Omakissa
POROK 46. kansainvälinen kissanäyttely 04.07.2015
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 4.7.2015 Loppuu 4.7.2015
Ilmoittautuminen alkaa 31.3.2015 Ilmoittautuminen loppuu 4.6.2015
Yleisöaika alkaa 11:00 Yleisöaika loppuu 17:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 7:30 Eläinlääkärintarkastus loppuu 9:30
Arvostelut alkavat 10:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm 22.6.2015
Kansainvälinen Kyllä Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Kyllä
Kissoja enintään 390   Kategoriat 1, 2, 3, 4, Kotikissat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka Kempelehalli, Koulutie 3, 90440 Kempele
Toimihenkilöt

Näyttelypäällikkö, myyntipöydät , mainokset luetteloon: Riikka Turpeinen, pj.porok@gmail.com, p. 040 5407005
Näyttelysihteeri: Anna Korhonen, porok.nayttely@gmail.com, p.050 410 9010
Pääassistentti: Sanna Siuruainen, sannasiuruainen.porok@gmail.com
Raha-asiat (näyttelymaksujen palautukset ym.): rahastonhoitaja Seija Marttila,talous.porok@gmail.com
Ensikertalainen näyttelyssä tai muuten kysyttävää: näyttelymentori Anna Korhonen, sihteeri.porok@gmail.com

Lisätietoja Näyttelyssämme noudatetaan FIFe:n ja Kissaliiton näyttelysääntöjä. Eläinlääkärin tarkastus on pakollinen kaikille näyttelytilaan tuleville kissoille. Rokotussäännöt sekä näyttelyssä tarvittavat pakolliset todistukset voit tarkistaa Suomen Kissaliiton kotisivuilta (www.kissaliitto.fi). Rekisterikirja/rokotustodistus on esitettävä eläinlääkärin tarkastuksessa. Omistajat voivat itse esitellä kissansa tuomareille. Häkkien koot 65x65x55 cm, kaksoishäkki 130x65x56 cm. Omat häkit ilmoitettava. Oman häkin minimikoko 50x50x50 cm.

Näyttelymaksut:
36 €/kissa/pv, POROK -jäsenet 33 €/kissa/pv, FIFen ulkopuolisilta 50€/kissa/pv. Tarkistusluokka arvostelun yhteydessä 15€. Veteraani-, kasvattaja- ja siitosluokat ovat maksuttomia, jos kissa osallistuu muuhun luokkaan. Pelkkä veteraani- tai siitosluokka 36 €, POROK:in jäsenille 33 €. Näyttelyluettelo (yhdistetty molemmat päivät) ja ruusukkeet ovat maksuttomia.
Leimakortilla maksettaessa se tulee toimittaa näyttelysihteerille postitse osoitteeseen Anna Korhonen, Savottatie 45 D 16, 90420 Oulu. Lemakorttien on oltava perillä ennen ilmoittautumisajan päättymistä.

Vahvistuskirjeet lähetetään 22.6.2015 mennessä Omakissassa ilmoittautuneille sähköpostitse.

Seuralaiskissat voivat tulla näyttelypaikalle ainoastaan näyttelypäällikön luvalla. Seuralaiskissojen eläinlääkäritarkastus/häkkimaksu 5 € maksetaan paikan päällä.

Muutokset:
Vain väri - ja luokka muutokset ovat mahdollisia 30.05.2015 jälkeen. Muutokset ja tiedustelut mieluummin kirjallisesti tai sähköpostitse porok.nayttely@gmail.com

Assistenttianomukset ilmoittautumisen yhteydessä näyttelysihteerille tai suoraan pääassistentille: Sanna Siuruainen sannasiuruainen.porok@gmail.com. Assistenteille tarjotaan lounas ja maksetaan korvaus 25€ tai leimakortti/päivä.

Ruusukkeet ja palkinnot otetaan kiitollisuudella vastaan 11.6.2015 mennessä: Sanna Hietala, Ketjutie 105 B, 90560 Oulu, sannahietala.porok@gmail.com


Hotellitarjoukset ja varausohjeet löydät näyttelykutsusta.

