Omakissa
Kes-Kis 81. kansainvälinen kissanäyttely 25.03.2017
Järjestävä yhdistys Keski-Suomen kissayhdistys ry
Alkaa 25.3.2017 Loppuu 25.3.2017
Ilmoittautuminen alkaa 1.1.2017 Ilmoittautuminen loppuu 22.2.2017
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 18:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 11.3.2017
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 460   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@keskis.net
Paikka Jyväskylä, Paviljonki
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö:
Kati Marjala, kati.marjala@keskis.net, puh. 040 759 7694 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Näyttelysihteeri:
Susanna Piispanen, Pappilantie 8 A 2, 40900 Säynätsalo, susanna.piispanen@keskis.net, puh. 050 328 6688 (iltaisin). Yhteydenotot mieluiten sähköpostilla.
Pääassistentti:
Eve Juntunen, assistentit@keskis.net
Ruusukesihteeri:
Katja Ahonen, katja.ahonen@keskis.net
Myyntipaikat ja rotupöydät Showlinkin kautta:
Erika Paqvalin-Skurnik, Erika.Paqvalin.Skurnik@showlink.fi

Lisätietoja Näyttelykutsu: http://www.keskis.net/nayttelyt/nayttely-201701-kutsu/
ILMOITTAUTUMINEN - Näyttelyilmoittautuminen on sitova!

Näyttelymaksu FIFe 37 euroa. Kes-Kisin jäsenet 33 euroa. Määrittelyluokka 13c perusarvostelun yhteydessä 16 euroa. Veteraaniluokka muun luokan yhteydessä 10 euroa.

Kes-Kis hyväksyy eräpäivänä maksetut ilmoittautumiset, joiden maksamisessa on käytetty näyttelymaksuun kuuluvaa viitenumeroa. Huomioi, että Omakissa antaa molemmille päiville oman viitenumeron. Näyttelymaksun eräpäivä on ilmoittautumispäivä. Leimakortit on postitettava välittömästi ilmoittautumispäivänä näyttelysihteerille. Leimakorttiin kirjoitetaan omistajan nimi, ilmoitettavan kissan nimi ja EMS-koodi sekä näyttelyn päivämäärä. Leimakorttien saapumista odotetaan muutama postipäivä.

Kes-Kis hylkää maksamattomat ilmoittautumiset ilman erillistä ilmoitusta. Saapuneita näyttelymaksuja ja leimakortteja käsitellään kaksi kertaa viikossa. Tarkasta ilmoittautumisesi tila Omakissa-järjestelmästä.

Mikäli kissa osallistuu useampaan luokkaan, tulee ilmoittautuminen tehdä erikseen jokaiseen luokkaan.
Mikäli ilmoittautuminen perutaan ennen ilmoittautumisajan päättymistä, palautetaan 75% maksusta. Ilmoita peruutuksessa näyttelypäivän ja kissan tietojen lisäksi IBAN-muotoinen tilinumerosi.

Mikäli näyttelyilmoittautuminen jätetään maksamatta, Kes-Kis pidättää oikeuden olla jatkossa hyväksymättä ilmoittajan kissoja järjestämiinsä näyttelyihin.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 71 67 0 0 4
2 145 138 0 0 7
3 114 108 2 0 4
4 84 81 0 0 3
Kotikissat 11 11 0 0 0
Yhteensä 425 405 2 0 18

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
2 EXO n 24 Ayser's Magic-of-Shadows 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM BIS
3 EXO a 22 FI*AzuLejo's Kygo 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
4 EXO e 24 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
4 EXO e 24 FI*Mau-Miun Iceman 4 Azulejo 1 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
5 EXO ns 24 62 Alsace Exotic Laurel 1 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC NOM
6 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM NOM
7 PER n FI*Shamirin Xtream Xorro 1 Uros 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie Abs
8 PER n FI*Mimosan Quarterback 1 Uros 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1 NOM BIS
9 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie KM
10 PER d FI*Kultaviiksen Otis Redding 1 Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie Abs
11 PER d Top-Level The Winner Takes It All 1 Uros 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP NOM
12 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 1 (SC) Smits-Peelen Nathalie Abs
13 PER e 22 FI*AzuLejo's Goosebumps 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
14 PER d 03 Bafini Sweet Dancer 1 Uros 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 CACS
15 PER d 03 FI*AzuLejo's Drama Queen 1 Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
15 PER d 03 24 FI*AzuLejo's Drama Queen 1 Naaras 13c (Määrittely) Smits-Peelen Nathalie PER d 03
16 PER n 33 Sinihuiskan Fenix 1 Uros 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
17 PER f 33 FI*Yashar's Afrodite 1 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAC
18 PER a 21 33 Ayser's Rocky Balboa 1 Uros 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
19 RAG n FI*Pengvin's Gloria 1 Naaras 5 (IC) Smits-Peelen Nathalie Abs
20 RAG n FI*Collicatin Die For You 1 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie Abs
21 RAG n FI*AijaiCats Royal Ron 1 Uros 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
22 RAG n FI*AijaiCats Royal Rosa 1 Naaras 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1 NOM
23 RAG n FI*Barfait's Aisha 1 Naaras 10 (KAS) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAP
24 RAG a FI*AijaiCats Royal Roi 1 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
25 RAG a FI*Barfait's Alfie 1 Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP
26 RAG b FI*AijaiCats Sweet Sarai 1 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
