Omakissa
POROK 49. kansainvälinen kissanäyttely 3.7.2016
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 3.7.2016 Loppuu 3.7.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.3.2016 Ilmoittautuminen loppuu 6.6.2016
Yleisöaika alkaa 9:30 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 16.6.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 390   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Kempelehalli, Koulutie 3, 90440 Kempele
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Anna Korhonen, Savottatie 45 D 16, 90420 Oulu, porok.nayttely@gmail.com, p. 050 410 9010
Näyttelypäällikkö, myyntipöydät, mainokset luetteloon: Riikka Turpeinen, pj.porok@gmail.com, p. 050-4868851 
Pääassistentti: Eeva-Leena Juntunen ,willicon@surok.fi
Rahastonhoitaja: Lotta Ovaska, talous.porok@gmail.com


Lisätietoja Näyttelymaksut: • FIFe-jäseniltä 36 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv  • POROKin jäsenten kissat 33 € / kissa / pv  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 33/36 € / kissa. • Tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15 €.

Leimakortilla maksettaessa leimakortti on lähetettävä näyttelysihteerille heti ilmoittautumisen jälkeen!
 
Näyttelykutsu

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 64 64 0 0 0
2 138 138 0 0 0
3 87 87 0 0 0
4 60 60 0 0 0
Kotikissat 6 6 0 0 0
Yhteensä 355 355 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO f FIN*Shamirin Idol Isabella 1 Naaras 17 (Veteraani) Henry Stéphane 4
1 EXO f FIN*Shamirin Idol Isabella 1 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
2 EXO b 22 Bruce Will Katbor-Kis*RU 1 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
3 EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 2 (SP) Brambilla Fabio KM
4 PER n FI*Shamirin Xtream Xorro 1 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
5 PER n S*Vilda Western's Cute Claire 1 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB NOM
6 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM
7 PER d S*Gildas Vittoria Belvedere 1 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
8 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM BIS
9 PER n 22 FI*Shamirin Sebastian 1 Uros 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
10 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM
11 PER e 22 FI*Shamirin Sunny Sammy 1 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
12 PER ns 22 62 SE*Grinchen's Nymphadora Tonks 1 Naaras 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1
13 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM
14 PER e 03 FI*Giftof-Faith Christiano Ronaldo 1 Uros 13c (Määrittely) Brambilla Fabio PER e 24
14 PER e 24 FI*Giftof-Faith Christiano Ronaldo 1 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 No Cert
15 PER e 03 FI*Celestial's It takes 2 to Tango 1 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
16 PER g 03 FI*Celestial's My Precious 1 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
17 PER g 03 Twintorps Non Stop 1 Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
18 PER f 03 22 FI*Shamirin Urban Usma 1 Naaras 11 (Nuoret) Henry Stéphane EX1
19 RAG n FI*MyOrigo's Ada Lovelace 1 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
20 RAG n FI*Pengvin's Gloria 1 Naaras 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX2
21 RAG n S*Sotarhusen's Ingrid 1 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 BIV
22 RAG a Shinysky Dreamcatcher 1 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio Abs
23 RAG a FI*Celestial's You Belong2Me 1 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP NOM
24 RAG d S*Raggadish's Invite 1 Uros 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
25 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 1 Naaras 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
26 RAG n 03 S*RagGorgeous Berry n'Ice 1 Uros 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS BIV
27 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 1 Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
28 RAG n 03 FI*Celestial's Syypää Sun Hymyyn 1 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
29 RAG n 03 FI*Erkatin Kirill-Leonid 1 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX2
30 RAG n 03 FI*Gneides Drogo the Unbeaten 1 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX3
31 RAG n 04 FI*Collicatin Wonderful Walle 1 Uros 7 (CH) Fonsén Mira Abs
32 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 3 (GIC) Henry Stéphane EX1 CACS NOM BIS
33 RAG a 03 S*Krickelins Rufus 1 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
34 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Henry Stéphane KM
35 RAG a 03 FI*Celestial's Heaven Can Wait 1 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane EX1 CAP
36 RAG a 04 SE*Sightly Dolls Magnum Flirty kiss 1 Uros 12 (Pennut) Henry Stéphane EX1 NOM BIS
37 RAG b 04 FI*Gneides ChristopherColumbus 1 Uros 9 (Avoin) Brambilla Fabio EX1 CAC
38 RAG c 04 FI*Utuinen VioLetto PurPurn 1 Uros 2 (SP) Henry Stéphane KM NOM
39 RAG f 03 FI*Celestial's Angel on My Shoulder 1 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
