Omakissa
RuRok 22.04.2017
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 22.4.2017 Loppuu 22.4.2017
Ilmoittautuminen alkaa 12.2.2017 Ilmoittautuminen loppuu 5.4.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 14.4.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 600   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka Helsingin Messukeskus
Toimihenkilöt Näyttelyluokat: 1-17. Huomioithan, että kissan jokaiseen luokkaan laitetaan oma ilmoittautuminen.
Näyttelyssä noudatetaan FIFen ja Suomen Kissaliiton sääntöjä. Eläinlääkärintarkastus on pakollinen kaikille näyttelytilaan tuleville kissoille. Tarkasta voimassa olevat rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat todistukset. Rekisterikirja ja/tai rokotustodistus on esitettävä eläinlääkärintarkastuksessa. Kaikilla näyttelyyn osallistuvilla kissoilla oltava tunnistusmerkintä (myös alle 10kk kotikissat, luovuttamattomat pennut jne.). Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. 
Häkkien koko on 65 x 65 x 56 cm, ei kaksoishäkkejä. Omat häkit on ilmoitettava ilmoittautumisen yhteydessä. Oman häkin minimikoko on 50 x 50 x 50 cm ja sen on mahduttava tarjoamallemme häkkipaikalle.

Näyttelysihteerit: Tiina Palomäki 050-5012045, Tiina Kajoranta 040-5540933, show@rurok.fi
Näyttelypäällikkö: Tuomo Kotola, tuomo.kotola@rurok.fi, puhelin: 050-5532543
Pääassistentti: Kaisa Savolainen, Lolcats.cattery@gmail.com
Leimakortit lähetetään: Tanja Salo, Vehkakatu 10 B 35, 33580 TAMPERE
Tuomarioppilasanomukset: Marianne Surakka,  marianne.surakka@rurok.fi  
Myynti- ja rotupöydät: Erika Paqvalin-Skurnik, erika.paqvalin-skurnik@showlink.fi, puhelin 050-388 6370 www.showlink.fi
Lisätietoja Näyttelyluettelon hinta 3€ sisältää kummatkin päivät, näyttelyluettelo ostettuna paikanpäältä 5€ (paikanpäällä on saatavilla rajoitettu määrä). 
Arvosteluruusukkeet ovat maksullisia. VP ja TP ruusukkeet/palkinnot ovat maksuttomia. 
Vastaanotamme yhden leimakortin / päivä / talous. 

Näyttelymme on osa Eläinystäväni tapahtumaa (http://elainystavani.messukeskus.com/)

Muutokset:
Vain väri- ja luokkamuutokset ovat mahdollisia 01.04.2017 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut sähköpostitse: show@rurok.fi

Näyttelyyn ilmoitetun kissan omistajan/omistajien jäsenyyden omaan jäsenyhdistykseen on oltava voimassa ennen näyttelyyn ilmoittautumista. Näyttelymaksut OmaKissa-järjestelmän ohjeiden mukaisesti, sitova ilmoittautuminen. Maksaessasi leimakortilla, valitse se maksutavaksi ja toimita kortti välittömästi Tanja Salolle.

Vahvistuskirjeet tulevat OmaKissan kautta, viikkoa ennen näyttelyä. 

