Omakissa
POROK 52. kansainvälinen kissanäyttely 1.7.2017
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 1.7.2017 Loppuu 1.7.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.3.2017 Ilmoittautuminen loppuu 2.6.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 19.6.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 380   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Kempelehalli, Koulutie 3, 90440 Kempele
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Anna Korhonen, Savottatie 45 D 16, 90420 Oulu, porok.nayttely@gmail.com, p. 050 410 9010
Näyttelypäällikkö, myyntipöydät, mainokset luetteloon: Riikka Turpeinen, pj.porok@gmail.com, p. 050-4868851 
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen ,willicon@surok.fi
Rahastonhoitaja: Seija Martila, talous.porok@gmail.com
Lisätietoja Näyttelykutsu

Näyttelymaksut: • FIFe-jäseniltä 36 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv  • POROKin jäsenten kissat 33 € / kissa / pv, HUOM! Varhaisen ilmoittatumisen tarjous POROK-jäsenille 1.3.-30.4. 60 € / kissa / 2 pv  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 33/36 € / kissa. • Tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15 €.

Leimakortilla maksettaessa leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille heti ilmoittautumisen jälkeen! Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä.


Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan.

Mikäli näyttelyilmoittautuminen jätetään maksamatta, POROK pidättää oikeuden olla jatkossa hyväksymättä ilmoittajan kissoja järjestämiinsä näyttelyihin.

Muista seurata ilmoittautumisesi tilaa Omakissa-järjestelmästä!

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 70 70 0 0 0
2 129 122 1 0 6
3 81 79 1 0 1
4 62 61 0 0 1
Kotikissat 11 11 0 0 0
Yhteensä 353 343 2 0 8

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO d S*Flips Follow Your Wild Dreams 1 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
2 EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 3
2 EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 2 (SP) González-Redondo Jorge Fernández KM NOM
3 PER n S*Vilda Western's Cute Claire 1 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
4 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 1 (SC) Saarela Veikko Abs
5 PER d S*Vilda Western's Alerte Almer 1 Uros 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB
6 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 4
6 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 2 (SP) González-Redondo Jorge Fernández KM
7 PER f S*Athelstones Vicky Oh 1 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM
8 PER ds S*Flips Coconut 1 Uros 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández Abs
9 PER a 22 FI*Mogi's Meadow Buttercup 1 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
10 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
11 PER g 03 Twintorps Non Stop 1 Naaras 4 (GIP) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAPS
12 PER f 33 FI*Yashar's Beaty Belle 1 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
13 RAG n FI*Maplehill's Honey Hazel 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
14 RAG n FI*Uniklubin Kamomilla 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
15 RAG a FI*Helmikeijun Pink Panther Pearl 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX2
16 RAG a FI*Raitamäen Amelia 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
17 RAG a FI*Celestial's You Belong2Me 1 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
18 RAG n 21 FI*Collicatin Karibian Sun 1 Uros 4 (GIP) González-Redondo Jorge Fernández Abs
19 RAG a 21 FI*Helmikeijun Red Velvet Pearl 1 Naaras 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP
20 RAG d 21 FI*Helmikeijun Black Pearl 1 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández Abs
21 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB
22 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 1 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
23 RAG n 03 PL*Cinnamon Sky Nathaniel 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
24 RAG a 03 S*Krickelins Rufus 1 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
25 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
26 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM BIV NOM BIS
27 RAG a 03 FI*Celestial's Hot Shot 1 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB NOM BIS
28 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
28 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
29 RAG a 04 SE*Sightly Dolls Magnum Flirty kiss 1 Uros 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX2
30 RAG a 04 FI*Celestial's Born 2 Break Your Heart 1 Uros 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CACIB BIV NOM
31 RAG a 04 UA*Science Fiction Bios 1 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
32 RAG c 04 FI*Utuinen VioLetto PurPurn 1 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
32 RAG c 04 FI*Utuinen VioLetto PurPurn 1 Uros 2 (SP) González-Redondo Jorge Fernández KM
33 RAG d 04 S*Gunbertus Gabriel 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
33 RAG d 04 S*Gunbertus Gabriel 1 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM BIS
34 RAG f 04 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
35 RAG f 04 FI*Celestial's Tequila Sunrise 1 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX2
36 RAG g 04 FI*Celestial's Irish Coffee 1 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
37 RAG a 04 21 FI*Jylhärinteen Kuura 1 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
38 RAG d 03 21 FI*Celestial's Here Until Forever 1 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 NOM BIS
39 SBI n FI*Felinessi Boris 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