Näyttelykutsu kokonaisuudessaan: http://porok.info/nayttelyt

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
1 83 83 0 0 0
2 133 133 0 0 0
3 91 91 0 0 0
4 78 77 0 0 0
Kotikissat 14 14 0 0 0
Yhteensä 399 398 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
1 EXO n FI*AzuLejo's Batman 1 Uros 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP NOM
2 EXO a FI*Mogi's Beau Bobby 1 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana Abs
3 EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta Abs
3 EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 2 (SP) Jyrkinen Jaana Abs
4 EXO c Pearl Legend Katbor-Kis*RU 1 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
5 EXO d S*Athelstones Red-Hot 1 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 NOM BIS
6 EXO n 22 FI*Mogi's Mother Love 1 Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS
7 EXO n 22 S*Subwoofer Othello 1 Uros 11 (Nuoret) Lis Helene EX1 NOM
8 EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
9 EXO n 03 FI*AzuLejo's Bye Bye Beautiful 1 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
10 EXO d 03 22 FI*Shamirin Penelope 1 Naaras 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
10 EXO ds 03 FI*Shamirin Penelope 1 Naaras 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana EXO d 03 (EXO d 03 22)
11 EXO e 03 22 FI*Shamirin Fair Fiona 1 Naaras 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
12 PER n FIN*Mogi's Tango A'mor 1 Naaras 10 (KAS) Lis Helene EX1 CAP
12 PER n FIN*Mogi's Tango A'mor 1 Naaras 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM
13 PER a FI*Timanfaya Heartbeat 1 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1 NOM BIS
14 PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS NOM BIS
15 PER f FI*Shamirin Queenie Qira 1 Naaras 11 (Nuoret) Lis Helene EX1
16 PER g Shuturi's Peggy Sue 1 Naaras 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB NOM BIS
17 PER as My Fantasy's Ray 1 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
18 PER d 23 FI*Mimosan Never Let You Go 1 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1
19 PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 2 (SP) Lis Helene Abs
20 PER f 24 FI*Shamirin Lazy Liliana 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
21 PER n 03 FI*Dirlandan Midnight Star 1 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
22 PER n 03 Hiladoras Alejandro 1 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB
23 PER e 02 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP NOM BIS
23 PER e 03 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 13c (Määrittely) Jyrkinen Jaana PER e 02
23 PER e 03 Parti Wai Honey Bear 1 Uros 17 (Veteraani) Busse Britta 1 NOM BIS
24 PER f 03 Betty Soldeserto 1 Naaras 3 (GIC) Lis Helene EX1 CACS NOM
25 PER d 03 24 FI*Shamirin Jesse James 1 Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
26 PER ns 01 21 62 D'Arnaud Chasing Stars 1 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC NOM
27 PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS NOM BIS
28 PER d 33 FI*Marjakorin Emiliano 1 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1
29 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 2 (SP) Comorio Luigi KM
29 ACL III / ACL n 24 FIN*Siriuksen LeoCurl 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 3
30 ACL III / ACL n 22 FI*Dezzicat's Eroico EgoCurl 2 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
31 ACL VIII / ACL fs 09 22 FI*Dezzicat's Amabile AyaCurl 2 Naaras 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS
32 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN*Siriuksen UmaCurl 2 Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB
32 ACL VIII / ACL ns 03 22 FIN*Siriuksen UmaCurl 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
33 ACS VIII / ACS ns 09 FI*Dezzicat's Grazioso GaiaCurl 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
34 ACS VIII / ACS ns 03 24 FI*Dezzicat's Allegro AceCurl 2 Uros 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB
35 ACS VIII / ACS ns 03 FI*Dezzicat's Giocoso GigiCurl 2 Naaras 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne EX1 CAP
36 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Blackadder 2 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB NOM
37 MCO I / MCO n FI*KingLeo's Counting Stars 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
38 MCO II / MCO n 03 (N)Hunstadmoen's Jørgen 2 Uros 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
39 MCO II / MCO n 09 FI*KorpiCoon's Ämmi 2 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1
40 MCO II / MCO n 09 Lexus Szary Kot*PL *** 2 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB
41 MCO III / MCO n 22 FI*Escape's Apocalyptica 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV NOM
42 MCO III / MCO n 23 CoonieLandEden's Kylie 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
43 MCO III / MCO n 23 FI*Lionstyle Love Me Tender 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
44 MCO III / MCO n 22 FI*Enzahin Lonesome Rider 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
45 MCO III / MCO n 22 FI*Hemingway's Medicine Man 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM
46 MCO III / MCO n 22 FI*KingLeo's Avalanche 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS BIV NOM
47 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Pikkumetsän Khal Drogo 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