27 RAG c FI*AijaiCats Sweet Saxon 1 Uros 12 (Pennut) Smits-Peelen Nathalie EX1
28 RAG c FI*Celestial's King of Finland 1 Uros 6 (IP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAGPIB
29 RAG a 21 FI*Emija's Elvis 1 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
30 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
31 RAG n 03 S*Krickelins Vivian 1 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
32 RAG n 04 FI*Celestial's Eternal Flame 1 Uros 8 (PR) Percynská Rihová Marie EX1 CAPIB
33 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV NOM BIS
34 RAG a 03 FI*Celestial's Hot Shot 1 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM BIS
35 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 1 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
36 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
36 RAG a 03 La Belleza Ragdolls Topaz 1 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
37 RAG a 03 FI*Lounatuulen Cassius 1 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
38 RAG a 04 FI*MistyNight Eleonore 1 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1 NOM BIS
39 RAG a 04 FI*Cat's-JM Ice-Kiss 1 Uros 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP NOM
40 RAG f 04 FI*Celestial's Hermione My Heart Beats 4 U 1 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX2
41 RAG f 04 FI*Celestial's Tequila Sunrise 1 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1
42 RAG f 04 FI*Jollydolls Lindsey Lohan 1 Naaras 6 (IP) Percynská Rihová Marie EX1 CAGPIB
43 RAG g 04 FI*Celestial's Irish Coffee 1 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
44 RAG h 04 Pumpulitaivaan Daisy 1 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
45 RAG a 04 21 FI*Darkie's Mirai 1 Naaras 11 (Nuoret) Smits-Peelen Nathalie EX1
46 RAG g 04 21 FI*Lumikuu Gracias a la Vida 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
47 SBI n FI*Ziazan Lille Lucille 1 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1 NOM
48 SBI a FI*Ziazan Izusa 1 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
49 SBI a FI*Lofanna Etna 1 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
50 SBI b FI*Nalle-Puhin Keep The Faith 1 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
51 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
52 SBI d FI*Aamentassu Faggi 1 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
53 SBI d FI*Tassuliinin Gilbert 1 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
54 SBI e FI*Iines-Hovi Renny 1 Uros 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
55 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 1 Naaras 3 (GIC) Smits-Peelen Nathalie EX1 No Cert
56 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
56 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Smits-Peelen Nathalie KM NOM
57 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
57 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 4 (GIP) Smits-Peelen Nathalie EX1 CAPS
58 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 1 Naaras 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
59 SBI h 21 FI*Saca's Ö.K.Y. Mercedes 1 Naaras 9 (Avoin) Smits-Peelen Nathalie Abs
60 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 1 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
61 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS NOM BIS
62 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 4 (GIP) Percynská Rihová Marie EX1 CAPS NOM
63 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
64 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
64 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
65 ACL VIII / ACL ns 02 21 64 FI*Dezzicat's Estinto EzeCurl 2 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS NOM
66 ACL VIII / ACL fs 03 FI*Dezzicat's Impetuoso IriaCurl 2 Naaras 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
67 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Willicon Sailor Jerry 2 Uros 10 (KAS) Krogh Minna Abs
68 ACS III / ACS n 24 FI*Siriuksen Ragnar LothbrokCurl 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
69 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen TritonCurl 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
70 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
71 ACS IV / ACS a 03 22 FI*Siriuksen TianaCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
72 ACS V / ACS g 24 FI*Trollin Kuura 2 Naaras 6 (IP) Percynská Rihová Marie EX1 CAGPIB
73 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
74 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jarana JazzCurl 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
75 ACS VIII / ACS ns 09 24 FI*Dezzicat's Jitterbug JediCurl 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
76 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Jaleika JiveCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
77 ACS X / ACS ds 21 33 FI*Trollin Scar 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
78 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
79 MCO I / MCO n FI*Kasmasiinin Yasione 2 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
80 MCO I / MCO n FI*Daybreak's Pitch Black 2 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina Abs