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 65 64 0 0 1
2 86 85 0 0 1
3 72 71 0 0 1
4 114 112 0 0 2
Kotikissat 28 28 0 0 0
Yhteensä 365 360 0 0 5

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO f FI*Shamirin Charming Cherie 1 Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
2 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Rain of Roses 1 Naaras 1 (SC) Rautio Kristiina KM BIV
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Jadwiga Princess 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
5 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
6 EXO n 24 Kisuicat's Eye-Of-The-Tiger 1 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
7 EXO n 03 22 FI*Sabrimin Revolution 1 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB NOM
8 PER w 63 FI*Dirlandan Ruby My Love 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
9 PER fs FI*Timanfaya Filled With Love 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM BIS
10 PER f 22 FI*Sabrimin Voulez-Vous 1 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
11 PER f 24 FI*Timanfaya She Will Be Loved 1 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
12 PER n 02 62 Toy Tricksy Zorro 1 Uros 1 (SC) Nissen Aase KM NOM
13 PER fs 02 62 EE*Desiree of Heinroos Gerbera 1 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
14 PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks 1 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
15 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
15 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina Arvosteltu
16 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 1 (SC) Nissen Aase KM
17 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 1 Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
18 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB BIV
19 RAG n S*Mariamores O'Lala of Adonis 1 Naaras 5 (IC) Nissen Aase EX1 CAGCIB
20 RAG n FI*Barfait's Aisha 1 Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
21 RAG a FI*Raitamäen Alicia 1 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
22 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP NOM BIS
23 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend 1 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
24 RAG n 03 FI*Barfait's Zeus 1 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
25 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
26 RAG n 04 FI*Birrimirrin Ragit Romneya 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
27 RAG n 04 FI*Barfait's Chico 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
28 RAG a 03 FI*Wildemar Snow White 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina VG1
28 RAG a 03 FI*Wildemar Snow White 1 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina RAG a 03
29 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
30 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 1 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
31 RAG a 04 FI*MistyNight Eleonore 1 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
32 RAG a 04 FI*Riverknee Milord Waldemar 1 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
33 RAG b 04 Oskar Dom Elzy*PL 1 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
34 RAG f 04 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U 1 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
35 RAG f 04 FI*Jollydolls Lindsey Lohan 1 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
36 RAG b 04 21 Lumenvalkean Felicity 1 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase Abs
37 SBI n FI*Nalle-Puhin Bed Of Roses 1 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
38 SBI a FI*Lofanna Francesca 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
39 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC NOM BIS
40 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM
40 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
41 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
42 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB NOM BIS
43 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
44 SBI d FI*Vintti-Katin Birlikka 1 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
45 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
45 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 4
46 SBI g FI*Annmark Deeva 1 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
47 SBI h Ravenna da MaKaJa 1 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 No Cert
48 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM NOM BIS
48 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
49 SBI n 21 FI*Zildan Juhannuslempi 1 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
50 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
50 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 3
51 SBI a 21 Picolina v. Fuchswinkel 1 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
52 SBI a 21 FI*Harebell Nipsu 1 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
53 SBI d 21 FI*ElfQuest Oliver 1 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
54 SBI d 21 FI*Pirimirrin Lanarkiitti 1 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
55 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
56 SBI f 21 FI*ElfQuest Quanna 1 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC NOM
57 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 1 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
58 TUV f 61-63 / TUV f 63 FI*Bastetin Ayiana 1 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
59 ACL VIII / ACL ns 03 22 FI*Minnikatin Timothy 2 Uros 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
60 ACL VIII / ACL ds 09 22 FI*Debals KappasVaan 2 Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP NOM
61 ACL XI / ACL fs 03 21 33 FI*Debals KatoMua 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
62 ACS VI / ACS f 02 21 64 FI*DilYaar Harshita Hemkanta Hansini 2 Naaras 4 (GIP) Nordström Lena EX1 CAPS
63 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
64 MCO I / MCO a Ibis Pride of Palace*RU 2 Uros 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC NOM
65 MCO I / MCO n LV*Family Value Gideon 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
66 MCO II / MCO n 09 EE*Arman Solle Rosso 2 Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB NOM
67 MCO III / MCO n 22 DK*Coogan's Krystyn 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo Abs
68 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
69 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Tammie Walking Spirit 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC BIV NOM