40 SBI n FI*Felinessi Boris 1 Uros 5 (IC) Henry Stéphane EX1 CAGCIB
41 SBI n FI*Hedvigian Eerik 1 Uros 9 (Avoin) Henry Stéphane Abs
42 SBI n FI*Helin's Anastasia Alma 1 Naaras 7 (CH) Henry Stéphane EX1 CACIB
43 SBI n FI*Tärn Klara 1 Naaras 10 (KAS) Henry Stéphane Abs
44 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM
45 SBI b FI*Helin's Burton 1 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
46 SBI c (N)Temms Ruscus 1 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM
47 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 1 Naaras 17 (Veteraani) Henry Stéphane 2
47 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 1 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
48 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM BIS
49 SBI f FI*Mainio's Aleksandra Aurora 1 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
50 SBI g FI*Mainio's Betty Liisa 1 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
51 SBI g FIN*Harebell Keshia 1 Naaras 17 (Veteraani) Henry Stéphane 3
52 SBI h FIN*Harebell Zelda 1 Naaras 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM BIS
53 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Henry Stéphane 1 NOM BIS
53 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB NOM
54 SBI a 21 S*Källtäppans Fenzo Felton 1 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
55 SBI a 21 NO*Par Pay's Kahl Drago 1 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
56 SBI b 21 FI*Lila-Lillin Lady Gaga 1 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
57 SBI f 21 FI*Saca's Åll for Avantgarde 1 Naaras 9 (Avoin) Henry Stéphane EX1 CAC
58 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 17 (Veteraani) Henry Stéphane Arvosteltu
58 SBI f 21 FIN*JoJon Fangshou 1 Naaras 6 (IP) Henry Stéphane EX1 CAGPIB
59 ACL III / ACL n 22 FI*Dezzicat's Eroico EgoCurl 2 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB
60 ACL IV / ACL n 01 21 64 FI*Dezzicat's Incalzando IdirCurl 2 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC NOM
61 ACL VIII / ACL as 03 FI*Dezzicat's Improvvisato IndyCurl 2 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP NOM
62 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM NOM
63 ACS VII / ACS fs 22 FI*Dezzicat's Halfnote HaniCurl 2 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
64 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Feroce FieCurl 2 Naaras 5 (IC) Persson Annelie EX1 CAGCIB
65 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Heldentenor HydeCurl 2 Uros 10 (KAS) Persson Annelie EX1 CAP
66 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder 2 Uros 1 (SC) Persson Annelie KM
67 MCO I / MCO n Beartooth Mountain Neo 2 Uros 5 (IC) Persson Annelie Abs
67 MCO I / MCO n Beartooth Mountain Neo 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
68 MCO I / MCO n FI*ZiBaZoon Dominus Maximus 2 Uros 12 (Pennut) Persson Annelie EX1
69 MCO I / MCO n FI*Hiesun Black Sabbath 2 Uros 10 (KAS) Persson Annelie EX1 CAP
70 MCO II / MCO n 03 (N)Hunstadmoen's Jørgen 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
71 MCO II / MCO n 09 FI*KingLeo's Earthling Starman 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
72 MCO III / MCO a 22 S*Maffialigan's Vega 2 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti Abs
73 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Damareos 2 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
74 MCO III / MCO n 22 FI*HeavyMeows Sacrifice of Acoonitum 2 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
75 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks 2 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
76 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Ameliinan Luna 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX2
77 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
78 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV NOM
79 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
80 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Lionstyle Golden Jubilee 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
81 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Lion King 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
82 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Encore Amy Jade 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
83 MCO IV / MCO a 03 23 FI*Goldenstream's Waterloo 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX2
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI*NineTales Golden Boy 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
85 MCO V / MCO e (N)Nordic Lynx's Original Man 2 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB NOM
86 MCO V / MCO f 22 FI*Hiesun Glorious Greta 2 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio Abs
87 MCO VI / MCO d 09 22 Battle Creek's Allegro 2 Uros 9 (Avoin) Persson Annelie EX1 CAC
88 MCO V / MCO e 23 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 13c (Määrittely) Rautio Kristiina MCO es 24
88 MCO VII / MCO es 24 FI*Chamberlain Arctic Love 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 BIV