39 SBI n FI*Felinessi Boris 1 Uros 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB
40 SBI n FI*Helin's Anastasia Alma 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
40 SBI n FI*Helin's Anastasia Alma 1 Naaras 7 (CH) González-Redondo Jorge Fernández Mitätöity Mitätöity
41 SBI n FI*Birmayan Hepsankeikka 1 Naaras 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC NOM BIS
42 SBI n FI*Helin's Cella 1 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1 BIV
43 SBI n GR*Art of Feline Love 1 Naaras 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX2
44 SBI n FI*Birmayan Galadriel 1 Naaras 10 (KAS) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAP NOM
45 SBI a Kurt 1 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
46 SBI a FI*Helin's Casimir 1 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
47 SBI a FI*Helin's Carmen 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
48 SBI a SE*Pinkalicious Mandarin 1 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
49 SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 1 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
49 SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 1 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
50 SBI b IDP*Backkara's Azzaro 1 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
51 SBI b FI*Helin's Burton 1 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 No Cert
52 SBI b FI*Clavinova Kiwie 1 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
53 SBI b FI*Sinikeijun White Rosebud 1 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
54 SBI c S*Källtäppans Luvo Lupino 1 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
55 SBI d FI*Tamus Escort 1 Uros 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández KM
56 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) González-Redondo Jorge Fernández KM
57 SBI d FI*Helin's Ben 1 Uros 9 (Avoin) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAC
58 SBI d FI*Saca's Onetime Zaum 1 Uros 11 (Nuoret) González-Redondo Jorge Fernández EX1 BIV NOM
59 SBI g FI*Mainio's Betty Liisa 1 Naaras 5 (IC) González-Redondo Jorge Fernández EX1 CAGCIB
60 SBI d 21 FI*Pirimirrin Lanarkiitti 1 Uros 12 (Pennut) González-Redondo Jorge Fernández EX1
61 TUV d 61-63 / TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 1 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
62 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 1 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM
63 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
63 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
64 ACL VII / ACL fs 22 FI*Operadoll's Melisande Mimi 2 Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
65 ACS III / ACS n 23 FI*Siriuksen VegaCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
66 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
67 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
68 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS BIV NOM
69 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jarana JazzCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
70 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
71 ACS VIII / ACS as 03 22 FI*Dezzicat's Kalamaika KikiCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
72 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa Abs
73 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Giocoso GigiCurl 2 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa Abs
74 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM
75 MCO I / MCO n NO*Majestic Keliva Madame Luna 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
76 MCO II / MCO n 09 FI*Hiesun Särkynyt Enkeli 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline Abs
77 MCO II / MCO n 09 FI*KingLeo's Earthling Starman 2 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
78 MCO III / MCO n 25 Atlantic Acadia's Quest For Fire 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB BIV NOM
79 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Damareos 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX2
80 MCO III / MCO n 22 (N)Nordic Lynx's Unpredictable Lady 2 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM BIS
81 MCO III / MCO n 22 (N)HeLo's Farm Alina 2 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
82 MCO III / MCO n 22 (N)Nordic Lynx's Romantina 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
83 MCO III / MCO n 22 FI*KhalDrogo's Warrior of Dothraki Sea 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
84 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Here's to Freedom 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX2
85 MCO III / MCO a 22 FI*KingLeo's Heaven Can Wait 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
86 MCO III / MCO n 22 FI*Enzahin Lonesome Rider 2 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lion King 2 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB BIV
88 MCO IV / MCO n 09 25 FI*Stout-hearted Zuzu Petals 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
89 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Moggi Ginger Ale a Jakta Est 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
90 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline Abs
91 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
91 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP NOM
92 MCO V / MCO e (N)Nordic Lynx's Original Man 2 Uros 3 (GIC) Lindelöf Sirpa EX1 CACS
93 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Gaute Gautesen 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV NOM
94 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Guri-Malla 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
95 MCO V / MCO f 22 Xandra Sky Beyrouth, CZ 2 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM BIV NOM
