Omakissa
SUROK 149.kansainvälinen kissanäyttely 23.07.2016
Järjestävä yhdistys Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 23.7.2016 Loppuu 23.7.2016
Ilmoittautuminen alkaa 31.3.2016 Ilmoittautuminen loppuu 1.7.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 10.7.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Kyllä
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 500   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut DRX BreedBIS kissoja vähintään 50
Tilinumero
Sähköposti show@surok.fi
Paikka Helsinki
Toimihenkilöt Näyttelysihteeri: Eeva Lindblom, Satupolku 1 C 17, 02400 KIRKKONUMMI.  show@surok.fi

Kaisa Ylinenpää (yhdistyksen pj/näyttelypäällikkö/kauppiaat/hyvinvointivastaava) p. 040 732 1748
Outi Vallenius (yhdistyksen sihteeri) p. 050 469 0960
Kirsi Ovaskainen (pääassistentti) p. 050 535 1262
Sari Sinkko (rahastonhoitaja) rahastonhoitaja@surok.fi


SUROKin Vuoden 2015 parhaat kissat palkitaan aamulla ennen arvosteluiden alkua
Lisätietoja Näyttelymaksut: • FIFe-jäseniltä 38 € / kissa / pv  • FIFen ulkopuolisilta 50 €/ kissa / pv  • SUROKilaisten kissat 36 € / kissa / pv  • Veteraaniluokka perusarvostelun ohella 10 € / kissa, erikseen 36 / 38 € / kissa. • Tarkistusluokka erikseen 25 €, arvostelun yhteydessä 15 €.


Leimakortit postitettava välittömästi ilmoittautumisen jälkeen!

Näyttelymaksun eräpäivä on HETI!



Devon Rex erikoisnäyttely (järjestää Suomen Devonrengas ry) & Breed BIS & Best of Best

Näyttelykutsu


Viimeinen mahdollinen rokotuspäivä on perjantai 8.7.2016.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 82 82 0 0 0
2 128 128 0 0 0
3 123 123 0 0 0
4 183 183 0 0 0
Kotikissat 4 4 0 0 0
Yhteensä 520 520 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin Abs
2 EXO n FI*Cherish's Pepper 1 Uros 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline Abs
4 EXO n 22 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
5 EXO n 24 FI*Cherish's Nacho 1 Uros 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS NOM
6 EXO n 24 FI*Cherish's Nutmeg 1 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
7 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
7 EXO f 24 FI*Aamukasteen Cosmic Girl 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
8 EXO f 03 22 FI*Chosen-One Esme of Elven Legacy 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
9 EXO n 21 33 Thor Delle Lune Saracene *** 1 Uros 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
10 EXO a 21 33 FI*Cherish's O'Boy 1 Uros 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP
11 PER d FI*BlueIce's Roma Uomo 1 Uros 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
12 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Stoa Caroline KM
13 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 3 (GIC) Sundqvist Malin Abs
14 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 2 (SP) Sundqvist Malin KM
15 PER g 03 FI*Celestial's My Precious 1 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1 NOM
16 PER f 03 24 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoa Caroline EX1 NOM BIS
17 PER n 33 IT*Almigry Seabiscuit 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM NOM BIS
18 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 1 NOM
18 PER n 33 FIN*Cherish's Hotcake 1 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
19 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 No Cert
20 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
20 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 1 NOM BIS
20 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS NOM BIS
21 PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 2 (SP) Sundqvist Malin KM
22 PER n 21 33 Double Take Fashion Baby, DSM 1 Naaras 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB
23 PER f 21 33 Benoma Just a Star 1 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
24 RAG n Gayaneh Ideo Iuxta 1 Uros 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 No Cert
25 RAG a Gayaneh Gratia Illa 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
25 RAG a Gayaneh Gratia Illa 1 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
26 RAG a FI*Dollgarden's Festuca Glauca 1 Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 No Cert
27 RAG a Gayaneh Jaspis Aureus 1 Uros 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP
28 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 1 (SC) Stoa Caroline KM
29 RAG n 03 FI*Cat's-JM Hot-Kiss 1 Naaras 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB NOM
30 RAG n 04 FI*Wildemar Charming Star 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1
31 RAG n 04 FIN*Tiridoll's InsideInMySoul 1 Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 3
31 RAG n 04 FIN*Tiridoll's InsideInMySoul 1 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
32 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS BIV NOM BIS
33 RAG a 03 FI*Maplehill's Diamonds In The Sky 1 Naaras 7 (CH) Sundqvist Malin EX1 CACIB
34 RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
34 RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues 1 Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC
35 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
36 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 1 Naaras 2 (SP) Sundqvist Malin KM NOM BIS
37 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
38 RAG a 03 Relyonshaman Beruthiel*PL 1 Uros 6 (IP) Sundqvist Malin Abs
38 RAG a 03 Relyonshaman Beruthiel*PL 1 Uros 17 (Veteraani) Sundqvist Malin Abs
39 RAG a 04 Gayaneh Jaera Venetus 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
40 RAG a 04 Gayaneh Juno Primas 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
41 RAG d 04 FI*Hakalan Sulosointu 1 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
42 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
43 RAG e 04 FI*RedHorizon's Athos 1 Uros 10 (KAS) Sundqvist Malin EX1 CAP
44 SBI n EE*Egeria Alsiade's Fleur 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
45 SBI a FI*Lofanna Bravuria 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline Abs
46 SBI a FI*Åbodas Tobias 1 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
47 SBI a Rasmus 1 Uros 8 (PR) Stoa Caroline Abs
48 SBI b FI*JoJon Ribao Mei 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
