Omakissa
PIROK "Tupla tai Kuitti" 05.09.2015 PUNAINEN
Järjestävä yhdistys Pirkanmaan Rotukissayhdistys ry
Alkaa 5.9.2015 Loppuu 5.9.2015
Ilmoittautuminen alkaa 22.6.2015 Ilmoittautuminen loppuu 9.8.2015
Yleisöaika alkaa 10:30 Yleisöaika loppuu 16:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 8:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 10:00
Arvostelut alkavat 10:30 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 24.8.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 310   Kategoriat 2, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@pirok.org
Paikka Vexve-areena Sastamala [punainen]
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö; 
Elise Rämö, elise.ramo@pirok.org p. 040 5599 924
Näyttelysihteeri; 
Leena Vessman, show@pirok.org
Käsityökatu 16 F 1, 38210 Sastamala
Rotu- ja myyntipöydät, tuomarioppilasanomukset;
Marika Nyström, marika.nystrom@pirok.org p. 040 7062191
Raha-asiat;
Vuokko-Maarit Kähkipuro, vuokko-maarit.kahkipuro@pirok.org
Palkinnot ja ruusukkeet;
Annemari Rautavesi, annemari.rautavesi@pirok.org
Assistenttianomukset;
assistentit@pirok.org


Lisätietoja Näyttelypaikka: Vexve-areena, Ratakatu 5, 38210 Sastamala
Kaksi erillistä näyttelyä, yksi ilmoittautuminen. Kat. 2 ja kotikissat.
mahdollisia ovat vain väri- ja luokkamuutokset, sähköpostilla show@pirok.org tai kirjeellä.
Ilmoittautuminen on sitova, peruuttamattomat ilmoittautumiset laskutetaan. Ennen ilmoittautumisajan loppua tehdystä peruutuksesta palautetaan 75% maksusta.
280 kissaa/pvä, karsinta ilmoittautumis-/saapumispäivän mukaan kategorioittain.

Näyttelymaksu/kissa (1 /2 näyttelyä): 40/65 €, PIROK jäsen 40/55 €, ei-FIFe 50/100 €.

Tarkistus- ja vet.luokka (1xpvä); arv. yhteydessä 10 €, muutoin 1 näyttelymaksu.
Luettelo; 2 €/pv. Varmista luettelon saanti ja maksa tuotteena ilmoittautumisen yhteydessä. Sähköinen luettelo on maksuton.

Vahvistuskirje postilla kotiin; 1 €

Leimakortit; ovat rajoitetusti käytössä
1 näyttely tai ei-FIFe-kissat; ei leimakortteja
2 näyttelyä, 100% tai 2x50% leimakortti; 32.50 €, PIROK jäsen 27.50 €
2 näyttelyä, leimakortit yht. 200% (2x100% tai 100% +2x50% tai 4x50%); 0 €
Kirjoita leimakorttiin sekä omasi että kissasi nimi sekä näyttelypvm ja postita samantien näyttelysihteerille.
Myöhästyneet ja puutteelliset ilmoittautumiset voidaan hylätä.