96 MCO V / MCO d FI*NineTales Knight of Seven Kingdoms 2 Uros 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
97 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Kiss Can Change Everything 2 Naaras 8 (PR) Lindelöf Sirpa EX1 CAPIB
98 MCO VI / MCO g 03 22 (N)Nordic Lynx's Pure Wish 2 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
99 MCO VI / MCO f 09 FI*Hashtag A Day In My Life 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
100 MCO VI / MCO d 09 22 FI*LovelyLife Tico Tico Thunderbolt 2 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
101 MCO VI / MCO d 09 22 RU*Unicum Lucifer 2 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV NOM BIS
102 MCO VI / MCO f 09 22 FI*NomenEst Hawaiian Sunrise 2 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
103 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Escape's Jennifer Lopez 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV NOM
104 MCO VI / MCO f 03 FI*Hiesun Kultasiipi 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
105 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS BIV
106 MCO VII / MCO ns 22 (N)Nordic Lynx's Xoxo Mi Amore 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
107 MCO VII / MCO fs FI*FireFox Aurora Borealis 2 Naaras 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
108 MCO VII / MCO ns FI*KingLeo's Geir-Arne 2 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
109 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Guddommelig Gyda 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 BIV NOM
110 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Gunn-Tove 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX2
111 MCO VII / MCO ns FI*HeavyMeows Dirty Little Rockstar 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX3
112 MCO VII / MCO ns FI*HeavyMeows Sweet Soul Sister 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX2
113 MCO VII / MCO gs 22 NO*Frostheim's Arya 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 BIV
114 MCO VII / MCO ns 22 FI*CoonShadow WildFire 2 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
115 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
115 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP BIV
116 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
116 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
117 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM BIV
118 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
119 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
120 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*Moggi Dry Marttiini 2 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
121 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*Moggi Essi Kabanossi 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
122 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
122 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights 2 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
123 MCO IX / MCO w 62 FI*Lionstyle Koh-i-Noor 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
124 MCO IX / MCO w 62 FI*Lionstyle Let's Make Rock 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa Abs
125 NEM I / NEM as 21 Elisha Sariola 2 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
126 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Aglaya 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
127 NEM II / NEM a 09 21 FleurAmour Yuray of TaigaStar 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline Abs
128 NEM II / NEM n 09 Nelson Snow Magic 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
129 NFO I / NFO n FI*Mirkulan James Bond 2 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
130 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
131 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM
132 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) Krogh Minna Abs
133 NFO III / NFO n 22 FI*Meadowpaws Freya 2 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
134 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 2
134 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 2 (SP) Krogh Minna KM
135 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB BIV
136 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
137 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Keijo 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM BIS
138 NFO IV / NFO n 09 24 FI*WitSarin Pobeda 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX2
139 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
140 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Lucky Lucille 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
141 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
142 NFO V / NFO d 24 FI*Lolcat's Mr. Churchill 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
143 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Marjametsän Aura 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC NOM
144 NFO VI / NFO e 09 22 FI*Tähtitassun Aleksanteri 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
145 NFO VI / NFO f 09 FI*WitSarin Elite 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
146 NFO VI / NFO f 09 22 FI*WitSarin Regina 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX3
147 NFO VI / NFO f 01 21 62 S*Myselisia's Satsuma 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV
148 NFO VII / NFO fs 22 FI*DevineWild Dolce 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
149 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
150 NFO VIII / NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott 2 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
151 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone 2 Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM BIS