49 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
50 SBI c FI*Tiamint Gabriella 1 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
51 SBI d FI*Touchant Renault Unique 1 Uros 1 (SC) Sundqvist Malin KM
52 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 2 (SP) Sundqvist Malin KM NOM
53 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB NOM
54 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 1 Naaras 8 (PR) Stoa Caroline EX1 CAPIB
55 SBI g FI*Annmark Deeva 1 Naaras 12 (Pennut) Stoa Caroline EX1 NOM
56 SBI n 21 FIN*JoJon Usambara 1 Naaras 3 (GIC) Stoa Caroline EX1 CACS
57 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 17 (Veteraani) Sundqvist Malin 2
57 SBI n 21 FIN*Zhamanen Harlequin 1 Naaras 6 (IP) Stoa Caroline EX1 CAGPIB
58 SBI a 21 Demian Günther 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
59 SBI a 21 Shapur Escada *** 1 Naaras 9 (Avoin) Stoa Caroline EX1 CAC
60 SBI a 21 Demian BoyZone Keith 1 Uros 10 (KAS) Stoa Caroline EX1 CAP
61 SBI b 21 FI*Canth's ToyBoy 1 Uros 1 (SC) Sundqvist Malin KM
62 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
63 SBI d 21 FI*Tassuliinin Joy 1 Uros 12 (Pennut) Stoa Caroline Abs
64 SBI e 21 FI*Lofanna Bravissimo 1 Uros 9 (Avoin) Stoa Caroline Abs
65 SBI e 21 FI*Venlan Leevi 1 Uros 11 (Nuoret) Stoa Caroline Abs
66 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Kultaturkin Beyaz Biber 1 Uros 5 (IC) Stoa Caroline EX1 CAGCIB
67 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Hayalet 1 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
68 TUV n 61-63 / TUV n 62 FIN*Verdian Erdehan 1 Uros 4 (GIP) Stoa Caroline EX1 CAPS
69 TUV a 61-63 / TUV a 62 S*Rytorps Fade to Black 1 Uros 7 (CH) Stoa Caroline EX1 CACIB
70 TUV d 61-63 / TUV d 62 FI*Kuukissan Asli Altan 1 Uros 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
71 TUV d 61-63 / TUV d 61 Avyonah Khaled Khalil 1 Uros 7 (CH) Sundqvist Malin Abs
72 TUV d 61-63 / TUV d 61 FI*Bastetin Alaattin 1 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 NOM BIS
73 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define 1 Naaras 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
74 ACL III / ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 2 (SP) Koot Marino KM
75 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 6 (IP) Koot Marino EX1 CAGPIB NOM BIS
76 ACL VIII / ACL ns 03 FI*Willicon Sailor Jerry 2 Uros 9 (Avoin) Koot Marino EX1 CAC
77 ACS II / ACS n 03 FI*Minnikatin Verstappen 2 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1 NOM
78 ACS VI / ACS f 09 FI*Minnikatin Rose 2 Naaras 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS
79 ACS VI / ACS d 02 21 62 FI*Murmelin Dexter 2 Uros 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB
80 ACS XI / ACS a 09 21 33 FI*Siriuksen QuincyCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Koot Marino EX1
81 LPL VIII / LPL ns 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 6 (IP) van Grebst Leslie EX1 CAGPIB NOM
82 MCO I / MCO n FI*Escape's Enya 2 Naaras 5 (IC) van Grebst Leslie Abs
83 MCO I / MCO n FI*Vuorensinen Vidia 2 Naaras 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
84 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 7 (CH) di Natale Diana EX1 CACIB
85 MCO III / MCO n 22 SE*Rainmaker's I Shot the Sheriff 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
86 MCO IV / MCO n 09 22 FI*TipTop Maine Game Over 2 Naaras 12 (Pennut) Koot Marino EX1
87 MCO V / MCO d 22 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger 2 Naaras 13c (Määrittely) van Grebst Leslie MCO d 22
87 MCO V / MCO d 22 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger 2 Naaras 9 (Avoin) Koot Marino EX1 CAC
88 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Koot Marino EX1 BIV
89 MCO V / MCO f 25 RU*Unicum Taganka 2 Naaras 11 (Nuoret) Koot Marino Abs
90 MCO V / MCO e 22 FI*Mostlycats Mr Milky Way 2 Uros 12 (Pennut) Koot Marino EX1
91 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 3 (GIC) van Grebst Leslie EX1 CACS
92 MCO VI / MCO f 09 22 Q'Dagmera Leonila Coon*RU 2 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC BIV NOM
93 MCO VI / MCO f 03 24 Rio Rita Estate Pearls*RU 2 Naaras 10 (KAS) van Grebst Leslie Mitätöity Mitätöity
94 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Escape's Happy Apple 2 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
95 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 7 (CH) Koot Marino EX1 CACIB
96 MCO VII / MCO ns FI*NomenEst El Camino 2 Uros 8 (PR) Koot Marino Abs
97 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 5 (IC) di Natale Diana EX2
98 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL 2 Uros 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB BIV
99 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Chatvallon Lady Fortuna 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX2
100 MCO VIII / MCO ns 02 21 64 FI*Chatvallon Princess Fiona 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX3
101 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Hemingway's Clara White Hip 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
102 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
103 NFO I / NFO n FI*Felicis Genius 2 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
104 NFO I / NFO a FI*Felicis Fixies 2 Uros 8 (PR) van Grebst Leslie EX1 CAPIB
105 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Koot Marino KM BIV
106 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Koot Marino KM
107 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse 2 Uros 3 (GIC) Koot Marino EX1 CACS
108 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand 2 Naaras 9 (Avoin) Koot Marino EX1 CAC
109 NFO II / NFO n 09 FI*WitSarin Kyösti 2 Uros 11 (Nuoret) Koot Marino EX1
110 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 2 (SP) Koot Marino KM NOM BIS
111 NFO III / NFO n 22 S*Lofvens Hero Hope's Rebellion 2 Uros 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
112 NFO III / NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 8 (PR) van Grebst Leslie EX1 CAPIB
113 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP BIV
114 NFO III / NFO n 22 FI*Heinuntuvan Amalia 2 Naaras 10 (KAS) van Grebst Leslie EX1 CAP