Seuraa ilmoitteluamme www.pirok.org ja Facebook

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 100 99 0 0 1
2 221 218 0 0 3
Kotikissat 8 8 0 0 0
Yhteensä 329 325 0 0 4

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 ACL I / ACL n FI*Siriuksen GipsyRoseCurl 2 Naaras 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
2 ACL III / ACL n 22 FI*Siriuksen ManzoniCurl 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
3 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
3 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 2
4 ACL V / ACL h 24 Paladija Yola 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB NOM
5 ACS III / ACS n 22 FI*Siriuksen AristoCurl 2 Uros 1 (SC) Padovano Nico KM NOM
6 ACS III / ACS n 23 FI*Siriuksen NidaCurl 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 NOM
7 ACS III / ACS b 24 FI*Siriuksen KoppamurraCurl 2 Uros 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
8 ACS VII / ACS ns 24 CharmingCurl Kimberli 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
9 ACS VIII / ACS ns 09 FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
10 MCO I / MCO n FI*HoneyCoon's Paint In Black 2 Uros 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
11 MCO I / MCO a FI*Tigerworld Read My Name 2 Uros 11 (Nuoret) Edström Michael EX1 BIV NOM
12 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Counting Stars 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX1
13 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Kisses Of Fire 2 Naaras 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
14 MCO II / MCO a 09 FI*Chamberlain Let's Go 2 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB BIV
15 MCO II / MCO n 09 FI*Mahtitassun Bööna 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 No Cert
16 MCO II / MCO n 09 FI*Tigerworld Miss Fortune 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1 BIV
17 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's I Want It More 2 Uros 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
18 MCO II / MCO a 09 FI*HoneyCoon's Indian Summer Sky 2 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX2
19 MCO III / MCO a 22 FIN*SolarWind's Rigel 2 Uros 1 (SC) Edström Michael KM
20 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 3 (GIC) Edström Michael EX1 CACS
21 MCO III / MCO n 22 FI*Vuorensinen Giselle 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
22 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Carlos Santana 2 Uros 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
23 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Ixchel 2 Naaras 13c (Määrittely) Preiss Karl MCO n 09 22/MCO IV
23 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Hemingway's Ixchel 2 Naaras 11 (Nuoret) Edström Michael EX2
24 MCO III / MCO n 22 CascadeMtn Dream Maker 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV NOM
25 MCO III / MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX2
26 MCO III / MCO n 22 FIN*Starmaker's Heartbreaker 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
27 MCO III / MCO n 22 FI*LovelyLife Heartbeat Hanks 2 Uros 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB
28 MCO III / MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 6 (IP) Edström Michael EX1 CAGPIB NOM
29 MCO III / MCO n 22 FI*Chamberlain Young Forever 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP BIV NOM
30 MCO III / MCO n 22 FI*MaineQueen Brown Girl Ring 2 Naaras 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
31 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Krysos WinWin 2 Uros 1 (SC) Ghibaudo Alessandro KM
32 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS
32 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
33 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Abbas-Coons Enrique Iglesias 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX3
34 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Yes I'm Ready 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC BIV NOM
35 MCO IV / MCO n 03 22 Løve Hulen's It's Good to be King 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX2
36 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Chamberlain Young@Heart 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
37 MCO IV / MCO n 09 22 FI*HoneyCoon's Hey Jude 2 Naaras 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX2
38 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Tyrande Whisperwind 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1
39 MCO IV / MCO n 03 22 Fiona 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro Abs
40 MCO V / MCO f 22 FI*KingLeo's Champagne Supernova 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1
