Omakissa
SUROK 150. kansainvälinen kissanäyttely 24.07.2016
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 24.7.2016 Loppuu 24.7.2016
Ilmoittautuminen alkaa 31.3.2016 Ilmoittautuminen loppuu 1.7.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.7.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI.  show@surok.fi

Kaisa Ylinenpää (yhdistyksen pj/näyttelypäällikkö/kauppiaat/hyvinvointivastaava) p. 040 732 1748
Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (rahastonhoitaja) rahastonhoitaja@surok.fi



Lisätietoja
 
Näyttelymaksut: • FIFe-jäseniltä 38 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv  • SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 36 / 38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €.


Leimakortit postitettava välittömästi ilmoittautumisen jälkeen!

Näyttelymaksun eräpäivä on HETI!

Näyttelykutsu

Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä on lauantai 9.7.2016
Näyttelyssä jaetaan pieni lahja kaikille näytteilleasettajille 150. näyttelyn kunniaksi. (Lisätietoja info-kirjeessä)

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 75 75 0 0 0
2 128 128 0 0 0
3 115 115 0 0 0
4 121 121 0 0 0
Kotikissat 3 3 0 0 0
Yhteensä 442 442 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 3 (GIC) van Grebst Leslie Abs
2 EXO n FI*Cherish's Pepper 1 Uros 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) van Grebst Leslie Abs
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby 1 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
5 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 3 (GIC) Grob Gina EX1 CACS NOM BIS
6 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 3 (GIC) Grob Gina EX1 CACS
7 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
7 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 5 (IC) Grob Gina EX1 CAGCIB
8 EXO n 21 33 Thor Delle Lune Saracene *** 1 Uros 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB NOM
9 EXO a 21 33 FI*Cherish's O'Boy 1 Uros 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
10 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 6 (IP) Grob Gina EX1 CAGPIB
11 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) van Grebst Leslie KM
12 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 3 (GIC) Grob Gina Abs
13 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Grob Gina KM NOM BIS
14 PER g 02 62 FI*Celestial's Answear 2 All My Prayers 1 Naaras 7 (CH) Grob Gina EX1 CACIB
15 PER g 03 FI*Celestial's My Precious 1 Naaras 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1 NOM
16 PER f 03 24 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria 1 Naaras 11 (Nuoret) Grob Gina EX1 NOM BIS
17 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM BIS
17 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 4 (GIP) van Grebst Leslie EX1 CAPS NOM
18 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 3 (GIC) Grob Gina EX1 CACS
19 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
19 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 1 NOM
19 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 4 (GIP) Grob Gina EX1 CAPS
20 PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 2 (SP) Grob Gina KM
21 PER n 21 33 Double Take Fashion Baby, DSM 1 Naaras 6 (IP) Grob Gina EX1 CAGPIB
22 PER f 21 33 Benoma Just a Star 1 Naaras 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS
23 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 1 Uros 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS
24 RAG a Gayaneh Gratia Illa 1 Naaras 1 (SC) van Grebst Leslie KM
25 RAG a FI*Dollgarden's Festuca Glauca 1 Uros 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
26 RAG a Dollyfella Big Big Man 1 Uros 2 (SP) van Grebst Leslie KM
27 RAG a Gayaneh Jaspis Aureus 1 Uros 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
28 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 1 (SC) Grob Gina KM
29 RAG n 03 FI*Safireyes Cheshire Cat 1 Naaras 7 (CH) Grob Gina EX1 CACIB
30 RAG n 04 FI*Safireyes Midsummer Shine 1 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
31 RAG n 04 FI*Wildemar Charming Star 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
32 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 3 (GIC) Grob Gina EX1 CACS
33 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 12 (Pennut) Grob Gina EX1
34 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Grob Gina KM
35 RAG a 03 FI*Maplehill's Rely On Shaman 1 Uros 10 (KAS) Grob Gina EX1 CAP
36 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
37 RAG a 04 21 Gayaneh Lepadella igitur 1 Uros 11 (Nuoret) Grob Gina EX1
38 SBI n EE*Egeria Alsiade's Fleur 1 Naaras 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
39 SBI n FI*Midianin Bianca 1 Naaras 8 (PR) van Grebst Leslie EX1 CAPIB
40 SBI a FI*JoJon Zhansheng Pic 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1 NOM
41 SBI a FI*Lofanna Etna 1 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
42 SBI a Rasmus 1 Uros 8 (PR) van Grebst Leslie EX1 CAPIB
43 SBI b FI*Chirybiry's My Darling Ipi 1 Naaras 12 (Pennut) Grob Gina EX1
44 SBI b FIN*Canth's Suklaapallo 1 Uros 17 (Veteraani) Stoa Caroline 2