115 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
115 NFO III / NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 8 (PR) van Grebst Leslie EX1 CAPIB
116 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 5 (IC) Koot Marino EX1 CAGCIB
117 NFO IV / NFO n 03 24 S*Glömstaskogens Yessie Yes 2 Uros 5 (IC) Koot Marino EX2
118 NFO IV / NFO n 09 22 FI*WitSarin Mertsi 2 Uros 11 (Nuoret) Koot Marino EX1 BIV NOM BIS
119 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Nalle-Puhin Super Trouper 2 Uros 12 (Pennut) Koot Marino EX1 NOM BIS
120 NFO IV / NFO a 02 21 64 FI*RockyHill's FloYahto 2 Uros 12 (Pennut) Koot Marino EX2
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM
121 NFO IV / NFO n 03 22 FIN*Kirsikan HelmiLiina 2 Naaras 2 (SP) Koot Marino KM
122 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 4 (GIP) Koot Marino EX1 CAPS BIV
123 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 4
123 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 4 (GIP) Koot Marino EX1 CAPS
124 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
124 NFO V / NFO d S*Rotvältans Kingston 2 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM
125 NFO V / NFO f 24 FI*Felicis Felicis 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
126 NFO V / NFO f FI*Felicis Gemma 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX2
127 NFO V / NFO f 24 FI*Jarraun's Skog Disa 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX3
128 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 BIV
129 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
130 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC BIV NOM BIS
131 NFO VI / NFO f 03 FI*Louhelan Cherry Garcia 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX2
132 NFO VI / NFO f 03 24 FI*Tortietones Égalité 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
133 NFO VI / NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 2 (SP) di Natale Diana KM
134 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 2 (SP) di Natale Diana KM
135 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha 2 Naaras 4 (GIP) di Natale Diana EX1 CAPS
136 NFO VI / NFO f 02 21 FIN*FoxyPaw's Indian Woman 2 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
136 NFO VI / NFO f 02 21 FIN*FoxyPaw's Indian Woman 2 Naaras 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB BIV NOM
137 NFO VII / NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
137 NFO VII / NFO fs FI*FoxyPaw's Cherry Mash 2 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
138 NFO VII / NFO ds 24 FI*Jarraun's Skog Dellingr 2 Uros 12 (Pennut) di Natale Diana EX1
139 NFO VII / NFO ns 24 FIN*FoxyPaw's Baron 2 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 2
139 NFO VII / NFO ns 24 FIN*FoxyPaw's Baron 2 Uros 2 (SP) di Natale Diana KM NOM
140 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 1 (SC) Koot Marino KM
141 NFO VIII / NFO fs 03 22 N*Migoto's Rikke 2 Naaras 1 (SC) Koot Marino KM BIV NOM
142 NFO VIII / NFO fs 09 FI*Jarraun's Skog Cheralin 2 Naaras 3 (GIC) Koot Marino EX1 CACS
143 NFO VIII / NFO as 09 24 S*Segersjös Qickan 2 Naaras 7 (CH) Koot Marino EX1 CACIB
144 NFO VIII / NFO ns 03 24 FI*FoxyPaw's Honey Bee 2 Naaras 11 (Nuoret) Koot Marino EX1
145 NFO VIII / NFO as 09 22 S*Segersjös Qip 2 Uros 8 (PR) Koot Marino EX1 CAPIB
146 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 1 NOM BIS
146 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Koot Marino KM
147 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light 2 Uros 7 (CH) Koot Marino EX1 CACIB
148 SIB I / SIB n FI*Catillus Marco Polo 2 Uros 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
149 SIB II / SIB n 09 Anka Angara*RUS 2 Naaras 9 (Avoin) di Natale Diana EX1 CAC
150 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 3
150 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) van Grebst Leslie KM BIV NOM
151 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) van Grebst Leslie KM
152 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 17 (Veteraani) Kaae Dorte 4
152 SIB III / SIB ny 24 Lucas Sibaris*RU 2 Uros 1 (SC) van Grebst Leslie KM
153 SIB III / SIB n 23 S*SaMa's Cigge 2 Uros 5 (IC) van Grebst Leslie EX1 CAGCIB
154 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Neri 2 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX1 CAC
155 SIB III / SIB n 24 FI*Apachiris Egwene 2 Naaras 9 (Avoin) van Grebst Leslie EX2
156 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
157 SIB III / SIB n 24 FI*Amurin Bernice 2 Naaras 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1 BIV
158 SIB III / SIB n 24 FI*Villan RakkausRinsessa 2 Naaras 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX3
159 SIB III / SIB n 23 Zhu-Zha Sibirushka 2 Naaras 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX2
160 SIB III / SIB n 22 FI*Cherrytail's Adalhard 2 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie Abs
161 SIB III / SIB ny 22 FI*Cherrytail's Araminta 2 Naaras 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1
162 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS BIV
163 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Villan Sampo 2 Uros 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1
164 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Catillus Manteli 2 Naaras 11 (Nuoret) di Natale Diana EX1 NOM
165 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 6 (IP) di Natale Diana EX1 CAGPIB
166 SIB V / SIB f 24 S*Maollich's D-Diana Ross 2 Naaras 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
167 SIB V / SIB d 24 FI*Cherrytail's Texas Ranger 2 Uros 9 (Avoin) van Grebst Leslie Abs
167 SIB V / SIB d 24 FI*Cherrytail's Texas Ranger 2 Uros 13c (Määrittely) van Grebst Leslie Abs
168 SIB V / SIB f 24 FI*Catillus Ruskaruusu 2 Naaras 11 (Nuoret) van Grebst Leslie EX1
169 SIB V / SIB f 24 FI*Villan Näppärä Neito 2 Naaras 6 (IP) van Grebst Leslie EX1 CAGPIB NOM
170 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 3 (GIC) Koot Marino EX1 CACS BIV
171 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Villan Queen of Summer 2 Naaras 9 (Avoin) Koot Marino EX1 CAC
172 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Wanda 2 Naaras 11 (Nuoret) Koot Marino EX1
173 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 10 (KAS) Koot Marino EX1 CAP
