Omakissa
URK 46. KANSAINVÄLINEN KISSANÄYTTELY 5.3.2016
Järjestävä yhdistys Uudenmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 5.3.2016 Loppuu 5.3.2016
Ilmoittautuminen alkaa 1.12.2015 Ilmoittautuminen loppuu 5.2.2016
Yleisöaika alkaa 10:00 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:00
Arvostelut alkavat 9:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 20.2.2016
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 305   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti terhi@urk.fi
Paikka Askola-Areena, Askola
Toimihenkilöt
Näyttelypäällikkö: Marko Lahtinen, showmanager@urk.fi, 045 6029450
Pääassistentti: Marko Lahtinen, assarit@urk.fi
Näyttelysihteeri: Terhi Lång, terhi@urk.fi, 040 580 7786 klo 17-19
Rahastonhoitaja: Mia Tuomivirta, mia@urk.fi
Kauppiaat ja rotupöydät: Katerina Leino, katerina@urk.fi
 
Yhteydenotot koskien luokkamuutoksia tai kissanvaihtoja näyttelysihteerille ensisijaisesti sähköpostilla.
Muissa asioissa yhteydenotot yhdistyksen infopuhelimeen 046 902 0897
 
Tuomaritoiveet voi lähettää sähköpostilla osoitteeseen tuomaritoiveet@urk.fi
Lisätietoja
LAUANTAI ON TÄYNNÄ, EI ENÄÄ ILMOITTAUTUMISIA!

Näyttelypaikan osoite: Askola-Areena, Linnankoskentie 61, 07510 Askola
 
 
Ilmoittautumiset: 1.12.2015–5.2.2016, ensisijaisesti sähköisesti OmaKissa-järjestelmän kautta!
Paperilomakkeella ilmoittautumiset näyttelysihteerille osoitteella Terhi Lång, Mätästie 1 C 27, 00770 Helsinki.
Mikäli ilmoittautuminen tapahtuu paperilomakkeella, on täytettävä ilmoittautumislomake erikseen kummallekin päivälle, ei sähköposti-ilmoittautumisia. Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Paperisten ilmoittautumisten on oltava perillä viimeistään 5.2.2016.
 
Näyttelyluokat ja -maksut: Näyttelyluokat 1 –17. Näyttelymaksut kaikki kissat 36 €/pvä, URKin jäsenten kissat 32 €/pvä, tarkistusluokka 32 €. Tarkistus- ja veteraaniluokka arvostelun yhteydessä 10 €. Kasvattaja- ja siitosluokat maksuttomia, mikäli kissa osallistuu muuhun luokkaan. Leimakortit eivät käy maksuksi tähän näyttelyyn.
 
Jos kissa osallistuu useampaan luokkaan (esim. veteraani- tai siitosluokka), tulee niistä tehdä erilliset ilmoittautumiset!
 
Paperilomakkeella ilmoittautuessa näyttelymaksu maksetaan URKin tilille: (Danske Bank) IBAN FI83 8001 8710 0409 86, BIC: DABAFIHH viite 1300, URK jäsenet 2600. Kopio maksukuitista on liitettävä paperiseen ilmoittautumiseen. OmaKissa-järjestelmän kautta ilmoittautumisten näyttelymaksut suoritetaan järjestelmän ohjeiden mukaisesti.
 
HUOM! Näyttelyluettelo on maksullinen, Omakissan kautta ostettuna 3 € ja paikan päällä 5 €. Näyttelyluettelo sisältää molemmat päivät. Ruusukkeet ovat maksuttomia, uusia leimakortteja ei jaeta.
 
Kissojen määrä on rajattu (max 300 kissaa/päivä). Mahdollinen karsinta tehdään ilmoittautumisten maksupäivän mukaan.