44 SBI b FIN*Canth's Suklaapallo 1 Uros 2 (SP) Grob Gina KM
45 SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset 1 Naaras 10 (KAS) Grob Gina EX1 CAP
46 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 1 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 2
47 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
48 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) van Grebst Leslie KM
49 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
50 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 2 (SP) van Grebst Leslie KM NOM
51 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 6 (IP) Grob Gina EX1 CAGPIB
52 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 1 Naaras 8 (PR) Grob Gina EX1 CAPIB
53 SBI g FI*Rais-Kis IceKiss 1 Naaras 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB NOM
54 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 3
54 SBI n 21 FIN*Mion Piona 1 Naaras 4 (GIP) van Grebst Leslie EX1 CAPS
55 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline 4
55 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 6 (IP) van Grebst Leslie EX1 CAGPIB
56 SBI a 21 Demian Günther 1 Uros 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
57 SBI a 21 Shapur Escada *** 1 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
58 SBI a 21 Demian BoyZone Keith 1 Uros 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
59 SBI a 21 FIN*Kipparin Bellorita 1 Naaras 17 (Veteraani) Stoa Caroline Arvosteltu
59 SBI a 21 FIN*Kipparin Bellorita 1 Naaras 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
60 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 1 Uros 1 (SC) Grob Gina KM
61 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 2 (SP) Grob Gina KM NOM BIS
62 SBI d 21 FI*Harebell Gibson 1 Uros 2 (SP) Grob Gina KM
63 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 1 Uros 5 (IC) Grob Gina Abs
64 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Hayalet 1 Uros 7 (CH) Grob Gina Abs
65 TUV a 61-63 / TUV a 62 S*Rytorps Fade to Black 1 Uros 5 (IC) Grob Gina EX1 CAGCIB
66 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Bastetin Alaattin 1 Uros 12 (Pennut) Grob Gina EX1 NOM BIS
67 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define 1 Naaras 3 (GIC) Grob Gina EX1 CACS NOM BIS
68 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 2 (SP) Sundqvist Malin KM NOM
69 ACS II / ACS n 03 FI*Minnikatin Verstappen 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
70 ACS VI / ACS f 09 FI*Minnikatin Rose 2 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS NOM
71 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI*Murmelin Dexter 2 Uros 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
72 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 6 (IP) Koot Marino EX1 CAGPIB
73 MCO I / MCO n FI*Escape's Enya 2 Naaras 5 (IC) di Natale Diana Abs
74 MCO I / MCO n FI*Vuorensinen Vidia 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
75 MCO I / MCO n FI*Tigerworld Kog`Maw 2 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
76 MCO II / MCO n 03 Kleo 2 Naaras 11 (Nuoret) Koot Marino MCO ns 09
77 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Koot Marino KM NOM
78 MCO III / MCO n 24 FI*HoneyCoon's Sweet Jannie 2 Naaras 7 (CH) Koot Marino EX1 CACIB BIV NOM
79 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 7 (CH) Koot Marino EX1 CACIB
80 MCO III / MCO n 23 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 11 (Nuoret) Koot Marino EX1 NOM
81 MCO III / MCO n 22 SE*Rainmaker's I Shot the Sheriff 2 Uros 12 (Pennut) Koot Marino EX1 NOM
82 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 4 (GIP) Koot Marino EX1 CAPS
83 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
84 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Game Over 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
85 MCO V / MCO f 22 Best Ilves Affi 2 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX2
86 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
87 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Taganka 2 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin Abs
88 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 1 (SC) Koot Marino KM BIV
89 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 9 (Avoin) Koot Marino EX2
90 MCO VI / MCO f 09 22 Q'Dagmera Leonila Coon*RU 2 Naaras 9 (Avoin) Koot Marino EX1 CAC
91 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 10 (KAS) Koot Marino Mitätöity Mitätöity
92 MCO VI / MCO g 09 FI*Chamberlain Captain Amelia 2 Naaras 11 (Nuoret) Koot Marino EX1
93 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Escape's Happy Apple 2 Naaras 12 (Pennut) Koot Marino EX1
94 MCO VII / MCO fs 22 Coon Classic Black Cherry 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
95 MCO VII / MCO ns FI*NomenEst El Camino 2 Uros 8 (PR) di Natale Diana Abs
96 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 5 (IC) Sundqvist Malin EX2
97 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL 2 Uros 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB BIV
98 MCO VIII / MCO as 03 22 FI*Chamberlain Zero Hour 2 Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