174 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) di Natale Diana KM NOM
175 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 17 (Veteraani) Kaae Dorte 3
175 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 4 (GIP) di Natale Diana EX1 CAPS
176 SIB VII / SIB ns Yandex Sibirskoe Chudo 2 Uros 8 (PR) di Natale Diana EX1 CAPIB
177 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 1 (SC) Koot Marino KM NOM BIS
178 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 5 (IC) di Natale Diana EX1 CAGCIB
179 TUA II / TUA a 03 FI*Josmarin Miss Vilmastiina 2 Naaras 12 (Pennut) di Natale Diana EX1 NOM
180 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 3 (GIC) di Natale Diana EX1 CACS
181 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
182 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
182 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 1 (SC) van Grebst Leslie KM
183 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Jedrus 2 Uros 7 (CH) van Grebst Leslie EX2
184 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Legolas 2 Uros 7 (CH) van Grebst Leslie EX1 CACIB
185 TUA IX / TUA w 62 FI*Elekatin Murino 2 Uros 12 (Pennut) van Grebst Leslie EX1 BIV NOM
186 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 6 (IP) van Grebst Leslie EX1 CAGPIB
187 BEN n 22 S*KungsgardenCats Tigger 3 Uros 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
188 BEN n 24 Missery Varihan *** 3 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin Abs
189 BEN n 24 CattiCartano QueenOfHearts 3 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1 NOM
190 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB BIV NOM
191 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 17 (Veteraani) Vencliková Lena 4
191 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 6 (IP) Kabina Martin EX1 CAGPIB NOM
192 BEN n 24 CattiCartano Purrly Bay 3 Uros 10 (KAS) Kabina Martin EX1 CAP
193 BEN n 22 31 FI*Hiesun Ocean Poem 3 Naaras 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
194 BEN n 22 33 Supernova Snow Bear 3 Uros 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
195 BEN n 24 31 Missery Solves *** 3 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin Abs
196 BEN n 24 32 Missery Sacha *** 3 Uros 9 (Avoin) Kabina Martin Abs
197 BLH d 24 FI*Safra's Roly-Poly 3 Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
198 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS BIV
199 BML I / BML as 11 31 ES*Bellabonny Touchstone 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
200 BML I / BML bs 11 SE*Miss World's Chitzen Itzá 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
201 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Sitkeä Onnen Soturi 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
202 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS NOM
203 BSH a FI*Ruusutarhan Ottilio 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
204 BSH a FI*Feronian Kashmir 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
205 BSH a FI*Feronian Heliotropium 3 Uros 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB NOM
206 BSH d FI*Bumblebrits Snape 3 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS NOM
207 BSH e FI*Feronian Ivory 3 Uros 5 (IC) Grob Gina EX1 CAGCIB NOM
208 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby KM NOM
209 BSH f FI*Ruusutarhan Oodi 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
210 BSH f FI*Ruusutarhan Matilde 3 Naaras 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS NOM
211 BSH ns 22 64 FI*Kipardi's Norman 3 Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
212 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Honeybee 3 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
213 BSH g 03 FI*Rhinestone's Argentine Rose 3 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
214 BSH ns 03 24 62 FI*Rhinestone's Silver Lightning 3 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
215 BUR a FI*Aavan Send Me an Angel 3 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
216 BUR a FI*Oliivian Applejack 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
217 BUR a FI*NanSin Blue Morning Magic Girl 3 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 BIV NOM
218 BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 1 (SC) Kabina Martin KM
219 BUR b Zaffiro Kratti 3 Uros 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS BIV NOM BIS
220 BUR b FI*NanSin Ramoona 3 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
221 BUR c FI*MunKisun Meukow for Cattish 3 Uros 10 (KAS) Grob Gina EX1 CAP NOM BIS
222 BUR d FI*Feirefiz Love Bites 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC NOM
223 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 NOM BIS
224 BUR d FI*Aavan Orapihlaja 3 Uros 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
225 BUR e FI*Karvanverran Ofelia 3 Naaras 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
226 BUR e FI*Aavan Pohjoista Viljaa 3 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
227 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 5 (IC) Grob Gina EX1 CAGCIB NOM
228 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 7 (CH) Grob Gina EX1 CACIB
229 BUR f FI*Cattish Magica De Spell 3 Naaras 6 (IP) Grob Gina Abs
230 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 17 (Veteraani) Vencliková Lena 2
230 BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 6 (IP) Mösch Sabine EX1 CAGPIB
231 BUR h FI*Cattish Ada Rising 3 Naaras 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
232 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 7 (CH) Kabina Martin EX1 CACIB
233 BUR h FI*Celsiana Kielo 3 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1 BIV NOM
234 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Kabina Martin KM
235 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Funk Bobby KM
236 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
237 CHA FI*Sinimirrin Ruusunen 3 Naaras 1 (SC) Mösch Sabine KM BIV NOM BIS
238 CHA Fric-Frac de Fer et Velours 3 Uros 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS NOM
239 CHA Alice Degli Uffizi 3 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 NOM
