 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Spectrolite Ritariperhonen 4 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB NOM
369 CRX VI / CRX n 03 24 FI*Derekaz Who Loves Diamonds 4 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
370 CRX VII / CRX d 33 FI*Alchemist Daenerys Targaryen 4 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB BIV
371 CRX VII / CRX n 33 FI*KittyLady's Baloo 4 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
372 CRX VII / CRX n 31 FI*Claypond's Dragomir 4 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
373 CRX VII / CRX n 21 33 FI*Claypond's Bonne Journee 4 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
374 CRX VII / CRX n 32 U-Mink Ansa of Claypond's 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
375 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*Alchemist Abracadabra 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
376 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*KittyLady's Kaa 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
377 CRX VIII / CRX n 03 33 FI*FunkyJam's Up in The air 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
378 CRX VIII / CRX a 09 33 FI*FunkyJam's Legends of Camille 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM
379 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 2
379 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
380 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda 4 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
381 DRX I / DRX n LV* DEA DIA Agathos 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
382 DRX I / DRX n FI*Mirexin Odette 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia Abs
383 DRX I / DRX b FI*Åbodas Aiyana 4 Naaras 6 (IP) Nyman Pia Mitätöity Mitätöity
384 DRX I / DRX n FI*Bravefellow Pinja 4 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
385 DRX I / DRX n Brandy Crazy Moon 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia Abs
386 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM
387 DRX III / DRX d 22 EE*Peter Pan Masterpiece 4 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
388 DRX III / DRX h Roxana Mondodevon-Rex*PL 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV
389 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja 4 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
390 DRX IV / DRX h 09 LV*Harizma Warwara Krasa *** 4 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi Abs
391 DRX IV / DRX f 09 24 Xaboo Kokeshi*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi Abs
392 DRX VII / DRX f 33 FI*Bravefellow Ivory 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
393 DRX VII / DRX f 32 FI*Myggmånens Safir 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
394 DRX VII / DRX n 33 FI*Åbodas Aimi 4 Naaras 7 (CH) Reijers Eric Abs
395 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK 4 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
396 DRX VIII / DRX n 09 32 FI*Pihlajan Selma 4 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
397 DRX IX / DRX w 64 FI*Åbodas Sulotar 4 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM BIS
398 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
399 OLH f 03 24 FI*Hämynhäivän Cattleya 4 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
400 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin 4 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC NOM
401 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
402 OSH n Timotheus Del Iris 4 Uros 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
403 OSH n FI*Choose For A Full Fool Only 4 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
404 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM
405 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
406 OSH b HU*Okonor Miskolc 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM
407 OSH d FI*Ori-Katin Willie Garvin 4 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
408 OSH e HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
409 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM NOM BIS
410 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
411 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
412 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
413 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
414 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 2
415 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM
416 OSH a 24 FI*JellonCats El Hierro 4 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB NOM
417 OSH b 24 Xsemirion FlorElen Chrysolite 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
418 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat 4 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
419 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
420 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
420 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM
421 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
422 OSH d 24 FI*Ori-Katin Crackerjack 4 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV NOM
423 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
424 OSH d 24 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto 4 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
425 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Comorio Luigi KM NOM
426 OSH f 24 HU*Shagio-Chen Maya 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
427 OSH a 02 21 FI*Pinewoods U Got The Look 4 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
428 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor 4 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
429 OSH bs 03 22 FI*Jalecat's BeCharming Beautify 4 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
430 PEB I / PEB b 83 Kaschemir Silver Dream Orient 4 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
431 RUS Gaston Mollis Felis, CZ 4 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric Abs
432 RUS FI*Janatuisen Amalthea of Jupiter 4 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
433 RUS S*Limelight's Xtravagant 4 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS BIV