81 MCO II / MCO n 09 FI*Hashtag Wrong Side of Heaven 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
82 MCO II / MCO n 09 FI*LovelyLife Stand By Me Sylvester 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
83 MCO II / MCO n 09 FI*RoseLion's Elegant Pearl 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX2
84 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Forever Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
85 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hermanni 2 Uros 4 (GIP) Krogh Minna Abs
86 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM
87 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 1 (SC) Vinkel Marina KM
88 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna 2 Uros 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 No Cert
89 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Echo of Lemmy Kilmister 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC BIV NOM
90 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Moggi Elvis Persilja 2 Uros 9 (Avoin) Vinkel Marina EX2
91 MCO IV / MCO n 09 24 FI*Moggi Fanni Sapuska 2 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
92 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Marskin Love Story 2 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
93 MCO IV / MCO n 09 22 FI*RoseLion's Elegant Design 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 BIV
94 MCO IV / MCO n 03 22 FI*RoseLion's Elegant Fairy Tale 2 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
95 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Dust In The Wind 2 Uros 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
96 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's X-Files 2 Uros 6 (IP) Vinkel Marina EX2
97 MCO IV / MCO n 09 24 FI*RoseLion's Dream Lover 2 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP BIV
98 MCO V / MCO g 23 FI*Chamberlain Born To Be A Star 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
99 MCO V / MCO d 22 FI*MoonSpirit Afrodite 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
100 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Gaute Gautesen 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV
100 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Gaute Gautesen 2 Uros 13c (Määrittely) di Natale Diana MCO V/MCO d
101 MCO V / MCO f FI*KingLeo's Guri-Malla 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
102 MCO V / MCO f 22 FI*LovelyLife Heartbeat Helinä 2 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko Abs
103 MCO VI / MCO d 09 22 Battle Creek's Allegro 2 Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB BIV
104 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Heartbreaker 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
104 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Marskin Heartbreaker 2 Uros 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX2
105 MCO VI / MCO f 09 FI*NineTales Karma Chameleon 2 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
106 MCO VI / MCO f 09 FI*Hashtag A Day In My Life 2 Naaras 11 (Nuoret) Percynská Rihová Marie EX1 BIV NOM BIS
107 MCO VI / MCO d 09 22 RU*Unicum Lucifer 2 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1 NOM
108 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Unikuun Star Cassiopeia 2 Naaras 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
109 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen 2 Uros 4 (GIP) Percynská Rihová Marie EX2
110 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 4 (GIP) Percynská Rihová Marie EX1 CAPS BIV
111 MCO VI / MCO d 03 23 FI*BellaAmare's Ares of Love 2 Uros 8 (PR) Percynská Rihová Marie EX1 CAPIB
112 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Gunn-Tove 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana Abs
113 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 4 (GIP) di Natale Diana Abs
114 MCO VII / MCO as 22 FI*Unikuun King of Diamonds 2 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX2
115 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
116 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS BIV
117 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
118 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
119 MCO VIII / MCO ns 03 Eclipse Kian Cat's*RU *** 2 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
120 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*BellaAmare's Diamonds Are Forever 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
121 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*BellaAmare's Moonlight Shadow 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
122 MCO IX / MCO w 62 FI*CheNiCoon's FeelixValentino 2 Uros 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
123 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
123 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 1 (SC) di Natale Diana KM
124 NEM I / NEM n 21 Akonit Blue Veil 2 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS BIV
125 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
126 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha 2 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB NOM
