Omakissa
RuRok 23.04.2017
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.4.2017 Loppuu 23.4.2017
Ilmoittautuminen alkaa 12.2.2017 Ilmoittautuminen loppuu 5.4.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.4.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Helsingin Messukeskus
Toimihenkilöt Näyttelyluokat: 1-17. Huomioithan, että kissan jokaiseen luokkaan laitetaan oma ilmoittautuminen.
Näyttelyssä noudatetaan FIFen ja Suomen Kissaliiton sääntöjä. Eläinlääkärintarkastus on pakollinen kaikille näyttelytilaan tuleville kissoille. Tarkasta voimassa olevat rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat todistukset. Rekisterikirja ja/tai rokotustodistus on esitettävä eläinlääkärintarkastuksessa. Kaikilla näyttelyyn osallistuvilla kissoilla oltava tunnistusmerkintä (myös alle 10kk kotikissat, luovuttamattomat pennut jne.). Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. 
Häkkien koko on 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä. Omat häkit on ilmoitettava ilmoittautumisen yhteydessä. Oman häkin minimikoko on 50 x 50 x 50 cm ja sen on mahduttava tarjoamallemme häkkipaikalle.

Näyttelysihteerit: Tiina Palomäki 050-5012045, Tiina Kajoranta 040-5540933, show@rurok.fi
Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola, tuomo.kotola@rurok.fi, puhelin: 050-5532543
Pääassistentti: Kaisa Savolainen, Lolcats.cattery@gmail.com
Leimakortit lähetetään: Tanja Salo, Vehkakatu 10 B 35, 33580 TAMPERE
Tuomarioppilasanomukset: Marianne Surakka,  marianne.surakka@rurok.fi  
Myynti- ja rotupöydät: Erika Paqvalin-Skurnik, erika.paqvalin-skurnik@showlink.fi, puhelin 050-388 6370 www.showlink.fi
Lisätietoja Näyttelyluettelon hinta 3€ sisältää kummatkin päivät, näyttelyluettelo ostettuna paikanpäältä 5€ (paikanpäällä on saatavilla rajoitettu määrä). 
Arvosteluruusukkeet ovat maksullisia. VP ja TP ruusukkeet/palkinnot ovat maksuttomia. 
Vastaanotamme yhden leimakortin / päivä / talous. 

Näyttelymme on osa Eläinystäväni tapahtumaa (http://elainystavani.messukeskus.com/)

Muutokset:
Vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 01.04.2017 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut sähköpostitse: show@rurok.fi

Näyttelyyn ilmoitetun kissan omistajan/omistajien jäsenyyden omaan jäsenyhdistykseen on oltava voimassa ennen näyttelyyn ilmoittautumista. Näyttelymaksut OmaKissa-järjestelmän ohjeiden mukaisesti, sitova ilmoittautuminen. Maksaessasi leimakortilla, valitse se maksutavaksi ja toimita kortti välittömästi Tanja Salolle.