89 MCO V / MCO d FI*NineTales Kylo Ren 2 Uros 12 (Pennut) Brambilla Fabio Abs
90 MCO V / MCO g 22 FI*NineTales Kiss Can Change Everything 2 Naaras 12 (Pennut) Brambilla Fabio EX1 NOM
91 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Be Like Red Adair 2 Uros 6 (IP) Brambilla Fabio EX1 CAGPIB NOM
92 MCO V / MCO g 23 FI*Maikkilan Granite 2 Naaras 10 (KAS) Brambilla Fabio Abs
93 MCO VI / MCO g 03 22 (N)Nordic Lynx's Pure Wish 2 Naaras 5 (IC) Persson Annelie EX4
94 MCO VI / MCO f 03 22 FI*NineTales Edna Mode 2 Naaras 5 (IC) Persson Annelie EX3
95 MCO VI / MCO f 09 22 (N)Hunstadmoen's Leah 2 Naaras 5 (IC) Persson Annelie EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
96 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Chamberlain Vanilla Sky 2 Naaras 5 (IC) Persson Annelie EX2
97 MCO VI / MCO f 09 FI*Hiesun Lady Evil 2 Naaras 9 (Avoin) Persson Annelie EX1 CAC
98 MCO VI / MCO g 09 23 FI*LovelyLife New Ages Niisku 2 Naaras 7 (CH) Persson Annelie EX1 CACIB
99 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 11 (Nuoret) Persson Annelie EX1 NOM
100 MCO VI / MCO f 09 22 S*Ma Coo's Yo Yo 2 Naaras 2 (SP) Persson Annelie KM NOM BIS
101 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
101 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
102 MCO VII / MCO ns FI*Escape's Yankee Rose 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB BIV
103 MCO VII / MCO fs FI*KingLeo's Black Hole Sun 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
104 MCO VII / MCO ns FI*Maikkilan Natalie 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
105 MCO VII / MCO ns FI*Maikkilan Pääskypyydys 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
106 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
107 MCO VII / MCO ns 22 FI*CoonShadow WildFire 2 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
108 MCO VII / MCO ns 23 FI*Hiesun Kurt Cobain 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina Abs
109 MCO V / MCO d 22 FI*LovelyLife Lucky Lordi 2 Uros 10 (KAS) Brambilla Fabio EX1 CAP
110 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
111 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro 2 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX2
112 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX3
113 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
114 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Maikkilan Tuomiturkki 2 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti Abs
115 MCO VII / MCO fs 22 FI*HeavyMeows From the Heaven of my Heart 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX2
116 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 BIV NOM
117 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Maikkilan Tuhkamarja 2 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
118 MCO IX / MCO w 61 FI*Krysos Gin Tonic 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
119 NEM I / NEM n 21 Amarillis Blue Veil 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM BIV
120 NEM I / NEM n 21 Ovetjkin Dexterovich Silkasib 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
121 NEM I / NEM a 21 FI*Mickasen Caramel 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
122 NEM II / NEM a 03 21 FleurAmour Yuray of TaigaStar 2 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC NOM
123 NEM II / NEM n 09 21 FI*Mickasen Dirlanda 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
124 NFO I / NFO n FI*Mirkulan James Bond 2 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
125 NFO I / NFO n FI*RockyHill's EteniaEhawee 2 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
126 NFO I / NFO a FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo 2 Uros 17 (Veteraani) Coste Louis 2
126 NFO I / NFO a FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo 2 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
127 NFO I / NFO a Ihanas Independent Soul *** 2 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti Abs
128 NFO I / NFO n Ihanas Odd One Out *** 2 Naaras 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
129 NFO II / NFO n 09 Perun's Hit The Road Jack 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
129 NFO II / NFO n 09 Perun's Hit The Road Jack 2 Uros 5 (IC) Persson Annelie EX1 CAGCIB BIV
130 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Feija 2 Uros 12 (Pennut) Persson Annelie EX1
131 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 12 (Pennut) Persson Annelie EX2
132 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Super Fluke 2 Uros 8 (PR) Persson Annelie EX1 CAPIB NOM BIS
133 NFO III / NFO n 24 FI*Felicis Faustus 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
134 NFO III / NFO n 24 FI*FoxyPaw's Mannish Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
135 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM NOM
136 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan 2 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
137 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko Abs
138 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