127 NEM I / NEM ns 21 FI*Kamencats Cordelia 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
128 NEM I / NEM ns 21 FI*Lumikissan ÄssäHai 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 BIV NOM
129 NEM I / NEM a 21 FI*SiniTaigan Aglaya 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
130 NEM I / NEM as 21 FI*Pikku-Priin Bella-Gisella 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 NOM
131 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB
132 NEM I / NEM n FI*NonServiam Aether 2 Naaras 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
133 NEM II / NEM n 09 21 Imageblaze Eminem 2 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 NOM
134 NEM II / NEM n 09 21 Teison Nevskiy Sapfir 2 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna EX2
135 NFO I / NFO n FI*Heinuntuvan Konsta 2 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
136 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM
137 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM NOM
138 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Percynská Rihová Marie KM NOM BIS
139 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Super Fluke 2 Uros 6 (IP) Percynská Rihová Marie EX1 CAGPIB
140 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM
141 NFO III / NFO n 22 FI*Meadowpaws Freya 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
142 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 2 (SP) di Natale Diana KM BIV NOM
143 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 4 (GIP) di Natale Diana EX1 CAPS
144 NFO III / NFO n 24 FI*FoxyPaw's Mannish Boy 2 Uros 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB
145 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
146 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Jarraun's Skog Asgard 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna Abs
147 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
147 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
148 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 5 (IC) Krogh Minna Abs
149 NFO IV / NFO n 09 23 Sterrenkatten's St. Etienne 2 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC BIV NOM
150 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Jarraun's Skog Eldgrim 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
151 NFO IV / NFO a 09 22 FI*Koivunpesän Parru 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna NFO as 03 22/NFO VIII
152 NFO IV / NFO n 03 22 FI*Jarraun's Skog Emeliana 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
153 NFO IV / NFO n 03 24 FI*Koivunpesän Tuohi 2 Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM
154 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB NOM
155 NFO V / NFO d 24 FI*Lolcat's Mr. Churchill 2 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
156 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 5 (IC) Vinkel Marina Abs
157 NFO VI / NFO f 09 22 S*Utblicken's Evelina 2 Naaras 7 (CH) Vinkel Marina Mitätöity Mitätöity
158 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Marjametsän Aura 2 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 BIV NOM
159 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Loki's Tina Turner 2 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
160 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 2 (SP) Vinkel Marina KM
161 NFO VII / NFO fs 22 FI*DevineWild Dolce 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX2
162 NFO VII / NFO as FI*Lolcat's Charlotte York 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
163 NFO VIII / NFO ds 09 23 FI*GoldenFurry's First Glance 2 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
164 NFO VIII / NFO fs 09 22 Ephelia Tierra Media*ES 2 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
165 NFO VIII / NFO fs 02 21 62 FI*Koivunpesän Lankku 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
166 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) di Natale Diana 1 NOM BIS
166 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
167 NFO IX / NFO w 64 FI*Jarraun's Skog Eikki-Ejnar 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
168 SIB II / SIB a 09 FI*TaigaMaan Cissos SeOnSeweri 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
169 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 1 (SC) Percynská Rihová Marie KM BIV NOM
170 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Herra Huu 2 Uros 3 (GIC) Percynská Rihová Marie EX1 CACS
171 SIB III / SIB ny 24 Ivolga Sibaris*RU 2 Naaras 5 (IC) Percynská Rihová Marie EX1 CAGCIB
172 SIB III / SIB n 24 FI*Minoon Pikkuveikka 2 Uros 12 (Pennut) Percynská Rihová Marie EX1
173 SIB III / SIB ny 24 FI*Apachiris Elayne 2 Naaras 10 (KAS) Percynská Rihová Marie EX1 CAP NOM
174 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM BIS
175 SIB IV / SIB n 02 21 64 FI*Taigatassun Bernard 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
176 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Hallametsän Amorphis 2 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
177 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
178 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 17 (Veteraani) di Natale Diana 2