99 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Hemingway's Clara White Hip 2 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
100 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Empire Of Moon 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 BIV
101 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's SharpShooter 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX2
102 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 3 (GIC) Koot Marino EX1 CACS
103 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 7 (CH) Koot Marino Abs
104 NEM I / NEM n 21 Mishelle Gold Nympha 2 Naaras 12 (Pennut) Koot Marino EX1
105 NFO I / NFO n FI*Felicis Genius 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 NOM
106 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM BIV NOM
107 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) di Natale Diana KM
108 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse 2 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
109 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
110 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
111 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) di Natale Diana KM BIV NOM BIS
112 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Oi Pimeys 2 Naaras 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB
113 NFO II / NFO a 09 S*Segersjös Riggs Generalvante 2 Uros 10 (KAS) di Natale Diana EX1 CAP
114 NFO III / NFO n 22 S*Lofvens Hero Hope's Rebellion 2 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM
115 NFO IV / NFO n 03 24 FIN*Katinkurun Villakarvajalka 2 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna Abs
115 NFO IV / NFO n 03 24 FIN*Katinkurun Villakarvajalka 2 Naaras 1 (SC) Sundqvist Malin Abs
116 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 5 (IC) Sundqvist Malin EX2
117 NFO IV / NFO n 03 24 S*Glömstaskogens Yessie Yes 2 Uros 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
118 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1 BIV NOM
119 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Nalle-Puhin Super Trouper 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 NOM BIS
120 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX2
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 2 (SP) Sundqvist Malin KM BIV NOM
122 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
123 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 3
123 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 2 (SP) Sundqvist Malin KM
124 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 No Cert
124 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Bergthor 2 Uros 15 (Siitos) Stoa Caroline
125 NFO V / NFO d 24 FI*Jarraun's Skog Dikibyr 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
126 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX2
127 NFO V / NFO f 24 FI*Jarraun's Skog Disa 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX3
128 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 BIV
129 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
130 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC BIV
131 NFO VI / NFO f 03 FI*Louhelan Cherry Garcia 2 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX2
132 NFO VI / NFO f 03 23 FI*Tortietones Égalité 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
133 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 2 (SP) Stoa Caroline KM
134 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM BIV NOM
135 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha 2 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
136 NFO VI / NFO f 02 21 FIN*FoxyPaw's Indian Woman 2 Naaras 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
136 NFO VI / NFO f 02 21 FIN*FoxyPaw's Indian Woman 2 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
137 NFO VII / NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
137 NFO VII / NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 3 (GIC) Koot Marino EX1 CACS
138 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr 2 Uros 12 (Pennut) Koot Marino EX1
139 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM
140 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Stoa Caroline KM BIV NOM BIS
141 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
142 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qickan 2 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
143 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Honey Bee 2 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1
144 NFO VIII / NFO as 09 22 S*Segersjös Qip 2 Uros 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB NOM
145 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Louhelan Peanut Buttah 2 Naaras 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
146 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 2
146 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Sundqvist Malin KM NOM
147 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo 2 Uros 3 (GIC) Koot Marino EX1 CACS
148 SIB II / SIB n 09 Anka Angara*RUS 2 Naaras 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
