Omakissa
ERY-SYD Kansainvälinen kissanäyttely 12.06.2016
Järjestävä yhdistys Eteläinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 12.6.2016 Loppuu 12.6.2016
Ilmoittautuminen alkaa 15.3.2016 Ilmoittautuminen loppuu 20.5.2016
Yleisöaika alkaa 9:30 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 3.6.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Kyllä Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 460   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@ery-syd.net
Paikka Hyvinkää
Toimihenkilöt Näyttelyinfo, p. 050 576 3344 (iltaisin kello 17 - 21), info@ery-syd.net
Näyttelypäällikkö Viivi Viuha, puheenjohtaja@ery-syd.net
Näyttelysihteeri Tarja Kudjoi, p. 040 741 4003, show@ery-syd.net
Lisätietoja Näyttely on Drive In -näyttely. Lisätiedot ja toimintaohjeet löytyvät näyttelyinfosta.

Painettu näyttelyluettelo maksaa 5 euroa ja se pitää maksaa näyttelyilmoittautumisen yhteydessä. Luettelo sisältää molempien en näyttelyt. Sitä ei voi ostaa näyttelypaikalta. Ilmainen sähköinen luettelo julkaistaan näyttelypäivänä internetissä.

Näyttelyssä jaetaan ruusukkeet kaikille pennuille ja nuorille sekä värin- ja tuomarin parhaille kissoille. Muut ruusukkeet voi ostaa näyttelystä hintaan 3 €/kpl. Näyttelyssä ei jaeta leimoja eikä uusia leimakortteja.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 89 89 0 0 0
2 122 122 0 0 0
3 90 88 0 1 0
4 132 132 0 0 0
Kotikissat 7 7 0 0 0
Yhteensä 440 438 0 1 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 3 (GIC) Wilczek Anna EX1 CACS
2 EXO n Shuturi's Black Label 4 Ayser 1 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna Abs
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM BIV NOM BIS
4 EXO n 22 Cyrridwen Grillage 1 Uros 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
5 EXO n 22 FI*Chosen-One Billion Dollar Baby 1 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1 NOM
6 EXO n 22 FI*Nipsu-Nappulan Urban Legend 1 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
7 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Wilczek Anna KM
8 PER d FI*KiSui Fly To The Moon 1 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
9 PER f Sumava's Amanda 1 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
10 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 3 (GIC) Wilczek Anna Abs
11 PER d 24 FI*BlueIce's Warwick 1 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM
11 PER d 24 FI*BlueIce's Warwick 1 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
12 PER f 03 FI*KiSui Just Like An Angel 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna Abs
13 PER f 03 24 FI*Chosen-One Divine Beauty Daria 1 Naaras 11 (Nuoret) Wilczek Anna EX1
14 PER a 33 D'Incantostar Aurora 1 Naaras 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
15 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
15 PER a 33 FIN*Jasmirin Danny-Boy 1 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
16 PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
17 RAG n FI*Pampan Titan 1 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
18 RAG n FI*Dollyblues Fill Your Heart 1 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
19 RAG a FI*Pampan Timba 1 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
20 RAG a FI*Stardoll's Tilly Tina 1 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
21 RAG e FI*Maplehill's Lord Milori 1 Uros 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
22 RAG n 21 Gayaneh Gaudeamus Igitur 1 Uros 1 (SC) Mastrangelo Donatella KM NOM
23 RAG n 03 FI*Cat's-JM Hot-Kiss 1 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB NOM BIS
24 RAG n 03 FI*Dolldesire's Romeo 1 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1
25 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
25 RAG n 03 FIN*Maplehill's Shere Khan 1 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 4
26 RAG n 03 FIN*Snowrag Timanfaya 1 Naaras 8 (PR) Mastrangelo Donatella EX1 CAPIB NOM
26 RAG n 03 FIN*Snowrag Timanfaya 1 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1
27 RAG n 04 FI*Wildemar Charming Star 1 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
28 RAG n 04 FI*Dolldesire's Usva 1 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX2
29 RAG n 04 Gayaneh Lobelia lunaris 1 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
30 RAG n 04 FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart 1 Naaras 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
31 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 1 Naaras 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
32 RAG a 03 FI*Maplehill's Song of Ice and Fire 1 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
33 RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues 1 Uros 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
33 RAG a 03 FI*Maplehill's Lovely Blues 1 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
34 RAG a 03 FI*Dollyblues Feels Like Summer 1 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX2
35 RAG a 03 FI*Maplehill's Diamonds In The Sky 1 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
36 RAG a 03 FI*Colorstar's Run to Heart 1 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX2
37 RAG a 03 FI*Tammikatin Halinalle 1 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 BIV
38 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 4 (GIP) Mastrangelo Donatella EX1 CAPS
39 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 1 Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