Vahvistuskirjeet tulevat OmaKissan kautta, viikkoa ennen näyttelyä. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 63 59 0 0 1
2 82 81 0 0 1
3 60 55 0 0 5
4 112 111 0 0 1
Kotikissat 26 26 0 0 0
Yhteensä 343 332 0 0 8

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Nordström Lena KM BIV
2 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 1 (SC) Nordström Lena KM
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Jadwiga Princess 1 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
4 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC NOM
5 EXO d 22 FI*VippeCat Prince perfect 1 Uros 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
6 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
7 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
8 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love 1 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 NOM
9 PER f 22 FI*Sabrimin Voulez-Vous 1 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
10 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
11 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 1 (SC) Nordström Lena KM
12 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
13 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS NOM
13 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
14 PER f 33 Sinihuiskan Elisha 1 Naaras 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP
15 PER n 21 33 Sinihuiskan Baldo Bandito 1 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
16 PER a 21 33 Sinihuiskan XabiAlonso 1 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo Abs
17 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 1 Uros 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS
18 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB BIV
19 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
20 RAG a FI*Raitamäen Alicia 1 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC NOM
21 RAG a FI*MistyNight Edward 1 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
22 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend 1 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
23 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert Abs
24 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya 1 Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
25 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
26 RAG a 03 FI*Wildemar Snow White 1 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
27 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS
28 RAG a 04 FI*MistyNight Eleonore 1 Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1 NOM BIS
29 RAG b 04 Oskar Dom Elzy*PL 1 Uros 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB
30 RAG f 04 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U 1 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
31 RAG f 04 FI*Jollydolls Lindsey Lohan 1 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB NOM
32 RAG b 04 21 Lumenvalkean Felicity 1 Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena Abs
33 RAG d 03 21 FI*Celestial's Here Until Forever 1 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
34 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
35 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
36 SBI n FI*Birmayan Galadriel 1 Naaras 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
37 SBI a FI*Åbodas Tobias 1 Uros 2 (SP) Nordström Lena KM NOM BIS
38 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB
39 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 2 (SP) Nordström Lena KM
39 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
40 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
41 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS NOM
42 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum 1 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
43 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP
44 SBI f FI*WanillaWillan Iiris 1 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
45 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS
45 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 4
46 SBI g FI*Annmark Deeva 1 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert Abs
47 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM BIS
47 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
48 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
48 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo Arvosteltu
49 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 1 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS NOM BIS
50 SBI a 21 FI*Harebell Nipsu 1 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
51 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM BIS
52 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna 1 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC NOM
53 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 1 Uros 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS
54 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*Kipinättären Bellis 1 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
55 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI*Minnikatin Timothy 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
56 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI*Debals KappasVaan 2 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP NOM BIS
57 ACL XI / ACL fs 03 21 33 FI*Debals KatoMua 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
58 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
59 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
60 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
61 MCO I / MCO n LV*Family Value Gideon 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
62 MCO II / MCO n 09 EE*Arman Solle Rosso 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
63 MCO III / MCO n 22 DK*Coogan's Krystyn 2 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina Abs
64 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
65 MCO III / MCO n 22 Felisha Estate Pearls*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
66 MCO III / MCO n 25 RU*Unicum Nonsense 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
67 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
68 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Chief Wise Owl 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
69 MCO IV / MCO n 09 22 Oklahoma Vivacoon*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV
70 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Libbie Slow Bear 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
71 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS BIV NOM BIS
72 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour 2 Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS NOM
73 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
73 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
74 MCO V / MCO f 22 FI*MaineQueen There Must Be Angel 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX2
75 MCO V / MCO f RU*Unicum Intrigue JW 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
76 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Narnia 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
77 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted She Loves Me 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert Abs