149 SIB II / SIB n 09 FI*Catillus Magellan 2 Naaras 18 (Out of Competition) Sundqvist Malin arvosteltu
150 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
150 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM BIV
151 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM
152 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 3
152 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM
153 SIB III / SIB n 23 S*SaMa's Cigge 2 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
154 SIB III / SIB ny 24 FI*Amante's Artemis 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
155 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana Abs
156 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB
157 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Ben 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
158 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
159 SIB III / SIB n 22 FI*Cherrytail's Adalhard 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana Abs
160 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 3 (GIC) Koot Marino EX1 CACS NOM
161 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Villan Sampo 2 Uros 11 (Nuoret) Koot Marino EX1
162 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 6 (IP) Koot Marino EX1 CAGPIB
163 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Villan Electronic Mailbox 2 Uros 10 (KAS) Koot Marino EX1 CAP
164 SIB V / SIB f 24 S*Maollich's D-Diana Ross 2 Naaras 5 (IC) Koot Marino EX1 CAGCIB
165 SIB V / SIB d 24 FI*Cherrytail's Texas Ranger 2 Uros 9 (Avoin) Koot Marino Abs
166 SIB V / SIB g 24 FI*Villan Keisarinna 2 Naaras 2 (SP) Koot Marino KM
167 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 6 (IP) Koot Marino EX1 CAGPIB
168 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM
169 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Villan Queen of Summer 2 Naaras 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB
170 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 BIV NOM BIS
171 SIB VI / SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 2 (SP) di Natale Diana KM NOM
172 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Sundqvist Malin KM
173 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
174 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
175 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
176 TUA II / TUA a 03 FI*Josmarin Miss Vilmastiina 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
177 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 3 (GIC) Koot Marino EX1 CACS
178 TUA VII / TUA ns Aysel Lada Kedi *RU 2 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
179 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB NOM
180 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
180 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM BIV
181 TUA IX / TUA w 64 FI*Felesin Angeli 2 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
182 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Jedrus 2 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
183 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Legolas 2 Uros 7 (CH) Stoa Caroline Abs
184 TUA IX / TUA w 62 FI*Elekatin Murino 2 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
185 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
186 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
187 BEN n 24 Missery Varihan *** 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby Abs
188 BEN n 24 CattiCartano QueenOfHearts 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
189 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB NOM
190 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte Abs
190 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby Abs
191 BEN n 24 CattiCartano Purrly Bay 3 Uros 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB
192 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
193 BEN n 22 33 Supernova Snow Bear 3 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
194 BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore 3 Uros 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
195 BEN n 22 33 FI*Leokatin Jamboree 3 Uros 8 (PR) Kaae Dorte Mitätöity Mitätöity
196 BEN n 24 31 Missery Solves *** 3 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte Abs
197 BEN n 24 32 Missery Sacha *** 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby Abs
198 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
198 BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Funk Bobby KM
199 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 8 (PR) Kabina Martin EX1 CAPIB
200 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 8 (PR) Vencliková Lena EX1 CAPIB
201 BLH d 24 FI*Safra's Roly-Poly 3 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
202 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
203 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá 3 Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
204 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
205 BML I / BML ns 11 31 Liza du Madison cat's 3 Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
206 BML II / BML js 11 Pepsi af Misapotanien 3 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1 BML hs 12 31
