Omakissa
RUROK VANTAA 25.8.2013
Järjestävä yhdistys Ruuhka-Suomen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 25.8.2013 Loppuu 25.8.2013
Ilmoittautuminen alkaa 25.8.2013 Ilmoittautuminen loppuu 25.8.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti show@rurok.fi
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FI*Link Aurore Bleu de Ciel 4 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
ABY a S*Hjortronstigens Alfred Nobel 4 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM NOM
ABY n FI*Laire Meleth Aran 4 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
ABY n FI*Link Inanyesha 4 Naaras 5 (IC) Sneum Hanne Sofie Abs
ABY n Gaspacho Bonjour L'Amour*PT 4 Uros 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
ABY n Isatai's Namid of Bluestream 4 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie Abs
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 4 Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM NOM
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 4 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
ABY o FI*Amajan Gigi Gioia 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
ABY o FI*Link Zaki Habit Rouge 4 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea Abs
ABY o FI*Redcheetah's Aarre 4 Uros 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB
ABY o FI*Redcheetah's Aurora 4 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
ABY o FIN*Link Ayana 4 Naaras 1 (SC) Friškovec-Keller Thea Abs
ABY o FIN*Link Ayana 4 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl Abs
ABY o S*Rackarkatten's Paco Rabanne 4 Uros 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
ABY p FI*Link Inameremeta 4 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
ACL f 02 21 64 FI*Metusalahin Barbie 2 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
ACL f 03 24 FI*Trollin Hissu 2 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1
ACL g 21 33 FIN*Magnificat Tinka Curl 2 Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM
ACL h 03 21 33 FI*DilYaar Falguni Firoza 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
ACL n 09 22 FI*Operadoll's Magical Merlin 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase Abs
ACL n 23 FI*Murmelin Bonzo 2 Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
ACS n 24 FI*Operadoll's Picasso 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
ACS ns 24 FI*Operadoll's Polar Bear 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
BAL c 21 SE*Qjou'z Bon A Petit 4 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
BAL d 21 FIN*Mummeli Twixinho Jesse 4 Uros 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM BIS
BAL n FI*Willicon La Strega d'Aprile 4 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP
BAL r SE*Qjou'z Costa Rica 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
BAL w 67 FI*Willicon Liquirizia 4 Naaras 10 (KAS) Preiss Karl EX1 CAP
BEN n 22 FI*PurrGold Amore Adora 3 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 4 (GIP) Reijers Eric EX1 CAPS
BEN n 22 33 FI*SiruCats Ives Isidore 3 Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
BEN n 22 33 ZaharaBengals Hopeful Promise 3 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
BEN n 24 FI*Bombay-Dreams Soma 3 Naaras 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
BEN n 24 FI*Leokatin Hulabaloo 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
BEN n 24 MyArt Premier Rose Diamond 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP
BEN n 24 33 FI*Starglitters Snowflake 3 Naaras 4 (GIP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAPS
BEN n 24 33 FIN*SiruCats Ynes Yooralla 3 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM
BML fs 11 31 FI*Kissamummon Ihan oma 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
BML ns 11 FI*Kimuli's Made in Heaven 3 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik 3 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Henrik 3 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius 3 Uros 10 (KAS) Friškovec-Keller Thea Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Horatius 3 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl Abs
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 1 NOM BIS
BML ns 11 FIN*Ancelaine Lisbeth 3 Naaras 6 (IP) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGPIB NOM
BML ns 11 FIN*Kimuli's Chocolate Dream 3 Naaras 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS BIV
BML ns 11 GB*Gem's Archduke Joseph 3 Uros 3 (GIC) Friškovec-Keller Thea EX1 CACS
BML ns 11 31 FI*Kissamummon Keiju Lammenpei 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
BML ns 11 31 FI*Lumipuron Premium Beauty 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
BRI a FI*Coventry's Europa 3 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
BRI a FI*Dame's Admiral Herberts 3 Uros 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
BRI a FI*Rhinestone's Angus Young 3 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 BIV
BRI a FI*Rhinestone's Gray Fox 3 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
BRI a FI*Rhinestone's Scooby 3 Uros 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM
BRI a FI*Suvikasteen Mikki 3 Uros 8 (PR) Sneum Hanne Sofie Abs
BRI a 22 FI*Rhinestone's Nikki Sixx 3 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