48 MCO IV / MCO n 09 22 FI*KingLeo's Angels in My Hair 2 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB NOM
49 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Lionstyle Gipsy's Kiss 2 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
50 MCO IV / MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 6 (IP) Comorio Luigi EX1 CAGPIB BIV NOM BIS
51 MCO IV / MCO n 09 23 FI*Ameliinan Lugano 2 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX2
52 MCO IV / MCO n 09 22 FI*Goldenstream's X-Files 2 Uros 10 (KAS) Comorio Luigi EX1 CAP
53 MCO V / MCO f (N)Nordic Lynx's Hexy 2 Naaras 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
54 MCO V / MCO e 23 SE*Marsta Coon Berlioz 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
55 MCO V / MCO f 22 FI*KingLeo's Champagne Supernova 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
56 MCO V / MCO d 22 FIN*Escape's Iron Maiden 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
56 MCO V / MCO d 22 FIN*Escape's Iron Maiden 2 Uros 4 (GIP) Jyrkinen Jaana EX1 CAPS
57 MCO V / MCO d FI*KingLeo's Be Like Red Adair 2 Uros 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
58 MCO V / MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP BIV NOM
58 MCO V / MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
59 MCO VI / MCO d 09 22 (N)Nordic Lynx's F for Fascinating 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
60 MCO VI / MCO g 09 S*Acoonitum's Anne Bonny 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
61 MCO VI / MCO d 09 22 FI*NineTales Jones Bridget Jones 2 Naaras 11 (Nuoret) Askett Mats EX1
62 MCO VI / MCO g 09 22 (N)Nordic Lynx's Pure Wish 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX2
63 MCO VI / MCO f 09 FI*KingLeo's Cleopatra Philopator 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1 BIV NOM
64 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
64 MCO VII / MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
65 MCO VII / MCO ns FI*Maikkilan Tuhkamarja 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
66 MCO VII / MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB BIV
67 MCO VII / MCO ns 22 FI*CoonShadow WildFire 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
68 MCO VII / MCO ns 23 FI*Hiesun Kurt Cobain 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX2
69 MCO VII / MCO fs 22 FI*Maikkilan Ilmatar 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
70 MCO VIII / MCO ns 09 22 FI*KingLeo's Amok 2 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB NOM
71 MCO VIII / MCO ns 09 22 Magic Lake Vargtass 2 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX2
72 MCO VIII / MCO fs 09 S*Acoonitum's Pocahontas 2 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
73 MCO VIII / MCO ns 09 23 FI*NineTales Incredible Hulk 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
74 MCO VIII / MCO ns 09 FI*Lionstyle Emmaretta 2 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
75 MCO VIII / MCO fs 09 23 FI*Krysos Lady Pink Ink 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric Abs
76 MCO VIII / MCO ds 03 22 Ziomal Dirigo*PL 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 BIV NOM BIS
77 MCO IX / MCO w 62 FI*NomenEst Blonde Venus 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats Abs
78 MCO IX / MCO w 61 FI*Krysos Gin Tonic 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
79 MCO IX / MCO w 64 FI*Escape's Paloma Faith 2 Naaras 4 (GIP) Askett Mats EX1 CAPS NOM
80 MCO IX / MCO w 62 FI*SwingPop Epic Sax Guy 2 Uros 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP NOM
81 NEM I / NEM n 21 Amarillis Blue Veil 2 Uros 5 (IC) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGCIB
82 NEM I / NEM gs 21 S*Aleigas Casablanca 2 Naaras 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
83 NEM I / NEM as 21 Elisha Sariola 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
84 NEM I / NEM n 21 Inessa of White Frost 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX2
85 NEM I / NEM a 21 FI*Mickasen Camelia 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 BIV
86 NEM I / NEM a 21 Quintana Eel Cherubino*PL 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX2
87 NEM II / NEM n 03 Nelson Snow Magic 2 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
88 NFO I / NFO n FI*Mirkulan James Bond 2 Uros 12 (Pennut) Askett Mats EX1
89 NFO I / NFO a FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo 2 Uros 2 (SP) Askett Mats KM
89 NFO I / NFO a FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1 NOM BIS
90 NFO II / NFO n 09 FI*FoxyPaw's Super Fluke 2 Uros 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1 NOM
91 NFO II / NFO a 09 FI*Laramillan Ivanhoe 2 Uros 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS
92 NFO III / NFO n 22 FI*Meadowpaws Kassiopeia 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 NOM
93 NFO III / NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
94 NFO III / NFO n 22 FI*Meadowpaws Nocturne 2 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
95 NFO III / NFO n 22 FI*FoxyPaw's Lucky Brown 2 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB BIV NOM
96 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM NOM BIS
96 NFO IV / NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
97 NFO IV / NFO n 09 24 SE*For Keeps We Belong 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
98 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Pörkarvan QuentinTarantino 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM BIS