207 BSH n FI*Ruusutarhan Rosa Gallica 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
208 BSH a FI*Chokotoe's Lord Blue Hair 3 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
209 BSH a FI*Feronian Kashmir 3 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX2
210 BSH d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS NOM
211 BSH e FI*Feronian Ivory 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
211 BSH e FI*Feronian Ivory 3 Uros 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB NOM
212 BSH e FI*Ruusutarhan Rosa Alba 3 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
213 BSH f FI*Ruusutarhan Oodi 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
213 BSH f FI*Ruusutarhan Oodi 3 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
214 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS NOM BIS
215 BSH f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
216 BSH g FI*Coventry's Quirinia 3 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX2
217 BSH g FI*Ruusutarhan Rosa Amabile 3 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 NOM
218 BSH ns 22 64 FI*Kipardi's Norman 3 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
219 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Ichona 3 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC NOM
220 BSH g 03 FI*Rhinestone's Argentine Rose 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC NOM
221 BSH ns 03 24 62 FI*Rhinestone's Silver Lightning 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
222 BUR a FI*Ninelli's Yaramaz Yildiz 3 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
223 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
224 BUR b FI*NanSin Ramoona 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
225 BUR c FI*NanSin Magic Girl of Love 3 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1 NOM
226 BUR d FI*Feirefiz Love Bites 3 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
227 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1 NOM BIS
228 BUR e FI*Karvanverran Mahatma 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
229 BUR e FI*Aavan Pohjoista Viljaa 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 NOM
230 BUR f FI*Aavan Elka 3 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
231 BUR g FI*Karvanverran Malala 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
232 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
233 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 NOM
234 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Funk Bobby KM NOM
235 BUR j FI*Aberwyn Whitney Whiteout 3 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
236 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Kabina Martin KM
237 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby KM BIV
238 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
239 CHA Alice Degli Uffizi 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
240 CHA FI*Hämynhäivän Hile 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby Abs
241 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS NOM BIS
242 CYM 51-52 / CYM g 51 FI*Pilkkumin Mona Lisa 3 Naaras 7 (CH) Vencliková Lena Mitätöity Mitätöity
243 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
244 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS NOM
245 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Kaae Dorte KM NOM
246 EUR d 22 FI*Tiikerililjan Lounatuuli 3 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
247 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
248 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Kristiina 3 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
249 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
250 EUR g 24 FI*Vinhaviiksen Tehotassu 3 Naaras 5 (IC) Kabina Martin EX1 CAGCIB
251 KBL I / KBL w 62 Cezar Ostrov Koshek 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB NOM
252 KBL III / KBL d 24 FI*Lilldale's Hufflepuff 3 Naaras 13c (Määrittely) Funk Bobby KBL d 24
252 KBL III / KBL d 24 FI*Lilldale's Hufflepuff 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
253 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Kabina Martin KM
254 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 7 (CH) Kabina Martin Abs
255 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte Abs
255 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Kabina Martin Abs
256 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 8 (PR) Kabina Martin Abs
257 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 1 (SC) Kaae Dorte KM NOM
258 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
259 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 8 (PR) Kaae Dorte Mitätöity Mitätöity
260 MAN 53 / MAN n 09 53 FI*Pikkeen Tuike 3 Uros 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
261 MAU ns 24 Bias Yá Moasi, CZ 3 Uros 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
262 MAU ns 24 FI*CatNmaus Amira Sabihah 3 Naaras 7 (CH) Vencliková Lena Mitätöity Mitätöity
263 MAU ns 24 FI*Ausare Chandani 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena Abs
264 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