178 SIB V / SIB f 24 FI*Lumikissan ZäpinäSissi 2 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
179 SIB VI / SIB f 09 23 FI*Valjallan Routa 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
180 SIB VI / SIB fy 09 24 FI*Igora Varvara 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX2
181 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan ÄikkisTuikkis 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
182 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zerahiah 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira Abs
183 SIB VII / SIB ns 24 FI*Keijumetsän Aleksanteri Suuri 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
184 SIB VII / SIB ns FI*Knotberry's Yogamaster 2 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX2
185 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 17 (Veteraani) di Natale Diana 1 NOM
185 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 4 (GIP) Vinkel Marina EX1 CAPS NOM
186 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB NOM
187 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM BIV NOM BIS
188 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Lumikissan Zumppendeeros 2 Uros 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
189 SIB VIII / SIB fs 09 FI*Knotberry's You Had Me At Meow 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
190 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Cherrytail's Las Vegas 2 Naaras 4 (GIP) di Natale Diana EX1 CAPS NOM BIS
191 TUA VI / TUA f 03 FI*Tangerine's Enigma: Sugar & Spice 2 Naaras 9 (Avoin) Percynská Rihová Marie EX1 CAC
192 TUA IX / TUA w 63 FI*Elekatin Princess Annabel 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
193 BEN n 22 CattiCartano Wild River 3 Naaras 5 (IC) Serrai Stéphanie EX1 CAGCIB BIV
194 BEN n 22 FI*Alcarinqua Fionola 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
195 BEN n 22 Sol Royals Jasmin II 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie DISQ
196 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie Abs
196 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
197 BEN n 22 FI*Alcarinqua Catelyn 3 Naaras 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
198 BEN n 24 CattiCartano Master Blender 3 Uros 3 (GIC) Serrai Stéphanie Abs
199 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 7 (CH) Serrai Stéphanie DISQ
200 BEN n 24 CattiCartano QueenOfHearts 3 Naaras 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC BIV
201 BEN n 24 CattiCartano CatwalkJewel *** 3 Naaras 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1 NOM BIS
202 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie Arvosteltu
202 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS
203 BEN n 24 FI*Starglitters Klarissa 3 Naaras 8 (PR) Serrai Stéphanie EX1 CAPIB
204 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
205 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 1 (SC) Krogh Minna Abs
206 BEN n 22 33 CattiCartano Crystal Heels 3 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
207 BEN n 24 32 Labaiedubengal Dio Dell Amore 3 Uros 3 (GIC) Pahl Nurit EX1 CACS
208 BEN n 24 32 FI*Alcarinqua Galadriel 3 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC
209 BEN n 24 32 FI*Hiesun Walking Dead 3 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit Abs
210 BEN n 24 33 Solroyals Midnight Aria 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1
211 BLH j 03 Valencia Dionis 3 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC
212 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM BIV
213 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 3 (GIC) Serrai Stéphanie EX1 CACS
214 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysLoisto 3 Uros 12 (Pennut) Serrai Stéphanie EX1
215 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 6 (IP) Serrai Stéphanie EX1 CAGPIB
216 BML II / BML fs 11 31 FI*Kissamummon Keijun SyysHaave 3 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1 NOM
217 BSH a FI*Feronian Heliotropium 3 Uros 4 (GIP) Serrai Stéphanie EX1 CAPS
218 BSH e FI*Feronian Ivory 3 Uros 3 (GIC) Pahl Nurit EX1 CACS
219 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Serrai Stéphanie KM NOM
220 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 1 (SC) Pahl Nurit Abs
220 BSH g FIN*Ruusutarhan Hertta 3 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie Abs
221 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC NOM
222 BSH ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
222 BSH ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 1 (SC) Pahl Nurit KM
223 BSH ns 11 FI*Gnome's Hello, I Love You 3 Uros 3 (GIC) Pahl Nurit EX1 CACS BIV NOM
224 BSH ns 11 Valentino Moon Sissi, CZ 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
224 BSH ns 11 Valentino Moon Sissi, CZ 3 Uros 5 (IC) Pahl Nurit EX1 CAGCIB
225 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Ada 3 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX3
226 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Alisa 3 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX2
227 BSH ns 11 FI*Huntercat Princess Angelica 3 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1 BIV NOM BIS