BRI ay 11 FI*EmeraldCharm Finn Fonzie 3 Uros 7 (CH) Reijers Eric Abs
BRI fs Hinderslyne Beyond-Pretty 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
BRI g 24 FI*Rhinestone's All I Have 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
BRI j FI*Rhinestone's Twinkle Star 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
BRI n FI*Rhinestone's Black Widow II 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
BRI n FI*Rhinestone's Night Rider 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
BRI n S*Applecat Spider 3 Uros 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
BUR a FIN*Genuina Inspiraatio 3 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 3
BUR a FIN*Genuina Inspiraatio 3 Uros 6 (IP) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGPIB
BUR a FIN*Oliivian Priyanka 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 2
BUR a FIN*Oliivian Priyanka 3 Naaras 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM NOM
BUR a Rango Magic Valley *** 3 Uros 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1
BUR b Aldis Marcel *** 3 Uros 3 (GIC) Reijers Eric Abs
BUR b FI*Aficats Don't Mess With ME! 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric Abs
BUR b FI*Kassaran Minnehaha 3 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
BUR b FI*Kassaran Ursus 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX2
BUR b FI*Kassaran Venus McFlytrap 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
BUR b FI*Seirene Material Girl 3 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric Abs
BUR b Sacredspirit Virgin Flamingo *** 3 Uros 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB BIV NOM
BUR b Thor Magic Valley*RU, JW *** 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1 NOM
BUR c Aldis Yasmine *** 3 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie Abs
BUR c SC RU*Aldis Octavia *** 3 Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie Abs
BUR d FI*Cattish Rudolf The RedNosed 3 Uros 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
BUR d Ivar Lovely Dream *** 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne Abs
BUR g FI*Feirefiz Diamonds And Rust 3 Naaras 12 (Pennut) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM
BUR g FIN*Seirene Justify My Love 3 Naaras 1 (SC) Sneum Hanne Sofie KM NOM
BUR h FI*Cattish Olympos Zeus 3 Uros 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
BUR h HU*Alba Regia Ganxsta Gizi 3 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB NOM BIS
BUR j Alba Regia Yildiz *** 3 Naaras 7 (CH) Friškovec-Keller Thea EX1 CACIB BIV NOM BIS
BUR j FI*Kassaran Meowlody 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
BUR j FI*Kassaran Purnululu 3 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
BUR j FI*Kassaran Purrsephone 3 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea Abs
BUR j FIN*Pardofelis Guinevere 3 Naaras 2 (SP) Friškovec-Keller Thea KM
BUR j Irma Lovely Dream *** 3 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
BUR n FI*Feirefiz Girl I Know 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
BUR n FIN*Seirene Hamlet II 3 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 2
BUR n FIN*Seirene Hamlet II 3 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM
BUR n Isä-Brownin Ushuaia 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 NOM
BUR n NW Goody Magic Valley*RU, JW 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna 3 Naaras 10 (KAS) Sneum Hanne Sofie Abs
CRX a 33 FI*FunkyJam's My Melody 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
CRX d 01 21 62 FI*Piupaws Spiderman 4 Uros 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea EX1 CAC
CRX d 03 24 Puraffection's Firestarter 4 Naaras 9 (Avoin) Friškovec-Keller Thea Abs
CRX d 24 FI*Piupaws Robin 4 Uros 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
CRX f 03 24 FI*Piupaws Nyan Cat 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea Abs
CRX f 03 24 FI*Piupaws Sanna-Raipe 4 Naaras 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1 NOM
CRX n Pixie Agnus*LT 4 Naaras 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS NOM
CRX n 03 FI*FunkyJam's Fairy-Periwinkle 4 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
CRX n 03 Shal-Mar's Sailor of Windseeker 4 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 4
CRX n 03 Shal-Mar's Sailor of Windseeker 4 Uros 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
CRX n 03 24 FI*Piupaws Hjördis-Täti 4 Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
CRX n 24 FI*Piupaws Keyboard cat 4 Uros 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
CRX ns 03 FI*Sweetpurr's Pandia 4 Naaras 3 (GIC) Saarela Veikko EX1 CACS
CYM fs 02 52 62 FI*Touchant Sans la Queue 3 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1 NOM BIS
DRX d 09 Elfe Feerique Ginger 4 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
DRX n Elfe Feerique Felicia 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1
DRX w FIN*Riiviön Tuhkimo 4 Naaras 5 (IC) Friškovec-Keller Thea EX1 CAGCIB
DSP d 21 RU.Dolf Shudan 4 Uros 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
DSP f 03 Yustina Bast 4 Naaras 5 (IC) Reijers Eric EX1 CAGCIB
EUR a 22 FI*Feronian Emerald 3 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
EUR d 22 Silkkiturkin Menevä Macho 3 Uros 2 (SP) Reijers Eric KM