265 MAU ns 24 FI*CatNmaus Bayueh 3 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1 BIV NOM BIS
266 MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife 3 Naaras 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
267 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte Abs
267 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Kabina Martin Abs
268 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
269 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
270 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM
270 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 2 (SP) Kabina Martin KM NOM
271 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Vencliková Lena KM
272 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Vencliková Lena KM BIV
273 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 1 (SC) Vencliková Lena KM
274 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Vencliková Lena KM
275 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
276 OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
277 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
278 OCI b 24 FI*Northalla Ethereal Medium 3 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1 NOM
279 OCI b 24 FI*Topspot Less Is More 3 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
280 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
280 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Vencliková Lena KM NOM BIS
281 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS NOM
282 OCI c 24 FI*WiliWilla Bollinger 3 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
283 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 1 (SC) Kaae Dorte KM
284 OCI c 24 FI*Guttatus Polar Star 3 Naaras 5 (IC) Kaae Dorte Abs
285 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum 3 Uros 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
286 OCI bs 24 FI*Northalla Corvus Corone 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
287 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
288 OCI cs 24 FI*Topspot Alba Lilla Lavanda 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
289 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM BIV NOM BIS
290 ABY n FI*Link Monaimba Om 4 Naaras 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
291 ABY n FI*Link Modunia Mgodi 4 Uros 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
292 ABY n Soom Vincent Vega *** 4 Uros 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
293 ABY n FI*Silkkihienon Wigilia Rickey 4 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
294 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS BIV
295 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 4 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX2
296 ABY n S*Aucuparia's Kebra Nagast 4 Uros 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB
297 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 15 (Siitos) Wilczek Anna
297 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
298 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel 4 Uros 5 (IC) Wilczek Anna CAGCIB BIV
299 ABY a DK*Saltvig's Ming 4 Uros 7 (CH) Wilczek Anna Abs
300 ABY a FI*Akanthos Danika 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
301 ABY a FI*Link Mwana Wa Mwezi 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX3
302 ABY a FI*Nebuankhet Nae King! 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 BIV
303 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX4
304 ABY a FI*Nebuankhet Nae Master! 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX2
305 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
306 ABY a FI*Nebuankhet Zadkiel 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
307 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM BIV
308 ABY o FI*Vorax Bellatrix 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX2
309 ABY o S*Primuz-Zezam Rozetta 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
310 BAL n 21 FI*Willicon Until I Get You 4 Naaras 11 (Nuoret) Burani Ferrari Argia Laura EX1
311 CRX I / CRX b EE*Solaris Planet Irisa 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
312 CRX II / CRX n 02 62 FI*FunkyJam's BigBabOl 4 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
313 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Mösch Sabine KM NOM BIS
314 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
315 CRX IV / CRX f 03 EE*Solaris Planet Feona 4 Naaras 7 (CH) Burani Ferrari Argia Laura Abs
316 CRX IV / CRX f 03 23 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium 4 Naaras 11 (Nuoret) Burani Ferrari Argia Laura EX1
317 CRX IV / CRX d 01 62 FI*MistyMau's Panna Cotta 4 Uros 8 (PR) Burani Ferrari Argia Laura Mitätöity Mitätöity
318 CRX VIII / CRX b 01 32 FI*Gaala-Star Garfield 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti Abs
319 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Irs 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
320 DRX I / DRX n Valtera Herbert *** 4 Uros 9 (Avoin) Burani Ferrari Argia Laura Abs
321 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure 4 Uros 4 (GIP) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAPS
