Omakissa
POROK 47. kansainvälinen kissanäyttely 05.07.2015
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 5.7.2015 Loppuu 5.7.2015
Ilmoittautuminen alkaa 31.3.2015 Ilmoittautuminen loppuu 5.6.2015
Yleisöaika alkaa 9:30 Yleisöaika loppuu 15:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 8:30
Arvostelut alkavat 9:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.6.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 390   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Kempelehalli, Koulutie 3, 90440 Kempele
Toimihenkilöt Näyttelypäällikkö, myyntipöydät , mainokset luetteloon: Riikka Turpeinen, pj.porok@gmail.com, p. 040 5407005
Näyttelysihteeri: Anna Korhonen, porok.nayttely@gmail.com, p.050 410 9010
Pääassistentti: Sanna Siuruainen, sannasiuruainen.porok@gmail.com
Raha-asiat (näyttelymaksujen palautukset ym.): rahastonhoitaja Seija Marttila,talous.porok@gmail.com
Ensikertalainen näyttelyssä tai muuten kysyttävää: näyttelymentori Anna Korhonen, sihteeri.porok@gmail.com
Lisätietoja Näyttelyssämme noudatetaan FIFe:n ja Kissaliiton näyttelysääntöjä. Eläinlääkärin tarkastus on pakollinen kaikille näyttelytilaan tuleville kissoille. Rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat pakolliset todistukset voit tarkistaa Suomen Kissaliiton kotisivuilta (www.kissaliitto.fi). Rekisterikirja/rokotustodistus on esitettävä eläinlääkärin tarkastuksessa. Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. Häkkien koot 65x65x55 cm, kaksoishäkki 130x65x56 cm. Omat häkit ilmoitettava. Oman häkin minimikoko 50x50x50 cm.

Vahvistuskirjeet:
Vahvistuskirjeet lähetetään 22.6.2015 mennessä, Omakissassa ilmoittautuneille sähköpostitse.

Seuralaiskissat:
Seuralaiskissat voivat tulla näyttelypaikalle ainoastaan näyttelypäällikön luvalla. Seuralaiskissojen eläinlääkäritarkastus/häkkimaksu 5 € maksetaan paikan päällä.

Muutokset:
Vain väri - ja luokka muutokset ovat mahdollisia 30.05.2015 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut mieluummin kirjallisesti tai sähköpostitse porok.nayttely@gmail.com

Assistenttianomukset ilmoittautumisen yhteydessä näyttelysihteerille tai suoraan pääassistentille: Sanna Siuruainen sannasiuruainen.porok@gmail.com. Assistenteille tarjotaan lounas ja maksetaan korvaus 25€ tai leimakortti/päivä.

Ruusukkeet ja palkinnot otetaan kiitollisuudella vastaan 11.6.2015 mennessä: Sanna Hietala, Ketjutie 105 B, 90560 Oulu, sannahietala.porok@gmail.com

Hotellit:
Original Sokos Hotel Arina (Oulu) 71€ 1hh / vrk, 81€ 2hh / vrk, lemmikkilisä 10 €/vrk
Varaukset puhelimitse 08-3123255 tai sales.oulu@sokoshotels.fi varaustunnuksella POROK 15.6.2014 mennessä.

Scandic Oulu 89€ 1hh / vuorokausi, 99€ 2hh / vuorokausi, 109€ 2hh lisävuoteella/vuorokausi. Hinta sisältää lemmikkilisän. Varaukset puhelimitse +358 8 543 1000 (alavalinta 5) tai sähköpostilla oulu@scandichotels.com varaustunnuksella ROT030715 12.6.2015 mennessä.