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 41 37 2 0 2
2 88 85 0 0 3
3 77 71 2 0 4
4 115 112 1 0 2
Kotikissat 8 6 0 0 2
Yhteensä 329 311 5 0 13

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n IT*Serafino del Falco d'Oro 1 Uros 1 (SC) Kaae Dorte KM NOM
2 EXO n FI*AzuLejo's Deep Silent Complete 1 Naaras 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB NOM BIS
3 EXO n 22 FI*Chosen-One Romance in the Rain 1 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM NOM BIS
4 EXO n 24 Ayser's Iwanka 1 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
5 EXO n 03 24 FI*Chosen-One Beauty Will Conquer Misery 1 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 NOM
6 EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM
7 EXO n 33 Ayser's Gaia 1 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
8 EXO n 21 33 Ayser's Knight-Of-Stars 1 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
9 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
10 PER f 22 My-Champagne Princess Estelle 1 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP NOM
11 PER d 03 Toy Tricksy Lenora Wanda 1 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 NOM
12 PER a 03 22 Ma Griff Jolie Candy of Heinroos 1 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
13 PER a 03 24 FIN*Dirlandan EnvyMe 1 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM
14 PER a 33 FI*Fiu-Maun Tiny Blue Shadow 1 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
15 PER n 21 33 Benoma Havanna Dreams 1 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
16 RAG n FI*Utuinen Legend Of Apollo 1 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 NOM BIS
17 RAG n FI*Ragtail Janna 1 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
18 RAG a FI*Dollgarden's Anemone 1 Naaras 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
19 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam 1 NOM BIS
19 RAG a FIN*Utuinen Fille Fallaton 1 Uros 8 (PR) Kaae Dorte EX1 CAPIB NOM
20 RAG n 03 FI*Sunrunner's Ulwis 1 Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian Abs
21 RAG n 03 FI*Safireyes Cheshire Cat 1 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
22 RAG n 03 FI*Dolldesire's Romeo 1 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 NOM BIS
23 RAG n 04 FI*Dollgarden's Gillenia Trifoliata 1 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
24 RAG a 03 FI*Neige-Cristal's Adelisa Rose 1 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB NOM
25 RAG a 03 FI*Dolldesire's Picasso 1 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
26 RAG a 03 FI*Tammikatin Kuu-Ukko 1 Uros 4 (GIP) Pruchniak Sebastian EX1 CAPS NOM BIS
27 RAG a 04 FI*Lukanpuron Corona Borealis 1 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
28 RAG a 04 FI*Dolldesire's Marilyn 1 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
29 RAG f 03 FI*Sunrunner's Bron Blodeuwedd 1 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
30 SBI n S*Raus Höjden's Harmoney in Brown 1 Naaras 1 (SC) Kaae Dorte KM
31 SBI n EST*Audrey Herencia 1 Naaras 2 (SP) Kaae Dorte KM
32 SBI a FI*Åbodas Tobias 1 Uros 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
33 SBI b FI*Mithrandilin Elwing 1 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
34 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 1 Naaras 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB
35 SBI b 21 Shapur Angel 1 Naaras 6 (IP) Kaae Dorte EX1 CAGPIB NOM BIS
36 SBI f 21 FI*Saca's Åll for Avantgarde 1 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
37 ACL V / ACL d 24 FI*Trollin Otso 2 Uros 4 (GIP) Mösch Sabine EX1 CAPS
38 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam 1 NOM BIS
38 ACL X / ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Lindelöf Sirpa KM NOM BIS
39 LPL II / LPL n 09 S*Ägirs Hus BC Qaffe 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
40 MCO I / MCO n FI*Escape's Enya 2 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB
41 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's Shot In The Dark 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
42 MCO II / MCO n 09 FI*Hashtag Northern Lights 2 Uros 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
43 MCO I / MCO n FI*Mainehaan Barbra 2 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa Abs