41 MCO V / MCO d 25 Mainelyclassic Even Song 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
42 MCO V / MCO f 22 FI*Valier's Medea 2 Naaras 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB
43 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Vuorensinen Lady 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
44 MCO VI / MCO d 09 22 S*Stortassen's United 2 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM
45 MCO VI / MCO d 09 22 Makarena Perfect Basteta*LT 2 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
46 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain Xspecially For You 2 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir MCO es 09 22
47 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Abbas-Coons Eerica 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
48 MCO VI / MCO f 02 21 62 FI*BellaAmare's Belladonna of Hope 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX2
49 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Goldenstream's Wild Flower 2 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir Abs
50 MCO VI / MCO f 03 FI*SolarWind's Mother-of-pearl 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX3
51 MCO VI / MCO d 03 SE*KobbaCat's Bam-Bam 2 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
52 MCO VI / MCO f 09 FI*Tigerworld Nice `N` Easy 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV
53 MCO VI / MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir Abs
54 MCO VI / MCO d 03 22 FI*CheNiCoon's Gerry Cotton 2 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX2
55 MCO VI / MCO g 03 22 FI*Kasmasiinin X-mas Princess 2 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX2
56 MCO VI / MCO f 03 22 FI*SolarWind's Hathor 2 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX3
57 MCO VI / MCO f 02 21 62 S*Island Coon's Gloria 2 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX2
58 MCO VI / MCO e 09 22 FI*Chamberlain von Richthofen 2 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
59 MCO VI / MCO f 09 22 FI*Stout-hearted Nailah 2 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB BIV
60 MCO VI / MCO f 09 22 FI*MaineQueen Ma Baker 2 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
61 MCO VII / MCO ns 22 FI*Winnercoons Johnny Jaguar 2 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM BIV
62 MCO VII / MCO ns LT*Lordcoon Grayse 2 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
63 MCO VII / MCO fs 22 FI*Abbas-Coons Helmililja 2 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
64 MCO VII / MCO ds FI*MaineQueen Jambalaya 2 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
65 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Businesman 2 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
66 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
67 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*LovelyLife Joy of Living Jetro 2 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX2
68 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*BellaAmare's Butterfly of Hope 2 Naaras 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
69 MCO VIII / MCO as 09 23 FI*Krysos Krazy Kat 2 Uros 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC
70 MCO VIII / MCO fs 09 22 FI*Mostlycats Wellamo 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian EX1 CAC BIV
71 MCO VIII / MCO fs 03 FI*SolarWind's Athene 2 Naaras 9 (Avoin) Pruchniak Sebastian VG2
72 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 BIV
73 MCO VIII / MCO fs 03 22 FI*Abbas-Coons Heleriina 2 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
74 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*Mahtitassun D*Muna 2 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian Abs
75 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 13c (Määrittely) Preiss Karl MCO ns 02 62
75 MCO VIII / MCO ns 02 62 FI*Mahtitassun D*Tipu 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
76 MCO VIII / MCO as 09 22 FI*Chamberlain Why Not? 2 Uros 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX2
77 MCO VIII / MCO ns 09 S*Moon Kewas Lord Duke of Argyll 2 Uros 8 (PR) Pruchniak Sebastian EX1 CAPIB
78 MCO VIII / MCO ns 03 22 FI*Abbas-Coons Devils Magic 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP BIV
79 MCO IX / MCO w 62 FI*Krysos All my Life 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne Abs
80 MCO IX / MCO w 62 FI*DraCoon I am Yours Mimosa 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
81 MCO IX / MCO w 62 FI*CheNiCoon's FeelixValentino 2 Uros 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
82 NEM I / NEM ns 21 Kuz`kin Dom Taisya 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
83 NFO I / NFO n FI*Karvanaaman Justiina 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