240 CHA FIN*Keijuhovin Boromir Ponteva 3 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
241 CYM 51-52 / CYM g 51 FI*Pilkkumin Mona Lisa 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
242 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru 3 Naaras 17 (Veteraani) Vencliková Lena Arvosteltu
242 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultamuru 3 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM
244 EUR g FI*Vinhaviiksen Hitsinpimpula 3 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
245 EUR g FI*Vinhaviiksen Murunen 3 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
246 EUR ns FI*Katinhännän Time Detective Steel 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
247 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Esme 3 Naaras 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC
248 EUR n 22 FI*Lustily Supernova 3 Uros 12 (Pennut) Grob Gina EX1 NOM
249 EUR n 22 FI*Pikku-Piun Aurelia 3 Naaras 8 (PR) Grob Gina EX1 CAPIB
250 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
251 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 17 (Veteraani) Vencliková Lena 2
251 EUR a 24 FIN*Kissakallion Iscador 3 Uros 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM
252 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
253 EUR e 22 FI*Vinhaviiksen Hilipatipippan 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
254 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Helga Hirmuinen 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
255 EUR f 22 FI*Pikku-Piun Aurora 3 Naaras 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB
256 EUR g 22 FI*Pinkkitassun Gertrude 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
257 EUR g 24 FI*Vinhaviiksen Tehotassu 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
258 EUR ns 23 FI*Katinhännän Ilmaveivi-Kikka 3 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
259 KBL III / KBL ds 22 Timantti Grand Pompon*RU 3 Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
260 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Mösch Sabine KM
261 KOR FI*SilverToe's Niw Thea Takla 3 Uros 7 (CH) Mösch Sabine EX1 CACIB
262 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 17 (Veteraani) Vencliková Lena 1 NOM BIS
262 KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM NOM BIS
263 KOR FI*Silvertip Jiisip tanwaakom 3 Naaras 8 (PR) Mösch Sabine EX1 CAPIB
264 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
265 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
266 MAN 51-52 / MAN a 09 52 FI*Pilkkumin Mister Richard 3 Uros 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB
267 MAN 53 / MAN n 09 53 FI*Pikkeen Tuike 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
268 MAU n 24 FI*Staruskan Sat Teije 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
269 MAU ns 24 Bias Yá Moasi, CZ 3 Uros 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
270 MAU ns 24 FI*CatNmaus Amira Sabihah 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
271 MAU ns 24 FI*Ausare Chandani 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
272 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
273 MAU ns 24 FI*CatNmaus Bayueh 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 BIV NOM BIS
274 MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife 3 Naaras 4 (GIP) Funk Bobby EX1 CAPS
275 MAU ns 24 FI*Ausare Burraburiash 3 Uros 6 (IP) Funk Bobby Abs
276 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 17 (Veteraani) Vencliková Lena Abs
276 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Grob Gina Abs
277 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 3 (GIC) Grob Gina EX1 CACS
278 OCI n 24 FI*Moosegrove Kiara 3 Naaras 12 (Pennut) Grob Gina EX1
279 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 17 (Veteraani) Vencliková Lena 3
279 OCI n 24 DK*Sea Coon's Wendy 3 Naaras 4 (GIP) Grob Gina EX1 CAPS NOM
280 OCI b 24 DK*Hindkjær's Gaia 3 Naaras 1 (SC) Kabina Martin KM
281 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Kabina Martin KM
282 OCI b 24 FI*Moosegrove Princess Estelle 3 Naaras 1 (SC) Kabina Martin KM
283 OCI b 24 FI*Moosegrove Tu Autem 3 Naaras 1 (SC) Kabina Martin KM BIV NOM
284 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
285 OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 3 (GIC) Kabina Martin EX1 CACS
286 OCI b 24 FI*WiliWilla Orange Tip 3 Naaras 9 (Avoin) Kabina Martin EX1 CAC
287 OCI b 24 FI*Northalla Ethereal Medium 3 Naaras 11 (Nuoret) Kabina Martin EX1
288 OCI b 24 FI*Topspot Less Is More 3 Naaras 12 (Pennut) Kabina Martin EX1
289 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Vencliková Lena 1 NOM
289 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Kabina Martin KM
290 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 4 (GIP) Kabina Martin EX1 CAPS
291 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 3 (GIC) Grob Gina EX1 CACS
292 OCI c 24 FI*Guttatus Polar Star 3 Naaras 5 (IC) Grob Gina Abs
293 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
294 OCI o 24 FIN*Topspot Mysterious Solembum 3 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
295 OCI bs 24 FI*Northalla Corvus Corone 3 Naaras 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC
296 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 4 (GIP) Grob Gina EX1 CAPS
297 OCI cs 24 FI*Topspot Alba Lilla Lavanda 3 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
298 SIN FI*Chai-lai Adventurous Ada 3 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM
299 SNO a 05 HR*Adriasnow Vale Glamourgan 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby Abs
300 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) Vencliková Lena KM BIV NOM BIS
301 ABY n FI*Link Monaimba Om 4 Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
302 ABY n Soom Vincent Vega *** 4 Uros 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
303 ABY n FI*Angelos Victoria 4 Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
304 ABY n PL*Adalbertus Theodor 4 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena Abs
305 ABY n FI*Silkkihienon Wigilia Rickey 4 Uros 11 (Nuoret) Vencliková Lena EX1 NOM
306 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! 4 Naaras 11 (Nuoret) Vencliková Lena Abs
307 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 2 (SP) Vencliková Lena KM