78 MCO VI / MCO d 09 22 EE*Damien Solle Rosso 2 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB NOM
79 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Hemingway's Chief Red Jacket 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
80 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Kasmasiinin Feenix 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX2
81 MCO VI / MCO f 09 FI*Hashtag Under And Over It 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC BIV NOM
82 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX2
83 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert Abs
84 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB BIV
85 MCO VII / MCO ns 22 FI*SatuMainen Bitti-Nikkari 2 Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
86 MCO VII / MCO fs 25 RU*Unicum Ladoga 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM BIS
87 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
88 MCO IV / MCO n 03 22 CascadeMtn Snow Patrol 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
89 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Hemingway's Clara White Hip 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
90 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
91 NEM I / NEM ns 21 FI*Lumikissan ÄssäHai 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
92 NEM II / NEM n 09 21 Teison Nevskiy Sapfir 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
93 NEM II / NEM fs 09 FI*Cherrytail's Catalina 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
94 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
95 NEM II / NEM f 09 21 CH*Lukijn's Vicki 2 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM BIS
96 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM
97 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Iron Maiden 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
98 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Jarraun's Skog Emeliana 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo Abs
99 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
100 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Dikibyr 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
101 NFO VI / NFO g 09 23 FI*Lolcat's Blossom 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
102 NFO VI / NFO f 03 FI*Louhelan Cherry Garcia 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
103 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
104 NFO VI / NFO f 03 24 FI*Tähtitassun RioKarneval 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
105 NFO VI / NFO e 03 FI*InukChuck's Vanemuise 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
106 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr 2 Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
107 NFO VII / NFO as FI*Lolcat's Charlotte York 2 Naaras 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
108 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals Lemmy Kilmister 2 Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
109 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS NOM
110 NFO VIII / NFO as 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
111 NFO IX / NFO w 64 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
112 NFO IX / NFO w 63 FI*Jarraun's Skog Elle-Erika 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
113 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Frostbite 2 Naaras 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
114 SIB II / SIB n 09 FI*Sippan's LumiKukka 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
115 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Kass Tellervo KM NOM BIS
116 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo Abs
117 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
118 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM NOM
119 SIB IV / SIB n 09 23 Navara Sibaris*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
120 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan Önja Onnekas 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
121 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 NOM
122 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB NOM
123 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
124 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Nissen Aase KM
125 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sippan's LumiSade 2 Naaras 5 (IC) Nissen Aase Abs
126 SIB VIII / SIB es 09 23 Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase Mitätöity
127 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
128 TUA II / TUA a 03 FI*Josmarin Miss Vilmastiina 2 Naaras 7 (CH) Nissen Aase EX1 CACIB
129 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Michael Monroe 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
130 TUA V / TUA f FI*Felesin Gratus 2 Naaras 8 (PR) Nissen Aase EX1 CAPIB NOM
131 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
132 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS
133 TUA IX / TUA w 64 FI*Josmarin Nöpö Nöpöttäjä 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM BIS
134 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS NOM
135 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
136 BEN n 24 Bengalias Taikatalvi 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC NOM
137 BEN n 24 Bianca 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX2
138 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM NOM
139 BEN n 24 32 FI*RashelRose Sansa Stark 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM
140 BEN n 24 33 Inkuban Carib 3 Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB
141 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
142 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
142 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 1 NOM BIS
143 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
144 BML II / BML hs 12 31 Pepsi af Misapotanien 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
145 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
146 BSH n FI*Ruusutarhan Rosa Gallica 3 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
147 BSH a FI*Chokotoe's Lord Blue Hair 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
148 BSH d Enchanting Ella British Red, CZ 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
149 BSH d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
150 BSH g FI*Bumblebrits Princess Leia Organa 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
151 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Confucius 3 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
152 BSH ns 11 FI*Helmiinan Hupakko 3 Naaras 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGPIB
153 BSH ns 22 64 FI*Kipardi's Norman 3 Uros 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
154 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Goutte de Rosée 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
155 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB NOM
156 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS NOM BIS
157 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM BIS
158 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
159 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz Abs