228 BSH ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH 3 Uros 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 2
228 BSH ns 11 Petit Prince vum Rousegaard*CH 3 Uros 2 (SP) Pahl Nurit KM
229 BSH ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 15 (Siitos) Pahl Nurit Abs
229 BSH ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 4 (GIP) Pahl Nurit Abs
230 BSH ns 11 FI*Helmiinan Kultakäpälä 3 Uros 6 (IP) Pahl Nurit EX1 CAGPIB
231 BSH ns 11 FI*Gnome's My Wild Love 3 Naaras 6 (IP) Pahl Nurit EX1 CAGPIB BIV NOM
232 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi 3 Uros 10 (KAS) Pahl Nurit EX3
233 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Pikku Prinssi 3 Uros 10 (KAS) Pahl Nurit EX1 CAP NOM
234 BSH ns 11 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi 3 Uros 10 (KAS) Pahl Nurit EX2
235 BSH ns 11 FI*Gnome's Love Her Madly 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
235 BSH ns 11 FI*Gnome's Love Her Madly 3 Naaras 10 (KAS) Pahl Nurit EX1 CAP
236 BSH ns 11 EST*Harmony Devianti 3 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 4
237 BSH ns 24 62 FI*Kipardi's Cygni 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie Abs
238 BSH bs 33 Shansel Mystical Smile of Mars 3 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
239 BUR n FI*Bumpulina Wilberforce 3 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB BIV
240 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
241 BUR n FI*Enigmatic Xocolatl Edición Limitada 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
242 BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie Arvosteltu
242 BUR n FIN*Almond's Virginia Woolf 3 Naaras 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP
243 BUR a FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock 3 Naaras 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
244 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 8 (PR) Serrai Stéphanie Abs
245 BUR c FI*Almond's Hiram Flaversham 3 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX1 CAP NOM
246 BUR c FI*Shu-Shun Kuningaskissus 3 Uros 10 (KAS) Krogh Minna EX2
247 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM BIS
248 BUR e FI*Pystymetsän Petja 3 Uros 9 (Avoin) Serrai Stéphanie EX1 CAC
249 BUR e FI*Almond's Freyr 3 Uros 10 (KAS) Serrai Stéphanie EX1 CAP
250 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB NOM
251 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 1 NOM BIS
251 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS NOM BIS
252 BUR h FI*ZirCat's Killer Queen 3 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
253 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie Arvosteltu
253 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 4 (GIP) Krogh Minna EX1 CAPS
254 BUR h FI*Shu-Shun Kaunis Minea 3 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 3
254 BUR h FI*Shu-Shun Kaunis Minea 3 Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
255 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 4 (GIP) Pahl Nurit EX1 CAPS
256 BUR j FI*Jigglypuff's Angelica Teach 3 Naaras 6 (IP) Pahl Nurit EX1 CAGPIB
257 CYM 51-52 / CYM g 51 FI*Pilkkumin Mona Lisa 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
258 EUR w 62 Paavo 3 Uros 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 3
258 EUR w 62 Paavo 3 Uros 2 (SP) Serrai Stéphanie KM NOM
259 EUR d 22 FI*Feronian Kesäleimu 3 Uros 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC NOM
260 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
261 EUR as 22 FI*Feronian Excelsior 3 Uros 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM BIS
262 EUR n 03 FI*Waputtaren Taaniel 3 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB BIV
263 EUR n 03 FI*Waputtaren Pow-Wow Penelope 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX2
264 EUR n 03 FI*Waputtaren Tea Tarina Taanielintytär 3 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 NOM
265 EUR a 02 62 Anshelm 3 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
266 EUR a 03 FI*Waputtaren Vellamo Vieno Vedenneito 3 Naaras 11 (Nuoret) Serrai Stéphanie EX1 NOM
267 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM NOM BIS
268 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
269 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 2
269 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Saarela Veikko KM
270 KOR FI*Tatsutan Sabia Sma-Atmanam 3 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
271 KOR FI*Tatsutan Yaku Arhasi-Api 3 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
272 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB BIV NOM
273 KOR FI*Tatsutan Yoana Susarma-Caru 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
274 MAN 51-52 / MAN e 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
275 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB
276 MAU ns 24 Bias Yá Moasi, CZ 3 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
277 MAU ns 24 FI*CatNmaus Bayueh 3 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
278 MAU ns 24 FI*Chai-lai Iftikhar Inukshuk 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
279 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM BIV NOM