152 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
152 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM BIS
152 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Lindelöf Sirpa KM NOM
153 NFO IX / NFO w 61 FI*Tähtitassun Adalmiina 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
154 SIB II / SIB a 09 Riverwind Caleb Jamesovic 2 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
155 SIB II / SIB n 09 NO*Tundrapaw's Eddie 2 Uros 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
156 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 3
156 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Krogh Minna KM BIV NOM BIS
157 SIB III / SIB ny 22 S*Frostuddens Elsa 2 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
158 SIB III / SIB n 24 FI*Mäntylän Haral 2 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
159 SIB III / SIB n 23 FI*Balladin Keskiyön Cowboy 2 Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
160 SIB III / SIB n 24 FI*Tunturikissan Tihku 2 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
161 SIB IV / SIB a 03 23 S*Mysmissens Ljuvliga Lugia 2 Naaras 13c (Määrittely) Lindelöf Sirpa SIB as 03 23
161 SIB VIII / SIB as 03 23 S*Mysmissens Ljuvliga Lugia 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX2
162 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Hallametsän Amorphis 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
163 SIB IV / SIB a 03 24 FI*Kesälän Helmi Orvokki 2 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
164 SIB VI / SIB g 09 SE*Snow Buddies Glaceon 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline Abs
165 SIB VII / SIB ns FI*Cherrytail's Continental 2 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
166 SIB VII / SIB ns FI*Knotberry's Yogamaster 2 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
167 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM
167 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS NOM BIS
168 SIB VIII / SIB ns 09 22 S*QuarkenCat Domino 2 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
169 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Knotberry's You Had Me At Meow 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 BIV
170 SIB VIII / SIB es 09 23 Leyla Dynamiittievna Tsarskije Usy 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa Abs
171 SIB VIII / SIB ns 09 23 S*Millifiore Bonzai 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
172 SIB VIII / SIB ns 03 23 FI*Balladin Viihteen Kuningas 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB NOM
173 BEN n 22 FI*Kattiklaanin Mercury 3 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
174 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM BIS
174 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
175 BEN n 22 FI*Hiesun D' Artagnan 3 Uros 8 (PR) Busse Britta Abs
176 BEN n 24 CattiCartano Master Blender 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira Abs
177 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
178 BEN n 24 FI*Hiesun Diamonds in the Sky 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
179 BEN n 24 CattiCartano Summer Magic 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
180 BEN n 24 MyArt Shaman from Lapland 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM BIS
181 BEN n 24 CattiCartano CatwalkJewel *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
182 BEN n 24 FI*Hiesun Bringer of Hope 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
183 BEN n 24 FI*Hiesun Bringer of Light 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira Abs
184 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 3
184 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
185 BEN n 24 FI*Hiesun Bonita Santa Maria 3 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira Abs
186 BEN n 22 31 FI*Hiesun Elrond of Rivendell 3 Uros 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
187 BEN n 22 32 FI*Kattiklaanin Nefertiti 3 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
188 BEN n 24 32 Labaiedubengal Dio Dell Amore 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
189 BEN n 24 32 FI*Hiesun Walking Dead 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
190 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
191 BLH c FI*Duketin Justiina 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
192 BSH w 62 N'Ice Bear from Town-House*D 3 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC NOM BIS
193 BSH a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
194 BSH a FI*Suvikasteen Crixus 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
195 BSH a FI*Noor's Ludvig 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
196 BSH d FI*Aurantia's Celebration of Light 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
197 BSH d FI*Aurantia's Sun Chariot 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
198 BSH d FI*Aurantia's Bengal Tiger 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM BIS
199 BSH f S*Ekängen's Meduza 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
200 BSH f FI*Duketin Gabrielle 3 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira Abs
201 BSH g FI*Coventry's Indiana 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
202 BSH g FI*Rhinestone's Nona Petit 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
203 BSH g FI*Aurantia's Polaris 3 Naaras 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB NOM
204 BSH fs FI*Helmiinan Matleena 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
205 BSH c 24 FI*Ullukan Pyrypoika 3 Uros 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
206 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
207 BSH ns 11 Valentino Moon Sissi, CZ 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