160 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
161 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea Abs
162 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
163 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM NOM
163 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 2
164 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
165 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB NOM
166 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
167 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
168 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
169 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
170 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 8 (PR) Hornell Henry EX1 CAPIB
171 EUR n 03 FI*Waputtaren Taaniel 3 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
172 EUR a 02 62 Anshelm 3 Uros 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
173 EUR a 02 62 FI*Waputtaren Ukko Anshelminpoika 3 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM
174 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
175 KOR FI*Tatsutan Padma Anga-Amalam 3 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea Abs
176 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
176 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 1
177 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
178 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC NOM
179 MAU ns 24 FI*Walidah Baketwernel 3 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
180 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM
181 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM BIV NOM BIS
181 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Pruchniak Ireneusz 2
182 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM
183 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
184 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM NOM
185 OCI o 24 FI*Moosegrove LeBron 3 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM BIS
186 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM BIS
187 ABY n Maurice de Moéris 4 Uros 7 (CH) Komissarova Olga Abs
188 ABY n Cellani Sieno UkassaKinté 4 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
189 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
190 ABY n FI*Redcheetah's Jade 4 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
191 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM BIV
192 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 4 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
193 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
193 ABY n FI*Nebuankhet Sein-el-Mauassif 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
194 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 1 NOM BIS
195 ABY a FI*Link Mochweo Blou 4 Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM
196 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie Abs
196 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
197 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 4 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
198 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
199 ABY a FI*Link Mwana Wa Mwezi 4 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
200 ABY a FI*Nebuankhet Nae Master! 4 Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB
201 ABY a FI*Nebuankhet Nae King! 4 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
202 ABY a FI*Kawaii Lily 4 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP BIV NOM
203 ABY a Soom Kate Moss *** 4 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie Abs
204 ABY o FI*Laire Gelir Laer 4 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX2
205 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
206 ABY o Greenville Peter Pan *** 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
207 ABY os FI*Maurelian Dimitri 4 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
208 ABY os FI*Maurelian Liana 4 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
209 ABY ps S*Saivokattens Impi Ihalempi 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
210 BAL w 67 FI*Fercatin Odipin William 4 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
211 BAL b FI*Mummeli Tirlinho XoXon Sega 4 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 No Cert
212 CRX I / CRX a R'Kenzo Twisted Dream *** 4 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
213 CRX I / CRX ns FI*Ballerina's Prudenza 4 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
214 CRX II / CRX n 01 62 Vasabi Shironeko 4 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
215 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's No, i really are cute 4 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
216 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV
217 CRX II / CRX c 09 FI*Tuiscalo's Xenu 4 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
218 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
219 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM BIS
220 CRX II / CRX n 01 63 FI*Sweetpurr's Cookie Dough 4 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
221 CRX III / CRX d Justify My Love Basileus *** 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC NOM BIS
222 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM
223 CRX IV / CRX e 03 FI*Saca's Little Big Red 4 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
224 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
225 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Scandalous Scarlet 4 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
226 CRX V / CRX a 24 FI*Framillan Good&Plenty 4 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga Abs
227 CRX IX / CRX w 62 FI*Ballerina's Snow Maiden 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
228 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
228 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 3
229 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
230 DRX II / DRX n 01 64 FI*Bravefellow Ilan 4 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
231 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV
232 DRX III / DRX gs FI*Mirexin Minni 4 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX2
233 DRX III / DRX h Roxana Mondodevon-Rex*PL 4 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
234 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM BIS
234 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 2
235 DRX VII / DRX f 32 FI*Myggmånens Safir 4 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
236 DRX VII / DRX n 21 32 S*Infracat's J James Joyce 4 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
237 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK 4 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS
238 DRX IX / DRX w 64 FI*Åbodas Sulotar 4 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM BIS
239 OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB NOM
240 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM
241 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin 4 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
242 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM
243 OSH n Timotheus Del Iris 4 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