99 NFO IV / NFO n 09 23 FI*Nalle-Puhin Erin 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV NOM
100 NFO IV / NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM
101 NFO V / NFO f 22 S*Gunsmokes Panther 2 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
102 NFO V / NFO d FI*Mirkulan Julia Domna 2 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi NFO d 09
103 NFO V / NFO d 22 S*Pax Romas Armin 2 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
104 NFO VI / NFO f 09 22 Honey Lollipop de Sigriou 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
105 NFO VI / NFO f 09 22 S*Pax Romas Lawliet 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 BIV
106 NFO VI / NFO d 03 22 SE*Josephines Fina Bore 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
107 NFO VII / NFO ns 23 Ihanas Capoeira 2 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
108 NFO VIII / NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Askett Mats KM
108 NFO VIII / NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 2
109 NFO VI / NFO f 09 24 FI*Harmaaturkin Elli 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX2
110 NFO VIII / NFO fs 03 22 FI*Harmaaturkin Eveliina 2 Naaras 12 (Pennut) Askett Mats EX1
111 NFO VIII / NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 2 (SP) Askett Mats KM
112 NFO IX / NFO w 64 FI*FoxyPaw's Bubbaloo 2 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1 NOM
113 RAG n FI*Minipeikon Suklaa Susu 2 Uros 7 (CH) Askett Mats DISQ AGR.
114 RAG n FI*MyOrigo's Ada Lovelace 2 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
115 RAG a Shinysky Dreamcatcher 2 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
116 RAG a FI*Maikkilan Säde 2 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric Abs
117 RAG a FI*Kukissa Myrsky Sääkukka 2 Uros 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
118 RAG d FI*Uniklubin Hotti-Katti 2 Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
119 RAG f FIN*Dollyblues Rainbow Doll 2 Naaras 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS NOM
120 RAG n 21 FI*Kivelän Baldassare Ludano 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
121 RAG n 21 FI*MyOrigo's Alonzo Church 2 Uros 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
122 RAG a 21 FI*Helmikeijun Tahitian Pearl 1 Naaras 9 (Avoin) Askett Mats EX1 CAC
122 RAG n 21 FI*Helmikeijun Tahitian Pearl 2 Naaras 13c (Määrittely) Askett Mats RAG a 21
123 RAG n 21 FIN*Hillhouse Emanuel 2 Uros 2 (SP) Askett Mats KM
123 RAG n 21 FIN*Hillhouse Emanuel 2 Uros 17 (Veteraani) Comorio Luigi 4
124 RAG n 21 FI*Collicatin Karibian Sun 2 Uros 8 (PR) Askett Mats EX1 CAPIB
125 RAG f 21 FI*Helmikeijun Aloya Pearl 2 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
126 RAG n 03 S*Alexeys.se Crown Viktoria 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
127 RAG n 03 FI*Collicatin Mexican Boyfriend 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV
128 RAG n 03 Eulalie Jinelle 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
129 RAG n 03 FI*Neige-Cristal's Beau Richardo 2 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
130 RAG n 03 FIN*Dollicious Crush On U 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
131 RAG n 03 FI*Collicatin Wonderful Wille 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
132 RAG n 04 FI*Collicatin Wonderful Walle 2 Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
133 RAG n 04 FI*Gneides Elysian Fields 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC BIV
134 RAG n 04 FI*Rock'nRags Wave Dancer 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
135 RAG n 04 FI*Dollicious Domino Dancing 2 Uros 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS NOM
136 RAG a 03 FI*Celestial's Poison Girl 2 Naaras 11 (Nuoret) Comorio Luigi EX1 NOM
137 RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM NOM BIS
138 RAG a 04 FI*Nevilla's DivaDoll 2 Naaras 7 (CH) Eek Magnusson Iréne Abs
139 RAG a 04 PL*Koc-Pol Cat Manann 2 Naaras 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
140 RAG a 04 Collicats Nestori 2 Uros 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
141 RAG a 04 FI*Celestial's Never Höörd 2 Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1 BIV NOM
142 RAG b 04 FI*Gneides ChristopherColumbus 2 Uros 9 (Avoin) Comorio Luigi Abs
143 RAG c 04 FI*DivaDoll Grand Gandalf 2 Uros 11 (Nuoret) Eek Magnusson Iréne EX1
144 RAG c 04 FI*Utuinen VioLetto PurPurn 2 Uros 4 (GIP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAPS
145 RAG f 04 FI*Celestial's Heaven on Earth 2 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC NOM
146 RAG n 03 21 FI*Nevilla's Glory by Hector 2 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric Abs
147 SBI n FI*Felinessi Boris 2 Uros 7 (CH) Eek Magnusson Iréne EX1 CACIB
148 SBI n FI*Helin's Anastasia Alma 2 Naaras 12 (Pennut) Eek Magnusson Iréne EX1
149 SBI a S*Chimär's Arctic Queen 2 Naaras 7 (CH) Eek Magnusson Iréne Abs
150 SBI a FI*Kermatassun Hanoi Rocks Charity 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC
151 SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB NOM
152 SBI g FI*Mainio's Betty Liisa 2 Naaras 7 (CH) Comorio Luigi EX1 CACIB
153 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM
153 SBI g FIN*Harebell Keshia 2 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 1
154 SBI f FI*Mainio's Aleksandra Aurora 2 Naaras 9 (Avoin) Comorio Luigi EX1 CAC
154 SBI h FI*Mainio's Aleksandra Aurora 2 Naaras 13c (Määrittely) Askett Mats SBI f