EUR d 24 FI*Feronian Basil 3 Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB NOM
EUR d 24 FI*Feronian Di'Anna 3 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
EUR d 24 FI*Feronian Domingo 3 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1 BIV NOM
EUR f FI*Pikku-Piun Zukulaku 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
EUR f 24 FI*Feronian Dianella 3 Naaras 11 (Nuoret) Sneum Hanne Sofie EX1
EUR g 22 FI*Feronian Emilia 3 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
EUR gs 22 FI*Feronian Edelweiss 3 Naaras 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
EUR n 22 FI*Bird-Cherry's Blackberry 3 Uros 9 (Avoin) Saarela Veikko EX1 CAC
EUR n 22 FI*Pinkkitassun Chisu 3 Naaras 9 (Avoin) Saarela Veikko Abs
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 17 (Veteraani) Preiss Karl 3
EUR n 22 FIN*Casimirrin Eulalia 3 Naaras 10 (KAS) Saarela Veikko EX1 CAP NOM
EUR n 24 FI*Bird-Cherry's Ariston 3 Uros 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
EUR n 24 FI*Casimirrin Henley 3 Uros 3 (GIC) Reijers Eric EX1 CACS
EUR n 24 FIN*Katinhännän Bella Valentina 3 Naaras 2 (SP) Reijers Eric KM
EUR n 24 Venla-Valentiina 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
EXO a 02 21 62 Teddy-Bear Mechta*RU 1 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
EXO n 23 FI*Sabrimin La Vie Est Belle 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM BIS
EXO ns 22 62 FI*Elrikan Elviira-Eveliina 1 Naaras 7 (CH) Roca Folch Yan Abs
EXO w 62 LV*Nostri Vincent More Than a Feeling 1 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
HCL James Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Veland Anne 1 NOM
HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea Abs
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Veland Anne 3
HCL Kenkku Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Veland Anne Abs
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Veland Anne 2
HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 3
HCL Simba Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Veland Anne 2
HCL ns 09 11 Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 1 NOM BIS
HCL ns 09 11 Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Veland Anne 1 NOM BIS
HCS Caesar Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Joëlle 1 NOM
HCS Kaneli Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Monney Joëlle Arvosteltu 7
HCS Lasse Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 4
HCS Lasse Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Joëlle Arvosteltu 6
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 3
HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 1
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Joëlle Arvosteltu 5
HCS Saara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 4
HCS Timantti Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 2
HCS Trina Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Joëlle 2
HCS Ukko Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 3
HCS Ukko Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Joëlle 4
HCS n 03 24 Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert 1 NOM BIS
HCS n 03 24 Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 2
HCS n 09 Tara Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Lubrano Robert Arvosteltu 5
HCS n 22 Romeo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Friškovec-Keller Thea 2
HCS n 22 Romeo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Monney Joëlle 3
JBT a 03 24 FI*Kassaran Aoi Obi 4 Uros 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
JBT n 01 21 FI*Kassaran Shiawase no Kazura 4 Naaras 3 (GIC) Veland Anne EX1 CACS
KBL ds 23 FI*Hassunhauska Pyörremyrsky 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1
KBL n 24 FI*Kuriton Apricot 3 Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
KOR FI*Dewdrop's Kanya Nah-rahk 3 Naaras 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
KOR FI*Dewdrop's Larp Na Rahk 3 Uros 12 (Pennut) Reijers Eric EX1
KOR FI*Hovikissan O-Ho 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
KOR FI*Melodian Tulaya 3 Naaras 1 (SC) Reijers Eric KM BIV
KOR FIN*Hovikissan iat Jaao 3 Naaras 10 (KAS) Reijers Eric EX1 CAP
KOR FIN*Hovikissan joop-jip ek 3 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 CAGPIB
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 4 (GIP) Sneum Hanne Sofie Abs
MAN f 24 53 FIN*JoJon Hei Dec 3 Naaras 8 (PR) Veland Anne EX1 CAPIB
MAN f 52 FI*Armain Mercoledi 3 Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
MAN g 22 53 FI*Ballawhane Inney-Baddal 3 Naaras 12 (Pennut) Veland Anne EX1
MAU ns FIN*Iltavilli Emir Ehsan 3 Uros 2 (SP) Sneum Hanne Sofie KM
MCO Amistia's Quake Master *** 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
MCO a Battle Creek's Ma' Roadhouse Blues 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV
MCO a Battle Creek's Z'Thaiti 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1 BIV NOM BIS
MCO a FI*Lexicon Asterix 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
MCO a FI*LovelyLife Everest Elias 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
MCO a 02 FI*Chamberlain Heart Of Mine 2 Naaras 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS BIV
MCO a 03 22 FI*TipTop Maine Yéta 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