434 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 4 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
435 RUS FI*Lolcat's Prince Carl-Philip 4 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
436 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
436 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM BIV
437 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
438 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Spijker Charles KM
439 SIA n FI*Twist-Tiramisun Muusa 4 Naaras 6 (IP) Spijker Charles Abs
440 SIA n FI*Chellamanis Katniss 4 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
441 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM
442 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 3
442 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM BIV NOM
443 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
444 SIA c FI*Kelmikerhon Niittyvilla 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
445 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
446 SIA c FI*Plan-A Mr Mighty Bean 4 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
447 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
448 SIA n 21 FI*Vintterin Loviisa Miinantytär 4 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
449 SIA b 21 Lumoexpress Mila 4 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
450 SOM n FI*Kharn-Ka Your Choice 4 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM NOM BIS
451 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria 4 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
452 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario 4 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
453 SOM n FI*SunnyPace Betonica 4 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX2
454 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
455 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 5 (IC) Spijker Charles Abs
456 SOM o FI*SunnyPace Galega 4 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC BIV NOM
457 SOM o FI*SunnyPace Garidella 4 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
458 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 4 Naaras 17 (Veteraani) Fraga y Guzmán Gerardo 1 NOM BIS
458 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 4 Naaras 2 (SP) Spijker Charles KM NOM
459 SOM o King von Gulda 4 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
460 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
460 SOM p FI*SunnyPace Consolida 4 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
461 SPH I / SPH n Dasher Mraudi*PL 4 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
462 SPH I / SPH n 21 FI*Wanadoo Ecoenergy 4 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS
463 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis 4 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
464 SPH II / SPH n 09 FI*Eipril Rosalie 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
465 SPH II / SPH n 03 21 FI*Hebblas Ladarius 4 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
466 SPH III / SPH f 21 FI*Wanadoo Invisible Girl 4 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
467 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
468 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Volans 4 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
469 SPH V / SPH n 03 32 FI*Hobbitqueen's Dragonair 4 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
470 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM
471 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
472 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
473 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne Abs
473 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Edström Michael Abs
474 HCL Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne Abs
475 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Spijker Charles 1 NOM BIS
476 HCS Salli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Spijker Charles 2
477 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Spijker Charles 1
509 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Björkander Lena EXO a 21 33, EXO n 22, PER f, PER f 03, PER f 24, PER fs 02 62, RAG a, RAG a 04, RAG f 21, RAG n 03, RAG n 04 21, SBI a 21, SBI d, SBI h, SBI n, TUV f 61-63, TUV n 61-63 39
Bruin Stephe kat. 3 tark., BML I, BSH bs, BSH c, BSH ns 11, BSH ny 03 25, BUR a, BUR f, CHA, EUR d 24, EUR e 24, EUR f 22, EUR g 22, EUR n 22, KOR, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI b 24 36
Comorio Luigi ABY a, BAL w 67, CRX II, CRX V, DRX IV, OLH d 24, OSH a 24, OSH c 24, OSH d, OSH f 24, SIA a, SIA b 21, SIA c, SOM p, SPH III, SPH V 33
Edström Michael OPPILAS (Riikka Turpeinen) - ACL VI, ACS I, ACS VIII, LPL VIII, MCO I, NFO II, NFO V, SIB IX, SIB VI, TUA V, VET HC 33
Fraga y Guzmán Gerardo ACS II, MCO IX, MCO V, NEM I, NFO IV, SIB III, SIB V, TUA IX, VET 4 42
Lubrano Robert ACL III, MCO VI, NFO I, NFO III, NFO IX, TUA VII, VET 1 39
Maillard Chiavuzzo Isabelle EXO d 22, EXO n, EXO n 21 33, PER d, PER ds 22 62, PER fs, PER n, PER n 33, RAG a 03, RAG a 21, RAG d 03 21, RAG n, RAG n 03 21, RAG n 04, SBI b, SBI c, SBI d 21, SBI f, VET 2 35
Martikainen Arja OPPILAS (Sanna Hietala), kat. 3 tark., BEN n 22 32, BEN n 24, BEN n 24 33, BSH a, BSH a 03, BSH g, BSH g 03, BUR b, BUR c, BUR j, BUR n, EUR d 22, EUR f 24, KBL I, OCI c 24 34
Nyman Pia ABY n, CRX VI, CRX VIII, DRX I, DRX III, OSH b, OSH b 24, OSH bs 03 22, OSH e, SIA j, SPH II, VET 3 39
Porat Eva ACS III, ACS VI, MCO IV, MCO VIII, NEM II, NFO VI, NFO VII, SIB I, SIB VII 35
Reijers Eric OPPILAS (Adrian Alexandru Dragota), ABY o, CRX I, CRX IV, DRX VII, OLH h 03 24, OSH d 24, OSH n 24, PEB I, RUS, SIA n 21, SOM n, SPH IV 30
Shchukin Alexey EXO f 03 22, EXO n 03, EXO n 24, PER a 21 33, PER ds 11, PER e, RAG b 04 21, RAG f 04, RAG n 21, SBI a, SBI b 21, SBI c 21, SBI n 21, BSH f, BSH n, BUR d, BUR g, BUR h, EUR a 03, EUR g 24, EUR n 03, EUR n 23, OCI n 24, OCI o 24 39
Spijker Charles CRX VII, DRX IX, DRX VIII, OLH f 03 24, OSH a 02 21, OSH b 03 22, OSH b 25, OSH f, OSH h, OSH n, SIA n, SOM o, SPH I, HCS 34
Wikström Bjarne MCO II, MCO III, MCO V, MCO VII, NFO VIII, SIB IV, SIB VIII, HCL 31
14 tuomaria.