155 SBI h FI*Helin's Ariella Aurora 2 Naaras 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
156 SBI h FIN*Harebell Zelda 2 Naaras 2 (SP) Comorio Luigi KM
157 SBI a 21 FI*Saca's Private 1918 2 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
158 SIB II / SIB n 01 64 S*Söderbykattens Katzy Kay 2 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 No Cert
159 SIB III / SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Jyrkinen Jaana KM BIV NOM BIS
160 SIB III / SIB n 24 Feofan Sibaris*RU 2 Uros 5 (IC) Jyrkinen Jaana EX1 CAGCIB
161 SIB III / SIB n 22 Gargamel Felis Felicis,SK 2 Uros 7 (CH) Jyrkinen Jaana EX1 CACIB
162 SIB III / SIB n 23 FI*Amurin Otniel 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
163 SIB III / SIB n 22 FI*Mäntylän Kaamos 2 Uros 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana Abs
164 SIB III / SIB n 24 FI*Amante's Altair 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX2
165 SIB III / SIB n 24 FI*ValkeanTaian Berthea Paksu 2 Naaras 9 (Avoin) Jyrkinen Jaana EX1 CAC
166 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Kuura 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX1 BIV NOM
167 SIB III / SIB n 23 FI*Tunturikissan Tihku 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX2
168 SIB III / SIB a 24 Helix av Holskogen (N) 2 Uros 11 (Nuoret) Jyrkinen Jaana EX3
169 SIB III / SIB a 24 FI*Kesälän Jacob Jamesovic 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1 BIV
170 SIB III / SIB n 24 S*Altaicas Niko 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX2
171 SIB III / SIB n 22 Vasia-Fram Fialka*RU 2 Uros 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX3
172 SIB III / SIB a 24 FI*Kesälän Josefina Jamesova 2 Naaras 12 (Pennut) Jyrkinen Jaana EX1
173 SIB III / SIB n 24 FIN*Zigwan's Iiro-Iivari 2 Uros 6 (IP) Jyrkinen Jaana EX1 CAGPIB BIV NOM
174 SIB III / SIB n 23 FI*Balladin Keskiyön Cowboy 2 Uros 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
175 SIB III / SIB a 23 FIN*Balladin Pihkasilmä 2 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX1 CAPIB
176 SIB III / SIB n 23 Puma 2 Naaras 8 (PR) Jyrkinen Jaana EX2
177 SIB III / SIB n 23 Atlantica du Jedi 2 Naaras 10 (KAS) Jyrkinen Jaana EX1 CAP
178 SIB IV / SIB n 09 24 S*Altaicas Panthera Tigris 2 Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX2
179 SIB IV / SIB n 03 24 S*QuarkenCat Freya 2 Naaras 3 (GIC) Askett Mats EX1 CACS BIV NOM
180 SIB IV / SIB ny 09 24 S*QuarkenCat Breeze 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
181 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Tunturikissan Tuisku 2 Uros 11 (Nuoret) Askett Mats EX1 NOM
182 SIB IV / SIB n 03 22 FI*Goldenspot's Faith 2 Naaras 10 (KAS) Askett Mats EX1 CAP
183 SIB VI / SIB f 09 24 CH*Lukijn's Vera 2 Naaras 3 (GIC) Jyrkinen Jaana EX1 CACS NOM
184 SIB VII / SIB ds 11 S*Tunsji's Lilith 2 Naaras 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
185 SIB VII / SIB as 24 FI*Tuiskutassun Ilo-Ilmari 2 Uros 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB BIV NOM
186 SIB VII / SIB ns 22 SE*Sibirica's Lyra 2 Naaras 7 (CH) Askett Mats EX1 CACIB
187 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 17 (Veteraani) Comorio Luigi 3
187 SIB VII / SIB ns 24 FIN*Tuiskutassun Black Maria 2 Naaras 6 (IP) Askett Mats EX1 CAGPIB
188 SIB VIII / SIB as 09 22 Fado Colour Foot*PL 2 Uros 3 (GIC) Eek Magnusson Iréne EX1 CACS
189 SIB VIII / SIB fs 03 24 S*Busungarnas Läkerol 2 Naaras 9 (Avoin) Eek Magnusson Iréne EX1 CAC NOM
190 SIB VIII / SIB ns 03 23 FI*Balladin Viihteen Kuningas 2 Uros 6 (IP) Eek Magnusson Iréne EX1 CAGPIB
191 SIB VIII / SIB fs 09 24 FI*Tuiskutassun Justiina 2 Naaras 10 (KAS) Eek Magnusson Iréne Abs
192 TUA I / TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 1 (SC) Eek Magnusson Iréne KM
193 TUA V / TUA f 24 FI*Felesin DeaAmoris 2 Naaras 3 (GIC) Comorio Luigi EX1 CACS
194 TUA V / TUA d 23 FI*Felesin Probus 2 Uros 12 (Pennut) Comorio Luigi EX1
195 TUA IX / TUA w 63 FI*Gildemin Big Benjamin 2 Uros 5 (IC) Askett Mats EX1 CAGCIB
196 ABY n Osiris(V) Total Surprise 3 Uros 1 (SC) Busse Britta KM BIV
197 ABY n FI*Lovedevotion Berlioz 3 Uros 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
198 ABY n FI*Lovedevotion Cinderella 3 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
199 ABY n S*GoodNews Lady Madonna 3 Naaras 7 (CH) Busse Britta EX1 CACIB
200 ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS BIV
201 ABY n FI*Lovedevotion Corleone 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
202 ABY n FI*Lovedevotion Cleopatra 3 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP NOM
203 ABY a FI*Lovedevotion Daphne 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
204 ABY o DK*Wimmerhales Princess Leia 3 Naaras 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
205 ABY o FI*Nebuankhet Captain John Carter 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB NOM
206 ABY p FI*Nebuankhet Quetzalcoatl 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
207 BEN n 22 Ilendri Surya 3 Naaras 5 (IC) Fonsén Mira Abs
208 BEN n 22 CattiCartano Hurricane Creek Hemlock *** 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
209 BEN n 22 FI*Alcarinqua Elanor 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1 NOM
210 BEN n 22 FI*Kattiklaanin Mercury 3 Uros 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
211 BEN n 22 FI*Hiesun Ocean Legend 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
212 BEN n 24 CattiCartano Carisma 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC BIV