44 MCO II / MCO n 09 FI*Mainehaan Oosa 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
45 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
46 MCO III / MCO n 22 SE*Black Coonstars Bellatrix 2 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine Abs
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Bonneamie Walker Canyon 2 Uros 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
48 MCO V / MCO f 22 FI*Blackcurrant Sophia Loren 2 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
49 MCO V / MCO d 25 Mainelyclassic Even Song 2 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
50 MCO V / MCO f 22 FI*Escape's Fantasia 2 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX2
51 MCO V / MCO d 22 PL*Dark Age Fantasia 2 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
52 MCO V / MCO e 23 FI*Chamberlain Born To Rock 2 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 BIV
52 MCO V / MCO e 23 FI*Chamberlain Born To Rock 2 Uros 13c (Määrittely) Pahl Nurit MCO V / MCO e 23
53 MCO V / MCO d FI*Hashtag Aurora Borealis 2 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
54 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
54 MCO VI / MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 3 (GIC) Kaae Dorte EX1 CACS
55 MCO VI / MCO d 03 22 Sarajen Star 2 Uros 5 (IC) Kaae Dorte EX1 CAGCIB
56 MCO VI / MCO f 09 24 FI*Stout-hearted She Loves Me 2 Naaras 7 (CH) Kaae Dorte EX1 CACIB
57 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Daybreak's Miss Red Jewel 2 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC BIV
58 MCO VI / MCO f 09 23 FI*Stout-hearted Tazmin 2 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
59 MCO VI / MCO e 03 22 FI*Chamberlain Bright Charm 2 Uros 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1 BIV NOM
60 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain Be Wild 2 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte EX1
61 MCO VI / MCO f 03 SE*KobbaCat's Beauty 2 Naaras 6 (IP) Kaae Dorte Abs
62 MCO VI / MCO f 09 22 FI*DiamondTails' Minnie Driver 2 Naaras 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
63 MCO VII / MCO fs 22 FI*KingLeo's Dance Little Sister 2 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
64 MCO VII / MCO fs Coon Classic Black Cherry 2 Naaras 12 (Pennut) Kaae Dorte Abs
65 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Prince Guillaume 2 Uros 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
66 MCO VII / MCO as 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 13c (Määrittely) Pahl Nurit MCO VII / MCO ns 22
66 MCO VII / MCO ns 22 FI*Chatvallon Edgar the Peaceful 2 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP NOM
67 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Nùria 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
68 MCO VIII / MCO ds 09 22 SE*KobbaCat's Baloo 2 Uros 7 (CH) Lindelöf Sirpa EX1 CACIB BIV NOM
69 MCO VIII / MCO fs 09 FI*Mahtitassun EteväEmäntä 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
70 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*NomenEst Gordon Gekko 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
71 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Fullmoon's Jolene 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa Abs
72 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Rotcat Meeco 2 Uros 10 (KAS) Lindelöf Sirpa EX1 CAP
73 NEM I / NEM a 21 Maya Lilianka*PL 2 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
74 NEM I / NEM n FI*NonServiam Adimiron Black 2 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP NOM
75 NEM II / NEM n 03 21 FI*Pikku-Priin Adorable Venni 2 Naaras 7 (CH) Lindelöf Sirpa Abs
76 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
77 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 5 (IC) Mösch Sabine EX1 CAGCIB
78 NFO II / NFO n 09 FI*Pörkarvan StrangerInAStrangeLand 2 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 BIV
79 NFO II / NFO n 09 FI*Siniidan Oi Pimeys 2 Naaras 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP
80 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC BIV
81 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Sysiässä 2 Uros 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX2
82 NFO IV / NFO n 09 24 FI*RockyHill's Dowanhowee 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC
83 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Siniidan Kuu Kaakon Yllä 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa Abs
84 NFO V / NFO f 22 FI*Tähtitassun Black Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1 NOM
85 NFO VI / NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 1 (SC) Lindelöf Sirpa Abs
86 NFO VI / NFO f 03 24 (N)Migoto's Embla 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
87 NFO VI / NFO g 09 24 FI*Felimon Gwendolyn 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa Abs
88 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 4 (GIP) Lindelöf Sirpa EX1 CAPS NOM BIS
89 NFO VI / NFO f 03 FI*Kultahuiskan Geisha 2 Naaras 6 (IP) Lindelöf Sirpa EX1 CAGPIB
90 NFO VIII / NFO fs 09 24 FI*Louhelan Candy Bar Pie 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1
91 NFO IX / NFO w 64 DK*Naturell's Knight Light 2 Uros 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
92 SIB II / SIB n 09 FI*Lumikissan Venni Vekkuli 2 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
93 SIB II / SIB n 09 Anka Angara*RUS 2 Naaras 11 (Nuoret) Mösch Sabine EX1
94 SIB III / SIB ny 24 FI*Amurin Ruufus 2 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM
95 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Zippora 2 Naaras 1 (SC) Mösch Sabine Abs
96 SIB III / SIB n 22 FI*Alizarin Captain Morgan 2 Uros 3 (GIC) Mösch Sabine EX1 CACS
97 SIB III / SIB n 24 SE*Snow Buddies Pontiac Bonneville 2 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1 BIV NOM BIS
98 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 1 (SC) Mösch Sabine KM NOM
99 SIB IV / SIB n 03 24 FI*Villan Sampo 2 Uros 12 (Pennut) Mösch Sabine EX1
100 SIB III / SIB n 24 FI*Villan RakkausRinsessa 2 Naaras 12 (Pennut) Mösch Sabine EX2
100 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Villan RakkausRinsessa 2 Naaras 13c (Määrittely) Pahl Nurit SIB III / SIB n 24
101 SIB V / SIB f 24 FI*Catillus Ruskaruusu 2 Naaras 12 (Pennut) Lindelöf Sirpa EX1 NOM
102 SIB VI / SIB f 03 FI*Alizarin Delilah 2 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC NOM
103 SIB VI / SIB d 09 22 FI*Amurin Zebedee 2 Uros 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1 BIV NOM BIS
104 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Villan Queen of Summer 2 Naaras 11 (Nuoret) Kaae Dorte EX1
105 SIB VI / SIB d 03 24 FI*Cherrytail's Odysseus 2 Uros 4 (GIP) Kaae Dorte EX1 CAPS
106 SIB VI / SIB e 09 FI*Cherrytail's Mike Ness 2 Uros 10 (KAS) Kaae Dorte EX1 CAP
107 SIB VII / SIB ds 22 FI*Cherrytail's X-Man 2 Uros 10 (KAS) Mösch Sabine EX1 CAP NOM
108 SIB VIII / SIB ns 03 24 FI*Lumikissan Nopsajalka 2 Uros 3 (GIC) Kaae Dorte Mitätöity Mitätöity
109 SIB VIII / SIB ds 09 FI*Lumikissan Unna Unelmainen 2 Naaras 9 (Avoin) Kaae Dorte EX1 CAC
110 TUA II / TUA n 09 FI*Josmarin Leia 2 Naaras 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC NOM
111 TUA III / TUA ny 24 FI*Tangerine's Cheyenne 2 Naaras 5 (IC) Lindelöf Sirpa EX1 CAGCIB
112 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Erja Lyytinen 2 Naaras 9 (Avoin) Lindelöf Sirpa EX1 CAC NOM BIS
113 TUA IV / TUA n 09 22 Jack Le Grizzli de Saint Paër 2 Uros 7 (CH) Kaae Dorte Abs
114 TUA VII / TUA as 24 FI*Tangerine's Damsel Dewdrop 2 Naaras 11 (Nuoret) Lindelöf Sirpa EX1
115 TUA IX / TUA w 63 FI*Josmarin Legolas 2 Uros 9 (Avoin) Mösch Sabine EX1 CAC
116 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Bailey's King 2 Uros 8 (PR) Mösch Sabine EX1 CAPIB
117 BEN n 22 FI*Kissalehdon Nefertiti 3 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
118 BEN n 22 CattiCartano KingOfHearts 3 Uros 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
119 BLH b Dusado's O'Malley 3 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
120 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
121 BML I / BML bs 11 31 FI*Kissamummon Suukko Poika 3 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB BIV
122 BML I / BML ns 11 31 FI*Kissamummon Helmiaamun Valo 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
123 BML II / BML fs 11 31 FI*Topisan Fanny 3 Naaras 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
124 BSH n FI*Feronian Gaia 3 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
125 BSH a FI*Ruusutarhan Ottilio 3 Uros 7 (CH) Pruchniak Sebastian Abs
126 BSH f FI*Ruusutarhan Klara 3 Naaras 4 (GIP) Sjöbom Glenn EX1 CAPS NOM