84 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian SerenadeOfSorrow 2 Naaras 3 (GIC) Ghibaudo Alessandro EX1 CACS NOM
85 NFO II / NFO n 03 S*Eternitgården's Morse 2 Uros 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
86 NFO II / NFO n 03 FI*Hirmuinen Bastet 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
87 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Hula-Popper 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
88 NFO II / NFO a 09 S*Capsicum's Shock 2 Naaras 11 (Nuoret) Ghibaudo Alessandro EX2
89 NFO II / NFO n 09 FIN*Marmatin Xaver 2 Uros 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM
89 NFO II / NFO n 09 FIN*Marmatin Xaver 2 Uros 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 4
90 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
91 NFO II / NFO n 09 FI*Draconian Shadegrown 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX2
92 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Lucky Hunter 2 Uros 6 (IP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGPIB BIV NOM
93 NFO II / NFO a 03 FI*Tupuliinin Teuvo Maanteiden Kuningas 2 Uros 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
94 NFO II / NFO n 02 62 FI*Ninatte's Lovegame 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX2
95 NFO II / NFO n 02 64 FI*Ninatte's Loveheart 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
96 NFO III / NFO n 22 FI*Draconian Sacrament of Wilderness 2 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
97 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover 2 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM
97 NFO IV / NFO n 09 24 FIN*FoxyPaw's Full Time Lover 2 Uros 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro Arvosteltu
98 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM NOM
98 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
99 NFO IV / NFO a 09 23 FI*Nalle-Puhin Gil Grissom 2 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX2
100 NFO IV / NFO n 03 24 S*NC's Alladin Sane 2 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS BIV NOM
101 NFO IV / NFO a 09 24 FI*Nalle-Puhin Girl On Fire 2 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
102 NFO IV / NFO n 02 21 62 FI*Ninatte's Voodoo 2 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn Abs
103 NFO IV / NFO n 09 23 S*NC's Lola 2 Naaras 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
103 NFO IV / NFO n 09 23 S*NC's Lola 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
104 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Debals Jonatan 2 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
105 NFO IV / NFO a 09 22 FI*Koivunpesän Tukki 2 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn Abs
106 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Vertumus 2 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn Abs
107 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Debals Jemina 2 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
108 NFO IV / NFO a 03 24 FI*Koivunpesän Mahla 2 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn Abs
109 NFO IV / NFO n 03 22 FI*FoxyPaw's Lazy Ike 2 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 BIV NOM BIS
110 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Nalle-Puhin Jonne Aaron 2 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX2
111 NFO IV / NFO n 02 21 64 FI*Pörkarvan QualisArtifexPereo 2 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX3
112 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX
113 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Pörkarvan QuestionableContent 2 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX4
114 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Nalle-Puhin Erin 2 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
115 NFO IV / NFO n 09 22 (N)Migoto's Conrad 2 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM
116 NFO IV / NFO n 09 22 FI*Draconian Astral Romance 2 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX2
117 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM NOM
118 NFO IV / NFO a 09 22 FI*Koivunpesän Pölli 2 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn Abs
119 NFO V / NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS BIV
120 NFO V / NFO d 22 FI*ArcticWilds Aiming High 2 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
121 NFO V / NFO d 22 IT*Norr Venn's Your Summer Dream 2 Uros 7 (CH) Pruchniak Sebastian EX1 CACIB
122 NFO VI / NFO f 02 63 FI*Ninatte's Apricot Lady 2 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
123 NFO VI / NFO f 02 62 Eluney LemuNarki*ES 2 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX3
124 NFO VI / NFO g 03 22 FI*Kujakeikarin Zizzi 2 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX2