213 BEN n CattiCartano Black Diamond 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 No Cert
214 BEN n 24 CattiCartano Master Blender 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
215 BEN n 24 FI*Hiesun Diamonds in the Sky 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
216 BEN n 24 CattiCartano Hugo Boss 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV
217 BEN n 24 S*Panorama's Uno 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
218 BEN n 24 FI*Hiesun Bonita Santa Maria 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
219 BEN n 24 FI*Hiesun Churro Cariño 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX2
220 BEN n 24 Tamleopardens Hypnotic Poison 3 Uros 8 (PR) Isakov Vladimir EX1 CAPIB
221 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP
221 BEN n 24 FIN*CattiCartanon Jaguliina 3 Naaras 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1
222 BEN n 22 32 FI*Kattiklaanin Nefertiti 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
223 BEN n 22 32 FI*Alcarinqua Elentari 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1 NOM BIS
224 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son 3 Uros 13c (Määrittely) Comorio Luigi BEN n 22 32
224 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
224 BEN n 22 32 CattiCartano's Snow Crystal Son 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 5
225 BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 1 (SC) Busse Britta KM
226 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Summer Of Love 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
226 BML I / BML ns 11 31 FI*Kimuli's Summer Of Love 3 Uros 13c (Määrittely) Comorio Luigi BML ns 11 31
227 BRI n FI*Aurantia's Girl on Fire 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
228 BRI a S*Björktassen's Undine 3 Naaras 3 (GIC) Isakov Vladimir EX1 CACS BIV NOM
229 BRI a FI*Aurantia's Magnetic Eyes 3 Uros 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
230 BRI a SE*Zeltzin's Angel Eyes 3 Naaras 7 (CH) Isakov Vladimir EX1 CACIB
231 BRI b S*Tebasiles Biscotti 3 Uros 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
232 BRI b FI*Aurantia's Tree Kangaroo 3 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
233 BRI d FI*Aurantia's Flying Fox 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
234 BRI f FI*SamBelle's Electra 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
234 BRI f FI*SamBelle's Electra 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
235 BRI f FI*Aurantia's Galaxy 3 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX2
236 BRI f FI*Aurantia's Universe 3 Naaras 13c (Määrittely) Comorio Luigi Abs
236 BRI f FI*Aurantia's Universe 3 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 BIV NOM
237 BRI f FI*Duketin Gabrielle 3 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
238 BRI fs FI*Helmiinan Matleena 3 Naaras 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB NOM
239 BRI n 22 FI*Rhinestone's Nona 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1 NOM BIS
240 BRI b 24 FI*Ullukan Chocolate Chip 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira DISQ
241 BRI d 22 FI*Aurantia's Cosmic Expansion 3 Uros 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
242 BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
243 BRI ns 11 FI*Chatamin Alfred 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX2
244 BRI ns 11 FI*Helmiinan Heppu 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV
245 BRI ns 11 FIN*Gnome's Epsilon Indi 3 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP NOM
246 BRI ns 24 62 FI*Ferme Julius 3 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
247 BRI ns 24 64 FI*Helmiinan Hepsankeikka 3 Naaras 6 (IP) Fonsén Mira EX1 CAGPIB
248 BUR n FI*Seirene Queen Bee 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB NOM BIS
249 BUR n FI*Arkhitekton Larisa 3 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
250 BUR a FIN*Arkhitekton De Stijl 3 Naaras 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
251 BUR b FI*Arkhitekton Alnwick 3 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC BIV
252 BUR b FI*Enigmatic Aenigma 3 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX2
253 BUR b FI*Elwood's Twisted 3 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
254 BUR b FI*Arkhitekton Fresco 3 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS
255 BUR c FI*MunKisun Meukow for Cattish 3 Uros 5 (IC) Fonsén Mira EX1 CAGCIB
256 BUR c FI*Elwood's Azog Turmelija 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
257 BUR c FIN*Arkhitekton Senemut 3 Uros 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS
257 BUR c FIN*Arkhitekton Senemut 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 3
258 BUR d FI*Elwood's Lion 3 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
259 BUR d FI*Kissmollin Bourree 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
260 BUR f FI*Arkhitekton Tarja 3 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB
261 BUR f FI*Arkhitekton Melodia 3 Naaras 10 (KAS) Busse Britta Abs
262 BUR g FI*Elwood's Blue Condition 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
263 BUR g FI*Arkhitekton Sari 3 Naaras 4 (GIP) Fonsén Mira EX1 CAPS NOM BIS
264 BUR h FI*Elwood's Crunchie 3 Naaras 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
265 BUR j FI*Kissmollin Annabella 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric Abs
266 BUR j FI*Arkhitekton Katariina 3 Naaras 7 (CH) Reijers Eric Abs
266 BUR j FI*Arkhitekton Katariina 3 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