40 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 1 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
41 RAG a 04 FI*Riverknee Little Star 1 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
42 RAG a 04 FI*Riverknee Milady Wienna 1 Naaras 9 (Avoin) Mastrangelo Donatella EX1 CAC
43 RAG a 04 FI*Valkokullan Helinä 1 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX2
44 RAG a 04 FI*Stardoll's Blue Galaxy 1 Uros 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella EX1 BIV NOM BIS
45 RAG a 04 FI*RedHorizon's Laphroaig 1 Naaras 11 (Nuoret) Mastrangelo Donatella Abs
46 RAG a 04 FIN*Riverknee Highest Hopes 1 Naaras 6 (IP) Mastrangelo Donatella EX1 CAGPIB
47 RAG a 04 FI*Dollyblues Stairway To Heaven 1 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
48 RAG d 03 FI*Snowrag Red Maserati 1 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
49 RAG d 04 FI*Hakalan Sulosointu 1 Uros 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP NOM BIS
50 RAG e 04 FI*Tammikatin Hunajanassu 1 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1 NOM
51 RAG n 04 21 Gayaneh Helius Hilaris 1 Uros 3 (GIC) Mastrangelo Donatella EX1 CACS
52 RAG n 04 21 Gayaneh Lilium igitur 1 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
53 RAG a 04 21 Gayaneh Lepadella igitur 1 Uros 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
54 RAG a 04 21 Gayaneh Littorella igitur 1 Naaras 12 (Pennut) Mastrangelo Donatella EX1
55 SBI n FI*Nalandan Bandhula 1 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
56 SBI n FI*Midianin Bianca 1 Naaras 8 (PR) Wilczek Anna EX1 CAPIB
57 SBI a FI*Rais-Kis MilkyWay 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
58 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 1 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM BIV
59 SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 1 Naaras 2 (SP) Wilczek Anna KM
60 SBI a FI*Åbodas Tobias 1 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
61 SBI c FI*Kujakeikarin Öifrid 1 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
62 SBI d FI*Annmark Chengcheng 1 Uros 9 (Avoin) Wilczek Anna EX1 CAC
63 SBI d FI*Rais-Kis Mignon 1 Uros 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
64 SBI d FI*Canth's Xander 1 Uros 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
65 SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 1 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
65 SBI d FIN*Lirukallion Täpinäsä 1 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
66 SBI e FI*Annmark Diana 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
67 SBI f FI*Birmayan Fazermint 1 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB NOM BIS
68 SBI f FI*Nalle-Puhin Mustang Sally 1 Naaras 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
69 SBI f FI*Rais-Kis Aurora 1 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
70 SBI g FI*Annmark Deeva 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1 NOM BIS
71 SBI j FI*Rais-Kis Marianne 1 Naaras 12 (Pennut) Wilczek Anna EX1
72 SBI n 21 FI*Canth's Xenia 1 Naaras 6 (IP) Wilczek Anna EX1 CAGPIB
73 SBI n 21 FI*Vongoivan Geo 1 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP NOM
74 SBI a 21 FI*Lofanna California 1 Naaras 7 (CH) Wilczek Anna EX1 CACIB NOM
75 SBI a 21 Demian BoyZone Keith 1 Uros 10 (KAS) Wilczek Anna EX1 CAP
76 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 4 (GIP) Wilczek Anna EX1 CAPS
77 SBI d 21 FI*Canth's Xavier 1 Uros 2 (SP) Wilczek Anna KM
78 TUV n 61-63 / TUV n 62 FI*Valier's Hayalet 1 Uros 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
79 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
79 TUV d 61-63 / TUV d 63 FIN*Verdian Cihangir 1 Uros 2 (SP) Mastrangelo Donatella KM
80 TUV f 61-63 / TUV f 61 FI*Valier's Define 1 Naaras 5 (IC) Mastrangelo Donatella EX1 CAGCIB
81 TUV f 61-63 / TUV f 62 FI*Ilveslinnan Endamli Erenay 1 Naaras 7 (CH) Mastrangelo Donatella EX1 CACIB
82 TUV f 61-63 / TUV f 21 62 FI*Ilveslinnan Erkenci Erdemay 1 Naaras 10 (KAS) Mastrangelo Donatella EX1 CAP
83 ACL II / ACL c 03 FI*Murmelin Filip 2 Uros 10 (KAS) Krogh Minna Abs
84 ACL VI / ACL g 09 24 FIN*Trollin Pinky 2 Naaras 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM BIS
85 LPL II / LPL n 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 6 (IP) Krogh Minna LPL VIII/ LPL ns 09
86 MCO I / MCO n Friderick SW&T of Fridericks House, DVM 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV
87 MCO I / MCO n FI*Rotcat Odessa 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM
88 MCO I / MCO n Nensy Raksi Line*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX2
89 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Bruno 2 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina Abs
90 MCO II / MCO a 09 FI*SatuMainen Wiennetta 2 Naaras 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
91 MCO II / MCO n 03 Amadeus Kian Cats*RU *** 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin Abs
92 MCO II / MCO n 09 FI*Hashtag Northern Lights 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin Abs
93 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 2 (SP) Sundqvist Malin KM
94 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 2 (SP) Sundqvist Malin KM NOM
95 MCO III / MCO a 22 FIN*Escape's Jethro Tull 2 Uros 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
95 MCO III / MCO a 22 FIN*Escape's Jethro Tull 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 3