127 BSH n 24 FI*Safra's Samuel Whiskers 3 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
128 BSH a 22 FI*Rhinestone's Dr. Feelgood 3 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
129 BSH j 24 FI*Safra's Jemima Puddle-Duck 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
130 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Honeybee 3 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
131 BSH ns 22 64 Vale of Proud's Ichona 3 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX2
132 BSH a 03 FI*Rhinestone's Wild Edric 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
133 BUR n FI*Karvanverran JouluTaika 3 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
134 BUR n FI*Feirefiz Pour Some Sugar On Me 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX2
135 BUR n LV*Forsland Nargiz, JW 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 BIV NOM BIS
136 BUR a FI*Karvanverran Esme Azul 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
137 BUR a Eldacar Magic Valley*RU 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
138 BUR a Great Gray Magic Valley*RU 3 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 BIV NOM BIS
139 BUR b Dashers Magic Valley*RU 3 Uros 7 (CH) Sjöbom Glenn EX1 CACIB BIV NOM BIS
140 BUR b FI*NanSin Ramoona 3 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1
141 BUR b FI*Feirefiz You're Mine 3 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
142 BUR c FI*Pardofelis Va Va Voom 3 Naaras 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1 NOM
143 BUR d FI*Feirefiz Fire It Up 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
144 BUR f FI*Cattish Lucy van Pelt 3 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
145 BUR f FI*Enjoy Brienne of Tarth 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian Abs
146 BUR f FI*Cattish Magica De Spell 3 Naaras 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB
147 BUR h FI*Enjoy Queen of Puddings 3 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
148 BUR h FI*Cattish Anna the Princess 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
149 BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM NOM BIS
150 BUR j Zaffiro Galaxy 3 Naaras 11 (Nuoret) Sjöbom Glenn EX1 NOM
151 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 17 (Veteraani) Mösch Sabine 2
151 BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Sjöbom Glenn KM
152 BUR j FI*Hokkuspokkus Djelibeybi 3 Naaras 10 (KAS) Sjöbom Glenn EX1 CAP
153 CHA FI*Chanceux Duchesse Geneviève 3 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
154 EUR e FI*Vinhaviiksen Salarakas 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
155 EUR f FI*Tiikerililjan Lempiki 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
156 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 17 (Veteraani) Mösch Sabine 1 NOM BIS
156 EUR a 24 FIN*Mäkikatin Pointtilli 3 Naaras 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
157 EUR d 22 FI*Feronian Cajanus 3 Uros 3 (GIC) Sjöbom Glenn Abs
158 EUR d 22 FI*Tiikerililjan Lounatuuli 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
159 EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Sjöbom Glenn KM NOM BIS
160 EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM
161 EUR f 24 FI*Feronian Felicia 3 Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM NOM BIS
162 EUR g 23 FI*Kyöpelivuoren Hillen Himmeli 3 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
163 EUR g 24 FI*Vinhaviiksen Tehotassu 3 Naaras 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
164 EUR ns 22 FI*Taikapeikon Cobain 3 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian DISQ AGR.
165 EUR n 03 FI*Waputtaren Taaniel 3 Uros 12 (Pennut) Sjöbom Glenn EX1
166 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Sjöbom Glenn KM
167 MAN 51-52 / MAN d 03 24 52 Sun-Manx Cayth 3 Uros 3 (GIC) Sjöbom Glenn EX1 CACS
168 MAN 51-52 / MAN d 03 22 51 Auragold Mr. Worldwide 3 Uros 5 (IC) Sjöbom Glenn EX1 CAGCIB
169 MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM
170 MAU ns 24 Bias Yá Moasi, CZ 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
171 MAU ns 24 FI*Chai-lai Walidah Ife 3 Naaras 6 (IP) Sjöbom Glenn EX1 CAGPIB
172 OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Hämäläinen Satu KM NOM