Pohjankievari (Kempele) 49 € 1 hh/vrk, 69 € 2 hh/vrk, 110 € perhehuone/vrk, 10 € lemmikkilisä/oleskelu Hinnat sisältävät aamiaisen ja iltasaunan. Mikäli majoitus kestää pidempään kuin yhden vuorokauden, hinta ei sisällä välisiivousta. Lisätietoja ja varaukset: www.hotellipohjankievari.fi / 08 515433

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 66 66 0 0 0
2 131 131 0 0 0
3 73 73 0 0 0
4 77 77 0 0 0
Kotikissat 14 14 0 0 0
Yhteensä 361 361 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Batman 1 Uros 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
2 EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 2 (SP) Reijers Eric Abs
2 EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 17 (Veteraani) Lis Helene Abs
3 EXO c Pearl Legend Katbor-Kis*RU 1 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
4 EXO d S*Athelstones Red-Hot 1 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
5 EXO n 22 S*Subwoofer Othello 1 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
6 EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS NOM
7 EXO n 03 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful 1 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC NOM BIS
8 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM BIS
9 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS NOM
10 PER g Shuturi's Peggy Sue 1 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
11 PER as My Fantasy's Ray 1 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
12 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM BIS
13 PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir Abs
14 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
15 PER f 03 Betty Soldeserto 1 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS NOM
16 PER d 03 24 FI*Shamirin Jesse James 1 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM BIS
17 PER ns 01 21 62 D'Arnaud Chasing Stars 1 Uros 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM BIS
18 PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS NOM BIS
19 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM
19 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 2 (SP) Busse Britta KM
20 ACL III / ACL n 22 FI*Dezzicat's Eroico EgoCurl 2 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
21 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 2 (SP) Askett Mats KM
22 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN*Siriuksen UmaCurl 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
22 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN*Siriuksen UmaCurl 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
23 ACS VIII / ACS ns 09 FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
24 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
25 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Giocoso GigiCurl 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
26 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB BIV
27 MCO I / MCO n FI*KorpiCoon's Yatzi 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
28 MCO I / MCO n HoneyDevil My Black Bear 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
29 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Counting Stars 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
30 MCO II / MCO n 03 (N)Hunstadmoen's Jørgen 2 Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM
31 MCO II / MCO n 09 Lexus Szary Kot*PL *** 2 Uros 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB NOM
32 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS BIV NOM
33 MCO III / MCO n 23 CoonieLandEden's Kylie 2 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
34 MCO III / MCO n 23 FI*Lionstyle Love Me Tender 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
35 MCO III / MCO n 22 FI*Enzahin Lonesome Rider 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
36 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Medicine Man 2 Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB NOM
37 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
37 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS
38 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
39 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB NOM BIS
40 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's X-Files 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
41 MCO V / MCO f (N)Nordic Lynx's Hexy 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
42 MCO V / MCO d FI*Kissamainen Antsa 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira Abs
43 MCO V / MCO e 23 SE*Marsta Coon Berlioz 2 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV NOM
44 MCO V / MCO f 22 FI*KingLeo's Champagne Supernova 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
45 MCO V / MCO d 22 FIN*Escape's Iron Maiden 2 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
45 MCO V / MCO d 22 FIN*Escape's Iron Maiden 2 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
46 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Be Like Red Adair 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP BIV NOM
47 MCO V / MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
47 MCO V / MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP NOM
48 MCO VI / MCO d 09 22 (N)Nordic Lynx's F for Fascinating 2 Naaras 3 (GIC) Eek Magnusson Iréne EX1 CACS NOM
49 MCO VI / MCO g 09 S*Acoonitum's Anne Bonny 2 Naaras 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
50 MCO VI / MCO d 09 22 FI*NineTales Jones Bridget Jones 2 Naaras 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
51 MCO VI / MCO g 09 22 (N)Nordic Lynx's Pure Wish 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX2
52 MCO VI / MCO f 09 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 BIV NOM