96 MCO III / MCO n 24 Omkara Pack the Hat 2 Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX2
97 MCO III / MCO n 22 Velvet Goldmine Estate Pearls*RU 2 Uros 9 (Avoin) Sundqvist Malin EX1 CAC BIV
98 MCO III / MCO n 22 Fleetwood Zagorsky Line*RU 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin Abs
99 MCO III / MCO n 24 Zima Estate Pearls*RU *** 2 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
100 MCO III / MCO n 23 Mystery boy Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1 BIV NOM
101 MCO III / MCO n 22 Ecliptic Proxy 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
102 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Madonna Thunder Hawk 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX2
103 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS NOM
104 MCO IV / MCO a 09 22 FI*HoneyCoon's HitchHiker 2 Uros 13c (Määrittely) Krogh Minna MCO IV / MCO a 09 22
104 MCO IV / MCO as 09 22 FI*HoneyCoon's HitchHiker 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 NOM
105 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Rotcat Naxos 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
106 MCO V / MCO d 22 Odyseus Amber Sun*LT 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
107 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
108 MCO V / MCO d 22 FI*Hemingway's Chu'mana Ginger 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna MCO VI / MCO d 09 22
109 MCO V / MCO f 22 PL*Dark Age Euphoria 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna Abs
110 MCO V / MCO g Dolly Grey Claws*RU 2 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1 BIV NOM BIS
111 MCO V / MCO d 24 Ruta LeonilaCoon*RU *** 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna Abs
112 MCO VI / MCO e 09 FI*Mostlycats Juniper Speck 2 Uros 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
113 MCO VI / MCO d 03 22 Sarajen Star 2 Uros 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB
114 MCO VI / MCO d 09 24 Wooster Kian Cats*RU *** 2 Uros 11 (Nuoret) Krogh Minna Abs
115 MCO VI / MCO f 09 FI*HoneyCoon's Keep My Secret Well 2 Naaras 11 (Nuoret) Krogh Minna EX1
116 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Escape's Happy Apple 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1 BIV NOM
117 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Rotcat In Flames 2 Uros 6 (IP) Krogh Minna Abs
118 MCO VI / MCO e 03 FI*Stout-hearted Rafael 2 Uros 6 (IP) Krogh Minna Abs
119 MCO VII / MCO ds 22 FI*Mostlycats You Are My Life 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
120 MCO VII / MCO fs 22 Coon Classic Black Cherry 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
121 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
122 MCO VII / MCO ns 22 FI*Rotcat Knight of Silver 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina Abs
123 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
124 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX2
125 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB BIV NOM
126 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*HoneyCoon's Born To Sing 2 Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna MCO VIII / MCO ns 09 24
126 MCO VIII / MCO ns 09 24 FI*HoneyCoon's Born To Sing 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
127 MCO VIII / MCO ds 09 22 FI*MaineQueen Wild Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
128 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*HoneyCoon's SharpShooter 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV
129 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Hemingway's Clara White Hip 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
130 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB NOM
131 MCO IX / MCO w 62 Wackymoon Reinhardt 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
132 NEM I / NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
133 NEM I / NEM a FI*NonServiam Ashen Cold 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB BIV
134 NEM I / NEM ds Samoel Erra Cherubino*PL 2 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
135 NFO I / NFO n FI*Draconian Northern Lights 2 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
136 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian September Ashes 2 Uros 1 (SC) Sundqvist Malin KM NOM BIS
137 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 1 (SC) Sundqvist Malin KM NOM
138 NFO II / NFO n 03 FI*Siniidan Requiem of Spirit 2 Uros 4 (GIP) Sundqvist Malin EX1 CAPS
139 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Oi Pimeys 2 Naaras 8 (PR) Sundqvist Malin EX1 CAPIB
140 NFO III / NFO n 22 Orion av Barnedroem 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
141 NFO III / NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
142 NFO III / NFO n 22 FI*Heinuntuvan Amalia 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
143 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
143 NFO IV / NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
144 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
145 NFO IV / NFO n 09 24 FI*RockyHill's Dowanhowee 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
146 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä 2 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
147 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Nalle-Puhin Super Trouper 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM BIS