139 NFO IV / NFO n 03 22 S*Gunsmokes Telly 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM
140 NFO IV / NFO n 01 21 63 S*Zygot's Dojan 2 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
141 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM BIS
142 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Miranda 2 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
143 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS NOM
144 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Lolcat's Duchess Catherine 2 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
145 NFO V / NFO d 22 S*Pax Romas Armin 2 Naaras 5 (IC) Brambilla Fabio Abs
146 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Pörkarvan StarlightOfXerxex 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
147 NFO VI / NFO f 09 22 FI*Tähtitassun Sweet Adeline 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX2
148 NFO VI / NFO f 09 22 S*Pax Romas Lawliet 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB NOM
149 NFO VI / NFO d 09 23 Squall Leonhart Laguna Loire*GB 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina Abs
150 NFO VI / NFO f 02 21 62 S*Hemligheten's Blaze 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
151 NFO VI / NFO f 09 22 S*Isgården's Åska 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX2
152 NFO VII / NFO as 23 FI*Mirkulan Hannes 2 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
153 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 18 (Out of Competition) Saarela Veikko Arvosteltu
154 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Brambilla Fabio KM BIV NOM
155 NFO VIII / NFO ds 09 22 SE*Klint skogens Diamant 2 Uros 7 (CH) Brambilla Fabio EX1 CACIB
156 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Rollin' Stone 2 Uros 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1
157 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Honey Bee 2 Naaras 11 (Nuoret) Brambilla Fabio EX1 NOM
158 SIB II / SIB n 09 NO*Tundrapaw's Eddie 2 Uros 5 (IC) Brambilla Fabio EX1 CAGCIB
159 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Coste Louis 1 NOM BIS
159 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Persson Annelie KM NOM BIS
160 SIB III / SIB n 24 Feofan Sibaris*RU 2 Uros 3 (GIC) Persson Annelie EX1 CACS
161 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Otniel 2 Uros 5 (IC) Persson Annelie EX1 CAGCIB
162 SIB III / SIB n 24 FI*Likimain A Beautiful Lie 2 Naaras 5 (IC) Persson Annelie EX1 CAGCIB
163 SIB III / SIB a 24 FI*Kesälän Jacob Jamesovic 2 Uros 7 (CH) Persson Annelie EX1 CACIB
164 SIB III / SIB n 24 FI*Tunturikissan Tihku 2 Uros 9 (Avoin) Persson Annelie EX1 CAC
165 SIB III / SIB n 24 FI*Amante's Altair 2 Naaras 9 (Avoin) Persson Annelie EX3
166 SIB III / SIB n 24 FI*Hallametsän Adele 2 Naaras 9 (Avoin) Persson Annelie EX2
167 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 9 (Avoin) Persson Annelie EX1 CAC
168 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Taiga 2 Naaras 11 (Nuoret) Persson Annelie EX1
169 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Ben 2 Uros 12 (Pennut) Persson Annelie EX1
170 SIB III / SIB a 24 FI*Mäntylän Nooa 2 Uros 12 (Pennut) Persson Annelie Abs
171 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 12 (Pennut) Persson Annelie EX1 BIV NOM
172 SIB III / SIB n 23 FI*Balladin Keskiyön Cowboy 2 Uros 6 (IP) Persson Annelie EX1 CAGPIB
173 SIB III / SIB n 23 FI*Mäntylän Elite 2 Uros 6 (IP) Persson Annelie Abs
174 SIB III / SIB a 23 FIN*Balladin Pihkasilmä 2 Naaras 6 (IP) Persson Annelie EX1 CAGPIB
175 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Kuura 2 Uros 18 (Out of Competition) Persson Annelie Arvosteltu
176 SIB III / SIB n 24 FI*Apachiris Eowyn 2 Naaras 10 (KAS) Persson Annelie Abs
177 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Tunturikissan Saga 2 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko Abs
178 SIB IV / SIB a 03 24 FI*Kesälän Helmi Orvokki 2 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM
179 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 1 (SC) Brambilla Fabio Abs
180 SIB V / SIB g 24 FI*Benmar's Diana 2 Naaras 8 (PR) Brambilla Fabio EX1 CAPIB
181 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
182 SIB VII / SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB NOM
183 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko Abs
184 SIB VIII / SIB fs 02 21 64 S*Frostuddens Ariel 2 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
185 SIB VIII / SIB ns 03 23 FI*Balladin Viihteen Kuningas 2 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
186 SRL III / SRL d 23 Lyra De Passion Selkirk 2 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
187 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Handsome 2 Uros 11 (Nuoret) Persson Annelie Abs
188 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Magnificent 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
189 TUA V / TUA f FI*Felesin Beautiful 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
190 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina Abs
191 BEN n 22 S*Leopardettes Daimler Design 3 Uros 1 (SC) Saarela Veikko KM