53 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
53 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM BIS
54 MCO VII / MCO ns FI*Maikkilan Tuhkamarja 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
55 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB BIV
56 MCO VII / MCO ns 22 FI*CoonShadow WildFire 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX2
57 MCO VII / MCO ns 23 FI*Hiesun Kurt Cobain 2 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
58 MCO VII / MCO fs 22 FI*Maikkilan Ilmatar 2 Naaras 8 (PR) Fonsén Mira EX1 CAPIB
59 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX2
60 MCO VIII / MCO ns 09 22 Magic Lake Vargtass 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
61 MCO VIII / MCO fs 09 S*Acoonitum's Pocahontas 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB NOM
62 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
63 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM BIS
64 MCO IX / MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia Abs
65 MCO IX / MCO w 61 FI*Krysos Gin Tonic 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
66 MCO IX / MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
67 MCO IX / MCO w 62 FI*SwingPop Epic Sax Guy 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
68 NEM I / NEM n 21 Amarillis Blue Veil 2 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB BIV
69 NEM I / NEM gs 21 S*Aleigas Casablanca 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
70 NEM I / NEM as 21 Elisha Sariola 2 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
71 NEM I / NEM n 21 Inessa of White Frost 2 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
72 NEM I / NEM a 21 FI*Mickasen Camelia 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 BIV
73 NEM I / NEM a 21 FI*Mickasen Caramel 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
74 NEM I / NEM a 21 Quintana Eel Cherubino*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX3
75 NEM II / NEM n 03 Nelson Snow Magic 2 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
76 NFO I / NFO n FI*Mirkulan James Bond 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
77 NFO I / NFO a FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo 2 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 3
77 NFO I / NFO a FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo 2 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
78 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Super Fluke 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
79 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
80 NFO III / NFO n 24 FI*Meadowpaws Aquila 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
81 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 2 (SP) Askett Mats KM
82 NFO III / NFO n 22 FI*Meadowpaws Nocturne 2 Naaras 2 (SP) Askett Mats KM
83 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB BIV
84 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
84 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM NOM
85 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
86 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
87 NFO IV / NFO n 09 24 FI*Meadowpaws Andromeda 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
88 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Nalle-Puhin Erin 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 BIV NOM
89 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
90 NFO V / NFO f 22 S*Gunsmokes Panther 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
91 NFO V / NFO d 22 S*Pax Romas Armin 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
92 NFO VI / NFO f 09 22 Honey Lollipop de Sigriou 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB BIV
93 NFO VI / NFO f 09 22 S*Pax Romas Lawliet 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 NOM
94 NFO VI / NFO d 03 22 SE*Josephines Fina Bore 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
95 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
96 NFO VIII / NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
96 NFO VIII / NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM BIV NOM BIS
97 NFO VIII / NFO gs 09 24 FI*Mirkulan Ihanuus Cascada 2 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
98 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Elli 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX2
99 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*Harmaaturkin Eveliina 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
100 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 2 (SP) Busse Britta KM
101 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Bubbaloo 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM
102 RAG n FI*Minipeikon Suklaa Susu 2 Uros 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
103 RAG n FI*MyOrigo's Ada Lovelace 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
104 RAG a Shinysky Dreamcatcher 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
105 RAG b FI*Celestial's Lolita My Love 2 Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB
106 RAG d FI*Uniklubin Hotti-Katti 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
107 RAG n 21 FI*Kivelän Baldassare Ludano 2 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
108 RAG n 21 FI*MyOrigo's Alonzo Church 2 Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
109 RAG a 21 FI*Helmikeijun Tahitian Pearl 1 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
110 RAG n 21 FIN*Hillhouse Emanuel 2 Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 4
110 RAG n 21 FIN*Hillhouse Emanuel 2 Uros 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM
111 RAG n 21 FI*Collicatin Karibian Sun 2 Uros 8 (PR) Eek Magnusson Iréne Mitätöity Mitätöity