308 ABY n S*Aucuparia's Kebra Nagast 4 Uros 8 (PR) Vencliková Lena EX1 CAPIB BIV NOM BIS
309 ABY n FI*Laire Vanimar Alassiel 4 Naaras 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
310 ABY a DK*Saltvig's Ming 4 Uros 7 (CH) Burani Ferrari Argia Laura Abs
311 ABY a FI*Akanthos Danika 4 Naaras 9 (Avoin) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAC NOM
312 ABY a FI*Link Mwana Wa Mwezi 4 Uros 11 (Nuoret) Burani Ferrari Argia Laura EX1
313 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 1 (SC) Burani Ferrari Argia Laura KM
314 ABY o FI*Laire Vanimar Alassea 4 Naaras 9 (Avoin) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAC BIV
315 ABY o S*Primuz-Zezam Rozetta 4 Naaras 11 (Nuoret) Burani Ferrari Argia Laura EX1
316 ABY p FI*Neaera's Hazel Huntress 4 Naaras 12 (Pennut) Burani Ferrari Argia Laura EX1
317 BAL w 67 FI*Fercatin Odipin William 4 Uros 7 (CH) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CACIB NOM
318 BAL c 21 FI*Fercatin Floram Bianca 4 Naaras 12 (Pennut) Burani Ferrari Argia Laura EX1
319 CRX I / CRX n FI*Piupaws Elisabeth Lukas 4 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
320 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Vencliková Lena KM
321 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 4 (GIP) Vencliková Lena EX1 CAPS
322 CRX III / CRX f 24 FI*Piupaws Fire & Soul of Sekhmet 4 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
323 CRX IV / CRX f 03 23 FI*Piupaws Duracell's Lilium lancifolium 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
324 CRX IV / CRX d 01 62 FI*MistyMau's Panna Cotta 4 Uros 8 (PR) Peltonen Martti EX1 CAPIB
325 CRX V / CRX n 24 FI*Sweetpurr's 'Cuz I Can 4 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS BIV NOM
326 CRX V / CRX n 24 FI*Ballerina's Sancho Panza 4 Uros 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
327 CRX V / CRX n 24 FI*Piupaws Duracell's Panthera tigris 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
328 CRX V / CRX a 23 FI*Tajomer Hello Kitty 4 Naaras 8 (PR) Peltonen Martti Abs
329 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*Piupaws Twister of Sekhmet 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
330 DRX I / DRX a FI*Åbodas Yasu 4 Uros 10 (KAS) Grob Gina EX1 CAP NOM
331 DRX I / DRX n FI*Fairy-Story's Obsession 4 Naaras 7 (CH) Grob Gina EX1 CACIB BIV NOM
332 DRX I / DRX n Valtera Herbert *** 4 Uros 9 (Avoin) Grob Gina Abs
333 DRX I / DRX a FI*Åbodas Afrodite 4 Naaras 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC
334 DRX I / DRX b FI*Åbodas Aiyana 4 Naaras 10 (KAS) Grob Gina EX1 CAP
335 DRX I / DRX a FI*Avariel Minois 4 Naaras 11 (Nuoret) Grob Gina EX1 BIV
336 DRX I / DRX n FI*Åbodas Arabella 4 Naaras 11 (Nuoret) Grob Gina EX3
337 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda 4 Naaras 11 (Nuoret) Grob Gina EX2
338 DRX I / DRX a Elfinrex Acer Nikoense 4 Uros 12 (Pennut) Grob Gina EX2
339 DRX I / DRX a FI*Berry's Coco Loco 4 Uros 12 (Pennut) Grob Gina EX1 NOM BIS
340 DRX I / DRX n FI*Pihlajan Immo-Nestori 4 Uros 12 (Pennut) Grob Gina Abs
341 DRX I / DRX n FI*Riepujengin Tittelintuure 4 Uros 4 (GIP) Grob Gina EX1 CAPS
342 DRX I / DRX n FI*Bravefellow Pinja 4 Naaras 10 (KAS) Grob Gina Abs
343 DRX II / DRX a 09 FI*Bravefellow Flora 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
344 DRX II / DRX n 01 64 FI*Bravefellow Ilan 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
345 DRX II / DRX a 09 FI*Quiero Rillo 4 Uros 15 (Siitos) Wilczek Anna
345 DRX II / DRX a 09 FI*Quiero Rillo 4 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC NOM
346 DRX II / DRX n 03 FI*Fairy-Story's QuaintQuirk 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC BIV
347 DRX II / DRX a 03 FI*Berry's Cava Te Quiero 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
348 DRX II / DRX n 09 FI*Inkaliljan Gerard 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
349 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS BIV NOM BIS
350 DRX III / DRX gs Cherek Hipperty Skipperty 4 Naaras 5 (IC) Wilczek Anna EX1 CAGCIB
351 DRX III / DRX fs 23 FI*Quiero Orejana 4 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB
352 DRX III / DRX g 24 FI*Pihlajan Benita 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
353 DRX III / DRX fs 23 FI*Quiero Sanxenxo 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
354 DRX III / DRX f FI*Åbodas Taimi 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX2
355 DRX III / DRX d Valtera Nicole *** 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
356 DRX III / DRX e Rextopia's Backfire 4 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM
357 DRX III / DRX g 24 FI*Bravefellow Chisu 4 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
358 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja 4 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB BIV NOM
359 DRX III / DRX e FI*Pihlajan Bertel 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
360 DRX III / DRX es 23 FI*Quiero Orozko 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX2
360 DRX III / DRX es 23 FI*Quiero Orozko 4 Uros 15 (Siitos) Wilczek Anna
361 DRX III / DRX f FI*Quiero Tegueste 4 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna DRX n
362 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 4 Naaras 3 (GIC) Grob Gina EX1 CACS
363 DRX IV / DRX f 09 S*Fiddlestix Marta Marmellata 4 Naaras 7 (CH) Grob Gina EX1 CACIB
364 DRX IV / DRX d 09 FI*Riiviön Martti-Daniel 4 Uros 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC
365 DRX IV / DRX fs 09 FI*Quiero Riosa 4 Naaras 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC
366 DRX IV / DRX g 03 FI*Avariel Maniola 4 Naaras 11 (Nuoret) Grob Gina EX1 BIV NOM BIS
367 DRX IV / DRX f 03 LV*Elfiens Castle Lily 4 Naaras 12 (Pennut) Grob Gina EX1
368 DRX IV / DRX e 02 Taikatuulen Tiuhti 4 Naaras 2 (SP) Grob Gina KM NOM
369 DRX V / DRX n 24 FI*Bravefellow Ronja 4 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
370 DRX V / DRX b 24 FI*Quiero Yesa 4 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna Abs
371 DRX VI / DRX n 09 24 FI*Quiero Khiva SantaDestriana 4 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
372 DRX VI / DRX bs 02 21 64 FI*Riiviön Floora 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine Abs