267 BUR j FI*Jigglypuff's Angelica Teach 3 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
268 CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna 3 Naaras 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
269 CRX I / CRX ns FI*Telltail's Xanadu 3 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS NOM BIS
270 CRX II / CRX n 02 64 S*Curly line Moni Maker 3 Naaras 5 (IC) Busse Britta EX1 CAGCIB NOM
271 CRX II / CRX n 03 FI*Telltail's Joyride 3 Uros 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC BIV NOM BIS
272 CRX II / CRX n 02 62 FI*Telltail's Twenty Twirls 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX1 CAC
273 CRX II / CRX n 03 Hele Noksas *LT 3 Naaras 9 (Avoin) Busse Britta EX2
274 CRX II / CRX ns 09 FI*Windseeker Dixie Black Watch 3 Uros 13c (Määrittely) Comorio Luigi CRX ns 09
274 CRX II / CRX ns 09 FI*Windseeker Dixie Black Watch 3 Uros 11 (Nuoret) Busse Britta EX1
275 CRX II / CRX ns 03 FI*Telltail's Vsevolod 3 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1 BIV
276 CRX II / CRX n 02 62 FI*Telltail's Vasilisa 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
277 CRX II / CRX n 03 FI*FunkyJam's Dove of Peace 3 Uros 4 (GIP) Busse Britta EX1 CAPS NOM
278 CRX II / CRX n 03 FIN*Telltail's Nordman 3 Uros 6 (IP) Busse Britta EX1 CAGPIB
279 CRX II / CRX b 01 63 S*Fort Knox Eric Northman 3 Uros 10 (KAS) Busse Britta Abs
280 CRX II / CRX n 03 FIN*Telltail's Almeisan 3 Naaras 10 (KAS) Busse Britta Abs
281 CRX VI / CRX n 03 24 SE*DarkTown's Brilliant Ballerina 3 Naaras 11 (Nuoret) Busse Britta EX1 NOM
282 CRX VI / CRX ns 03 24 FI*Desala's Aleksander 3 Uros 12 (Pennut) Busse Britta EX1
283 CRX VII / CRX f 21 33 FI*FunkyJam's Firemaker 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
284 CRX VIII / CRX h 03 33 SE*DarkTown's Absolute Adorable 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
285 CRX VIII / CRX f 03 33 FI*Telltail's Jolene 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira Abs
286 CYM 51-52 / CYM f 09 52 DK*Ligaen Dolce Gabbana Conan 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira Abs
287 DRX IV / DRX f 09 FI*Fairy-Story's Maleficent 3 Naaras 12 (Pennut) Busse Britta EX1
288 DRX IV / DRX f 09 S*Oblivion's Fantastic Fiona 3 Naaras 8 (PR) Busse Britta EX1 CAPIB
289 DRX IV / DRX f 03 FI*Fairy-Story's DazzlingDiva 3 Naaras 10 (KAS) Busse Britta EX1 CAP
290 EUR w 62 Paavo 3 Uros 6 (IP) Isakov Vladimir EX1 CAGPIB
290 EUR w 62 Paavo 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 1 NOM BIS
291 EUR ns 22 Ilmaveivi-Mikke 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS
292 KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Fonsén Mira KM NOM
293 MAU n 24 FI*Chai-lai Wennefer Hem Netfer Entepy 3 Uros 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
294 OCI n 24 FIN*Moosegrove Herói Honrado 3 Uros 2 (SP) Isakov Vladimir KM
294 OCI n 24 FIN*Moosegrove Herói Honrado 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 4
295 OCI n 24 FIN*Moosegrove FenixFernando JR 3 Uros 4 (GIP) Isakov Vladimir EX1 CAPS
295 OCI n 24 FIN*Moosegrove FenixFernando JR 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 2
296 OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 3 (GIC) Fonsén Mira EX1 CACS BIV NOM
297 OCI b 24 FI*Martinic Supreme Selection 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX2
298 OCI b 24 FI*Topspot MysticMagic of Solstice 3 Naaras 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
299 OCI ns 24 FI*SpottyDotty William 3 Uros 12 (Pennut) Fonsén Mira EX1
300 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 10 (KAS) Fonsén Mira EX1 CAP
300 OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
301 OCI bs 24 FI*Silvercomet Midnight's King 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB NOM
302 OCI bs 24 FI*Silvercomet Midnight's Lady 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
303 OCI bs 24 FI*Moosegrove Iron Tiger 3 Uros 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV NOM
304 OCI bs 24 FIN*Silvercomet John Wayne 3 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
304 OCI bs 24 FIN*Silvercomet John Wayne 3 Uros 17 (Veteraani) Fonsén Mira 6
305 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 1 (SC) Isakov Vladimir KM BIV NOM
305 RUS Wynterwynd Moon River 3 Uros 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
306 RUS FI*BlueLair's Zina 3 Naaras 5 (IC) Isakov Vladimir EX1 CAGCIB
307 RUS FI*Meadowpaws Sapphire 3 Naaras 9 (Avoin) Isakov Vladimir EX1 CAC
308 RUS FI*Lolcat's Leo Wyatt 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
309 RUS Swaldiphary Lavinia 3 Naaras 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1
310 RUS FI*Lolcat's Rupert Giles 3 Uros 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1
311 RUS FI*Lolcat's Willow Rosenberg 3 Naaras 12 (Pennut) Isakov Vladimir EX1 BIV NOM
312 SOM a S*Ianthelagens Kes Prinsdotter 3 Naaras 7 (CH) Fonsén Mira EX1 CACIB
313 SPH I / SPH n 21 Cocopah Da Shin 3 Uros 11 (Nuoret) Fonsén Mira EX1
314 SPH III / SPH g Cocopah Samsara 3 Naaras 9 (Avoin) Fonsén Mira EX1 CAC
315 SPH V / SPH a 03 32 FI*Tutsi Emperor 3 Uros 10 (KAS) Isakov Vladimir EX1 CAP NOM
316 SPH V / SPH n 02 33 FI*Tutsi Hariton 3 Uros 11 (Nuoret) Isakov Vladimir EX1 NOM
317 BAL w 67 FI*Willicon Mikhail Baryshnikov 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 NOM BIS
318 OSH n FI*BlackDevil's Black Beast 4 Uros 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
319 OSH f FI*BlackDevil's Dark Schakaliina 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