112 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 2 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
113 RAG n 03 S*Alexeys.se Crown Viktoria 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
114 RAG n 03 Raya Ruby Dolls, SK 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
115 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC BIV NOM
116 RAG n 03 Eulalie Jinelle 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats Abs
117 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
118 RAG n 03 FIN*Dollicious Crush On U 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats Abs
119 RAG n 04 FI*Celestial's Too Fast 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
120 RAG n 04 FI*Collicatin Wonderful Walle 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
121 RAG n 04 FI*Gneides Elysian Fields 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
122 RAG n 04 FI*Collicatin MexiMaxy Macy 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
123 RAG n 04 FI*Rock'nRags Wave Dancer 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
124 RAG n 04 FI*Dollicious Domino Dancing 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS NOM
125 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 2 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM BIS
126 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Busse Britta KM NOM BIS
127 RAG a 04 FI*Nevilla's DivaDoll 2 Naaras 7 (CH) Busse Britta Abs
128 RAG a 04 Collicats Nestori 2 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
129 RAG a 04 PL*Koc-Pol Cat Manann 2 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
130 RAG a 04 FI*Celestial's Never Höörd 2 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 BIV
131 RAG b 04 FI*Gneides ChristopherColumbus 2 Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne Abs
132 RAG c 04 FI*DivaDoll Grand Gandalf 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
133 RAG c 04 FI*Utuinen VioLetto PurPurn 2 Uros 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS
134 RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
135 RAG n 03 21 FI*Nevilla's Glory by Hector 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne Abs
136 SBI n FI*Felinessi Boris 2 Uros 7 (CH) Fonsén Mira EX1 No Cert
137 SBI a S*Chimär's Arctic Queen 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia Abs
138 SBI a FI*Kermatassun Hanoi Rocks Charity 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
139 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS NOM
140 SBI f FI*Kissa-akatemia Fenix 2 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
141 SBI g FI*Mainio's Betty Liisa 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
142 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM BIS
142 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 2 (SP) Askett Mats KM NOM
143 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 2 (SP) Eek Magnusson Iréne KM NOM
144 SBI a 21 FI*Saca's Private 1918 2 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
145 SBI b 21 FI*Lila-Lillin Lady Gaga 2 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
146 SIB II / SIB n 01 64 S*Söderbykattens Katzy Kay 2 Naaras 3 (GIC) Busse Britta EX1 CACS
147 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM BIV NOM
148 SIB III / SIB n 24 Feofan Sibaris*RU 2 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
149 SIB III / SIB n 22 Gargamel Felis Felicis,SK 2 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX2
150 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Otniel 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
151 SIB III / SIB n 22 FI*Mäntylän Kaamos 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric Abs
152 SIB III / SIB n 24 FI*Amante's Altair 2 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
153 SIB III / SIB n 24 FI*ValkeanTaian Berthea Paksu 2 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
154 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Kuura 2 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV NOM
155 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Tihku 2 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX2
156 SIB III / SIB a 24 Helix av Holskogen (N) 2 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX3
157 SIB III / SIB n 24 FI*Apachiris Divine Donna 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
158 SIB III / SIB a 24 FI*Kesälän Jacob Jamesovic 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 BIV
159 SIB III / SIB n 24 S*Altaicas Niko 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
160 SIB III / SIB n 22 Vasia-Fram Fialka*RU 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX3
161 SIB III / SIB n 24 FIN*Zigwan's Iiro-Iivari 2 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB BIV NOM
162 SIB III / SIB n 23 FI*Balladin Keskiyön Cowboy 2 Uros 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
163 SIB III / SIB a 23 FIN*Balladin Pihkasilmä 2 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX2
164 SIB III / SIB n 23 Puma 2 Naaras 8 (PR) Reijers Eric EX1 CAPIB
165 SIB III / SIB n 23 Atlantica du Jedi 2 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
166 SIB IV / SIB n 09 24 S*Altaicas Panthera Tigris 2 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX2
167 SIB IV / SIB n 03 24 S*QuarkenCat Freya 2 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV
168 SIB IV / SIB ny 09 24 S*QuarkenCat Breeze 2 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
169 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Tunturikissan Tuisku 2 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
170 SIB IV / SIB n 09 22 FI*Apachiris Delightful Domina 2 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM
171 SIB VI / SIB f 09 24 CH*Lukijn's Vera 2 Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS NOM