148 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*Karvanaaman Brima 2 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
149 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
149 NFO IV / NFO n 09 23 FIN*Kehrääjän Siiri 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
150 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Siniidan Nocturne of Shadow 2 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB BIV NOM BIS
151 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir KM
152 NFO V / NFO f 22 FI*Keijumetsän Queen Bitch 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
153 NFO VI / NFO d 09 22 S*Just Catnap's Ailsa Craig 2 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM BIS
154 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Louhelan Da Capo 2 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
155 NFO VI / NFO f 09 FI*Draconian Ataegina 2 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM BIV NOM
156 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 2 (SP) Isakov Vladimir KM
157 NFO VI / NFO d 09 24 FI*Hirmuinen Bonaparte 2 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
158 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha 2 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
159 NFO VI / NFO d 09 FIN*Tupuliinin Susu 2 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
160 NFO VI / NFO f 09 FI*Vihurin Four Roses 2 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
161 NFO VII / NFO ns 23 FI*Raudaskosken Ka-Boom Discovery 2 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
162 NFO VII / NFO fs 24 FI*Ka-Boom Annie Jump Cannon 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
163 NFO VIII / NFO ns 09 FI*Ka-Boom Edwin Hubble 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
164 NFO VIII / NFO ns 09 23 FI*RockyHill's Mohawki 2 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
165 NFO VIII / NFO fs 03 22 Ylvie Ujvara av Snøfjord*CH 2 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
166 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM NOM
166 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
167 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
168 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Tirsa 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
169 SIB III / SIB n 24 FI*Apachiris Egwene 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
170 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 1 (SC) Sundqvist Malin KM BIV
171 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 3 (GIC) Sundqvist Malin EX1 CACS
172 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Villan Sampo 2 Uros 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1 NOM
173 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Catillus Manteli 2 Naaras 13c (Määrittely) Krogh Minna SIB IV / SIB n 03 24
173 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Catillus Manteli 2 Naaras 12 (Pennut) Sundqvist Malin EX1
174 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 6 (IP) Sundqvist Malin EX1 CAGPIB
174 SIB IV / SIB n 09 22 FIN*Amurin Esra 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 2
175 SIB V / SIB f BG*Leila Sibirela 2 Naaras 5 (IC) Sundqvist Malin EX1 CAGCIB
176 SIB V / SIB f 24 FI*Catillus Ruskaruusu 2 Naaras 11 (Nuoret) Sundqvist Malin EX1
177 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Villan Ferrari 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
178 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Cherrytail's Maverick 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS BIV
179 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Villan Queen of Summer 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
180 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness 2 Uros 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
181 SIB VII / SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM
182 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
182 SIB VII / SIB gs FIN*Tammikatin Helmisimpukka 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1
183 SIB IX / SIB w 62 FI*LeonisMinoris' Starlight Waltz 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
184 TUA I / TUA a FI*Josmarin Kinder Bueno 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
185 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 5 (IC) Krogh Minna EX1 CAGCIB NOM
186 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 3 (GIC) Krogh Minna EX1 CACS
187 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Glorious 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
188 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 6 (IP) Krogh Minna EX1 CAGPIB NOM
189 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Magnificent 2 Uros 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
190 TUA VI / TUA g 09 FI*Lumiris B'day Musipusi 2 Naaras 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB
191 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 9 (Avoin) Krogh Minna EX1 CAC
192 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 8 (PR) Krogh Minna EX1 CAPIB
193 TUA IX / TUA w 61 FI*Josmarin Jedrus 2 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX1 CACIB BIV NOM
194 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Legolas 2 Uros 7 (CH) Krogh Minna EX2
195 TUA IX / TUA w 63 FI*Felesin Snow Queen 2 Naaras 12 (Pennut) Krogh Minna EX1
196 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 7 (CH) Funk Bobby Abs