173 OCI n 24 FI*Moosegrove Hope 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
174 OCI a 24 FI*Amare-Cattus Aquarius 3 Uros 9 (Avoin) Sjöbom Glenn EX1 CAC
175 OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 17 (Veteraani) Mösch Sabine 2
175 OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM
176 OCI b 24 FI*Moosegrove Ad Victoriam 3 Naaras 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM BIV NOM
177 OCI b 24 FI*Topspot JoyfulJoke of Solstice 3 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB NOM
178 OCI b 24 Happy Lady Tigrillo, CZ 3 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
179 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Mösch Sabine 1 NOM
179 OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM NOM
180 OCI c 24 FI*WiliWilla MilkyWay Boy 3 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
181 OCI c 24 FI*WiliWilla Bollinger 3 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
182 OCI o 24 FI*Uniikki Morfeus 3 Uros 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
183 OCI o 24 Dragon Amagitsune*RU 3 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
184 ABY n Osiris(V) Total Surprise 4 Uros 1 (SC) DelaBar Pam KM BIV NOM
185 ABY n FI*Link Modunia Mgodi 4 Uros 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB
186 ABY n FI*Laire Vanimar Eleniel 4 Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam EX1 NOM
187 ABY n PL*Adalbertus Theodor 4 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
188 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 2 (SP) DelaBar Pam KM BIV NOM
189 ABY n FI*Nebuankhet Veritaserum 4 Uros 6 (IP) DelaBar Pam EX2
190 ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 6 (IP) DelaBar Pam EX1 CAGPIB
191 ABY a FI*Kawaii Lily 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM
192 ABY a FI*Link Mochweo Blou 4 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
193 ABY a FI*Nebuankhet Zakzakiel 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC BIV NOM
194 ABY a FI*Laire Gelir Narya 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
195 ABY a FI*Akanthos Dante 4 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
196 ABY a FI*Link Mwana Wa Mwezi 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
197 ABY o FI*Nebuankhet Yraen Ruadh 4 Naaras 3 (GIC) Pahl Nurit EX1 CACS
198 ABY o FI*Redcheetah's Rufus 4 Uros 5 (IC) Pahl Nurit Abs
199 ABY o FI*Redcheetah's Ruusu 4 Naaras 5 (IC) Pahl Nurit Abs
200 ABY o FI*Laire Vanimar Alassea 4 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1
201 ABY o FI*Proxima Leia Skywalker 4 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX2
202 ABY o FI*Vorax Bellatrix 4 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1 BIV
203 ABY o FI*Nebuankhet Qaholom 4 Uros 8 (PR) Pahl Nurit EX1 CAPIB NOM
204 ABY p FI*Laire Melian Marilla 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
205 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 4 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
206 ABY p FI*Kawaii Junko 4 Naaras 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB
207 ABY p FI*Nebuankhet Taibhsear 4 Naaras 8 (PR) Peltonen Martti Abs
208 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam 1 NOM
208 BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Peltonen Martti KM
209 CRX II / CRX n 09 FI*Saca's Rain Reanna 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
210 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's It's not unusual 4 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM NOM
211 CRX II / CRX n 03 FI*Sweetpurr's Shane Walsh 4 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
212 CRX III / CRX f FI*KittyLady's Black Widow 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti Abs
213 CRX VI / CRX a 03 22 FI*Windseeker Della Bluenose 4 Naaras 5 (IC) Pahl Nurit EX1 CAGCIB
214 DRX I / DRX a FI*Åbodas Yasu 4 Uros 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
215 DRX I / DRX n FI*Bravefellow Pinja 4 Naaras 10 (KAS) DelaBar Pam EX1 CAP
216 DRX II / DRX n 01 64 FI*Bravefellow Ilan 4 Uros 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
217 DRX III / DRX ds SE*Ternas Jussi Björling 4 Uros 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC
218 DRX III / DRX g FI*Åbodas Ninja 4 Naaras 8 (PR) Pahl Nurit EX1 CAPIB
219 DRX V / DRX n 24 FI*Bravefellow Ronja 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