124 NFO VI / NFO g 03 22 FI*Kujakeikarin Zizzi 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
125 NFO VI / NFO d 09 22 FI*ArcticWilds Crossfire 2 Uros 7 (CH) Preiss Karl EX1 CACIB
126 NFO VI / NFO f 09 22 IT*Freya Oyne Witch Glinda 2 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB BIV NOM
127 NFO VI / NFO d 09 22 FI*Debals Joakim Puninen 2 Uros 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
128 NFO VI / NFO f 09 FI*Pörkarvan QueenLetiziaLunkentuzz 2 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX2
129 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*ArcticWilds Hunter Of The Heart 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
130 NFO VI / NFO ft 09 22 FI*Draconian Sleeping Sun 2 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
131 NFO VI / NFO d 09 FI*Kultahuiskan Isabella 2 Naaras 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS BIV NOM
132 NFO VI / NFO f 09 22 S*Capsicum's Elyss 2 Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
133 NFO VI / NFO d 02 21 62 FI*Ninatte's Big Dipper 2 Uros 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
134 NFO VI / NFO g 09 23 FI*Nalle-Puhin Esmeralda 2 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
135 NFO VII / NFO ns 24 FI*Debals HuraaHuraa 2 Uros 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB BIV
136 NFO VII / NFO ns 22 FI*Hilirimpsis Heikunkeikun 2 Naaras 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
137 NFO VII / NFO fs FI*Hennina's Janis Joplin 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 No Cert
138 NFO VIII / NFO ns 09 23 FIN*FoxyPaw's Britannia 2 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM BIV
138 NFO VIII / NFO ns 09 23 FIN*FoxyPaw's Britannia 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
139 NFO VIII / NFO fs 09 22 S*Vildhjärtas Nyxx Nightwish 2 Naaras 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
140 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Elli 2 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX3
141 NFO VI / NFO f 03 24 FI*Harmaaturkin Emilia 2 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 BIV
142 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*Harmaaturkin Eveliina 2 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
143 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Pruchniak Sebastian KM NOM
144 NFO IX / NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM NOM BIS
145 RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS BIV NOM BIS
145 RAG n FI*Barfait's Nanette 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
146 RAG n FI*AijaiCats Amazing Ami 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
147 RAG n FI*Collicatin Spicy Saffron 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
148 RAG n FI*Barfait's Sunkiss 2 Naaras 8 (PR) Padovano Nico EX2
149 RAG n FI*Barfait's Sunrise 2 Naaras 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB
150 RAG a FI*MistyNight Dyna 2 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX2
151 RAG a S*Cas-Sus Renesmee Cullen 2 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
152 RAG a FI*AijaiCats Charming Carla 2 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
153 RAG a FI*Utuinen Knock Out With Hope 2 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 BIV
154 RAG a FI*Barfait's Ronaldo 2 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB NOM
155 RAG a FI*Barfait's Sunshine 2 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
156 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 2 (SP) Edström Michael KM
156 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 4
157 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
158 RAG n 03 FI*Barfait's Unknown Star 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
159 RAG n 03 FIN*Dollicious Crush On U 2 Uros 2 (SP) Edström Michael KM
160 RAG n 04 FIN*Dollyblues PieceOfMyHeart 2 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS BIV NOM
161 RAG n 04 FI*AijaiCats Beautiful Bea 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX2
162 RAG n 04 FI*Dollyblues Beautiful Intentions 2 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
163 RAG n 04 FI*Collicatin MexMax Cat's-JM 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
164 RAG n 04 NO*Noble Origins' Prince Carl Philip 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
165 RAG n 04 FI*Debals Seal Sistinja 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
166 RAG n 04 FI*Rock'nRags Wave Dancer 2 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir Abs
167 RAG n 04 FI*Dollicious Domino Dancing 2 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
168 RAG n 04 FI*Barfait's Playful Paco 2 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