208 BSH g 03 FI*Rhinestone's Morning Mist 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC NOM
209 BSH b 21 33 S*BriSavanti's Francesca 3 Naaras 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
210 BUR n FI*Arkhitekton Larisa 3 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
211 BUR n S*Bonnea's Qingis of Kattrox 3 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC BIV
212 BUR n FI*Arkhitekton Leif 3 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
213 BUR n S*Bonnea's Roxie 3 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
214 BUR a FI*ZirCat's Irwin Goodman 3 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
215 BUR a SE*Kattrox Blueberry Sweet 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
216 BUR a FIN*Arkhitekton De Stijl 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
216 BUR a FIN*Arkhitekton De Stijl 3 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
217 BUR a FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM BIS
218 BUR b FI*Enigmatic Aenigma 3 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
219 BUR b FI*Arkhitekton Fresco 3 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 4
219 BUR b FI*Arkhitekton Fresco 3 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
220 BUR b FI*Kissmollin Solisti 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
221 BUR c FI*Elwood's Petunia 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
222 BUR c SE*Kattrox Dream of Mine 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC BIV NOM BIS
223 BUR c FI*Arkhitekton Dalia 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
224 BUR c FI*Elwood's Feuermann 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
225 BUR e FI*Arkhitekton Harald 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
226 BUR f FI*Arkhitekton Villanella 3 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
227 CYM 51-52 / CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan Abs
227 CYM 51-52 / CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
228 EUR w 62 Paavo 3 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 2
228 EUR w 62 Paavo 3 Uros 2 (SP) Busse Britta KM NOM
229 EUR a FI*Waputtaren Heimoveli Maffeo 3 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta Abs
230 EUR ns 22 Ilmaveivi-Mikke 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
231 EUR n 03 FI*Waputtaren Tea Tarina Taanielintytär 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM
232 EUR a 03 FI*Waputtaren Ututyttö Terhenneito 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
233 KBL II / KBL n 09 22 DK*Korzhik's Maxime Trijol 3 Naaras 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
234 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Busse Britta KM
235 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
236 MAN 51-52 / MAN d 03 22 52 FI*Maikain Sirpaliina Sempai 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV NOM BIS
237 MAU ns FI*Chai-lai Khayriyah Palluqtuq 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta Abs
238 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Busse Britta KM
239 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
240 OCI b 24 FIN*Guttatus Basia Mille 3 Naaras 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 1 NOM
240 OCI b 24 FIN*Guttatus Basia Mille 3 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
241 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 17 (Veteraani) Roca Folch Yan 3
241 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
242 ABY n FI*Lovedevotion Berlioz 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
242 ABY n FI*Lovedevotion Berlioz 4 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM BIV
243 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
244 ABY n Wil-O-Glen's Pietro 4 Uros 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
245 ABY n S*GoodNews Nala 4 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan Abs
246 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
247 ABY n FI*Redcheetah's Jade 4 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
248 ABY n FI*Lovedevotion Jackson 4 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV
249 ABY n FIN*Nebuankhet Padmesh 4 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
249 ABY n FIN*Nebuankhet Padmesh 4 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM
250 ABY n FI*Lovedevotion Cinderella 4 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM BIS
251 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
252 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel 4 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
253 ABY a DK*Saltvig's Oona 4 Naaras 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
254 ABY a FI*Lovedevotion Fantom 4 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB NOM
255 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
256 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 3 (GIC) Gustaitiene Jurgita EX1 CACS
257 ABY o S*GoodNews Ofelia 4 Naaras 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB
258 ABY o FI*Lovedevotion Hermes 4 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
259 ABY o FI*Lovedevotion Juliet 4 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 BIV
260 ABY o S*GoodNews Orlando 4 Uros 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB
261 ABY p IC Abystyle's Ma Demoiselle JW 4 Naaras 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
262 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM
263 BAL d 02 21 FI*Willicon I Can't Get It 4 Uros 9 (Avoin) Gustaitiene Jurgita EX1 CAC
264 CRX I / CRX ns FI*Telltail's Xanadu 4 Uros 4 (GIP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPS
265 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 8 (PR) Gustaitiene Jurgita EX1 CAPIB