280 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 1 NOM
280 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Serrai Stéphanie KM
281 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Serrai Stéphanie KM
282 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 7 (CH) Serrai Stéphanie EX1 CACIB NOM
283 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
284 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
285 SIN S*Kustens Sieur Porthos 3 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
286 ABY n FI*Lovedevotion Figaro 4 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
287 ABY n FI*Woodcocks A Kind Of Magic 4 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
288 ABY n FI*Lovedevotion Infinity 4 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
289 ABY n FI*SaltNPepper Bahama Mama 4 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
290 ABY o S*Primuz-Zezam Rozetta 4 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
291 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira Abs
292 BAL w 67 FI*Fercatin Odipin William 4 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
293 BAL b FI*Fercatin Nozay Ronja 4 Naaras 2 (SP) Vinkel Marina KM NOM
294 BAL b FI*BaliDancer's Flor Fandango 4 Naaras 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
295 BAL c 21 FI*Fercatin Floram Bianca 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
296 CRX I / CRX a FI*Lavender's Katariina Suuri 4 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
297 CRX I / CRX n FI*FunkyJam's Star-Lord 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
298 CRX I / CRX n FI*Sweetpurr's Dirty Little Secrets 4 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM BIS
299 CRX II / CRX n 01 64 S*Rexlicious Rotella 4 Naaras 1 (SC) Pahl Nurit KM
300 CRX II / CRX n 03 FI*KattiKaisan Kran Turismo 4 Uros 11 (Nuoret) Pahl Nurit Abs
301 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Hearts And Minds 4 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1 NOM BIS
302 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 2 (SP) Pahl Nurit KM BIV NOM
303 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 4 Naaras 4 (GIP) Pahl Nurit EX1 CAPS NOM
304 CRX II / CRX b 03 FI*Spectrolite Tango Desiré 4 Naaras 6 (IP) Pahl Nurit EX1 CAGPIB
305 CRX V / CRX n 24 FI*Ballerina's Sancho Panza 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 No Cert
306 CRX V / CRX ns 24 FI*Piupaws Ascalon 4 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
307 CRX V / CRX n 24 FI*Derekaz Scandalous Scarlet 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
308 CRX VII / CRX n 33 FI*Alchemist Hocus Pocus 4 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM
309 CRX VIII / CRX f 09 33 FI*Alchemist Queen of Hearts 4 Naaras 3 (GIC) Vinkel Marina EX1 CACS
310 CRX VIII / CRX n 09 33 FI*Spectrolite Si Tú MeOlvidas 4 Uros 6 (IP) Vinkel Marina EX1 CAGPIB
311 CRX IX / CRX w 62 FI*Sweetpurr's Winter Is Coming 4 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
312 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira Abs
312 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 2 (SP) Vinkel Marina Abs
313 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM BIS
314 OSH n FI*Curnauskiss Paint In Black 4 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
315 OSH n FI*Choose For A Full Fool Only 4 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
316 OSH n FI*Bigear Black Label 4 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
317 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
318 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck 4 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
319 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir Abs
320 OSH f FI*Choose Avec Moi & Bimba 4 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
321 OSH n 24 FI*Tabbytassun Asser 4 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
322 OSH n 24 Strekoza's Casanova 4 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX2
323 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
323 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP NOM BIS
324 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM
325 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
325 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
326 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight 4 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
327 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
327 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM NOM
328 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC NOM
329 OSH c 24 FI*LoudMeow Magic Moon 4 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
330 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 5 (IC) Vinkel Marina EX1 CAGCIB NOM
331 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Vinkel Marina KM NOM BIS
332 OSH h 24 FI*EdaM's Chanel 4 Naaras 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1 NOM
333 OSH n 03 24 FI*Choose Xoo Cute To Be True 4 Uros 1 (SC) Pahl Nurit KM
334 OSH b 02 21 FI*Sultsinan Makundunchi 4 Uros 7 (CH) Pahl Nurit EX1 CACIB NOM
335 OSH ns 03 24 FI*WildHawk's Cheek Cha´tima 4 Uros 7 (CH) Vinkel Marina EX1 CACIB