MCO a 09 FI*Chamberlain Iron Man 2 Uros 2 (SP) Nissen Aase Abs
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Miracle Man 2 Uros 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Sex&Cigarettes 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO a 09 FI*HoneyCoon's Stormy End 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
MCO a 22 FI*HoneyCoon's Something Sweet 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 BIV NOM
MCO a 23 FI*Mostlycats Kosmos Blue 2 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
MCO as FI*HoneyCoon's New Day Woman 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
MCO as 09 22 FI*Chamberlain Made Like This 2 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX2
MCO as 09 22 FI*Rotcat Hangover 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX3
MCO d 09 22 FI*Laramillan Jimbo Jones 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo Abs
MCO d 09 24 FI*Stout-hearted I Love You 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB BIV NOM
MCO d 22 FI*Fullmoon's Eden On Fire 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
MCO d 22 FI*Magnificat Wilma Coon 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX2
MCO d 23 Jean-Marais Ermak 2 Uros 7 (CH) Nissen Aase EX1 No Cert
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Shappa 2 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX2
MCO ds 03 22 FI*TipTop Maine Umbar 2 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB BIV
MCO ds 22 DK*Amistia's Untold Truth 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB BIV
MCO ds 22 FI*LovelyLife ConLeche Casper 2 Uros 10 (KAS) Spijker Charles EX1 CAP
MCO ds 22 Freeclimber Hamdi Damdi 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles Abs
MCO ds 23 FI*LovelyLife ConLeche Candy 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
MCO e 09 23 PL*CoonKitty Louis Vuitton 2 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB NOM
MCO e 09 24 PL*Lavender Love Ozzie 2 Uros 2 (SP) Kass Tellervo Abs
MCO es FI*Unikuun Lotus Eterne 2 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
MCO f 09 22 FI*Fullmoon's FireWalkWithMe 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO f 09 22 FI*Kasmasiinin Åkariina 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX2
MCO f 09 22 FI*TipTop Maine Xita 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1 BIV NOM
MCO f 22 Lady Arina Perla Annaru*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 BIV
MCO fs 03 FI*Abbas-Coons Be My Love 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
MCO fs 22 Baslatan's Love Me True 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
MCO fs 23 DK*Amistia's Yasmina 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles Abs
MCO g 02 63 FI*Chamberlain Sweet Illusion 2 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
MCO g 22 FI*Valier's Juno 2 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1
MCO g 22 Lana Turner of Baydar 2 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 4
MCO g 22 Lana Turner of Baydar 2 Naaras 10 (KAS) Nissen Aase EX1 CAP
MCO n Coonity Nokomis 2 Naaras 1 (SC) Lubrano Robert KM
MCO n FI*Cherry's Maine Obiora 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX2
MCO n FI*LovelyLife Everest Enzo 2 Uros 11 (Nuoret) Lubrano Robert Abs
MCO n FI*Satinante's Troilus Tunstal 2 Uros 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC
MCO n 09 FI*Kasmasiinin Yancus 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
MCO n 09 FI*LovelyLife Everest Edith 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX2
MCO n 09 FI*LovelyLife Famous Fernando 2 Uros 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 BIV
MCO n 09 FI*Satinante's Gretel Larentia 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC
MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rough Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1 BIV NOM
MCO n 09 22 FI*Hemingway's Galilahi 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fiona 2 Naaras 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
MCO n 09 22 FI*LovelyLife Famous Fonzy 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX2
MCO n 09 22 FI*MaineQueen Head Over Heels 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX2
MCO n 09 22 FI*Satinante's Albert Humberto 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX2
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB NOM
MCO n 09 24 FI*Chamberlain Just Rock 2 Uros 4 (GIP) Lubrano Robert Abs
MCO n 22 FI*Halden coon's Vanda 2 Naaras 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
MCO n 22 FI*Kasmasiinin Zhin 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
MCO n 22 FI*LovelyLife Everest Elaina 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX3
MCO n 22 FI*Mainehaan Frida 2 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX4
MCO n 22 FI*SatuMainen Konnan Koukku 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS NOM
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
MCO n 22 FIN*Chamberlain Is There Truth 2 Uros 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM
MCO n 23 DK*Amistia's Samson 2 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS BIV NOM
MCO n 23 FI*LovelyLife Everest Ecco 2 Uros 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX2
MCO ns Black Pirate of Beauty Wizards 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