192 BEN n 22 S*Leopardettes Qui Vivra Vera 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko Abs
193 BEN n 22 FI*Hiesun D' Artagnan 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
194 BEN n 22 FI*Kattiklaanin Mercury 3 Uros 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
195 BEN n 24 CattiCartano Master Blender 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
196 BEN n 24 CattiCartano Hard Rock 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir Abs
197 BEN n 24 S*Leopardettes Leonardo 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
198 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 2
198 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
199 BEN n 24 FI*Hiesun Bonita Santa Maria 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
200 BEN n 22 31 FI*Hiesun Elrond of Rivendell 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
201 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
202 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
203 BEN n 22 32 FI*Hiesun Arwen Undómiel 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
204 BEN n 24 32 Labaiedubengal Dio Dell Amore 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
205 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
205 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
206 BLH a FI*Ullukan John Draken 3 Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
207 BSH n FI*Aurantia's Girl on Fire 3 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
208 BSH a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
208 BSH a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV
209 BSH a FI*Noor's Anna 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
210 BSH a FI*Aurantia's Protector 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
211 BSH a FI*Suvikasteen Crixus 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
212 BSH a IDP*Tazzamore's Night Storm 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir Abs
213 BSH d FI*Aurantia's Bengal Tiger 3 Uros 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB
214 BSH d FI*Aurantia's Celebration of Light 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1 NOM
215 BSH f FI*SamBelle's Electra 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
215 BSH f FI*SamBelle's Electra 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
216 BSH f FI*Aurantia's Solar Wind 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
217 BSH f FI*Duketin Gabrielle 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB NOM BIS
218 BSH g FI*Aurantia's Polaris 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
219 BSH fs FI*Helmiinan Matleena 3 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
220 BSH n 22 FI*Rhinestone's Nona 3 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB NOM
221 BSH as 24 FI*Ullukan Freija 3 Naaras 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
222 BSH c 24 FI*Ullukan Pyrypoika 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
223 BSH h 22 FI*Ullukan Lumituuli 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
224 BSH ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
225 BSH b 21 33 S*BriSavanti's Francesca 3 Naaras 8 (PR) Coste Louis EX1 CAPIB
226 BUR n WW19 Hany Brown Magic Valley, JW 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 NOM BIS
227 BUR a FI*Enigmatic PrincessConsuela Bananahammock 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
228 BUR a Ayshazen Aceof Diamonds 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
229 BUR a FI*Purrlein Aristocat Berlioz 3 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB NOM BIS
230 BUR a (N)Jacko's Evita *** 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
231 BUR b FI*Enigmatic Aenigma 3 Uros 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
232 BUR b FI*Kissmollin Solisti 3 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1
233 BUR c FI*Hokkuspokkus Leeloo Minai 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
234 BUR c S*All Weather Downtown A Lady Cora 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV NOM
235 BUR c FI*Elwood's Azog Turmelija 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
236 BUR c FI*Elwood's Feuermann 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
237 BUR c FI*Elwood's Petunia 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
238 BUR c FIN*Arkhitekton Senemut 3 Uros 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 1 NOM BIS
238 BUR c FIN*Arkhitekton Senemut 3 Uros 2 (SP) Fonsén Mira KM NOM
239 BUR c S*All Weather Little Miss Sunshine 3 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
240 BUR d FI*Kissmollin Bourree 3 Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB NOM
241 BUR d FI*Kissmollin Guarneri 3 Uros 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB NOM
242 BUR d FI*Feirefiz Love Bites 3 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 NOM BIS
243 BUR g FI*Elwood's Esquire 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
244 BUR g FI*Arkhitekton Sari 3 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV
245 BUR g FI*Elwood's Blue Condition 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
245 BUR g FI*Elwood's Blue Condition 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
246 BUR h FI*ZirCat's Killer Queen 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
247 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 3
247 BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 4 (GIP) Saarela Veikko EX1 CAPS
248 BUR j S*Globetrotter's Havanna 3 Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
249 CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna 3 Naaras 2 (SP) Coste Louis KM NOM
250 EUR w 62 Paavo 3 Uros 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 2
250 EUR w 62 Paavo 3 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM NOM
251 EUR ns 22 Ilmaveivi-Mikke 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV
252 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Unelma 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
253 EUR ns 22 FI*Pikku-Piun Elle 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
254 EUR n 03 FI*Waputtaren Emeljan 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
255 EUR d 02 62 Taneli 3 Uros 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
256 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 7 (CH) Saarela Veikko EX1 CACIB
257 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB NOM
258 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Coste Louis KM
259 MAN 51-52 / MAN d 24 53 FI*Conan Urg 3 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
260 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Coste Louis KM NOM BIS
261 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir Abs
262 OCI b 24 FI*Amare-Cattus Bowen The Bodacious 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
263 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM BIS
264 OCI b 24 FIN*Guttatus Basia Mille 3 Naaras 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 1 NOM
264 OCI b 24 FIN*Guttatus Basia Mille 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
265 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 17 (Veteraani) Sneum Hanne Sofie 3
265 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB
266 OCI bs 24 FI*Silvercomet Midnight's King 3 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS NOM
267 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM BIV NOM BIS
268 ABY n FI*Lovedevotion Berlioz 4 Uros 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
269 ABY n FI*Lovedevotion Desirée 4 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
270 ABY n FI*Lovedevotion Elisabeth 4 Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS NOM BIS
271 ABY n Wil-O-Glen's Pietro 4 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
272 ABY n S*Blytens Calypso 4 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
273 ABY n FI*Lovedevotion Corleone 4 Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
274 ABY n FI*Lovedevotion Cleopatra 4 Naaras 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX2
275 ABY n FI*Lovedevotion Cinderella 4 Naaras 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB BIV NOM BIS
276 ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
277 ABY a S*Aucuparia's Katmandu 4 Uros 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
278 ABY a S*Primuz-Zezam Kajza 4 Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB BIV NOM
279 ABY a FI*Lovedevotion Fantom 4 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 NOM
280 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
281 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB NOM
282 BAL n FI*Nenatnak Call Me A Destiny 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
283 BAL r SE*Qjou'z Costa Rica 4 Naaras 5 (IC) Coste Louis Abs
284 BAL d 03 21 FI*Willicon I Can't Get It 4 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
285 CRX I / CRX n FI*Saca's Chicago Gansta 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
286 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Joyride 4 Uros 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB BIV NOM
287 CRX II / CRX n 02 64 SE*DarkTown's Brilliant Bachelor 4 Uros 5 (IC) Coste Louis EX2
288 CRX II / CRX n 02 62 FI*Telltail's Twenty Twirls 4 Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
289 CRX II / CRX n 03 SE*DarkTown's Chicago Chick 4 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
290 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
291 CRX II / CRX ns 03 FIN*Telltail's Dongo 4 Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB
292 CRX II / CRX b 01 63 S*Fort Knox Eric Northman 4 Uros 10 (KAS) Coste Louis Abs
293 BUR g (N)Thorelin's Nemi *** 3 Naaras 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
294 CRX IV / CRX e 03 FI*Windseeker Ifon Worthing 4 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie Abs
295 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure 4 Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
296 DRX IV / DRX f 09 S*Oblivion's Fantastic Fiona 4 Naaras 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPS
297 DRX IX / DRX w 61 S*Wild Things Flora 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB NOM
298 DSP III / DSP f 21 FI*Indigo's Lagoona Blue 4 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
299 OLH n FI*Nenatnak Comes With Attitude 4 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
300 OSH n FI*Keskimaan Elf Eruadan 4 Uros 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS NOM
301 OSH a FI*LoudMeow Stargazer 4 Naaras 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS NOM
302 OSH g FI*SunSarin Angel 4 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1 NOM
303 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
304 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM NOM
305 OSH b 24 FI*Arkhitekton Rafano 4 Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie EX1 CAPIB
306 OSH c 24 FI*Sultsinan Kizimkazi 4 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
307 OSH j 24 FI*SunSarin Amazing 4 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
308 OSH b 02 21 FI*Omenatarhan Part Time Lover 4 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
309 OSH b 02 21 FI*Sultsinan Makundunchi 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM BIS
310 OSH ns 03 24 FI*WildHawk's Cheek Cha´tima 4 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
311 RUS FI*Zarin Onneli 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
312 RUS FI*BlueLair's Gabriella 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM BIS
313 RUS FI*Sini-Hilkan BecameBlue´s 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti Abs
314 SIA n Pharoahsgems Sinuhe of Kelmikerhon 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP NOM
315 SIA d 21 FI*Cleverkitty A Dance with Dragons 4 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
316 SIA e 21 FI*Clamoris Isadora 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
316 SIA e 21 FI*Clamoris Isadora 4 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
317 SIA e 21 FI*SunSarin Attention 4 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
318 SIA j 21 FI*Feanorian Dabria 4 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 No Cert
319 SIA n 03 Apocalyptica Calypso 4 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
320 SIA n 03 FI*Sultsinan Something Yammie 4 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM BIS
321 SIA c 03 FI*Omenatarhan Love Story 4 Naaras 7 (CH) Sneum Hanne Sofie EX1 CACIB
322 SPH I / SPH n Filipp De Valua 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
323 SPH I / SPH n 21 Cocopah Da Shin 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti Abs
324 SPH III / SPH g Cocopah Queen of Everything *** 4 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie Abs
325 SPH III / SPH g Cocopah Samsara 4 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie Abs
326 SPH V / SPH n 33 Clieo of Irbis 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
327 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM
328 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Henry Stéphane 1 NOM BIS
328 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Fonsén Mira 1 NOM
329 HCS Veikko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Henry Stéphane 1 NOM
330 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Henry Stéphane 1 NOM BIS
331 HCS Epe Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Henry Stéphane 2
332 PER d FI*Kultaviiksen Otis Redding 1 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira Abs
355 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Brambilla Fabio PER e 24 (13c), EXO b 22, EXO d 22, EXO f, PER e 22, PER n, PER n 22, RAG a, RAG b 04, RAG f 21, RAG n, SBI b, SBI b 21, SBI g, ACL III, MCO V, NFO V, NFO VIII, SIB II, SIB V 34
Coste Louis BLH a, BSH b 21 33, BSH d, BUR b, BUR d, BUR j, CHA, MAN 51-52, OCI n 24, OCI ns 24, ABY a, BAL r, CRX II, OLH n, OSH a, OSH g, OSH j 24, OSH n, VET 2 33
Fonsén Mira PER b, PER d, PER e 03, PER e 24, PER n 03, RAG f 03, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI c, SBI d, SBI h, BEN n 22 32, BSH g, BSH h 22, BSH n, BUR a, BUR c, EUR d 02 62, EUR n 03, HCL 36
Henry Stéphane PER d 23, PER f 03 22, PER g 03, PER ns 22 62, RAG a 03, RAG a 04, RAG c 04, RAG d, RAG n 03, SBI f, SBI f 21, SBI n, SBI n 21, HCS, VET 1, VET Kotikissat 34
Isakov Vladimir BEN n 22 31, BEN n 24, BEN n 24 32, BSH a, BSH c 24, BSH f, BSH ns 11, BUR g, EUR ns 22, OCI b 24, VET 4 31
Peltonen Martti ACL IV, ACL VIII, ACS VII, MCO III, MCO VIII, NFO I, BAL n, BAL w 67, CRX I, DRX IX, OSH a 25, OSH b 02 21, RUS, SIA j 21, SIA n, SPH I, SPH V 35
Persson Annelie ACS VIII, MCO I, MCO VI, NFO II, SIB III, TUA III 38
Rautio Kristiina MCO V (13c), MCO IV, MCO IX, MCO VII, NEM I, NFO III, NFO VI, SIB VI, SIB VII, TUA V 38
Saarela Veikko MCO II, NEM II, NFO IV, NFO VII, SIB IV, SIB VIII, SRL III, BEN n 22, BSH as 24, BSH fs, BSH n 22, BUR h, BUR n, EUR w 62, KOR, OCI bs 24 35
Sneum Hanne Sofie ABY n, ABY o, BAL d 02 21, CRX IV, DRX I, DRX IV, DSP III, OSH a 24, OSH b 24, OSH c 24, OSH ns 03 24, SIA c 03, SIA d 21, SIA e 21, SIA n 03, SPH III, VET 3 33
10 tuomaria.