172 SIB VII / SIB ds 11 S*Tunsji's Lilith 2 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
173 SIB VII / SIB ns 22 SE*Sibirica's Lyra 2 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
174 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 3
174 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
175 SIB VIII / SIB as 09 22 Fado Colour Foot*PL 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS NOM
176 SIB VIII / SIB fs 03 24 S*Busungarnas Läkerol 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
177 SIB VIII / SIB ns 03 23 FI*Balladin Viihteen Kuningas 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
178 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 1 (SC) Busse Britta KM
179 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
180 TUA V / TUA d 23 FI*Felesin Probus 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
181 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Big Benjamin 2 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
182 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM BIV NOM BIS
183 ABY n FI*Lovedevotion Berlioz 3 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
184 ABY n FI*Lovedevotion Cinderella 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
185 ABY n S*GoodNews Lady Madonna 3 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
186 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM BIV NOM
187 ABY n FI*Lovedevotion Corleone 3 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
188 ABY n FI*Lovedevotion Cleopatra 3 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
189 ABY a FI*Lovedevotion Daphne 3 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
190 ABY o DK*Wimmerhales Princess Leia 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
191 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
192 BEN n 22 Ilendri Surya 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir Abs
193 BEN n 22 FI*Alcarinqua Elanor 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 NOM
194 BEN n 22 FI*Kattiklaanin Mercury 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
195 BEN n 24 CattiCartano Carisma 3 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
196 BEN n 24 CattiCartano Master Blender 3 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
197 BEN n 24 FI*Hiesun Diamonds in the Sky 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 BIV
198 BEN n 24 FI*Hiesun Shine Bright Tonight 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX2
199 BEN n 24 CattiCartano Hugo Boss 3 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX2
200 BEN n 24 S*Panorama's Uno 3 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 BIV NOM BIS
201 BEN n 24 FI*Hiesun Bonita Santa Maria 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
202 BEN n 24 FI*Hiesun Churro Cariño 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX2
203 BEN n 24 FI*Hiesun Perla Preciosa 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX3
204 BEN n 24 Tamleopardens Hypnotic Poison 3 Uros 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB NOM
205 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 1
205 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP NOM
206 BEN n 22 32 FI*Kattiklaanin Nefertiti 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
206 BEN n 22 32 FI*Kattiklaanin Nefertiti 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
207 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
208 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son 3 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 2
208 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
209 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM
210 BRI n FI*Coventry's Lonely Wolf 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene DISQ
211 BRI n FI*Aurantia's Girl on Fire 3 Naaras 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
212 BRI a S*Björktassen's Undine 3 Naaras 3 (GIC) Lis Helene EX1 No Cert
213 BRI a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB BIV
214 BRI a SE*Zeltzin's Angel Eyes 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
215 BRI b S*Tebasiles Biscotti 3 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 No Cert
216 BRI b FI*Aurantia's Tree Kangaroo 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
217 BRI d FI*Aurantia's Bengal Tiger 3 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
218 BRI f FI*SamBelle's Electra 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
218 BRI f FI*SamBelle's Electra 3 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
219 BRI f FI*Aurantia's Galaxy 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
220 BRI f FI*Duketin Gabrielle 3 Naaras 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
221 BRI fs FI*Helmiinan Matleena 3 Naaras 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB NOM BIS
222 BRI n 22 FI*Rhinestone's Nona 3 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM BIS
223 BRI b 24 FI*Ullukan Chocolate Chip 3 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi Abs
224 BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS
225 BRI ns 11 FI*Helmiinan Heppu 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
226 BRI ns 11 FIN*Gnome's Epsilon Indi 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
227 BRI ns 24 62 FI*Ferme Julius 3 Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
228 BRI ns 24 64 FI*Helmiinan Hepsankeikka 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
229 BUR n FI*Seirene Queen Bee 3 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB NOM
230 BUR a FI*Arkhitekton Valeria 3 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
231 BUR b FI*Arkhitekton Alnwick 3 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