MCO ns FI*Halden coon's Turbo Jr 2 Uros 4 (GIP) Spijker Charles EX1 CAPS NOM
MCO ns FI*Satinante's Bella Swan 2 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles EX2
MCO ns 09 FI*Pikkumetsän Zaza 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
MCO ns 09 22 FI*Chamberlain Quite a Hero 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX2
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Fernando 2 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1 NOM
MCO ns 09 22 FI*TipTop Maine Rowtag 2 Uros 6 (IP) Hornell Henry EX1 CAGPIB
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS BIV NOM
MCO ns 22 FI*Kasmasiinin Zariel 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
MCO ns 22 FI*Merrymakers Awesome Anzelm 2 Uros 9 (Avoin) Spijker Charles Abs
MCO ns 22 FIN*Satinante's Faerie Isabel 2 Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB BIV
MCO ns 22 FIN*Satinante's Freyja Iniki 2 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
MCO w 62 FI*LovelyLife ConLeche Catman 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
NEM n Kaplya Neva's Mystery 2 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
NFO a 02 S*Utblicken's Lill Ammuu 2 Naaras 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
NFO a 03 24 FI*FinnFeline's Envy Me 2 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles EX1 BIV NOM
NFO a 09 24 FI*Hirmuinen Aleksanteri Suuri 2 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
NFO a 22 FI*Heinuntuvan Andreas 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
NFO d 03 FI*Kultahuiskan Iisakki 2 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1 BIV NOM
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX3
NFO ds 09 22 S*Cederskogens Max Magma 2 Uros 11 (Nuoret) Nissen Aase Abs
NFO ds 24 FI*FoxyPaw's Dusty Miller 2 Uros 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO e 03 FI*Nalle-Puhin Taj Mahal 2 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX2
NFO e 09 FI*Ann'sLions Lovely Tiger 2 Naaras 9 (Avoin) Monney Joëlle EX1 CAC
NFO e 09 FI*Charmakato Viola 2 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX2
NFO f FI*Lolcat's Rose 2 Naaras 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO f 03 22 S*Eärfalas Flisan 2 Naaras 5 (IC) Monney Joëlle EX1 CAGCIB NOM
NFO f 09 FI*Kultahuiskan Inka 2 Naaras 11 (Nuoret) Monney Joëlle EX1
NFO f 09 24 FI*Felicis Enna 2 Naaras 10 (KAS) Monney Joëlle EX1 CAP NOM
NFO f 22 Quarans Lady Sandwick 2 Naaras 7 (CH) Kass Tellervo Abs
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Nissen Aase KM BIV NOM BIS
NFO fs 09 24 FI*Katinkurun Katajanmarja 2 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1 NOM
NFO gs 22 S*Skottvallen's Jasmine 2 Naaras 6 (IP) Nissen Aase EX1 CAGPIB
NFO n FI*Tähtitassun Mustang 2 Uros 11 (Nuoret) Kass Tellervo EX1
NFO n 02 21 64 Herebu de Velogny 2 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB BIV NOM
NFO n 03 24 S*Nenya's Shadowcat 2 Naaras 5 (IC) Spijker Charles EX1 CAGCIB
NFO n 09 FI*Draconian TwilightInnocence 2 Naaras 4 (GIP) Lubrano Robert EX1 CAPS NOM
NFO n 09 FI*Slytiger's Forces of Nature 2 Uros 12 (Pennut) Lubrano Robert EX1
NFO n 09 FIN*Wishmaster Kid Brother 2 Uros 6 (IP) Lubrano Robert EX1 CAGPIB
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 3 (GIC) Spijker Charles EX1 CACS
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Spijker Charles KM
NFO n 09 23 FI*Kuutamoyön Minerva 2 Naaras 12 (Pennut) Spijker Charles EX1
NFO n 09 23 S*NC's Lola 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1 NOM
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 3 (GIC) Lubrano Robert EX1 CACS
NFO n 22 FI*Tähtitassun Päivänsäde 2 Naaras 11 (Nuoret) Lubrano Robert EX1
NFO n 24 FI*Heinuntuvan Eemeli 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM BIV
NFO n 24 FI*Niittykissan Alexandria 2 Naaras 7 (CH) Lubrano Robert EX1 CACIB
NFO ns 09 22 FI*Ballawhane I Want ToBeFree 2 Uros 9 (Avoin) Nissen Aase EX1 CAC NOM
NFO ns 09 24 FI*Kultahippusten Klaara 2 Naaras 9 (Avoin) Nissen Aase Abs
NFO ns 22 S*Sannafjället's White Lady 2 Naaras 4 (GIP) Nissen Aase EX1 CAPS
NFO w 64 FI*FoxyPaw's Icebreaker 2 Uros 1 (SC) Monney Joëlle KM NOM
NFO w 64 FI*Hopeahännän Mimosa 2 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
NFO w 64 FI*Tähtitassun Carl Philip 2 Uros 6 (IP) Monney Joëlle EX1 CAGPIB NOM BIS
OCI a 24 FI*Onnikatin Bonus 3 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Guttatus Ami Super 3 Uros 12 (Pennut) Saarela Veikko EX1 BIV NOM
OCI b 24 FI*Guttatus Princess Sophie 3 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
OCI b 24 FI*Moosegrove Cassiopeia 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1 BIV
OCI b 24 FI*Onnikatin Sir Humbug 3 Uros 8 (PR) Saarela Veikko EX1 CAPIB
OCI b 24 FI*Topspot C.Loureiroi 3 Naaras 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX2
OCI b 24 FI*WiliWilla Aslan 3 Uros 11 (Nuoret) Saarela Veikko EX1
OCI b 24 FIN*Martinic Blazing 3 Naaras 6 (IP) Saarela Veikko EX1 CAGPIB
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Preiss Karl 1
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Saarela Veikko KM BIV NOM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Saarela Veikko KM
OCI c 24 FI*Punakuun Afrodite 3 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie Abs