197 BEN n 22 Like a Prayer des Griffes de Feu 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
198 BEN n 22 CattiCartano KingOfHearts 3 Uros 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB
199 BEN n 24 Bengalias Castiel 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC NOM
200 BEN n 24 CattiCartano Purrly Bay 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
201 BEN n 24 S*KungsgardenCats Ocean Treasure 3 Uros 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB NOM
202 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby Abs
203 BEN n 22 33 FI*Leokatin Jamboree 3 Uros 8 (PR) Funk Bobby Mitätöity Mitätöity
204 BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 2 (SP) Funk Bobby KM
205 BLH n Dusado's Marc-Marie 3 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
206 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
207 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Pieni Onnen Häivähdys 3 Uros 12 (Pennut) Funk Bobby EX1 NOM BIS
208 BML I / BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB NOM
209 BSH d Chieftain of Noblesse Oblige 3 Uros 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
210 BSH f FI*Feronian Dahlea Purpurea 3 Naaras 1 (SC) Roth Marianne KM
211 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 2 (SP) Roth Marianne KM
212 BSH f FI*Coventry's Gwenhwyfar 3 Naaras 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB NOM BIS
213 BSH ns 11 FI*EmeraldCharm Knockout 3 Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
214 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Honeybee 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
215 BSH ay 11 FI*EmeraldCharm Empyreal Elea 3 Naaras 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
216 BSH b 33 FI*RoundFace's La Bella Durmiente 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
217 BUR n Cosa Nostra Jasper*RU, DVM *** 3 Naaras 3 (GIC) Roth Marianne Abs
218 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
219 BUR n Parmida Jasper*RU 3 Naaras 11 (Nuoret) Roth Marianne Abs
220 BUR n FI*Millamarin Hoo Moilanen 3 Uros 6 (IP) Roth Marianne EX1 CAGPIB NOM BIS
221 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul 3 Naaras 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
222 BUR b Sachiko Jasper*RU 3 Naaras 12 (Pennut) Roth Marianne Abs
223 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 11 (Nuoret) Roth Marianne EX1 NOM BIS
224 BUR g FI*Aberwyn Maja Gräddnos 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
225 BUR h FI*Pikkukuun Daisy Doo 3 Naaras 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB
226 BUR j FI*Aberwyn Whitney Whiteout 3 Naaras 12 (Pennut) Roth Marianne EX1
227 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 8 (PR) Roth Marianne EX1 CAPIB
228 CYM 51-52 / CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
229 CYM 51-52 / CYM f 03 51 FI*KehRuun Bianca 3 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 NOM
230 CYM 53 / CYM e 09 53 FI*KehRuun Aisha 3 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS NOM
231 EUR n FI*Feronian Jaguar 3 Uros 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1
232 EUR n FI*Sireenin Aamunkoi 3 Naaras 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
233 EUR d FI*Kassilan Suviyön Shamaani 3 Uros 3 (GIC) Funk Bobby Abs
234 EUR n 22 FI*Feronian Vincent Victoriano 3 Uros 8 (PR) Funk Bobby EX1 CAPIB
235 EUR n 24 FI*Pinkkitassun Dorothy 3 Naaras 3 (GIC) Funk Bobby EX1 CACS
236 EUR a 24 FI*Pikku-Piun Velikulta 3 Uros 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB
237 EUR d 22 FI*Pinkkitassun Harvey 3 Uros 7 (CH) Funk Bobby EX1 CACIB BIV
238 EUR d 22 Silkkiturkin Quukkeli 3 Uros 7 (CH) Funk Bobby EX2
239 EUR d 22 FI*Feronian Gladiolus 3 Uros 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
240 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Funk Bobby KM
241 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
242 EUR d 24 FI*Tiikerililjan Kiskis 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
243 EUR d 24 FI*Pinkkitassun Dionysos 3 Uros 8 (PR) Funk Bobby Mitätöity Mitätöity
244 EUR e 22 FI*Tiikerililjan Lutukka 3 Uros 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
245 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Edina 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
246 EUR e 24 FI*Pinkkitassun Kristiina 3 Naaras 12 (Pennut) Funk Bobby EX1
247 EUR f 23 FI*Pinkkitassun Ellen 3 Naaras 9 (Avoin) Funk Bobby EX1 CAC
248 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
249 EUR g 24 FI*Sireenin Amity 3 Naaras 5 (IC) Funk Bobby EX1 CAGCIB
250 EUR ns 24 FIN*Pikku-Piun Peter Pan 3 Uros 6 (IP) Funk Bobby EX1 CAGPIB
251 EUR n 03 FI*Waputtaren Teppana 3 Uros 10 (KAS) Funk Bobby EX1 CAP
252 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Funk Bobby KM NOM BIS
253 KOR FI*Mythai Busaya Bao 3 Naaras 11 (Nuoret) Funk Bobby EX1 NOM
254 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 1 (SC) Komissarova Olga KM BIV NOM
255 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
256 MAN 51-52 / MAN e 23 51 FI*Maikain Pulla Won Vung 3 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
257 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 3
257 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Roth Marianne KM
258 MAU n 24 FI*Staruskan Sat Teije 3 Naaras 9 (Avoin) Roth Marianne EX1 CAC
259 MAU n 24 Sotpe-En-Re Amun-Ra 3 Uros 10 (KAS) Roth Marianne EX1 CAP
260 MAU ns 24 FI*CatNmaus Chausiku 3 Uros 12 (Pennut) Roth Marianne EX2