220 DRX VI / DRX n 02 21 64 FI*Bravefellow Lilly 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
221 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam 1 NOM BIS
221 DRX VI / DRX ns 09 22 FIN*Riiviön Viiru 4 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM NOM BIS
222 DRX VII / DRX n 33 Sushi Rexclusive, SK 4 Uros 6 (IP) Pahl Nurit EX1 CAGPIB
223 DRX VIII / DRX n 09 32 FI*Pihlajan Selma 4 Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
224 DRX VIII / DRX n 03 32 FI*Pihlajan Tyyne 4 Naaras 11 (Nuoret) DelaBar Pam VG
225 DRX IX / DRX w 62 FI*Riiviön Donna 4 Naaras 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1
226 DSP II / DSP n 09 21 FI*Indigo's Blue Storm 4 Uros 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
227 DSP III / DSP e Anisia Don Ramzes 4 Naaras 9 (Avoin) Pahl Nurit EX1 CAC NOM
228 OLH c 25 FI*BaliDancer's Gaius 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
229 OLH d 24 FI*Jalecat's QuasiModo 4 Uros 3 (GIC) Peltonen Martti Abs
230 OLH ns 25 FI*Mummeli Sofinho Yaron 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
231 OSH n Galoo of Beugnycats 4 Uros 1 (SC) Pahl Nurit KM BIV NOM BIS
232 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 5 (IC) Pahl Nurit EX1 CAGCIB
233 OSH n FI*Bigear Black Label 4 Uros 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1
234 OSH n FI*Ori-Katin Rip Kirby 4 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
235 OSH n FI*Ori-Katin Modesty Blaise 4 Naaras 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1 NOM
236 OSH a FI*LoudMeow Lady Starstruck 4 Naaras 6 (IP) Pahl Nurit EX1 CAGPIB
237 OSH b FI*Jalecat's ZC Aamuisin 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
238 OSH d FI*Ori-Katin Willie Garvin 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 BIV
239 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 5 (IC) DelaBar Pam Abs
240 OSH f O*Kay Orient Angel Bon-Bon Baby 4 Naaras 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB NOM
241 OSH f FI*Ori-Katin Donna Troy 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
242 OSH n 24 FI*Jalecat's X'tra XoXo 4 Uros 7 (CH) DelaBar Pam EX1 CACIB
243 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam 3
243 OSH n 24 FIN*Birregin Ashita ga Choose 4 Naaras 2 (SP) DelaBar Pam KM NOM
244 OSH a 25 FI*Major Metal Magic 4 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
245 OSH a 25 FI*LoudMeow Stella by Starlight 4 Naaras 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB NOM
246 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam 2
246 OSH b 22 FIN*Orifame AurinkoKuningas 4 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
247 OSH c 25 FI*Major Cowboy From Hell 4 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
248 OSH d FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
248 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 13c (Määrittely) Peltonen Martti OSH d
249 OSH d HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1
249 OSH d 24 HU*Okonor Rozsdás 4 Uros 13c (Määrittely) Peltonen Martti OSH d
250 OSH d 24 FI*Choose DareDeVill 4 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM BIS
251 OSH o 24 FI*Jalecat's ZC EnsiSuudelma 4 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
252 OSH os 24 FI*Jalecat's ZC RakasteleMua 4 Uros 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1
253 OSH f 03 FI*Mummeli Galoozinha Unica 4 Naaras 9 (Avoin) Peltonen Martti EX1 CAC
254 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB
255 OSH n 02 21 FI*BlackDevil's Sweet Lady Joker 4 Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
256 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB
257 PEB II / PEB n 03 64 Amity Addjo East 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
258 RUS Ruskis Veroschka of Katzenhof 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB
259 RUS Katzenhof Usko 4 Uros 11 (Nuoret) Peltonen Martti Abs
260 RUS FI*Shady-Lady's Diamond 4 Naaras 11 (Nuoret) Peltonen Martti EX1 NOM
261 RUS FI*Tcarskii'dvorik Elmeri is for future 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1 BIV NOM
262 RUS Blue Wind Eternal Flame of Zarin 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
263 RUS FI*Zarin Simply the Best 4 Uros 6 (IP) Peltonen Martti EX1 CAGPIB NOM BIS