232 BUR b FI*Enigmatic Aenigma 3 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC BIV
233 BUR b FI*Elwood's Tauriel 3 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
234 BUR c FI*Arkhitekton Elena 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB NOM BIS
235 BUR c FIN*Arkhitekton Senemut 3 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM BIS
235 BUR c FIN*Arkhitekton Senemut 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
236 BUR d FI*Kissmollin Guarneri 3 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
237 BUR d FI*Kissmollin Bourree 3 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
238 BUR f FI*Arkhitekton Tarja 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
239 BUR g FI*Arkhitekton Sari 3 Naaras 2 (SP) Jyrkinen Jaana KM NOM
240 BUR h FI*Elwood's Crunchie 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM
241 CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna 3 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 No Cert
242 CRX I / CRX ns FI*Telltail's Xanadu 3 Uros 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS
243 CRX II / CRX n 02 64 S*Curly line Moni Maker 3 Naaras 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS BIV NOM
244 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Joyride 3 Uros 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
245 CRX II / CRX n 02 62 FI*Telltail's Twenty Twirls 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX2
246 CRX II / CRX n 03 Hele Noksas *LT 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
247 CRX II / CRX ns 09 FI*Windseeker Dixie Black Watch 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
248 CRX II / CRX ns 03 FI*Telltail's Vsevolod 3 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1 BIV
249 CRX II / CRX n 02 62 FI*Telltail's Vasilisa 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
250 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS BIV NOM BIS
251 CRX II / CRX n 03 FIN*Telltail's Nordman 4 Uros 6 (IP) Lis Helene Mitätöity Mitätöity
252 CRX II / CRX n 03 Changes Starman 3 Uros 8 (PR) Lis Helene EX1 CAPIB
253 CRX II / CRX b 01 63 S*Fort Knox Eric Northman 3 Uros 10 (KAS) Lis Helene Abs
254 CRX VI / CRX n 03 24 SE*DarkTown's Brilliant Ballerina 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
255 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Desala's Aleksander 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
256 CRX VII / CRX f 21 33 FI*FunkyJam's Firemaker 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
257 CRX VIII / CRX h 03 33 SE*DarkTown's Absolute Adorable 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
258 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Telltail's Jolene 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
259 CYM 51-52 / CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 1 (SC) Isakov Vladimir Abs
260 DRX IV / DRX f 09 S*Oblivion's Fantastic Fiona 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
261 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's Maleficent 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
262 DRX IV / DRX f 03 FI*Fairy-Story's DazzlingDiva 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
263 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultapoika 3 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 3
263 EUR n FIN*Pikku-Piun Kultapoika 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
264 EUR ns 22 Ilmaveivi-Mikke 3 Uros 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS NOM
265 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM NOM
266 MAN 51-52 / MAN e 03 52 FIN*D'manns Utopian 3 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 6
266 MAN 51-52 / MAN e 03 52 FIN*D'manns Utopian 3 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
267 MAU n 24 FI*Chai-lai Wennefer Hem Netfer Entepy 3 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
268 OCI n 24 FIN*Moosegrove FenixFernando JR 3 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 4
268 OCI n 24 FIN*Moosegrove FenixFernando JR 3 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
269 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS NOM
270 OCI b 24 FI*Martinic Supreme Selection 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1 BIV NOM
271 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX2
272 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
273 OCI bs 24 FI*Silvercomet Midnight's King 3 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
274 OCI bs 24 FI*Silvercomet Midnight's Lady 3 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
275 OCI bs 24 FIN*Silvercomet John Wayne 3 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 5
275 OCI bs 24 FIN*Silvercomet John Wayne 3 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
276 RUS FI*BlueLair's Zina 3 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
277 RUS FI*Meadowpaws Sapphire 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
278 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 BIV NOM
279 RUS FI*Lolcat's Willow Rosenberg 3 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
280 SOM a S*Ianthelagens Kes Prinsdotter 3 Naaras 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
281 SPH I / SPH n Filipp De Valua 3 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
282 SPH I / SPH n 21 Cocopah Da Shin 3 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
283 SPH II / SPH a 03 Gabriella Assortik*BY 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
284 SPH III / SPH g Cocopah Samsara 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC BIV
285 SPH III / SPH f 21 Cocopah Shalimar *** 3 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