OCI c 24 FI*Sunny's Lavender Lily 3 Naaras 3 (GIC) Sneum Hanne Sofie EX1 CACS
OCI n 24 FI*Moosegrove Dream On 3 Naaras 11 (Nuoret) Reijers Eric EX1 BIV NOM
OCI n 24 FI*Onnikatin BeeBee 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX2
OCI n 24 FI*Onnikatin Berta 3 Naaras 9 (Avoin) Reijers Eric EX1 CAC
OCI n 24 FI*Onnikatin Bosse 3 Uros 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
OCI n 24 FI*Topspot Jaguatirica 3 Naaras 7 (CH) Reijers Eric EX1 CACIB
OCI n 24 FI*Topspot Tickle Toe 3 Naaras 6 (IP) Reijers Eric EX1 No Cert
OCI n 24 FIN*Moosegrove Phoenix 3 Uros 1 (SC) Reijers Eric KM
OCI o 24 S*Hot Country's Agaton Sax 3 Uros 5 (IC) Sneum Hanne Sofie EX1 CAGCIB
OLH a FI*Jalecat's Jewel of Hearts 4 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
OLH b FI*Willicon Cara Melli 4 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 1 NOM BIS
OLH c FIN*Mummeli Vipinha Lila 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM NOM BIS
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1 NOM BIS
OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic 4 Uros 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1 NOM
OSH a 24 Nick-Nack Sia Alicia, CZ 4 Uros 7 (CH) Roca Folch Yan EX1 CACIB NOM BIS
OSH b 03 Bestcats Electrify Exclusive 4 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
OSH b 22 Idream 4 Uros 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS
OSH b 25 FI*Jalecat's MiLady May 4 Naaras 5 (IC) Roca Folch Yan EX1 CAGCIB
OSH bs 25 FI*Nazarlik XTC 4 Uros 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB NOM
OSH d 24 HU*Shagio-Chen Legolas for Keskimaan 4 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
OSH ds 24 ClassicOri's Deeply Deluxe 4 Uros 8 (PR) Roca Folch Yan Abs
OSH f 03 24 FI*Keskimaan Turtle Tricolor 4 Naaras 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
OSH f 24 (N)Manhunter's Check Me Out 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 NOM
OSH f 24 FI*Keskimaan Elf Gwestiel 4 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1
OSH h 24 FI*GizemliKediler Coco 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
OSH n FI*Sultsinan Iltasatu 4 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM
OSH n FI*Willicon Musta Maagi 4 Uros 11 (Nuoret) Preiss Karl EX1
OSH n FIN*Quan Kawaii Sakura 4 Naaras 2 (SP) Preiss Karl KM NOM
OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC 4 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
OSH n 03 FI*Keskimaan Ainion 4 Uros 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB NOM
OSH n 03 FIN*Quan Tamashii 4 Uros 10 (KAS) Preiss Karl Abs
OSH n 03 HU*Shagio-Chen Noriko Ori-Katino 4 Naaras 1 (SC) Preiss Karl KM NOM BIS
OSH n 03 25 FI*DeLaSoul's Midnight Queen 4 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 No Cert
OSH n 24 FI*LoveOriental Lakeisha 4 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan Abs
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 4 (GIP) Preiss Karl EX1 CAPS
OSH ns 22 Xanthe Bon Voyage, SK 4 Naaras 9 (Avoin) Preiss Karl EX1 CAC
PEB n 33 Veni-Vidi-Vici Del Iris 4 Naaras 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
PER a 03 22 FIN*Kissankäpälän Blossom 1 Naaras 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro Abs
PER d 03 22 FI*Kermaviiksen Gabriel 1 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro Abs
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS NOM BIS
PER ds 22 62 FI*Kultaviiksen Captain Nemo 1 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
PER e 02 Ma griff Heracles of Heinroos, JW 1 Uros 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB NOM BIS
PER e 03 24 FI*Vanilla-Star Banana Split 1 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 1 NOM BIS
PER f 03 FIN*Amysantti Coconut Shake 1 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
PER fs 03 23 D'Arnaud Esmeralda 1 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP NOM BIS
PER g 02 62 Sweetmarale's Violet of Heinroos *** 1 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
PER g 03 22 FI*Kermaviiksen Dream of Yours 1 Naaras 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
PER n FI*Timanfaya Black Diamond 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
PER n FIN*Nightmare's Magical Paws 1 Naaras 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
PER n 01 21 62 FI*Dirlandan HanoiRocks 1 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
PER n 02 62 FI*Chosen-One Jasmine For Joy 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
PER n 03 22 FI*Leonidan Priceless Paws 1 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
PER n 03 24 FI*Chosen-One Just A JewelJade 1 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
PER n 21 33 Sinihuiskan Baldo Bandito 1 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
PER n 22 FI*Sabrimin So Emotional Baby 1 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro Abs
PER n 24 FI*Ayanna Before the Dawn 1 Uros 9 (Avoin) Roca Folch Yan EX1 CAC
PER n 24 My-Champagne Anemone to Timanfaya 1 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan Mitätöity
PER ns 03 FIN*Kissankäpälän Arnold S. 1 Uros 2 (SP) Saetre Raymond Alessandro KM NOM
PER ns 24 62 FIN*Dirlandan Efesos 1 Uros 6 (IP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGPIB
PER w 62 FI*Elrikan Amorella 1 Naaras 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