261 MAU ns 24 FI*Walidah Atiqtalaaq 3 Uros 12 (Pennut) Roth Marianne EX1
262 MAU ns 24 FI*CatNmaus Bayueh 3 Naaras 12 (Pennut) Roth Marianne EX1 BIV
263 MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife 3 Naaras 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS
264 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Roth Marianne KM BIV NOM BIS
265 OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 1 (SC) Roth Marianne KM
266 OCI n 24 FI*Topspot Lucifero Magnifico 3 Uros 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
267 OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 2
267 OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Roth Marianne KM
268 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Roth Marianne KM NOM
269 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
270 OCI b 24 FI*WiliWilla Andromeda 3 Naaras 5 (IC) Roth Marianne EX1 CAGCIB
271 OCI b 24 FI*Northalla Ethereal Medium 3 Naaras 12 (Pennut) Roth Marianne EX2
272 OCI b 24 FI*Woodcocks Sweet Lady Luck 3 Naaras 12 (Pennut) Roth Marianne EX1 BIV NOM
273 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 1 NOM BIS
273 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Roth Marianne KM
274 OCI b 24 FI*WiliWilla Lady Kit Kat 3 Naaras 4 (GIP) Roth Marianne EX1 CAPS
275 OCI c 24 FI*WiliWilla Bollinger 3 Uros 3 (GIC) Roth Marianne EX1 CACS
276 OCI ns 24 Pikespeak Estrella of Woodcocks 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
277 OCI ns 24 FI*Somalinnan Iris 3 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
278 OCI bs 24 FIN*Topspot Don Arlecchino 3 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM
279 OCI cs 24 FI*Topspot Alba Lilla Lavanda 3 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
280 SIN FI*Chai-lai Adventurous Ada 3 Naaras 7 (CH) Komissarova Olga EX1 CACIB
281 ABY n FI*Link Monaimba Om 4 Naaras 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
282 ABY n FI*Nebuankhet Waily Waily Waily! 4 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1 BIV NOM
283 ABY n FI*SaltNPepper Rocky Road 4 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
284 ABY n FIN*Nebuankhet Padmesh 4 Uros 2 (SP) Scholten Laura KM
284 ABY n FIN*Nebuankhet Padmesh 4 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 3
285 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 4 Uros 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB NOM
286 ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer 4 Uros 10 (KAS) Scholten Laura Abs
286 ABY n S*Hjortronstigens Private Dancer 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
287 ABY a FI*Link Mochweo Blou 4 Uros 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS
288 ABY a FI*Kawaii Lily 4 Naaras 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS BIV
289 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 5 (IC) Scholten Laura EX1 CAGCIB
289 ABY a FI*Nebuankhet Valentine Water 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
290 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel 4 Uros 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
291 ABY a FI*Nebuankhet Violet Punch 4 Naaras 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
292 ABY a FI*Woodcocks Sweet Talker 4 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1 BIV
293 ABY a FI*Nebuankhet Nae King! 4 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura EX1 NOM
294 ABY a FI*Nebuankhet Nae Laird! 4 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura EX2
295 ABY a FI*Nebuankhet Nae Quin! 4 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
296 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX2
297 ABY o FI*Neaera's Genna Gingerella 4 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB
298 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS BIV
299 ABY p FI*Neaera's Hazel Huntress 4 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
300 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 2 (SP) Komissarova Olga KM
301 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS BIV
302 ABY p FI*Nebuankhet Taibhsear 4 Naaras 8 (PR) Komissarova Olga EX1 CAPIB
303 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) DelaBar Pam KM
303 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1
304 CRX I / CRX a FI*Ballerina's Flora 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad Abs
305 CRX I / CRX ns FI*Ballerina's Prudenza 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
306 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Private 4 Uros 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB
307 CRX II / CRX a 02 62 FI*FunkyJam's Upupa Epops 4 Naaras 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB
308 CRX II / CRX b 03 FI*Framillan Vain like Marie Antoinette 4 Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1 BIV
309 CRX II / CRX c 03 FI*Framillan Witty Jester 4 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1 BIV NOM
310 CRX II / CRX n 09 FI*Raitakatin Blackstar 4 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX2
311 CRX II / CRX a 03 FI*Framillan Wily Witch 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX2
312 CRX II / CRX n 09 FI*Raitakatin Sue 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
313 CRX II / CRX n 03 FI*Piupaws Pathways of Sekhmet 4 Uros 4 (GIP) DelaBar Pam EX1 CAPS BIV NOM BIS
314 CRX II / CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 4 Naaras 4 (GIP) DelaBar Pam EX1 CAPS NOM