373 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 2 (SP) Mösch Sabine KM BIV NOM BIS
374 DRX VI / DRX n 02 21 62 FI*Riepujengin Amiraali 4 Uros 8 (PR) Mösch Sabine Abs
375 DRX VI / DRX n 09 24 FI*Gigglin's Lively Explorer 4 Uros 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
376 DRX VI / DRX ns 03 24 FI*Mirexin Eleonora 4 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
377 DRX VI / DRX ns 09 23 FI*Quiero Sueca 4 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine Abs
378 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause 4 Naaras 7 (CH) Mösch Sabine Abs
379 DRX VII / DRX a 33 FI*Mirexin Lilli 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine DRX c 33
380 DRX VII / DRX n 33 Nefertiti from Loud Kiss *LV 4 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine Abs
381 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK 4 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS BIV NOM BIS
382 DRX VII / DRX d 31 FI*Riepujengin Vink Panther 4 Uros 8 (PR) Mösch Sabine EX1 CAPIB
383 DRX VII / DRX es 21 33 FI*Quiero Verea 4 Uros 10 (KAS) Mösch Sabine EX2
384 DRX VII / DRX d 33 FI*Zhamiran Zuzzy Buzzy 4 Uros 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
385 DRX VII / DRX f 32 FIN*Tikrun Kis Cica 4 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
386 DRX VIII / DRX n 03 31 FI*Fairy-Story's HipHipHooray 4 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB BIV NOM
387 DRX VIII / DRX a 09 32 Elfe Feerique Louis II 4 Uros 7 (CH) Mösch Sabine Abs
388 DRX VIII / DRX n 03 21 33 Xarmax DevonDream*PL 4 Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC NOM BIS
389 DRX VIII / DRX g 09 21 33 FI*Avariel Jazz 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
390 DRX VIII / DRX n 09 32 FI*Pihlajan Selma 4 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine Abs
391 DRX VIII / DRX n 03 21 31 FI*Riepujengin Veni Vidi Vici 4 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
392 DRX IX / DRX w 61 FI*Riiviön Mirja-Lyydia 4 Naaras 9 (Avoin) Grob Gina EX1 CAC
393 DRX IX / DRX w 64 FI*Berry's Bixbite 4 Naaras 11 (Nuoret) Grob Gina Abs
394 DRX IX / DRX w 62 FI*Berry's Anxious Axinite 4 Uros 10 (KAS) Grob Gina EX1 CAP
395 OLH a FI*Nenatnak Ain't I Saint 4 Uros 8 (PR) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAPIB
396 OLH b 24 FI*Fercatin Floram Belle 4 Naaras 12 (Pennut) Burani Ferrari Argia Laura Abs
397 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 7 (CH) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CACIB
398 OSH n FI*Fercatin Ulrok Aragorn 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
399 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
400 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck 4 Naaras 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS NOM
401 OSH b FI*Keskimaan Karma Is.. 4 Uros 10 (KAS) Peltonen Martti EX1 CAP NOM
402 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS NOM BIS
403 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Burani Ferrari Argia Laura Abs
404 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM NOM
405 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
405 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 2 (SP) Burani Ferrari Argia Laura KM NOM
406 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight 4 Naaras 4 (GIP) Burani Ferrari Argia Laura EX1 No Cert
407 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) Wilczek Anna 1 NOM BIS
407 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 2 (SP) Burani Ferrari Argia Laura KM NOM
408 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
409 OSH c 24 FI*Noxx Dancing Queen 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
410 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 No Cert
411 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
412 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
413 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Peltonen Martti KM
414 OSH n 02 21 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
415 OSH b 01 21 FI*Meikatin Angeli 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
415 OSH n 02 21 FI*Meikatin Angeli 4 Naaras 13c (Määrittely) Vencliková Lena OSH b 01 21
416 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
417 OSH h 03 24 One Fun Sun's World 4 Naaras 11 (Nuoret) Burani Ferrari Argia Laura EX1
418 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 4 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
419 RUS Wow Hana-Bi Grey Sky*PL 4 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
420 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 4 Naaras 5 (IC) Kaae Dorte EX2
421 RUS Lirika Flor De Azur *ES 4 Naaras 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
422 RUS FI*Zarin Forget-me-not 4 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
423 RUS Blue Wind Eternal Flame of Zarin 4 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC BIV NOM
424 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
425 RUS FI*Sini-Hilkan SuhoiSu´s 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX2
426 RUS FI*Hana-Bi Ilo 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX2
427 RUS FI*Hana-Bi Sointu 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX3
428 RUS FI*Zarin Lycaena Helle 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 BIV NOM BIS
429 RUS FI*Zarin Simply the Best 4 Uros 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS BIV NOM
430 RUS FI*Hana-Bi Timur 4 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB
431 RUS FIN*Kheyron's Petrus 4 Uros 6 (IP) Kaae Dorte EX2
432 RUS Asolan Monsieur Mau Vander Marco 4 Uros 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB
433 RUS FI*Muskatz's Jesus Christ Superstar 4 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX2
434 RUS FI*Zarin Fore! 4 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
435 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 3 (GIC) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CACS
436 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) Burani Ferrari Argia Laura KM
437 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
437 SIA a Azorez Gwaihir The Windlord 4 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