PER w 62 FI*Elrikan Rolex 1 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
RAG a FI*Tiridoll's Caramel Rainbow 1 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC
RAG a FI*Utuinen Wynaut 1 Uros 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB
RAG a 03 FI*Sunrunner's Rohan 1 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
RAG a 03 FI*Tiridoll's Rainbow Caramel 1 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB NOM
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Baby Butterfly 1 Naaras 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
RAG a 03 FIN*Tiridoll's Tiger Heart 1 Uros 2 (SP) Hornell Henry KM
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 1 Uros 2 (SP) Kass Tellervo KM
RAG a 04 Jalapeno Indiana Jones 1 Uros 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
RAG c Rosevalleyrags Dutch Buster 1 Uros 2 (SP) Hornell Henry Abs
RAG e Travis Supurrsonic*PL 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG e 03 FI*Dollyblues Sky's The Limit 1 Uros 5 (IC) Monney Joëlle EX1 CAGCIB
RAG f 03 FI*Dollyblues Somebody To Love 1 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
RAG f 04 FI*Utuinen Wilma Flintstone 1 Naaras 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
RAG g 04 FI*Tiridoll's CatchDaStarshine 1 Naaras 11 (Nuoret) Nissen Aase EX1
RAG h FI*JewelDoll's Icedancer 1 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
RAG n FI*Barfait's Nanette 1 Naaras 9 (Avoin) Spijker Charles EX1 CAC BIV NOM
RAG n FI*Dollyblues Saint Veronika 1 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX2
RAG n FI*Maplehill's Queen of Hearts 1 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
RAG n FI*Tiridoll's CatchTheLover 1 Uros 12 (Pennut) Spijker Charles Abs
RAG n 03 FI*Barfait's Napoleon 1 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
RAG n 03 FI*Sunrunner's Pol 1 Uros 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 3
RAG n 03 FIN*Tammikatin Hepsan Keikka 1 Naaras 8 (PR) Kass Tellervo EX1 CAPIB
RAG n 04 FI*Hassunhauska Neea Noboy 1 Naaras 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
RAG n 04 FI*Tiridoll's Dreaming again.. 1 Uros 1 (SC) Hornell Henry Abs
RAG n 04 21 FI*Utuinen DramaDancer 1 Naaras 10 (KAS) Nissen Aase Abs
RUS DK*Kirstejn's Kastehelmi Bluedane 4 Naaras 5 (IC) Veland Anne EX1 CAGCIB
RUS FI*Hana-Bi Lumen taju 4 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX2
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 4 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX2
RUS FI*Harmuan Hans Hunajainen 4 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX2
RUS FI*Janatuisen Blue Heaven 4 Uros 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC
RUS FI*Janatuisen Daddy's Boy 4 Uros 7 (CH) Veland Anne EX1 CACIB
RUS FI*Kaizahre Diamonds Are 4ever 4 Naaras 10 (KAS) Veland Anne EX1 CAP
RUS FI*Shady-Lady's Demon 4 Uros 7 (CH) Veland Anne EX2
RUS FI*Sini-ihmeen Marimin 4 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX3
RUS FI*Sini-ihmeen Tuikero 4 Uros 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
RUS FI*Tcarskii'dvorik My Saaga 4 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX1 CAC BIV NOM
RUS FI*Zarin Fiorella 4 Naaras 11 (Nuoret) Veland Anne EX1
RUS FI*Zarin Illyria 4 Uros 12 (Pennut) Veland Anne EX1 BIV NOM BIS
RUS FIN*Andinan Celestina 4 Naaras 6 (IP) Veland Anne EX1 CAGPIB
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 4 Naaras 2 (SP) Veland Anne KM BIV NOM
RUS FIN*Zarin Querido Mio 4 Uros 2 (SP) Veland Anne KM NOM
RUS S*Mistlurens Sonja 4 Naaras 9 (Avoin) Veland Anne EX2
RUS Zlatomir Murdryi Rus*RU *** 4 Uros 5 (IC) Veland Anne Abs
SBI a FI*Nalandan Venya 1 Naaras 5 (IC) Kass Tellervo EX1 CAGCIB
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 1 Naaras 2 (SP) Kass Tellervo KM NOM BIS
SBI a FIN*Sic'an Mesa 1 Naaras 6 (IP) Kass Tellervo EX1 CAGPIB
SBI a 21 FIN*Jade-Garden's Yolanda 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo 2
SBI a 21 FIN*Jade-Garden's Yolanda 1 Naaras 2 (SP) Nissen Aase KM NOM
SBI b FI*Shonamei's Golden Sunset 1 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo EX1 CAC
SBI b FI*Ziazan Geppetto 1 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1 NOM
SBI b FIN*Zaraxe Adamnan Morris 1 Uros 10 (KAS) Kass Tellervo EX1 CAP
SBI b 21 FI*Canth's Sweet Little S 1 Naaras 4 (GIP) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAPS NOM
SBI b 21 FI*Canth's UltraVox 1 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
SBI b 21 FI*HaoMao Cesarina 1 Naaras 11 (Nuoret) Saetre Raymond Alessandro EX1
SBI b 21 FI*Jade-Garden's Debbie 1 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro Abs
SBI b 21 FI*Tasmanian Huckleberry Finn 1 Uros 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAP
SBI c FI*Humming High Hopes 1 Naaras 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV NOM BIS
SBI c FI*Kermatassun Grace Kelly 1 Naaras 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
SBI c FI*Saca's Äxl Cloud 1 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
SBI c 21 FI*Canth's Taika 1 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
SBI d FIN*Recknagel Maariolemiöö 1 Uros 4 (GIP) Kass Tellervo EX1 CAPS NOM
SBI d 21 FI*JoJon Wan Jianjian 1 Uros 3 (GIC) Nissen Aase EX1 CACS
SBI e S*AnnMalou's Snowball 1 Uros 7 (CH) Kass Tellervo EX1 CACIB