169 RAG a 03 Of Moonlight Dolls Dutch Dreamer 2 Uros 3 (GIC) Wikström Bjarne EX1 CACS
170 RAG a 03 FI*Dollyblues You Are The Sunshine 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
171 RAG a 03 FI*Rock'nRags Licence to Chill 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB BIV
172 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 2 Naaras 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1
173 RAG a 03 FI*Dollyblues Good To My Baby 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
174 RAG a 03 FI*BlackRain's Bossy One 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
175 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Wikström Bjarne KM
176 RAG a 03 FI*Dollyblues GoodGollyMsMolly 2 Naaras 8 (PR) Wikström Bjarne EX1 CAPIB
177 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 1 Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
177 RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
178 RAG a 04 Solenzara's Solomon Jack 2 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB BIV NOM
179 RAG a 04 FI*Valkokullan Bubble Bell 2 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
180 RAG a 04 FI*AijaiCats Glamoros Gaya 2 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM
181 RAG a 04 FI*Valkokullan Helinä 2 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 NOM
182 RAG a 04 FI*Barfait's Joyful Justin 2 Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS NOM
183 RAG a 04 FI*Snowrag Chili Pepper 2 Uros 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
184 RAG c 04 Bobkatin Original Ophelia 2 Naaras 10 (KAS) Padovano Nico EX1 CAP
185 RAG d 03 FI*Dollyblues Be The One 2 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS
186 RAG f 03 FI*Celestial's Satavarma 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 NOM BIS
187 RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB NOM
188 RAG n 03 21 FIN*Calamarin Indiana Jones 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM
189 RAG n 04 21 FI*Dollicious SummerNightDream 2 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
190 RAG n 04 21 FI*Dollyblues MusicOfMyHeart 2 Uros 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS
191 RAG a 03 21 FI*Rock'nRags Razzmatazz 2 Uros 7 (CH) Wikström Bjarne EX1 CACIB
192 RAG a 04 21 FI*Rock'nRags Maxnificent! 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
193 RAG e 03 21 FI*Calamarin MrMuscle 2 Uros 6 (IP) Padovano Nico EX1 CAGPIB NOM
194 SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 2 Uros 3 (GIC) Pruchniak Sebastian EX1 CACS
194 SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
195 SBI n Demian Diamond in the rough 2 Uros 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1
196 SBI n FI*Touchant Xpédient d'Amour 2 Uros 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
197 SBI n FI*Touchant Xalté Beauté d'Amour 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1 BIV
198 SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 2 (SP) Pruchniak Sebastian KM
198 SBI n FIN*Tassuliinin Braveheart 2 Uros 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 3
199 SBI n FIN*Zhamanen Hurricane 2 Naaras 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB
199 SBI n FIN*Zhamanen Hurricane 2 Naaras 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 2
200 SBI n FIN*Touchant Lumière 2 Naaras 10 (KAS) Pruchniak Sebastian Abs
201 SBI a FI*MeToYou Hero 2 Uros 1 (SC) Wikström Bjarne KM BIV NOM BIS
202 SBI a FI*Lofanna Bravuria 2 Uros 9 (Avoin) Wikström Bjarne EX1 CAC
203 SBI a FI*Ziazan Interstellar 2 Uros 11 (Nuoret) Wikström Bjarne EX1 NOM
204 SBI a Demian BoyZone Ronan 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
205 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 4 (GIP) Wikström Bjarne EX1 CAPS NOM
206 SBI b FI*Harebell Luminous 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
207 SBI b FIN*Pässinpään Lady After Eight 2 Naaras 4 (GIP) Padovano Nico EX1 CAPS
208 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 2 Naaras 2 (SP) Padovano Nico KM
208 SBI b FIN*Touchant Kief d'Amour 2 Naaras 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 3
209 SBI c FI*Nalle-Puhin Bell's Of Paris 2 Naaras 11 (Nuoret) Pruchniak Sebastian EX1 NOM
210 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 2 Naaras 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB
210 SBI c FIN*Touchant Jaunet d'eau 2 Naaras 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro Abs
211 SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 3 (GIC) Padovano Nico EX1 CACS
212 SBI d FI*Oreliinan Bonanza 2 Uros 5 (IC) Padovano Nico EX1 CAGCIB
213 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 2 (SP) Padovano Nico KM