70 MCO III / MCO n 22 Felisha Estate Pearls*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
71 MCO III / MCO n 22 FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX2
72 MCO III / MCO n 25 RU*Unicum Nonsense 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV
73 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
74 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 1 (SC) Nissen Aase KM BIV
75 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Game Over 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
76 MCO IV / MCO n 09 22 Oklahoma Vivacoon*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
77 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Ghost Of Wind 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
78 MCO V / MCO f 22 FI*Hemingway's Chipara Sun 2 Naaras 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS
79 MCO V / MCO d 25 RU*Unicum Troubadour 2 Uros 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
80 MCO V / MCO f 22 IT*Mount Desert's Toscana Sunflower 2 Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
81 MCO V / MCO f 22 FI*MaineQueen There Must Be Angel 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC BIV
82 MCO V / MCO f RU*Unicum Intrigue JW 2 Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1 BIV NOM BIS
83 MCO V / MCO f 22 FI*Chamberlain Get It Hot 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX4
84 MCO V / MCO f 25 FI*Stout-hearted Zahara is my love 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX1
85 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Narnia 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX2
86 MCO V / MCO d 22 SE*KobbaCat's Dingel 2 Naaras 12 (Pennut) Nordström Lena EX3
87 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted She Loves Me 2 Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
88 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Chamberlain Double Trouble 2 Uros 7 (CH) Nordström Lena EX1 CACIB
89 MCO VI / MCO d 09 22 EE*Damien Solle Rosso 2 Uros 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
90 MCO VI / MCO d 03 22 FI*Kasmasiinin Feenix 2 Uros 9 (Avoin) Nordström Lena EX2
91 MCO VI / MCO f 09 22 FI*KingLeo's Fire to the Rain 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX2
92 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*Stout-hearted Victorious Love 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC BIV
93 MCO VI / MCO f 09 FI*Hashtag A Day In My Life 2 Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
94 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 10 (KAS) Nordström Lena Abs
95 MCO VII / MCO ns 22 Macawi Mosi Double E's Xahir 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
96 MCO VII / MCO fs 25 RU*Unicum Ladoga 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
97 MCO VII / MCO ds ES*Gattacamoon Rob Roy 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 BIV NOM BIS
98 MCO V / MCO d 22 FI*Daybreak's Maine Thing 2 Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP
98 MCO VII / MCO ds 22 FI*Daybreak's Maine Thing 2 Uros 13c (Määrittely) Rautio Kristiina MCO V/ MCO d 22
99 MCO VIII / MCO ns 09 Kleo 2 Naaras 7 (CH) Nordström Lena EX1 No Cert
100 MCO IV / MCO n 03 22 CascadeMtn Snow Patrol 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
101 NEM I / NEM n 21 Falco z Kociego Domu*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
102 NEM I / NEM ns 21 FI*Lumikissan ÄssäHai 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
103 NEM II / NEM n 09 21 Teison Nevskiy Sapfir 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
104 NEM II / NEM n 09 21 FI*Pikku-Priin Charizard 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM
105 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM
106 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Iron Maiden 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
107 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Jarraun's Skog Emeliana 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
108 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Lubrano Robert KM NOM
108 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
109 NFO V / NFO f FI*Hirmuinen Coco Chanel 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC
110 NFO V / NFO f 24 FI*Bellefoxys Koumeluren Block 2 Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena EX1
111 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Dikibyr 2 Uros 10 (KAS) Nordström Lena EX1 CAP
112 NFO VI / NFO g 09 23 FI*Lolcat's Blossom 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
113 NFO VI / NFO d 02 21 64 FI*Hopeahännän Syysprinssi 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
114 NFO VI / NFO f 03 24 FI*Tähtitassun RioKarneval 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
115 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
116 NFO VII / NFO as FI*Lolcat's Charlotte York 2 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
117 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals Lemmy Kilmister 2 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
118 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 3 (GIC) Nordström Lena EX1 CACS
119 NFO VIII / NFO as 03 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 12 (Pennut) Nordström Lena EX1 NOM
120 NFO IX / NFO w 64 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
121 NFO IX / NFO w 63 FI*Jarraun's Skog Elle-Erika 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
122 NFO IX / NFO w 64 FIN*FoxyPaw's Frostbite 2 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
123 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Nissen Aase KM BIV NOM BIS
124 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 5 (IC) Nissen Aase Abs
125 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Chaleb 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
126 SIB III / SIB ny 22 FI*Amante's Elektra 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
127 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM NOM
128 SIB IV / SIB n 09 23 Navara Sibaris*RU 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
129 SIB V / SIB fy 22 FI*Amurin Gabrielle 2 Naaras 11 (Nuoret) Nordström Lena Abs
130 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 2 (SP) Nordström Lena KM NOM BIS
131 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
132 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 NOM
133 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia 2 Naaras 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