SBI e 21 S*Vårbergets Sigrid 1 Naaras 6 (IP) Spijker Charles EX1 CAGPIB NOM
SBI g FI*Tamus Healey 1 Naaras 12 (Pennut) Nissen Aase EX1 NOM
SBI j FI*Rais-Kis Doris 1 Naaras 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1
SBI n EE*Ireen Herencia 1 Naaras 7 (CH) Hornell Henry EX1 CACIB
SBI n FI*Canth's U.F.O. 1 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX2
SBI n FI*Midianin Bianca 1 Naaras 7 (CH) Hornell Henry Abs
SBI n FI*Mimitan Endor 1 Uros 10 (KAS) Hornell Henry EX1 CAP
SBI n FI*Nalandan Bandhula 1 Uros 11 (Nuoret) Hornell Henry EX1
SBI n FI*Touchant Troubadour d'amour 1 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1 BIV
SBI n FIN*Canth's Love is All I need 1 Naaras 4 (GIP) Hornell Henry EX1 CAPS BIV NOM
SBI n FIN*Nalandan Indratanila 1 Naaras 17 (Veteraani) Kass Tellervo Arvosteltu
SBI n FIN*Nalandan Indratanila 1 Naaras 1 (SC) Hornell Henry KM
SBI n 21 FI*Canth's Soldier of Love 1 Uros 3 (GIC) Monney Joëlle EX1 CACS BIV
SBI n 21 FI*Kirakan Quiereme Mucho 1 Uros 4 (GIP) Monney Joëlle EX1 CAPS
SBI n 21 FI*Rais-Kis Eka-Wekara 1 Uros 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1
SBI n 21 S*Moviken's Amarula 1 Naaras 3 (GIC) Monney Joëlle EX1 CACS
SIA a FI*Albapanther Always a Lady 4 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 BIV
SIA a FI*Kelmikerhon Tyynellä 4 Naaras 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
SIA a FI*Twist-Tiramisun North Star 4 Uros 3 (GIC) Preiss Karl EX1 CACS
SIA b FI*Vuorikatin AinutKertainen 4 Uros 6 (IP) Preiss Karl EX1 CAGPIB
SIA c FI*Kelmikerhon Ainoa Aarteeni 4 Naaras 3 (GIC) Roca Folch Yan EX1 CACS NOM
SIA c FI*Kelmikerhon Tyrskyaalloilla 4 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1
SIA n FI*Albapanther After Midnight 4 Uros 12 (Pennut) Roca Folch Yan EX1 BIV
SIA n FI*Kelmikerhon Nuorallatanssia 4 Uros 4 (GIP) Roca Folch Yan EX1 CAPS
SIA n FI*Keskimaan Elea Dessuithiel 4 Naaras 10 (KAS) Roca Folch Yan EX1 CAP BIV
SIA n FI*Twist-Tiramisun Kurtisaani 4 Naaras 1 (SC) Roca Folch Yan KM
SIA n FI*Twist-Tiramisun Queen Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Roca Folch Yan EX1
SIA n FIN*Arhantin Lalibelah 4 Uros 1 (SC) Roca Folch Yan KM
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 17 (Veteraani) Saarela Veikko 2
SIA n FIN*Kelmikerhon Ral Lal Laa 4 Naaras 2 (SP) Roca Folch Yan KM
SIA n S*Saddharma Damokles 4 Uros 6 (IP) Roca Folch Yan EX1 CAGPIB
SIA n 21 FI*LoveOriental Edmund 4 Uros 2 (SP) Preiss Karl KM
SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX2
SIB d 09 23 FIN*Magnificat Delizia 2 Naaras 10 (KAS) Lubrano Robert EX1 CAP
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 5 (IC) Lubrano Robert EX1 CAGCIB
SIB ds 24 FIN*Tammikatin Åhå Lilla Gubbe 2 Uros 1 (SC) Lubrano Robert KM NOM
SIB n 03 22 FI*Amurin Hoosea 2 Uros 12 (Pennut) Saetre Raymond Alessandro EX1 NOM
SIB n 22 Favour Siber Felis*PL 2 Uros 12 (Pennut) Hornell Henry EX1
SIB ny 24 Yermolay Crown of Siberia 2 Uros 5 (IC) Hornell Henry EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
SIN FI*Chai-lai Sweetheart Sally 3 Naaras 9 (Avoin) Sneum Hanne Sofie EX1 CAC
SOM o FI*Amajan eAmbra Eminente 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB
SPH a 09 33 FI*SphynxGarden Raisin 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX2
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 4 Uros 1 (SC) Friškovec-Keller Thea KM NOM BIS
SPH f 02 21 33 FI*Tutsi Buccellati 4 Naaras 11 (Nuoret) Friškovec-Keller Thea EX1 BIV NOM
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera 4 Naaras 5 (IC) Saarela Veikko EX1 CAGCIB NOM
SPH n 33 FI*SphynxGarden Mulberry Tree 4 Uros 12 (Pennut) Friškovec-Keller Thea EX1
SYS n 01 FI*Sultsinan WhatChaMaCallIt 4 Naaras 5 (IC) Preiss Karl EX1 CAGCIB
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Folco 4 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX2
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 12 (Pennut) Preiss Karl EX1 NOM BIS
SYS n 03 LV*La Lune d'Or Phoenix 4 Uros 5 (IC) Preiss Karl Abs
TUA e 22 FI*Elekatin Fiona Khur 2 Naaras 11 (Nuoret) Spijker Charles EX1
TUA f FI*Nazarlik Zeta Orionis 2 Naaras 7 (CH) Spijker Charles EX1 CACIB
TUA n FI*Josmarin Innusha 2 Naaras 12 (Pennut) Monney Joëlle EX1 NOM
TUA n 03 FI*Tangerine's Body and Soul 2 Uros 9 (Avoin) Hornell Henry EX1 CAC
TUA ns 09 FI*Kralice Dionysos 2 Uros 11 (Nuoret) Monney Joëlle Abs
TUA w 61 FI*Josmarin Ieremija 2 Uros 12 (Pennut) Kass Tellervo EX1
TUA w 62 FI*Josmarin Helinä Keiju 2 Naaras 9 (Avoin) Kass Tellervo Abs
TUA w 62 FIN*Elekatin Oriana 2 Naaras 3 (GIC) Kass Tellervo EX1 CACS
TUV d 62 FI*GizemliKediler Adile Alaiye 1 Naaras 1 (SC) Saetre Raymond Alessandro KM BIV
TUV d 62 FI*GizemliKediler Bal Bilmece 1 Uros 9 (Avoin) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAC
TUV d 62 FI*Valier's Bilgin 1 Uros 3 (GIC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACS
TUV d 62 FIN*Cesmes Cadi 1 Naaras 10 (KAS) Saetre Raymond Alessandro Abs
TUV d 63 FI*GizemliKediler Bey Bunyamin 1 Uros 7 (CH) Saetre Raymond Alessandro EX1 CACIB
TUV d 63 FI*GizemliKediler Beze Balerin 1 Naaras 5 (IC) Saetre Raymond Alessandro EX1 CAGCIB
TUV f 61 FI*Valier's Define 1 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX1 CAC NOM
TUV f 62 FI*Valier's Kianna 1 Naaras 9 (Avoin) Lubrano Robert EX2
509 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Ei tuomareita.