286 SPH III / SPH h 21 FI*Merlin-Eridan Caroline 3 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
287 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
288 SPH V / SPH n 33 Clieo of Irbis 3 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
289 SPH V / SPH d 33 FI*Merlin-Eridan Cameron 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX2
290 SPH V / SPH n 02 33 FI*Tutsi Hariton 3 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 BIV
291 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM BIS
292 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
293 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
294 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar 4 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB NOM BIS
295 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB NOM BIS
296 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB NOM BIS
297 OSH b 24 FI*Arkhitekton Rafano 4 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP NOM BIS
298 OSH c 24 FI*Arkhitekton Lavanda 4 Uros 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
299 OSH d 22 FI*Choose An Aconda Man 4 Uros 13c (Määrittely) Isakov Vladimir OSH d 23
299 OSH d 23 FI*Choose An Aconda Man 4 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
300 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
301 OSH n 03 FI*Laurinda Othello Savarin 4 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
302 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
302 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
303 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM BIS
304 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
305 PEB I / PEB b 21 Yuna BaldEra*LT 4 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
306 PEB V / PEB n 33 Dream Bruce Orient Movement 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
307 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
308 SIA a FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo 4 Uros 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
309 SIA a FI*Pinokin Kefeidi 4 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM
310 SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
311 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
312 SIA b FI*Birregin Arabean Proud 4 Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB
313 SIA h Cammeleo Isis 4 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB NOM
314 SIA b 21 FI*Arkhitekton White chocolate 4 Naaras 8 (PR) Comorio Luigi EX1 CAPIB NOM
315 SIA e 21 FI*Clamoris Isadora 4 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
316 SIA j 21 FI*Feanorian Dabria 4 Naaras 4 (GIP) Comorio Luigi EX1 CAPS
317 SYS n 03 Apocalyptica Calypso 4 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC NOM
318 SYS n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
319 SYS d 03 FI*Birregin Pierre Précieuse 4 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
320 SYS n 03 21 HU*Shagio-Chen Palatinus 4 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
321 HCL James Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Nyman Pia 1
321 HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Eek Magnusson Iréne 2
322 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Eek Magnusson Iréne 1 NOM
323 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM BIS
323 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Eek Magnusson Iréne 2
324 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Eek Magnusson Iréne 1 NOM BIS
325 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Askett Mats 1 NOM BIS
326 HCS Erkki Einari Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Askett Mats 3
327 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Askett Mats 2
328 HCS Elmo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Askett Mats 4
329 HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Askett Mats 3
330 HCS Tuisku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Askett Mats 2
331 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Askett Mats 1 NOM
331 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 2
332 NEM II / NEM f 09 21 Alhena Delle Paludi 2 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS NOM
359 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Askett Mats RAG c 04, RAG n 03, SBI g, ACL VIII, MCO I, MCO IV, NFO III, NFO VI, SIB VI, HCS 36
Busse Britta RAG a, RAG a 03, RAG a 04, RAG d, RAG f 21, SBI a 21, SBI b 21, SBI f, ACL III, MCO III, NFO IX, NFO VII, NFO VIII, SIB II, TUA I, VET 3 34
Comorio Luigi BEN n 24, BSH b 24, BSH f, BSH n 22, BUR a, BUR d, BUR n, ABY a, OSH b 24, OSH c 24, OSH d 23, OSH d 24, PEB V, SIA a, SIA b 21, SIA d 02, SIA e 21, SIA h, SIA j 21, SIA n, SIA n 03 37
Eek Magnusson Iréne RAG a 21, RAG b, RAG b 04, RAG n, RAG n 03 21, RAG n 21, SBI h, MCO II, MCO VI, BAL w 67, OSH a 24, OSH a 25, OSH b 03 24, OSH f, OSH n, OSH n 01 21, OSH n 03, OSH n 03 24, PEB I, SIA b, SIA n 03 21, HCL 36
Fonsén Mira SBI n, ACS VIII, MCO V, MCO VII, NEM I, NEM II, SIB IV, SIB VII, TUA IX 35
Isakov Vladimir OSH d 23 (13c), EXO d, EXO n 03, PER a, PER as, PER d 03 24, PER d 24, PER fs 03 23, PER g, PER n 03, PER ns 01 21 62, BEN n 22, BEN n 22 32, BEN n 24 32, BSH ns 11, BSH ns 24 64, BUR c, BUR f, CYM 51-52, EUR n, EUR ns 22, ABY o, CRX VI, CRX VII, DRX IV 36
Jyrkinen Jaana BSH d, BUR b, BUR g, BUR h, KOR, MAN 51-52, MAU n 24, OCI bs 24, OCI n 24, OCI ns 24, ABY n, CRX VIII, SPH I, SPH II, SPH III 29
Lis Helene BSH a, BSH b, BSH fs, BSH n, BSH ns 24 62, CHA, OCI b 24, CRX I, CRX II, RUS, SOM a, SPH V, VET 1 35
Nyman Pia RAG f 04, RAG n 04, SBI a, MCO IX, MCO VIII, NFO II, SIB VIII, TUA V, VET 1, VET 2, VET Kotikissat 36
Reijers Eric EXO a, EXO c, EXO d 22, EXO n, EXO n 22, PER b, PER d 23, PER f 03, NFO I, NFO IV, NFO V, SIB III 37
10 tuomaria.