134 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB NOM BIS
135 SIB VII / SIB ns 22 FI*Amante's Bel canto 2 Naaras 9 (Avoin) Nordström Lena EX1 CAC NOM BIS
136 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV NOM
137 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
138 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Sippan's LumiSade 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
139 SIB VIII / SIB es 09 23 Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert Mitätöity
140 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 5 (IC) Nordström Lena EX1 CAGCIB
141 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS
142 BEN n 22 FI*Heillandi She Is Magic 3 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
143 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
144 BEN n 24 Bengalias Taikatalvi 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX2
145 BEN n 24 Bianca 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
146 BEN n 24 FI*PurrGold Genuino Guerino 3 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
147 BEN n 24 FI*PurrGold Genuina Giuseppina 3 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 BIV NOM
148 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM NOM
149 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
150 BEN n 24 32 FI*RashelRose Sansa Stark 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 NOM
151 BEN n 24 33 Inkuban Carib 3 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
152 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
153 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
153 BML I / BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 1
154 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
155 BML II / BML hs 12 31 Pepsi af Misapotanien 3 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
156 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
157 BSH n FI*Ruusutarhan Rosa Gallica 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
158 BSH a FI*Chokotoe's Lord Blue Hair 3 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
159 BSH d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS
160 BSH ns 11 FI*Helmiinan Hupakko 3 Naaras 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB BIV
161 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP NOM
162 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX2
163 BSH ns 22 64 FI*Kipardi's Norman 3 Uros 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
164 BUR n FI*Ninelli's Ässätasku 3 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
165 BUR n FI*Lilac's Iron Maiden 3 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
166 BUR n Bjelke's Givenchy 3 Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS NOM BIS
167 BUR b FI*Lilac's Kitaro Caravan 3 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
168 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 3 (GIC) Hornell Henry Abs
169 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB NOM
170 BUR g FI*Karvanverran Ifigeneia 3 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
171 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
172 BUR h FI*Enjoy Merigold 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
173 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Hornell Henry KM NOM
174 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
174 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Hornell Henry 2
175 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP NOM BIS
176 CYM 53 / CYM f 09 53 FI*Soothill's New Moon 3 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry Abs
177 EUR a FI*Pikku-Piun Blue Babe 3 Naaras 7 (CH) Hornell Henry Abs
178 EUR a FI*Waputtaren Heimoveli Maffeo 3 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry Abs
179 EUR g FI*Aurinkokiven Amadora 3 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
180 EUR a 22 FI*Feronian Lavendel 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
181 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
182 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
183 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC BIV NOM
184 EUR e 23 FI*Pinkkitassun Kristiina 3 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
185 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Hulda Hirmuinen 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
186 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Lempeä 3 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
187 EUR f 23 FIN*Pikku-Piun Rosmariini 3 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
188 EUR f 23 FI*Kontukatin Amanda 3 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
189 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
190 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 3 (GIC) Hornell Henry EX1 CACS
191 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Jääkukka 3 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
192 EUR ns 24 FI*Pikku-Piun Ullastiina 3 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
193 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
194 EUR as 23 EE*Blueberry Wildstar 3 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
195 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM NOM BIS
196 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM BIS
197 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
198 MAN 51-52 / MAN e 22 51 FI*Maikain MiuMiu 3 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
199 MAU n 24 FI*Chai-lai Pili Psusennes 3 Uros 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
200 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM
201 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM
201 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Hornell Henry 1 NOM BIS
202 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Komissarova Olga KM NOM
203 OCI n 24 FI*Somalinnan Sädekaisla 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
204 OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
205 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
206 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda 3 Naaras 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB
207 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
208 OCI o 24 FI*Moosegrove LeBron 3 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
209 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
210 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM BIS
211 ABY n Maurice de Moéris 4 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