322 DRX III / DRX d Valtera Nicole *** 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine Abs
323 DRX III / DRX e FI*Pihlajan Bertel 4 Uros 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
324 DRX IV / DRX f 09 S*Fiddlestix Marta Marmellata 4 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
325 DRX VII / DRX n 33 Nefertiti from Loud Kiss *LV 4 Naaras 11 (Nuoret) Burani Ferrari Argia Laura EX1
326 DRX VII / DRX d 31 FI*Riepujengin Vink Panther 4 Uros 8 (PR) Burani Ferrari Argia Laura Mitätöity Mitätöity
327 DRX VIII / DRX a 09 32 Elfe Feerique Louis II 4 Uros 7 (CH) Burani Ferrari Argia Laura Abs
328 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici 4 Uros 4 (GIP) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAPS NOM
329 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
330 OLH q 03 24 FI*Galene's Dracunculus Vulgaris 4 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
331 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 11 (Nuoret) Burani Ferrari Argia Laura EX1 NOM
332 OSH b FI*Jalecat's ZC Aamuisin 4 Naaras 10 (KAS) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAP
333 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
334 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM
335 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
336 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Peltonen Martti Abs
337 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
338 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 3 (GIC) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CACS
339 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 5 (IC) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAGCIB
340 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Burani Ferrari Argia Laura KM
341 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Burani Ferrari Argia Laura KM NOM
342 OSH n 02 21 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker 4 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
343 OSH n 02 21 FI*Meikatin Angeli 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
344 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 3 (GIC) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CACS
345 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
346 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
347 OSH b 03 24 FI*Jalecat's SinCityGirl 4 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
348 OSH f 03 24 FI*Purrfektin Gilda 4 Naaras 11 (Nuoret) Burani Ferrari Argia Laura EX1
349 OSH h 03 24 One Fun Sun's World 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
350 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 4 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS NOM
351 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 4 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
352 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
353 RUS Lirika Flor De Azur *ES 4 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX2
354 RUS Blue Wind Eternal Flame of Zarin 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC BIV
355 RUS Ynahita Akvamarin, CZ 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX2
356 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX2
357 RUS FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 BIV
358 RUS FI*Hana-Bi Tivoli 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
359 RUS FI*Hana-Bi Hansa 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
360 RUS FI*Zarin Simply the Best 4 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS BIV NOM
361 RUS FI*Hana-Bi Timur 4 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
362 RUS Asolan Monsieur Mau Vander Marco 4 Uros 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
363 RUS FI*Muskatz's Jesus Christ Superstar 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP
364 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
365 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM
366 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
366 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
367 SIA a FI*Twist-Tiramisun X 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 No Cert
368 SIA a FI*Twist-Tiramisun Zeta 4 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 BIV
369 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 17 (Veteraani) Kabina Martin 1 NOM BIS
369 SIA a FIN*Kelmikerhon Tarot 4 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM NOM
370 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 6 (IP) Wilczek Anna Abs
371 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 15 (Siitos) Wilczek Anna
371 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM NOM
372 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
373 SIA b FI*Jalecat's ÄläTyriNyt 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
374 SIA b FI*Kelmikerhon Egyptin prinssi 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX2
375 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 1 (SC) Mösch Sabine KM BIV NOM BIS
376 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM
377 SIA c FI*Plan-A Obi-Wan Kerubi 4 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