315 CRX II / CRX a 09 FI*VippeCat Blue Angel 4 Naaras 10 (KAS) DelaBar Pam EX1 CAP
316 CRX III / CRX fs FI*Ballerina's Odile 4 Naaras 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB
317 CRX III / CRX ds FI*Ballerina's Count Paris 4 Uros 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB
318 CRX IV / CRX f 09 FI*CuteChaos Titanium 4 Naaras 7 (CH) DelaBar Pam Mitätöity Mitätöity
319 CRX IV / CRX d 01 62 FI*Gaala-Star Amor 4 Uros 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
320 CRX IV / CRX f 03 FI*VippeCat Mimmi mussukka 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
321 CRX IV / CRX g 03 FI*VeeKasin Miss Nettles 4 Naaras 6 (IP) DelaBar Pam EX1 CAGPIB
322 CRX V / CRX n 24 FI*Ballerina's Sancho Panza 4 Uros 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
323 CRX V / CRX n 24 FI*Raitakatin Lazarus 4 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
324 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose 4 Naaras 3 (GIC) Komissarova Olga EX1 CACS
325 CRX VI / CRX n 01 21 62 FI*FunkyJam's Melody Pops 4 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
326 CRX VII / CRX g 33 FI*VippeCat Belinda nine2015 4 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 CAC
327 CRX IX / CRX w 62 EE*Solaris Planet Irs 4 Uros 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1 NOM
328 DRX I / DRX n FI*Fairy-Story's Obsession 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC BIV
329 DRX I / DRX n FI*Pihlajan Immo-Nestori 4 Uros 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1 NOM
330 DRX I / DRX a FI*Berry's Crime Of Passion 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
331 DRX I / DRX c FI*Åbodas Belinda 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX2
332 DRX II / DRX n 01 64 FI*Bravefellow Ilan 4 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
333 DRX III / DRX g FI*Åbodas Taiga 4 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS BIV
334 DRX III / DRX f FI*Åbodas Taimi 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
335 DRX III / DRX h FI*Mirexin Linda 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
336 DRX III / DRX fs FI*Åbodas Lyyli 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX2
337 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja 4 Naaras 6 (IP) de Bruijn Ad EX1 CAGPIB
338 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM
339 DRX VII / DRX n 32 Bindy Applause 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
340 DRX VII / DRX f 33 FI*Åbodas Vieno 4 Naaras 12 (Pennut) de Bruijn Ad EX1
341 DSP II / DSP n 09 21 FI*Indigo's Blue Storm 4 Uros 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC
342 DSP IV / DSP e 09 Anisia Don Ramzes 4 Naaras 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
343 OLH b FI*Jalecat's ÄhäKutti 4 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
344 OLH a 24 FI*Noxx Allegro 4 Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
345 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC NOM
346 OLH n 02 SE*Qjou'z Yodas Cheauka 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
347 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
348 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck 4 Naaras 4 (GIP) Scholten Laura EX1 CAPS NOM
349 OSH h FI*Skazki Sametti Tigrovna 4 Naaras 4 (GIP) Scholten Laura EX1 CAPS
350 OSH n 24 Oralee Hidalgo 4 Uros 2 (SP) Scholten Laura KM
351 OSH n 24 FI*Keskimaan She's an Einstein 4 Naaras 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
352 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Scholten Laura KM NOM BIS
353 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight 4 Naaras 6 (IP) Scholten Laura EX1 No Cert
354 OSH b 22 FI*Bigear Prince Romeo 4 Uros 6 (IP) Scholten Laura EX1 CAGPIB
355 OSH b 24 Akita Ha Kuna*PL 4 Naaras 3 (GIC) Scholten Laura EX1 CACS NOM
356 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 11 (Nuoret) Scholten Laura EX1
357 OSH d 24 FI*Rantahietikon Räppäävä Risto 4 Uros 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
358 OSH d 24 HU*Imladris Indil Hapci 4 Uros 2 (SP) Scholten Laura KM
359 OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 1 (SC) Scholten Laura KM
360 OSH bs 25 FI*Martinic Village Girl 4 Naaras 7 (CH) Scholten Laura EX1 CACIB
361 OSH b 03 22 FI*Miado Barahir House Of Bëor 4 Uros 10 (KAS) Scholten Laura EX1 CAP
362 OSH h 03 24 One Fun Sun's World 4 Naaras 12 (Pennut) Scholten Laura EX1
363 RUS FI*Bessemjanka's Qaramell 4 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga Abs
364 RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 4 Naaras 5 (IC) Komissarova Olga EX1 CAGCIB BIV NOM
365 RUS FI*Tcarskii'dvorik Peonia 4 Naaras 9 (Avoin) Komissarova Olga EX1 No Cert
366 RUS FI*Albergan Aarnivalkea 4 Naaras 11 (Nuoret) Komissarova Olga EX1
367 RUS FI*Harmuan Tarmo Tonttupoika 4 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1 BIV NOM BIS
368 RUS FI*Harmuan Terho Tonttupoika 4 Uros 12 (Pennut) Komissarova Olga EX2
369 RUS FI*Harmuan Luna Lellukka 4 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga EX1
370 RUS FI*Sini-Hilkan BecameBlue´s 4 Naaras 12 (Pennut) Komissarova Olga Abs
371 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
371 RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 4 Naaras 2 (SP) Komissarova Olga KM
372 RUS FI*Harmuan Mort Mussukka 4 Uros 4 (GIP) Komissarova Olga EX1 CAPS NOM
373 RUS FIN*Kheyron's Petrus 4 Uros 17 (Veteraani) Isakov Vladimir 2