212 ABY n FI*Nebuankhet I found Serenity 4 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC NOM
213 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV
214 ABY n FI*Redcheetah's Jade 4 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
215 ABY n FI*Redcheetah's Julia 4 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX2
216 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
217 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
218 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
219 ABY a FI*Link Mochweo Blou 4 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea Abs
220 ABY a FI*Link Mwana Wa Mwezi 4 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea Abs
221 ABY a FI*Kawaii Lily 4 Naaras 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
222 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
223 BAL w 67 FI*Fercatin Odipin William 4 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP NOM
224 BAL b FI*Mummeli Tirlinho XoXon Sega 4 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
225 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango 4 Naaras 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB NOM
226 BAL r SE*Qjou'z Costa Rica 4 Naaras 5 (IC) Pruchniak Ireneusz Abs
227 BAL c 21 FI*Fercatin Floram Bianca 4 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
228 CRX I / CRX a R'Kenzo Twisted Dream *** 4 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS BIV NOM
229 CRX I / CRX b EE*Solaris Planet Irisa 4 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB
230 CRX I / CRX ns FI*Ballerina's Prudenza 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea Abs
231 CRX I / CRX n FI*Saca's Impressive Blacky 4 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
232 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 8 (PR) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPIB
233 CRX II / CRX b 09 FI*Ballerina's Scheherazade 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
234 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1 NOM BIS
235 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
236 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM BIV NOM
237 CRX II / CRX n 01 63 FI*Sweetpurr's Cookie Dough 4 Uros 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
238 CRX III / CRX d Justify My Love Basileus *** 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
239 CRX III / CRX d EE*Solaris Planet Nefris 4 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
240 CRX III / CRX f FI*Piupaws Negrita 4 Naaras 2 (SP) Pruchniak Ireneusz KM
241 CRX IV / CRX d 03 Rococo Noksas*LT 4 Naaras 7 (CH) Pruchniak Ireneusz EX1 CACIB
242 CRX IV / CRX e 03 FI*Saca's Little Big Red 4 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1 BIV NOM
243 CRX IV / CRX g 03 LV*Kotinuca A Queen of Blue Pearls 4 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
244 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
245 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Scandalous Scarlet 4 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
246 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
247 CRX IX / CRX w 62 FI*Ballerina's Father Frost 4 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea Abs
248 CRX IX / CRX w 62 FI*Ballerina's Snow Maiden 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea Abs
249 CRX IX / CRX w 62 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
250 CRX IX / CRX w 62 FI*KittyLady's Tom Collins 4 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
251 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
251 DRX I / DRX a FI*Åbodas Mai 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
252 DRX I / DRX n EE*Serengeti Masterpiece 4 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
253 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Ireneusz EX1 CACS
254 DRX III / DRX f FI*Åbodas Hera 4 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
255 DRX VII / DRX f 32 FI*Myggmånens Safir 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX2
256 DRX VII / DRX n 33 FI*Åbodas Aimi 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
257 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti 4 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
258 OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea EX1 CAP
259 OLH h 03 24 FI*Jalecat's TeitMeistäKauniin 4 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
260 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
261 OSH b FI*TaikaTomun Jalo Jahkailja 4 Uros 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
262 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
263 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
264 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
264 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
265 OSH n 24 FI*TaikaTomun Fiia Fantastinen 4 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
266 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
267 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
268 OSH b 22 FI*Willicon Autunno Dolce 4 Uros 4 (GIP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPS
268 OSH b 22 FI*Willicon Autunno Dolce 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
269 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 NOM BIS
270 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea Abs
271 OSH d 24 FI*BlackDevil's Exotic Forever & Ever 4 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea Abs
272 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM
273 OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
274 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM
274 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
275 OSH b 02 21 FI*Meikatin Angeli 4 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
275 OSH n 02 21 FI*Meikatin Angeli 4 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina OSH b 02 21
276 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
277 OSH bs 03 22 FI*Jalecat's BeCharming Beautify 4 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
278 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 5 (IC) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGCIB BIV NOM
279 RUS Gaston Mollis Felis, CZ 4 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
280 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Ireneusz EX1 CAC
281 RUS FI*Lolcat's Prince Carl-Philip 4 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
282 RUS FIN*Kheyron's Petrus 4 Uros 6 (IP) Pruchniak Ireneusz EX1 CAGPIB
283 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 8 (PR) Pruchniak Ireneusz EX1 CAPIB NOM