244 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
245 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS NOM
246 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
247 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM
248 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
249 OSH d 24 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto 4 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
250 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM NOM
251 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
252 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
252 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
253 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM
254 OSH bs 03 22 FI*Jalecat's BeCharming Beautify 4 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
255 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB BIV
256 RUS Gaston Mollis Felis, CZ 4 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
257 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
258 RUS FI*Lolcat's Prince Carl-Philip 4 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM
259 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
259 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 4
260 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP NOM
261 SIA n FI*Twist-Tiramisun Amy Jade 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
262 SIA n FI*Twist-Tiramisun Bella-Donna 4 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
263 SIA a S*Tammee's Famous Ferruccio 4 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
264 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Rautio Kristiina KM
264 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 1
265 SIA b Gyulchataj Kapriz 4 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
266 SIA b FI*Mummeli Tirlinha XoXon Dusty 4 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
267 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina Abs
268 SIA f DK*Skuld Myser 4 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC NOM
269 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
270 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM
271 SOM n FI*Amajan Maffeo Macario 4 Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB
272 SOM n FI*Foxkiss Esox lucius 4 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
273 SOM o FI*Amajan Neffi Nerea 4 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
274 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne 4 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
275 SPH I / SPH n Dasher Mraudi*PL 4 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
276 SPH I / SPH n 21 FI*Wanadoo Ecoenergy 4 Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
276 SPH I / SPH n 21 FI*Wanadoo Ecoenergy 4 Uros 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 2
277 SPH II / SPH n 03 21 FI*Hebblas Ladarius 4 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
278 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
279 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma 4 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
280 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga Abs
281 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI*Hebblas Seldon 4 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
282 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS BIV
283 SPH V / SPH n 33 Vandvis Chocolate Eclair 4 Uros 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
284 SPH V / SPH f 32 FI*Hobbitqueen's Winter Sunset 4 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
285 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Komissarova Olga Abs
286 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM
287 THA n Thaiblueangels Benjamin 4 Uros 7 (CH) Komissarova Olga Mitätöity Mitätöity
288 THA a 21 Tovana Sanchitos 4 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga Abs
289 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz Abs
290 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
290 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 4
291 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
291 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM BIS
292 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 1 NOM
293 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
293 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
294 HCS Caesar Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1
294 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase 1 NOM
295 HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry Abs
295 HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase Abs
296 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase Abs
297 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 1 NOM BIS
298 HCS Myy Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 4
299 HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea Abs
300 HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 2
300 HCS Timantti Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 3
301 HCS Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 3
302 HCS Ella Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea Abs
303 HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase 2
303 HCS Trina Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
304 HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea Arvosteltu
305 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase Abs
306 HCS Olli Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase 3
307 HCS Oskari Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Nissen Aase 4
332 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Friškovec-Keller Thea BEN n 22, BSH a, BSH g, BSH ns 22 64, BUR b, BUR h, EUR d 22, EUR f 24, EUR g 22, EUR n 03, KOR, MAU n 24, OCI b 24, HCS, VET 4 31
Hornell Henry BML I, BML II, BUR n, EUR as 22, MAU ns 24, OCI o 24, ABY ps, CRX III, CRX IX, DRX IX, DRX VI, OSH bs 25, OSH n 01 21, OSH n 24, SIA b, SIA n, HCL, VET Kotikissat 34
Kass Tellervo PER a 21 33, PER f, PER fs 02 62, SBI a 21, SBI c, SBI d 21, SBI h, SBI n, ACL VIII, ACS VI, ACS VIII, MCO I, MCO II, NEM I, NFO II, NFO IV, NFO VI, SIB II, SIB III, SIB VII, VET 1 37
Komissarova Olga ABY n, ABY o, CRX I, CRX V, DRX II, DRX VII, OSH f 24, RUS, SIA n 03 21, SPH IV, SPH V, THA a 21, THA n 39
Lubrano Robert EXO n 03 22, EXO n 24, PER f 22, PER f 24, PER n 21 33, RAG a, RAG d 03 21, RAG f 04, RAG n 03, SBI g, SBI n 21, MCO IV, MCO VI, NFO IX, NFO V, SIB VI, TUA VII 33
Nissen Aase MCO V, MCO VII, MCO VIII, NFO VII, SIB V, SIB VIII, TUA II, TUA IX, TUA V, HCS 31
Nordström Lena EXO d 22, EXO n 22, PER f 33, PER fs, PER n 02 62, PER n 33, RAG a 03, RAG a 04, RAG b 04, RAG b 04 21, RAG n, RAG n 04, SBI a, SBI b, SBI d, SBI f, SBI f 21, TUV d 61-63 29
Pruchniak Ireneusz BEN n 24, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BSH ay 11, BSH d, BSH n, BSH ns 11, BUR d, BUR f, BUR j, EUR a 02 62, EUR f 23, MAU ns, OCI n 24, HCL, VET 3 29
Rautio Kristiina ACL XI, LPL VIII, MCO III, NEM II, NFO VIII, SIB IV, BAL b, BAL w 67, OLH b, OLH d 24, OLH h 03 24, OSH bs 03 22, OSH d 24, OSH n, OSH n 03 24, SIA a, SIA c 31
Sneum Hanne Sofie ABY a, ABY os, CRX II, CRX IV, DRX I, DRX III, OSH h, SIA f, SIA n 03, SOM n, SOM o, SPH I, SPH II 34
10 tuomaria.