378 SIA c FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it 4 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
379 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi 4 Naaras 7 (CH) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CACIB
380 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM NOM
381 SIA b 21 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's 4 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 NOM BIS
382 SIA f 21 Melkatz Midnight Sun-of-Viitakon 4 Naaras 9 (Avoin) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAC
383 SIA n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
384 OSH d 02 FI*Cleverkitty The Great Star Of Africa 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
384 SIA d 02 FI*Cleverkitty The Great Star Of Africa 4 Uros 13c (Määrittely) Burani Ferrari Argia Laura OSH d 02
385 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
386 SIA b 01 21 FI*Meikatin Aslak 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
387 SIA b 01 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
388 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 4 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS NOM
389 SOM n FI*Kharn-Ka Io 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 BIV NOM
390 SOM n FI*Foxkiss Elvira chionura 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
391 SOM n FI*Kharn-Ka Taygeta Taurus 4 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM NOM BIS
392 SOM a FI*Kharn-Ka Snowmoon 4 Uros 2 (SP) Mösch Sabine KM
393 SOM o FI*Amajan Klara Kassandra 4 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
394 SOM o FI*Amajan Leela Lazzarella 4 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
395 SOM o FI*Kharn-Ka Qianoush 4 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 BIV
396 SPH I / SPH n 21 FI*Wanadoo Ecoenergy 4 Uros 4 (GIP) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAPS
397 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis 4 Naaras 5 (IC) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAGCIB
398 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 5 (IC) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAGCIB
399 SPH IV / SPH d 03 FI*Hebblas Olivia 4 Naaras 9 (Avoin) Burani Ferrari Argia Laura Abs
400 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 1 (SC) Burani Ferrari Argia Laura KM BIV NOM
401 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 4 Naaras 1 (SC) Burani Ferrari Argia Laura KM
402 SPH V / SPH n 33 Vandvis Chocolate Eclair 4 Uros 9 (Avoin) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAC
403 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Burani Ferrari Argia Laura KM
404 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Funk Bobby 1 NOM
405 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Funk Bobby 1
406 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Funk Bobby 1 NOM BIS
407 KBL III / KBL d 24 Jordan Bobtail*House 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
407 KBL IV / KBL d 09 24 Jordan Bobtail*House 3 Uros 13c (Määrittely) Funk Bobby KBL d 24
440 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Burani Ferrari Argia Laura Class 13c cat. 4, BAL n 21, CRX IV, DRX I, DRX II, DRX VI, DRX VII, DRX VIII, OSH b, OSH d 24, OSH f 03 24, OSH f 24, OSH n, SIA f, SIA f 21, SPH I, SPH II, SPH IV, SPH V 29
di Natale Diana MCO I, MCO VII, NFO I, NFO II, SIB III, SIB VI, TUA VII 30
Funk Bobby Class 13c cat.3, BEN n 22, BEN n 24, BEN n 24 32, BEN n 24 33, BSH g 03, BSH n, BSH ns 03 24 62, BUR e, BUR g, BUR h, CHA, KBL I, KBL III, OCI bs 24, OCI cs 24, HCL, HCS 32
Grob Gina EXO f 24, EXO n 24, PER a 33, PER d, PER d 23, PER f 03 24, PER g 02 62, PER n 03, PER n 21 33, RAG a 03, RAG a 04 21, RAG n 03, RAG n 21, SBI b, SBI b 21, SBI d 21, SBI f, TUV a 61-63, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63 32
Kaae Dorte BEN n 22 31, BEN n 22 33, BEN n 24 31, BSH f, BSH g, BSH ns 22 64, BUR a, BUR f, EUR d 22, EUR d 24, EUR e 23, MAN 51-52, OCI c 24, VET 3 30
Kabina Martin Class 13c cat.3, BLH d 24, BLH n, BSH d, BSH e, BUR c, BUR d, BUR j, EUR g 24, EUR n 24, KOR, MAN 53, OCI n 24, OCI o 24, VET IV 24
Koot Marino LPL VIII, MCO II, MCO III, MCO VI, NEM I, NFO VII, SIB I, SIB IV, SIB V, TUA III 29
Mösch Sabine ABY n, CRX I, CRX II, DRX III, DRX IV, OSH b 03 24, OSH h, OSH h 03 24, OSH n 24, SIA b 21, SIA c, SIA n 21, SOM a, SOM o 31
Peltonen Martti Class 13c cat.4, ABY o, CRX IX, CRX VIII, OLH b, OSH b 24, OSH n 25, RUS, SIA d 02, SIA n, SOM n 29
Stoa Caroline MCO IV, NFO III, NFO V, NFO VI, NFO VIII, SIB VIII, TUA IX, VET 1 38
Sundqvist Malin ACL III, ACS II, ACS VI, MCO V, MCO VIII, NFO IV, NFO IX, SIB II, SIB VII, TUA II 29
van Grebst Leslie EXO a 21 33, EXO n, EXO n 21 33, EXO n 22, PER f, PER f 21 33, PER g 03, PER n 33, RAG a, RAG e 04, RAG n, RAG n 04, SBI a, SBI a 21, SBI c, SBI d, SBI g, SBI n, SBI n 21 34
Vencliková Lena OPPILAS, BLH b, BML I, BML II, BSH a, BUR b, CYM 51-52, EUR n, MAU ns 24, OCI b 24 30
Wilczek Anna ABY a, OLH q 03 24, OSH b 02 21, OSH b 03 22, OSH f, OSH n 03 24, SIA a, SIA b, SIA b 01 21, SIA b 02 21, SIA n 03, SIA n 03 21, VET 2 37
14 tuomaria.