266 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Joyride 4 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
267 CRX IV / CRX e 03 FI*Saca's Little Big Red 4 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
268 CRX VII / CRX n 33 FI*Saca's Radiant Snow Whirls 4 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
269 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Telltail's Jolene 4 Naaras 13c (Määrittely) Busse Britta CRX f 01 33
269 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Telltail's Jolene 4 Naaras 10 (KAS) Gustaitiene Jurgita EX1 CAP
270 OLH a FI*Nenatnak Ain't I Saint 4 Uros 6 (IP) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGPIB
271 OSH n FI*BlackDevil's The Sound Of Silence 4 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM BIS
272 OSH n FI*Keskimaan Elf Eruadan 4 Uros 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM NOM BIS
273 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Gustaitiene Jurgita KM NOM
274 OSH b HU*Okonor Miskolc 4 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
275 OSH e HU*Okonor Teavaj-of-BlackDevil 4 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
276 OSH f FI*BlackDevil's The End Of The Line 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM
277 OSH h FI*BlackDevil's Mystic Always & Forever 4 Naaras 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB NOM
278 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 7 (CH) Gustaitiene Jurgita EX1 CACIB NOM BIS
279 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM NOM BIS
280 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan Abs
281 OSH b 24 FI*WildHawk's Donehogawa 4 Uros 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
282 OSH b 25 FI*Martinic Oriental Beat 4 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
283 OSH c 24 FI*LoudMeow Full Moon 4 Uros 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
284 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1 NOM BIS
285 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
285 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 1 (SC) Gustaitiene Jurgita KM
286 OSH b 02 21 FI*WildHawk's Dowanhowee 4 Naaras 12 (Pennut) Gustaitiene Jurgita EX1
287 RUS FI*BlueLair's Inanna 4 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
288 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
288 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
289 SIA n FI*BlackDevil's The Whisper Of The Prophecy 4 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
290 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
290 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
291 SIA h FI*Kaspektin Kassia 4 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan Abs
292 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB
293 SIA n 03 Apocalyptica Calypso 4 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
294 SOM o FI*Amajan Norton Norberto 4 Uros 5 (IC) Gustaitiene Jurgita EX1 CAGCIB
295 SPH IV / SPH f 03 FI*Hobbitqueen's Yolanda 4 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
296 THA n 21 Thaiblueangels Chisu 4 Naaras 11 (Nuoret) Gustaitiene Jurgita EX1
297 HCL Aku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Krogh Minna 1
297 HCL Aku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 2
298 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Krogh Minna 1 NOM BIS
298 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM
299 HCS Elis Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) González-Redondo Jorge Fernández 2
300 HCS Erkki Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) González-Redondo Jorge Fernández Abs
301 HCS Musta Rudolf Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) González-Redondo Jorge Fernández 4
302 HCS Sissi Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) González-Redondo Jorge Fernández 1 NOM
303 HCS Elmo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) González-Redondo Jorge Fernández 3
304 HCS Tuisku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Lindelöf Sirpa 1 NOM BIS
304 HCS Tuisku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) González-Redondo Jorge Fernández 1
340 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Busse Britta CRX VIII (13c), BEN n 22, BEN n 22 31, BEN n 22 32, BLH a, BSH b 21 33, BSH c 24, BSH g, BSH g 03, BSH ns 11, BSH w 62, BUR b, BUR e, BUR f, BUR n, EUR a, EUR n 03, EUR w 62, KBL II, MAN 51-52, MAU ns, OCI n 24, VET 2 38
Fonsén Mira BEN n 24, BEN n 24 32, BSH a, BSH d, BSH f, BSH fs, BUR a, BUR c, CYM 51-52, EUR a 03, EUR ns 22, OCI b 24, OCI ns 24, VET IV. Kat III rinnakkaisarvostelu Katja Patrikainen. 38
González-Redondo Jorge Fernández EXO d 22, PER d, PER ds, PER f 33, PER g 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG a 21, RAG c 04, RAG d 03 21, RAG d 21, RAG f 21, RAG g 04, RAG n 21, SBI c, SBI d, SBI g, SBI n, HCS 36
Gustaitiene Jurgita ABY o, ABY p, BAL d 02 21, CRX I, CRX VIII, OLH a, OSH a, OSH b, OSH b 02 21, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH h, OSH n, OSH n 24, SOM o, SPH IV, THA n 21. Tuomarioppilas Tatyana Moraru-Puranen 27
Krogh Minna ACL VII, ACS IV, ACS VII, MCO VI, MCO VIII, NEM I, NFO I, NFO III, NFO VI, NFO VIII, SIB III, SIB VII, HCL 39
Lindelöf Sirpa SIB IV (13c), ACL IV, ACS III, ACS VIII, MCO I, MCO IX, MCO V, NFO II, NFO IV, NFO IX, SIB IV, SIB VIII, VET Kotikissat 38
Roca Folch Yan ABY a, ABY n, CRX II, CRX IV, CRX VII, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 25, OSH e, OSH f, RUS, SIA c, SIA h, SIA j, SIA n, SIA n 03, VET 1, VET 3 40
Saarela Veikko EXO d, PER a 22, PER b, PER f, PER n, PER n 03, RAG a, RAG a 03, RAG d 04, RAG f 04, RAG n, RAG n 03, SBI a, SBI b, TUV d 61-63. Tuomarioppilas George Dorgiakis. 31
Stoa Caroline ACS XI, MCO II, MCO III, MCO IV, MCO VII, NEM II, NFO V, NFO VII, SIB II, SIB VI 38
9 tuomaria.