373 RUS FIN*Kheyron's Petrus 4 Uros 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB
374 RUS FI*Lolcat's Anya 4 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga EX1 CAGPIB BIV NOM
375 RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 4 Naaras 6 (IP) Komissarova Olga Abs
375 RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 4 Naaras 17 (Veteraani) Isakov Vladimir Abs
376 RUS FI*Lolcat's Jo 4 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX2
377 RUS FI*Saraitshikin Caramel Corn 4 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga Abs
378 RUS Katzenhof Hope 4 Naaras 10 (KAS) Komissarova Olga EX1 CAP
379 SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
380 SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 2 (SP) DelaBar Pam KM
381 SIA n Michel Legrand Del Iris 4 Uros 8 (PR) DelaBar Pam EX1 CAPIB
382 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
382 SIA b San-Toi North Star of Plan-A 4 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
383 SIA b FI*Kelmikerhon Ihanuus I 4 Uros 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB BIV
384 SIA b FI*Plan-A I can be a Jedi 4 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
385 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
386 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi 4 Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1 NOM BIS
387 SIA n 21 FI*Miado Beldis House Of Bëor 4 Naaras 2 (SP) DelaBar Pam KM
388 SIA b 21 SE*Pilgatans Leopold to BaliDancer's 4 Uros 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1
389 SIA n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
390 SIA b 01 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
390 SIA b 03 21 FI*Pinewoods Xtra Great Gatsby 4 Uros 13c (Määrittely) de Bruijn Ad SIA b 01 21
391 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 4 Naaras 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB NOM
392 SOM o King von Gulda 4 Uros 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB
393 SOM o FI*Amajan Leela Lazzarella 4 Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
394 SPH II / SPH a 03 FI*CiCi's Ophelia Otis 4 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
395 SPH II / SPH n 03 Kuorii Mississippi Si 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad Abs
396 SPH IV / SPH f 03 FI*Hebblas Izzy 4 Naaras 5 (IC) de Bruijn Ad EX1 CAGCIB
397 SPH IV / SPH d 03 FI*Hebblas Olivia 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad Abs
398 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 1 (SC) de Bruijn Ad KM NOM
399 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 4 Naaras 3 (GIC) de Bruijn Ad EX1 CACS
400 SPH V / SPH n 03 32 Iton Grand Wizard 4 Uros 7 (CH) de Bruijn Ad EX1 CACIB
401 SPH V / SPH f 03 32 FI*Hobbitqueen's Virgo 4 Naaras 9 (Avoin) de Bruijn Ad EX1 CAC BIV NOM BIS
402 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) de Bruijn Ad KM NOM BIS
403 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Krogh Minna 2
404 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Krogh Minna 1 NOM BIS
404 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) de Bruijn Ad 1 NOM BIS
405 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Krogh Minna 1 NOM
406 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 1 NOM BIS
407 HCS Karma Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 2
408 HCS Vesku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Sundqvist Malin 1 NOM
437 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
de Bruijn Ad SIA b 02 21 (13c), CRX I, DRX I, DRX II, DRX III, DRX VI, DRX VII, DSP II, DSP IV, SPH II, SPH IV, SPH V, VET 3, VET Kotikissat 31
DelaBar Pam BAL d 21, CRX II, CRX III, CRX IV, CRX V, OLH a 24, OLH b, OLH n 02, OLH ns 25, SIA b, SIA b 01 21, SIA b 21, SIA c, SIA f, SIA n, SIA n 03, SIA n 21, SOM n, SOM o 38
Funk Bobby BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 22 33, BEN n 24, BEN n 24 33, BML I, EUR a 24, EUR d, EUR d 22, EUR d 24, EUR e 22, EUR e 23, EUR e 24, EUR f 23, EUR g 23, EUR g 24, EUR n, EUR n 03, EUR n 22, EUR n 24, EUR ns 24, KOR 34
Isakov Vladimir NEM I, NFO I, NFO IV, NFO IX, NFO V, NFO VI, NFO VII, NFO VIII, VET 1, VET 4 39
Komissarova Olga BLH b, BLH n, CYM 51-52, CYM 53, MAN 51-52, OCI bs 24, OCI cs 24, OCI ns 24, SIN, ABY o, ABY p, CRX IX, CRX VI, CRX VII, RUS 40
Krogh Minna MCO VIII (13c), SIB IV (13c), MCO IV (13c), ACL II, ACL VI, LPL II, MCO V, MCO VI, TUA I, TUA II, TUA III, TUA IX, TUA V, TUA VI, TUA VII, HCL 34
Mastrangelo Donatella RAG a 03, RAG a 04, RAG a 04 21, RAG d 03, RAG d 04, RAG e 04, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, RAG n 04 21, RAG n 21, TUV d 61-63, TUV f 61-63, TUV n 61-63 40
Rautio Kristiina MCO I, MCO IV, MCO IX, MCO VII, MCO VIII, NFO III, SIB III, SIB IX, SIB VI, SIB VII, VET 2 37
Roth Marianne BSH ay 11, BSH bs 33, BSH d, BSH f, BSH ns 11, BSH ns 22 64, BUR a, BUR b, BUR d, BUR g, BUR h, BUR j, BUR n, MAU n 24, MAU ns, MAU ns 24, OCI b 24, OCI c 24, OCI n 24 38
Scholten Laura ABY a, ABY n, OSH a, OSH a 25, OSH b 03 22, OSH b 22, OSH b 24, OSH bs 25, OSH d 24, OSH f 24, OSH h, OSH h 03 24, OSH n, OSH n 24, OSH n 25 31
Sundqvist Malin MCO II, MCO III, NFO II, SIB IV, SIB V, HCS 28
Wilczek Anna EXO a 02 21 62, EXO n, EXO n 22, PER a 33, PER d, PER d 23, PER d 24, PER f, PER f 03, PER f 03 24, PER n 21 33, RAG a, RAG e, SBI a, SBI a 21, SBI b 21, SBI c, SBI d, SBI d 21, SBI e, SBI f, SBI g, SBI j, SBI n, SBI n 21 41
12 tuomaria.