213 SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 2 Uros 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 1 NOM
214 SBI f FI*Birmayan Fazerina 2 Naaras 1 (SC) Padovano Nico KM
215 SBI f FIN*Tassuliinin Dream 2 Naaras 3 (GIC) Padovano Nico Abs
216 SBI f FI*Pörrökerän Padmé Amidala 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico VG1
217 SBI f FI*Nalle-Puhin Madonna 2 Naaras 2 (SP) Padovano Nico Abs
218 SBI f FI*Chirybiry's Forget-me-not 2 Naaras 8 (PR) Padovano Nico EX2
219 SBI f FI*Nalle-Puhin Rita Haywood 2 Naaras 8 (PR) Padovano Nico EX1 CAPIB NOM
220 SBI g FI*Rais-Kis IceKiss 2 Naaras 11 (Nuoret) Padovano Nico EX1 NOM
221 SBI g FI*Annmark Chichi 2 Naaras 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
222 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 2 (SP) Ghibaudo Alessandro KM NOM BIS
223 SBI h Demian Olympsche Goud 2 Naaras 10 (KAS) Ghibaudo Alessandro EX1 CAP
224 SBI n 21 FI*Vongoivan Geo 2 Uros 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB
225 SBI n 21 FIN*Mion Piona 2 Naaras 6 (IP) Pruchniak Sebastian EX1 CAGPIB NOM
225 SBI n 21 FIN*Mion Piona 2 Naaras 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 1 NOM BIS
226 SBI n 21 FI*Chirybiry's Uku-Man 2 Uros 10 (KAS) Pruchniak Sebastian EX1 CAP
227 SBI a 21 FI*Shonamei's Lady La Luna 2 Naaras 5 (IC) Pruchniak Sebastian EX1 CAGCIB NOM
228 SBI a 21 FI*Lofanna California 2 Naaras 12 (Pennut) Pruchniak Sebastian EX1
229 SBI c 21 FI*Canth's Taika 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
230 SBI c 21 FI*HaoMao Bernhard 2 Uros 4 (GIP) Edström Michael EX1 CAPS
231 SBI e 21 FI*Lofanna Bravissimo 2 Uros 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
232 SBI f 21 FI*Lofanna Aava 2 Naaras 5 (IC) Ghibaudo Alessandro EX1 CAGCIB
233 SBI f 21 FI*Lofanna Caribia 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1
234 SIB I / SIB n NO*Tundrapaw's Dixie 2 Naaras 5 (IC) Wikström Bjarne EX1 CAGCIB
235 SIB II / SIB n 09 FI*Lumikissan Venni Vekkuli 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
236 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
237 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Kuura 2 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM
238 SIB III / SIB n 22 FI*Amurin Tirsa 2 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
239 SIB III / SIB n 24 FI*Cherrytail's WonderBoy 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
240 SIB III / SIB n 24 FI*Lumikissan Vili Vikkelä 2 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
241 SIB III / SIB n 24 FIN*Tuiskutassun Eydis Rohkea 2 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
242 SIB III / SIB n 23 FI*Jäälinnan Benjamin 2 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir Abs
243 SIB III / SIB n 24 FIN*Amurin Lyydia 2 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
244 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM
244 SIB IV / SIB n 02 21 FIN*Villan Don Marcello 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
245 SIB IV / SIB ny 09 24 FI*Amurin Rafael II 2 Uros 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
246 SIB IV / SIB n 09 24 FI*Lumikissan Morsmaikku 2 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB BIV
247 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Tunturikissan Tuisku 2 Uros 7 (CH) Tausen Marteinn EX1 CACIB
248 SIB IV / SIB n 03 24 FI*ArcticWilds Glittering Goldie 2 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
249 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Goldenspot's Galilea 2 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
250 SIB IV / SIB a 09 22 FI*Balladin Nukkumatti 2 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
251 SIB V / SIB d 24 FI*Jatsitytön Blaziken 2 Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
252 SIB V / SIB f 24 FI*Cherrytail's WonderGirl 2 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
253 SIB V / SIB g 24 FI*Sippan's Korallikeiju 2 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl SIB g 09 24 / SIB VI
254 SIB V / SIB f 23 FI*Amurin Hanna 2 Naaras 6 (IP) Preiss Karl Abs
255 SIB VI / SIB d 09 24 FI*Lumikissan SuperSankari 2 Uros 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
256 SIB VI / SIB f 03 24 FI*Likimain Baby Jane 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX2
257 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Lumikissan Säihkysilmä 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB NOM
258 SIB VI / SIB f 09 24 FI*Taigatassun Afrodite 2 Naaras 9 (Avoin) Edström Michael EX1 CAC
259 SIB VI / SIB f 03 FI*Alizarin Delilah 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1 BIV
260 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Abbas-Coons Aureelia 2 Naaras 6 (IP) Edström Michael Abs