320 OSH n 25 FI*Santuzzan Maestro 4 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM NOM BIS
321 OSH a 24 FI*LoudMeow Rockstar 4 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
322 OSH a 24 FI*LoudMeow Little Starlet 4 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB NOM BIS
323 OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB NOM BIS
324 OSH b 24 FI*Arkhitekton Rafano 4 Uros 10 (KAS) Nyman Pia Abs
325 OSH c 24 FI*Arkhitekton Lavanda 4 Uros 7 (CH) Lis Helene EX1 CACIB
326 OSH d 24 FI*BlackDevil's RedBull 4 Uros 12 (Pennut) Lis Helene EX1 NOM BIS
327 OSH f 25 FI*Santuzzan Queen of Spades 4 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
328 OSH n 03 FI*Laurinda Othello Savarin 4 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
329 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 13c (Määrittely) Isakov Vladimir OSH n 01 21
329 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
329 OSH n 01 21 FI*Birregin Magaskawee 4 Naaras 15 (Siitos) Kissaliitto Rotukirjaus
330 OSH n 03 24 FI*BlackDevil's Hunting NightWing 4 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
331 OSH b 03 24 FI*BlackDevil's Caramel Harley Quinn 4 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
332 SIA n Baccara Eastern Nymph 4 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
333 SIA a FI*Aurinkomäen Dexter-Danilo 4 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 No Cert
334 SIA a FI*Pinokin Kefeidi 4 Uros 2 (SP) Lis Helene KM NOM
335 SIA a FI*Pinokin Kharon 4 Uros 6 (IP) Lis Helene EX1 CAGPIB
336 SIA b FI*BlackDevil's White Viper 4 Naaras 12 (Pennut) Lis Helene EX1
337 SIA b FI*Birregin Arabean Proud 4 Naaras 6 (IP) Lis Helene EX1 No Cert
338 SIA h Cammeleo Isis 4 Naaras 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB
339 SIA b 21 FI*Arkhitekton White chocolate 4 Naaras 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
340 SIA d 21 FI*Santuzzan On Your Toes 4 Uros 2 (SP) Nyman Pia KM NOM BIS
341 SIA e 21 FI*Clamoris Isadora 4 Naaras 9 (Avoin) Lis Helene EX1 CAC
342 SIA j 21 FI*Feanorian Dabria 4 Naaras 4 (GIP) Lis Helene EX1 CAPS NOM
343 SYS n 03 Apocalyptica Calypso 4 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
344 SYS n 03 FI*BlackDevil's Hypnotic Zatanna 4 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM
345 SYS d 03 FI*Birregin Pierre Précieuse 4 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
346 SYS n 03 21 HU*Shagio-Chen Palatinus 4 Uros 5 (IC) Lis Helene EX1 CAGCIB NOM
347 HCL James Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Eek Magnusson Iréne 1
347 HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Askett Mats 2
348 HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Askett Mats 1 NOM
349 HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Eek Magnusson Iréne 1 NOM BIS
349 HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Askett Mats 2
350 HCL Tyyne-Liina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Askett Mats 1 NOM
351 HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lis Helene 1 NOM BIS
352 HCS Erkki Einari Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Lis Helene 2
353 HCS Kerttuli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lis Helene 2
354 HCS Tinka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lis Helene 3
355 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Eek Magnusson Iréne 2
355 HCS Elisabeth Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lis Helene 1 NOM BIS
356 HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Eek Magnusson Iréne 3
356 HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lis Helene 4
357 NEM II / NEM f 09 21 Alhena Delle Paludi 2 Naaras 5 (IC) Comorio Luigi EX1 CAGCIB
397 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Askett Mats RAG a 21 (13c), SBI f (13c), RAG a 21, RAG n, RAG n 21, MCO IX, MCO VI, NFO I, NFO VIII, SIB IV, SIB VII, TUA IX, HCL 37
Busse Britta BEN n 22 32, BEN n 24 32, BUR b, BUR d, BUR f, ABY n, CRX II, CRX VI, CRX VII, DRX IV, VET 1 39
Comorio Luigi BML I (13c), BEN n 22 32 (13c), BSH f (13c), CRX II (13c), RAG a 03, RAG b 04, RAG f 21, SBI f, SBI g, SBI h, ACL III, MCO II, MCO IV, NEM II, NFO IX, NFO V, SIB II, TUA V, VET 1, VET 2 40
Eek Magnusson Iréne RAG a 04, RAG c 04, RAG d, RAG n 04, SBI a, SBI n, ACL VIII, ACS VIII, MCO I, NEM I, NFO II, SIB VIII, TUA I, VET Kotikissat 40
Fonsén Mira BEN n 22, BML I, BSH b 24, BSH d, BSH n, BSH n 22, BSH ns 24 64, BUR a, BUR c, BUR g, BUR h, CYM 51-52, EUR ns 22, KOR, MAU n 24, OCI b 24, OCI ns 24, ABY o, CRX VIII, SOM a, SPH I, SPH III, VET 3 41
Isakov Vladimir OSH n 01 21 (13c), BEN n, BEN n 24, BSH a, BSH d 22, BSH fs, CHA, EUR w 62, OCI n 24, ABY a, ABY p, RUS, SPH V 31
Jyrkinen Jaana EXO d 03 22 (13c), PER e 02 62 (13c), EXO a, EXO c, EXO d, EXO d 03 22, EXO d 22, PER d 23, PER e 02, PER f 24, PER g, PER n 03, PER ns 01 21 62, MCO V, SIB III, SIB VI 41
Lis Helene EXO e 03 22, EXO n, EXO n 03, EXO n 22, PER a, PER as, PER b, PER d 03 24, PER d 21 33, PER d 24, PER f, PER f 03, PER fs 03 23, PER n, OSH a 24, OSH b 03 24, OSH c 24, OSH d 24, OSH n 03 24, SIA a, SIA b, SIA e 21, SIA h, SIA j 21, SIA n 03 21, HCS 36
Nyman Pia RAG n 03, MCO III, MCO VII, NFO IV, NFO VI, BAL w 67, OSH a 25, OSH b 24, OSH f, OSH f 25, OSH n, OSH n 01 21, OSH n 03, OSH n 25, SIA b 21, SIA d 02, SIA d 21, SIA n, SIA n 03 42
Reijers Eric RAG a, RAG f, RAG f 04, RAG n 03 21, SBI a 21, MCO VIII, NFO III, NFO VII, BSH b, BSH f, BSH ns 11, BSH ns 24 62, BUR j, BUR n, OCI bs 24, CRX I 40
10 tuomaria.