336 RUS Wychwood Wow 4 Uros 7 (CH) Pahl Nurit EX1 CACIB
337 RUS Habeebas Gracious Georgina 4 Naaras 7 (CH) Pahl Nurit EX1 CACIB
338 RUS FI*Hana-Bi Hansa 4 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX2
339 RUS FI*Sini-Hilkan Flòraidh 4 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX3
340 RUS FI*Zarin Lycaena Helle 4 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC BIV NOM
341 RUS FI*BlueLair's Inanna 4 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
342 RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 4 Naaras 4 (GIP) Pahl Nurit EX1 CAPS
343 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM
343 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 10 (KAS) Pahl Nurit EX1 CAP
344 SIA n EE*Cepheus Siaoricat 4 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB NOM
345 SIA b FI*Kelmikerhon Enkeleitä ja demoneita 4 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
346 SIA c FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it 4 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
347 SIA c FI*Plan-A Mombasa 4 Naaras 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1
348 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 10 (KAS) Vinkel Marina EX1 CAP
349 SIA f DK*Skuld Myser 4 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
350 SIA h FI*Choose Echoes In Your Heart 4 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
351 SIA j FI*Kaspektin Tähteinvälinen 4 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
352 SIA a 21 FIN*Desmodus Flying Finn 4 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
352 SIA a 21 FIN*Desmodus Flying Finn 4 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
353 SIA b 03 FI*Choose Three Wishes Well 4 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
354 SIA b 03 21 FI*EdaM's Carven 4 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
355 SIA d 03 21 FI*Tabbytassun Aarre 4 Uros 11 (Nuoret) Vinkel Marina EX1 NOM
356 SIA d 03 21 FI*EdaM's Cavalli 4 Uros 12 (Pennut) Vinkel Marina EX1
357 SIA f 03 21 FI*EdaM's Beyonce 4 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1 NOM BIS
358 SOM n FI*Vulpes Aither 4 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
359 THA n Tekila Sanchitos 4 Naaras 9 (Avoin) Vinkel Marina EX1 CAC
360 THA b FI*SpotsAndPoints Aquarius 4 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
361 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) di Natale Diana Abs
362 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) di Natale Diana Abs
362 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie Abs
363 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 1 NOM BIS
363 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) di Natale Diana 1 NOM BIS
364 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) di Natale Diana 1 NOM
364 HCS Caesar Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Smits-Peelen Nathalie 1 NOM
365 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) di Natale Diana 1 NOM
366 HCS Nuppu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) di Natale Diana 2
367 HCS Sanni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) di Natale Diana Abs
368 HCS Fredrik Hubertus af Sjundby Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) di Natale Diana 2
405 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
di Natale Diana Kat 2 tark, MCO V (13c), MCO VII, NEM I, NFO III, SIB VIII, TUA IX, HCL, HCS, VET II 36
Fonsén Mira ACL III, ACL IV, ACS VIII, ACS X, ACS XI, NFO IX, NFO V, NFO VIII, SIB II, SIB VI, ABY o, BAL c 21, BAL w 67, CRX I, CRX V, CRX VII, OSH a, OSH a 24, OSH c 24, SIA n, SOM n, VET 4 43
Isakov Vladimir EXO a 22, EXO n 24, PER e 22, RAG a 03, RAG b, RAG g 04 21, RAG n 03, SBI a, SBI b, SBI d, ABY n, OSH a 25, OSH b 22, OSH f, OSH n, OSH n 24, SIA a 21, SIA b, SIA b 03, SIA h, SIA j, VET 1 41
Krogh Minna ACL VIII, MCO III, MCO IX, NEM II, NFO IV, NFO VII, BEN n 22 31, BEN n 22 32, BEN n 22 33, BSH bs 33, BUR c, BUR f, BUR g, BUR h, BUR n, EUR d 22, EUR n 03, MAN 51-52 41
Pahl Nurit BEN n 24 32, BLH j 03, BML II, BSH e, BSH g, BSH ns 11, BUR j, CRX II, OSH b 02 21, OSH n 03 24, RUS, SIA f 03 21, THA n 43
Percynská Rihová Marie EXO e 24, EXO ns 24 62, PER n 33, RAG a, RAG a 04, RAG a 21, RAG f 04, RAG h 04, RAG n 04, SBI a 21, SBI e, SBI n, TUV f 61-63, TUV n 61-63, ACS IV, ACS V, MCO VI, NFO II, SIB III, TUA VI 40
Saarela Veikko ACS III, MCO II, MCO V, MCO VIII, NFO I, SIB IV, SIB V, BUR d, CYM 51-52, EUR a 02 62, EUR as 22, EUR f 24, KOR, MAU ns 24, OCI b 24, SIN 41
Serrai Stéphanie Kat 2 tark, BEN n 22, BEN n 24, BEN n 24 33, BML I, BSH a, BSH f, BSH ns 24 62, BUR a, BUR b, BUR e, EUR a 03, EUR w 62, OCI n 24 - Tuomarioppilas Mr. Francesco Cinque (IT) 29
Smits-Peelen Nathalie Kat 1 tark, EXO a 02 21 62, PER a 21 33, PER b, PER d, PER d 03, PER d 23, PER f 33, PER n, RAG a 04 21, RAG c, RAG g 04, RAG n, SBI f, SBI h, SBI h 21, SBI n 21, VET III, VET Kotikissat 40
Vinkel Marina MCO I, MCO IV, NFO VI, SIB VII, BAL b, CRX IX, CRX VIII, DRX VI, OSH d 24, OSH f 24, OSH h 24, OSH n 25, OSH ns 03 24, SIA b 03 21, SIA c, SIA d 02 21, SIA d 03 21, SIA f, THA n 41
10 tuomaria.