261 SIB VI / SIB d 03 23 FIN*Amurin Hiskia 2 Uros 10 (KAS) Edström Michael EX1 CAP
262 SIB VI / SIB f 03 23 FI*Amurin Carmel 2 Naaras 8 (PR) Edström Michael EX1 CAPIB
263 SIB VII / SIB fs 24 FI*ArcticWilds Babyface Beagle 2 Naaras 9 (Avoin) Wikström Bjarne Abs
263 SIB VII / SIB fs 24 FI*ArcticWilds Babyface Beagle 2 Naaras 15 (Siitos) Padovano Nico Abs
264 SIB VII / SIB fs 23 FI*Abbas-Coons Celine Dion 2 Naaras 6 (IP) Wikström Bjarne EX1 CAGPIB
265 SIB VII / SIB ds FI*Kestilinnan Fridolf 2 Uros 10 (KAS) Wikström Bjarne EX1 CAP
266 SIB VIII / SIB ds 09 24 FI*ArcticWilds Goofy 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX1 CAC
267 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*ArcticWilds Gladstone Gander 2 Uros 9 (Avoin) Ghibaudo Alessandro EX2
268 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xenia 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX3
269 SIB VIII / SIB fs 03 FI*Cherrytail's Xyliana 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX2
270 SIB VIII / SIB ds 09 FI*Lumikissan Unna Unelmainen 2 Naaras 12 (Pennut) Ghibaudo Alessandro EX1 BIV NOM
271 SIB VIII / SIB ns 09 24 FI*Abbas-Coons Christian 2 Uros 4 (GIP) Ghibaudo Alessandro EX1 CAPS
272 SRL FI*Suvikasteen Rusetti 2 Naaras 13b (Tarkistus) Preiss Karl SRS n/ SRS I
272 SRL I / SRL n FI*Suvikasteen Rusetti 2 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
272 SRS I / SRS n FI*Suvikasteen Rusetti 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
273 SRL Psipsina Rebetiko 2 Uros 13b (Tarkistus) Preiss Karl SRL n/ SRL I
273 SRL I / SRL n Psipsina Rebetiko 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
274 SRL Psipsina Uspiros 2 Uros 13b (Tarkistus) Preiss Karl SRL ns/SRL I
274 SRL I / SRL ns Psipsina Uspiros 2 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
275 SRS Psipsina Miahara 2 Naaras 13b (Tarkistus) Preiss Karl SRS f/SRS III
275 SRS f Psipsina Miahara 2 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
276 SRS Psipsina Matjamu 2 Uros 13b (Tarkistus) Preiss Karl SRS xn 84/SRS I
277 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
277 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
278 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Jarkko Ahola 2 Uros 12 (Pennut) Edström Michael EX1
279 TUA III / TUA n 24 FI*Felesin Erja Lyytinen 2 Naaras 12 (Pennut) Edström Michael EX1
280 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 1 (SC) Wikström Bjarne KM
280 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
281 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amicus 2 Uros 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1 BIV
282 TUA V / TUA d 24 FI*Felesin Amor 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX1
283 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin Gratus 2 Naaras 12 (Pennut) Wikström Bjarne EX2
284 TUA VI / TUA f 03 22 FI*Felesin April Fool 2 Naaras 9 (Avoin) Padovano Nico EX1 CAC
285 TUA VII / TUA ns FI*Felesin Ville Valo 2 Uros 12 (Pennut) Padovano Nico EX1
286 TUA IX / TUA w 64 FI*Felesin Regina 2 Naaras 5 (IC) Edström Michael EX1 CAGCIB
287 TUA IX / TUA w 64 FI*Felesin Angeli 2 Naaras 7 (CH) Edström Michael EX1 CACIB
288 HCL Roope Rommirusina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 2
289 HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1
290 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Wikström Bjarne 1 NOM
291 HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Ghibaudo Alessandro 1 NOM BIS
291 HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 2
292 HCS Nipsu Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 1 NOM BIS
293 HCS Santtu Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 1
294 HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Isakov Vladimir 2
324 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Edström Michael RAG f, RAG n 03, SBI c 21, ACL I, ACL III, MCO I, MCO III, MCO IV, NEM I, SIB II, SIB VI, TUA III, TUA IX 38
Ghibaudo Alessandro SBI f 21, SBI h, MCO IV, NFO II, SIB VIII, VET 1, VET 2, VET Kotikissat 42
Isakov Vladimir RAG n 04, ACL V, ACS VIII, MCO VI, SIB III, HCS 41
Padovano Nico RAG c 04, RAG e 03 21, RAG n, SBI b, SBI d, SBI e 21, SBI f, SBI g, ACS III, ACS VII, MCO II, MCO V, TUA VI, TUA VII 37
Preiss Karl SRS n (13b), SRS n 84 (13b), SRL n (13b), SRL ns (13b), SRS f (13b), MCO III (13c), MCO VIII (13c), RAG a 04, NFO VI, NFO VIII, SIB V, SRL I, SRS f, SRS I 40
Pruchniak Sebastian SBI a 21, SBI c, SBI n, SBI n 21, MCO VIII, NFO III, NFO IX, NFO V 34
Tausen Marteinn RAG a, RAG d 03, MCO VII, NFO IV, SIB IV 40
Wikström Bjarne RAG a 03, RAG a 03 21, RAG a 04 21, RAG f 03, RAG f 04, RAG n 03 21, RAG n 04 21, SBI a, MCO IX, NFO I, NFO VII, SIB I, SIB VII, TUA I, TUA V, HCL 39
8 tuomaria.