264 SIA a FI*Twist-Tiramisun X 4 Uros 11 (Nuoret) Pahl Nurit EX1 NOM
265 SIA a FI*Deraza Checkmate Charlie 4 Uros 12 (Pennut) Pahl Nurit EX1
266 SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 4 (GIP) Pahl Nurit EX1 CAPS
267 SIA a FI*Plan-A Isontalon Antti 4 Uros 10 (KAS) Pahl Nurit EX1 CAP
268 SIA a FI*Kelmikerhon Elegia 4 Naaras 10 (KAS) Pahl Nurit EX1 CAP BIV NOM
269 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 5 (IC) Pahl Nurit EX1 CAGCIB
270 SIA c FI*Plan-A Jussi Murikka 4 Uros 5 (IC) DelaBar Pam EX1 CAGCIB
271 SIA c Alexy De Lilac of Deraza 4 Naaras 9 (Avoin) DelaBar Pam EX1 CAC
272 SIA f FI*Kaspektin Kasipusi 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1
273 SIA h FI*Kaspektin Kassia 4 Naaras 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
274 SIA n 03 FI*Ori-Katin Michiko Iki-Oma 4 Naaras 3 (GIC) Pahl Nurit EX1 CACS
275 SIA n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 5 (IC) Pahl Nurit EX1 CAGCIB
276 SOM n FI*Kharn-Ka Sinopa 4 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti Abs
277 SOM n FI*Amajan Hafta Hilaria 4 Naaras 5 (IC) Peltonen Martti EX1 CAGCIB
278 SOM o FI*Amajan Klara Kassandra 4 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
279 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 4 Naaras 17 (Veteraani) DelaBar Pam 2
279 SOM o DK*Dushara Mint of Kharnka 4 Naaras 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
280 SPH IV / SPH f 03 Kaylee's Padme' 4 Naaras 3 (GIC) DelaBar Pam EX1 CACS
281 SPH IV / SPH f 03 Goliaf Grace 4 Naaras 13c (Määrittely) Peltonen Martti SPH IV / SPH f 09
281 SPH IV / SPH f 09 Goliaf Grace 4 Naaras 12 (Pennut) DelaBar Pam EX1 NOM
282 SPH V / SPH n 31 FI*Hobbitqueen's Michael J. 4 Uros 1 (SC) Peltonen Martti KM NOM
283 SPH V / SPH n 09 21 32 FI*Hobbitqueen's Grizabella 4 Naaras 3 (GIC) Peltonen Martti EX1 CACS
284 SPH V / SPH f 03 32 Skinzin Hobbitually Beautiful 4 Naaras 7 (CH) Peltonen Martti EX1 CACIB BIV NOM BIS
285 SPH V / SPH n 32 FI*CiCi's Mickey Muddler 4 Uros 12 (Pennut) Peltonen Martti EX1
286 SPH V / SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 2 (SP) Peltonen Martti KM
287 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 4 Uros 4 (GIP) Peltonen Martti EX1 CAPS
288 HCL Hertta Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lindelöf Sirpa 1 NOM
289 HCL Kelmi Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lindelöf Sirpa 1 NOM BIS
290 HCL Peku Kotikissat Uros 17 (Veteraani) DelaBar Pam 1 NOM BIS
290 HCL Peku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lindelöf Sirpa 2
291 HCS Mei Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 1 NOM BIS
292 HCS Anshelm Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Mösch Sabine 1 NOM
311 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
DelaBar Pam ABY n, DRX I, DRX II, DRX VIII, OSH b 03 24, OSH f, OSH n 03 24, OSH n 24, SIA c, SIA f, SPH IV, VET 1, VET 2, VET 4, VET Kotikissat 33
Hämäläinen Satu BSH a 22, BSH j 24, BUR a, BUR d, BUR n, CHA, EUR d 24, EUR f, OCI c 24, OCI n 24, ABY a, CRX II, DRX V, OLH c 25, OSH a 25, OSH b 22, OSH c 25, OSH d 24, OSH o 24, SOM o 35
Kaae Dorte EXO n, EXO n 03 24, PER a 03 22, PER a 33, PER d 03, PER n 21 33, RAG a, RAG a 04, RAG f 03, SBI a, SBI b 21, SBI f 21, SBI n, MCO VI, MCO VII, SIB VI, SIB VIII, TUA IV 38
Lindelöf Sirpa ACL X, LPL II, MCO I, MCO II, MCO IV, MCO VIII, NEM II, NFO IV, NFO IX, NFO VI, NFO VIII, SIB V, TUA III, TUA VII, HCL 33
Mösch Sabine ACL V, MCO III, MCO V, NEM I, NFO II, NFO V, SIB II, SIB III, SIB IV, SIB VII, TUA II, TUA IX, HCS, VET 3 35
Pahl Nurit SIB IV (13c), MCO VII (13c), MCO V (13c), ABY o, CRX VI, DRX III, DRX IX, DRX VII, DSP III, OSH a, OSH n, OSH os 24, SIA a, SIA b, SIA n 03 31
Peltonen Martti OSH d 24 (13c), SPH IV (13c), ABY p, BAL d 21, CRX III, DRX VI, DSP II, OLH d 24, OLH ns 25, OSH b, OSH d, OSH f 03, PEB II, RUS, SIA h, SOM n, SPH V 35
Pruchniak Sebastian EXO a 02 21 62, EXO n 21 33, EXO n 22, EXO n 24, EXO n 33, PER a, PER a 03 24, PER f 22, RAG a 03, RAG n, RAG n 03, RAG n 04, SBI b, SBI f, BLH b, BSH a, BSH n, BSH ns 22 64, BUR f, BUR h, EUR e, EUR ns 22, MAU ns, OCI b 24, OCI o 24 40
Sjöbom Glenn BEN n 22, BML I, BML II, BSH a 03, BSH f, BSH n 24, BUR b, BUR c, BUR j, EUR a 24, EUR d 22, EUR f 24, EUR g 23, EUR g 24, EUR n 03, KOR, MAN 51-52, MAU ns 24, OCI a 24 30
9 tuomaria.