438 SIA a FI*Twist-Tiramisun X 4 Uros 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC BIV NOM
439 SIA a FI*Twist-Tiramisun Zeta 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
440 SIA a FI*Twist-Tiramisun Pretzel 4 Uros 6 (IP) Kaae Dorte Abs
441 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
441 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
442 SIA b FI*Kelmikerhon Egyptin prinssi 4 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
443 SIA c FI*Twist-Tiramisun New Look 4 Naaras 1 (SC) Burani Ferrari Argia Laura KM
444 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 3 (GIC) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CACS
445 SIA c FI*Plan-A Obi-Wan Kerubi 4 Uros 12 (Pennut) Burani Ferrari Argia Laura EX1
446 SIA c FI*Plan-A I kissed Anakin and I liked it 4 Naaras 12 (Pennut) Burani Ferrari Argia Laura EX1 BIV NOM
447 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
448 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM
449 SIA b 21 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's 4 Uros 11 (Nuoret) Burani Ferrari Argia Laura EX1 NOM
450 SIA f 21 Melkatz Midnight Sun-of-Viitakon 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
451 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
452 SIA b 03 FI*Pinewoods Sexy and I Know It 4 Uros 9 (Avoin) Burani Ferrari Argia Laura Abs
453 SIA n 03 21 FI*BlackDevil's Cute Cassandra 4 Naaras 9 (Avoin) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAC
454 SIA b 01 21 FI*Meikatin Aslak 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
455 SIA b 01 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 NOM
456 SIA b 03 21 FI*Pinewoods Xtra Fabulous Filmstar 4 Naaras 12 (Pennut) Vencliková Lena EX1
456 SIA b 03 21 FI*Pinewoods Xtra Fabulous Filmstar 4 Naaras 13c (Määrittely) Vencliková Lena SIA b 03 21
457 SIA f 03 21 FI*Pinewoods Vera Causa 4 Naaras 9 (Avoin) Burani Ferrari Argia Laura EX1 CAC
458 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 4 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
459 SOM n FI*SunnyPace Fritillaria 4 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 BIV NOM BIS
460 SOM n FI*Kharn-Ka Europa 4 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
461 SOM o FI*Amajan Leela Lazzarella 4 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
462 SOM ns FIN*Walimain Darion 4 Uros 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
463 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis 4 Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB
464 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 5 (IC) Vencliková Lena EX1 CAGCIB
465 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 8 (PR) Vencliková Lena EX1 CAPIB
466 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 1 (SC) Vencliková Lena KM
467 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 4 Naaras 3 (GIC) Vencliková Lena EX1 CACS
468 SPH V / SPH f 03 32 FI*Hobbitqueen's Virgo 4 Naaras 7 (CH) Vencliková Lena EX1 CACIB
469 SPH V / SPH n 32 FI*Hobbitqueen's WilliamRSmith 4 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX2
470 SPH V / SPH n 33 Vandvis Chocolate Eclair 4 Uros 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC BIV
471 SPH V / SPH f 32 FI*Hobbitqueen's Winter Sunset 4 Naaras 9 (Avoin) Vencliková Lena EX1 CAC
472 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Vencliková Lena KM NOM BIS
473 SPH V / SPH g 03 32 FI*Hobbitqueen's First Love 4 Naaras 10 (KAS) Vencliková Lena EX1 CAP
474 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Vencliková Lena 1 NOM
475 HCS Tiiti (Tiiti von Tassendahl) Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Vencliková Lena 1 NOM BIS
476 HCS Zelda Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Vencliková Lena 1 NOM
477 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Vencliková Lena 2
478 KBL IV / KBL d 09 24 Jordan Bobtail*House 3 Uros 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
479 EUR n FI*Lustily Musta aukko 3 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
517 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Burani Ferrari Argia Laura ABY a, ABY o, ABY p, BAL c 21, BAL w 67, OLH a, OLH b 24, OLH ns 25, OSH a 25, OSH b 22, OSH h 03 24, OSH n 25, SIA b 03, SIA b 21, SIA c, SIA f 03 21, SIA n, SIA n 03 21 27
di Natale Diana MCO III, MCO VIII, NEM I, NFO V, NFO VI, NFO VII, SIB I, SIB II, SIB IV, SIB VII, TUA II, TUA III 36
Funk Bobby BML I, BSH a, BSH f, BUR d, BUR j, EUR d 22, EUR f 22, EUR g 22, EUR g 24, EUR n 24, MAN 51-52, MAN 53, MAU n 24, MAU ns 24, SNO a 05 34
Grob Gina BSH e, BUR c, BUR f, EUR n 22, OCI bs 24, OCI c 24, OCI n 24, DRX I, DRX IV, DRX IX 39
Kaae Dorte Class 13c cat. 4, OSH b 03 24, OSH b 24, RUS, SIA a, SIA b, SOM n, SOM ns, SOM o, VET cat. 2 38
Kabina Martin BEN n 22, BEN n 22 31, BEN n 22 33, BEN n 24, BEN n 24 31, BEN n 24 32, BUR b, BUR e, BUR h, OCI b 24, 30
Koot Marino Class 13c cat 2, ACL III, ACL VI, ACL VIII, ACS XI, MCO IV, MCO V, MCO VII, NFO II, NFO IV, NFO IX, NFO VIII, SIB VI, SIB VIII 38
Mösch Sabine BLH d, BSH d, BSH g 03, BSH ns 22 64, BUR g, CHA, EUR g, KBL III, KBL IV, KOR, DRX VI, DRX VII, DRX VIII 39
Peltonen Martti CRX IV, CRX V, CRX VI, OSH a, OSH a 24, OSH b, OSH b 01 21, OSH c 24, OSH d 24, OSH f 24, OSH n, OSH n 03 24, SIA b 01 21, SIA b 02 21, SIA f, SIA f 21, SIA n 21 24
Stoa Caroline EXO f 03 22, EXO f 24, EXO n 22, PER a 33, PER d, PER f, PER f 03 24, PER n 33, RAG a 04, RAG d 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 21, SBI a, SBI a 21, SBI b, SBI d 21, SBI e 21, SBI f, SBI g, SBI n, SBI n 21, TUV a 61-63, TUV n 61-63 39
Sundqvist Malin EXO a 21 33, EXO n, EXO n 21 33, EXO n 24, PER d 23, PER f 21 33, PER g 03, PER n 03, PER n 21 33, RAG a, RAG a 03, RAG e 04, SBI b 21, SBI c, SBI d, TUV d 61-63, TUV f 61-63, VET cat. 1 39
van Grebst Leslie Class 13c cat. 2, ACS II, ACS VI, LPL VIII, MCO I, MCO VI, NFO I, NFO III, SIB III, SIB V, TUA IX, TUA VII 41
Vencliková Lena Class 13c cat. 4, ABY n, CRX I, CRX II, CRX III, OSH f, SIA n 03, SPH II, SPH IV, SPH V, HCL, HCS, VET cat. 3 42
Wilczek Anna BSH n, BSH ns 03 24 62, BUR a, CYM 51-52, EUR a 24, EUR e, EUR e 22, EUR n, EUR ns, EUR ns 23, OCI cs 24, OCI o 24, SIN, DRX II, DRX III, DRX V, VET cat. 4 41
14 tuomaria.