283 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1
284 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 4 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP BIV
285 SIA n FI*Twist-Tiramisun Amy Jade 4 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
286 SIA a S*Tammee's Famous Ferruccio 4 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
287 SIA b Gyulchataj Kapriz 4 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
288 SIA b FI*Mummeli Tirlinha XoXon Dusty 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
289 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM
290 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 8 (PR) Lubrano Robert EX1 CAPIB
291 SIA f DK*Skuld Myser 4 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
292 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM
293 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 1 (SC) Pruchniak Ireneusz KM NOM
294 SIA b 01 21 FI*Meikatin Aslak 4 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
295 SIA b 02 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB NOM
296 SOM n (N)Villkattens Wilmer 4 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM
297 SOM n FI*Kisompa's Kandelioússa 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
298 SOM n FI*Vulpes Aletheia 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM
299 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
299 SOM n FIN*Lamadegaan Aladdin 4 Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
300 SPH I / SPH n FI*Hobbitqueen's Dedenne 4 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Ireneusz EX1
301 SPH II / SPH n 03 21 FI*Hebblas Ladarius 4 Uros 10 (KAS) Pruchniak Ireneusz EX1 CAP
302 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
303 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Thelma 4 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
304 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie Abs
305 SPH IV / SPH e 02 21 62 FI*Hebblas Seldon 4 Uros 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie EX1 CAP
306 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
307 SPH V / SPH n 33 Vandvis Chocolate Eclair 4 Uros 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB BIV
308 SPH V / SPH b 21 32 GFB.Selena Alegir 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
309 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea Abs
310 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
311 THA n Thaiblueangels Benjamin 4 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
312 THA b FI*SpotsAndPoints Alma 4 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Ireneusz EX1
313 THA a 21 Tovana Sanchitos 4 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
314 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea Abs
315 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 3
315 HCL Josefiina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 4
316 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 1 NOM BIS
316 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
317 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 1 NOM
318 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1 NOM BIS
318 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Friškovec-Keller Thea 2
319 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 1 NOM
319 HCS Caesar Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 2
320 HCS Lenni Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 3
321 HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga Abs
321 HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz Abs
322 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz Abs
323 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 1 NOM BIS
324 HCS Myy Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 2
325 HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
326 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 3
327 HCS Timantti Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Komissarova Olga 3
327 HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 4
328 HCS Viivi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 5
329 HCS Ella Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry Abs
330 HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 5
330 HCS Trina Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Komissarova Olga 1
331 HCS Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Hornell Henry 6
332 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 2
333 HCS Olli Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 4
334 HCS Oskari Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Pruchniak Ireneusz 5
359 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Friškovec-Keller Thea ABY a, BAL c 21, CRX I, CRX IX, DRX I, OLH b, OSH d 24, OSH f, OSH n 03 24, SIA b, SOM n, SPH V, HCL 37
Hornell Henry BEN n 22 33, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BSH a, BSH d, BSH ns 11, BUR d, BUR h, CYM 53, EUR a, EUR d 22, EUR f 24, EUR g, EUR g 22, EUR ns 22, KOR, OCI b 24, HCS, VET 3 37
Kass Tellervo EXO n 03 22, PER fs, PER n 33, PER w 63, RAG a 04, RAG b 04, RAG n 04, SBI a, SBI b, SBI g, MCO III, MCO VII, NFO IX, SIB VI, TUA IX 32
Komissarova Olga BEN n 24, BSH n, BSH ns 22 64, BUR b, BUR g, BUR j, CYM 51-52, EUR a 22, EUR f 22, EUR f 23, EUR ns 24, MAU n 24, OCI a 24, OCI n 24, OCI ns 24, VET 4, VET Kotikissat 37
Lubrano Robert NEM II, NFO IV, NFO VI, NFO VII, SIB VIII, BAL b, BAL w 67, OLH h 03 24, OSH b, OSH b 02 21, OSH bs 03 22, OSH c 24, OSH f 24, OSH h, OSH n, OSH n 24, SIA b 02 21, SIA c, SIA f 32
Nissen Aase PER a 33, PER f 22, PER n 02 62, RAG a, RAG b 04 21, RAG n, SBI f, SBI f 21, SBI h, ACL XI, MCO II, MCO IV, NEM I, NFO II, SIB III, SIB IV 31
Nordström Lena ACL VIII, ACS VI, ACS VIII, MCO I, MCO V, MCO VI, MCO VIII, NFO V, NFO VIII, SIB V, SIB VII, TUA VII 34
Pruchniak Ireneusz BAL r, CRX II, CRX III, CRX IV, DRX III, DRX VII, OSH b 22, OSH bs 25, OSH n 01 21, RUS, SIA n 03, SIA n 03 21, SPH I, SPH II, THA b, HCS 39
Rautio Kristiina RAG a 03 (13c), MCO VII (13c), OSH b 02 21 (13c), EXO f, EXO n 22, EXO n 24, PER f 24, PER fs 02 62, PER n 01 21 62, RAG a 03, RAG f 04, RAG n 03, SBI a 21, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI n, SBI n 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, VET 1, VET 2 39
Sneum Hanne Sofie BEN n 22, BML I, BML II, BUR f, BUR n, EUR as 22, EUR as 23, EUR e 23, MAN 51-52, OCI o 24, ABY n, ABY o, CRX V, OSH a 25, SIA a, SIA b 01 21, SIA n, SPH IV, THA a 21, THA n 39
10 tuomaria.