Omakissa
POROK KEMPELE 7.7.2013
Järjestävä yhdistys Pohjoinen Rotukissayhdistys ry
Alkaa 7.7.2013 Loppuu 7.7.2013
Ilmoittautuminen alkaa 7.7.2013 Ilmoittautuminen loppuu 7.7.2013
Yleisöaika alkaa 0:00 Yleisöaika loppuu 0:00
Eläinlääkärintarkastus alkaa 0:00 Eläinlääkärintarkastus loppuu 0:00
Arvostelut alkavat 0:00 Vahvistuskirjeen julkaisupvm
Kansainvälinen Ei Erikoisnäyttely Ei
Drive In -näyttely Ei Omistajat saavat esitellä kissansa Ei
Kissoja enintään    Kategoriat
BreedBIS-rodut BreedBIS kissoja vähintään
Tilinumero
Sähköposti porok.nayttely@gmail.com
Paikka
Toimihenkilöt
Lisätietoja

Yhteenveto ilmoittautumisista

Kategoria Ilmoittautuneita Hyväksytty Hylätty Kesken Peruttu
Yhteensä 0 0 0 0 0

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Suodata näytettäviä tuloksia alla olevilla valinnoilla.

Nro EMS-koodi Nimi Kategoria Sukupuoli Luokka Tuomari Tulos
ABY a FIN*Kawaii Eiko 3 Naaras 4 (GIP) Hämäläinen Satu Abs
ABY n Felix of Wonderlove 3 Uros 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB BIV
ABY n FI*Lovedevotion Benjamin 3 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX2
ABY n FI*Lovedevotion Berlioz 3 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1 NOM BIS
ABY n Hotchocolate Cleopatra 3 Naaras 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB NOM
ABY n Nefertum d'Or PtitPrince*UA 3 Uros 1 (SC) Coste Louis KM
ABY n S*GoodNews Prince Jeorge 3 Uros 5 (IC) Coste Louis EX2
ABY n S*Hjortronstigens The Sound of Music 3 Uros 2 (SP) Coste Louis KM NOM BIS
ACL ns 03 24 FI*Dezzicat's Dimolto DonCurl 2 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
BEN n 22 FI*Alcarinqua Aldaron 3 Uros 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS
BEN n 22 FI*Kattiklaanin Mercury 3 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
BEN n 22 31 FI*Kattiklaanin Luke Catwalker 3 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
BEN n 22 32 FI*Kattiklaanin Nefertiti 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
BEN n 22 32 FIN*Kattiklaanin Cross Fire Man 3 Uros 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB
BEN n 24 S*NorrGuld's Kebnekaise 3 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
BEN n 24 32 FI*Hiesun Shadow of Dragon 3 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS NOM
BRI b 22 FI*Gimmie's Whimsical 3 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
BRI b 24 Tazzamore's Timotej 3 Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS NOM
BRI c FIN*RoundFace's Afrodites 3 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn Abs
BRI fs FI*Helmiinan Matleena 3 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
BRI n FI*Helmiinan Mörkö 3 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
BRI n FIN*Aleksandra's Dr. Pepper 3 Uros 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 No Cert
BRI ns 11 FI*Gnome's Britannia Silver 3 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS BIV
BRI ns 11 FI*Helmiinan Yummy 3 Uros 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
BRI ns 11 S*Esteticas Arthur 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
BRI ns 11 S*Pymans Joe Cool 3 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
BRI ns 24 62 FI*Ferme Julius 3 Uros 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
BRI ns 24 62 FIN*Kipardi's Bagheera 3 Naaras 10 (KAS) Coste Louis EX1 CAP
BRI ns 24 64 FI*Helmiinan Hepsankeikka 3 Naaras 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 3
BUR a FIN*Almond's Mrs. Bukée 3 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM NOM
BUR b FI*HausKatin Engage For Dance 3 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP
BUR b FI*Shu-Shun Jandia 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
BUR c FIN*Arkhitekton Senemut 3 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu Abs
BUR c FIN*Cattish Unique Zircon 3 Uros 6 (IP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB NOM
BUR f FI*Arkhitekton Tarja 3 Naaras 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB
BUR f FI*Seirene Polina 3 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 BIV
BUR f FI*Seirene Queen of Enigmatic 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
BUR g FI*Arkhitekton Sari 3 Naaras 8 (PR) Hämäläinen Satu EX1 CAPIB NOM
BUR g FI*Seirene Norma 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
BUR g S*Zeitgeist Beatrix Potter 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
BUR h FI*Cattish Kitty Softpaws 3 Naaras 7 (CH) Coste Louis EX1 CACIB
BUR h FIN*Nebula's Radiant Sirius 3 Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 4
BUR h FIN*Nebula's Radiant Sirius 3 Naaras 8 (PR) Coste Louis EX1 CAPIB NOM
BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 2
BUR h FIN*Ravissant Cean Laqué 3 Naaras 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB
BUR j FI*Kissmollin Annabella 3 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
BUR j FIN*Cattish Unique Sapphire 3 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
BUR j Rumba Quintessential 3 Naaras 3 (GIC) Tausen Marteinn EX1 CACS NOM
BUR n FI*Arkhitekton Secco 3 Uros 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB NOM
BUR n FI*Ninelli's Querida Quedaré 3 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB BIV NOM
BUR n FI*Seirene Quarterback King 3 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
BUR n FI*Seirene Queen Bee 3 Naaras 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1
BUR n FIN*Niorun Billie Holiday 3 Naaras 2 (SP) Calmès Fabrice KM
CHA NL*Poekie Mau Mau's Helena Luna 3 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
CRX a 09 FI*Alchemist Hysteria 3 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
CRX b 01 63 S*Fort Knox Eric Northman 3 Uros 5 (IC) Coste Louis EX1 CAGCIB
CRX b 03 FI*Alchemist Dreams & Reality 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis EX1
CRX b 09 33 FI*Spectrolite La Paloma 3 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
CRX n Pixie Agnus*LT 3 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
CRX n 02 FIN*Telltail's Algebar 3 Uros 8 (PR) Coste Louis EX2
CRX n 02 62 FI*Saca's White Rebel 3 Uros 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC BIV NOM
CRX n 02 62 FI*Telltail's Explorer 3 Uros 8 (PR) Coste Louis EX1 CAPIB
CRX n 02 64 FI*Lubavan Beatrice 3 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis Abs
CRX n 03 FI*Telltail's Engineer 3 Uros 9 (Avoin) Coste Louis EX2
CRX n 03 FIN*Telltail's Almeisan 3 Naaras 1 (SC) Coste Louis Abs
CRX n 03 FIN*Telltail's Nordman 3 Uros 6 (IP) Coste Louis EX1 CAGPIB BIV
CRX n 24 FI*Derekaz Da Deus Fortunae 3 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
CRX ns FI*Telltail's Xanadu 3 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM
DRX f 09 FI*Fairy-Story's ForgetMeNot 3 Naaras 7 (CH) Hämäläinen Satu EX1 CACIB
DRX n FI*Mattikatin Hermes Apollon 3 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
DRX n 32 S*Peavey's WhoopsaMy Estelle 3 Naaras 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
DRX ns 21 32 FI*Mirexin Cassius 3 Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
DRX w 61 FI*Fairy-Story's GlitterGlow 3 Naaras 9 (Avoin) Hämäläinen Satu EX1 CAC
EUR n 02 Tarina 3 Naaras 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
EUR w 62 Paavo 3 Uros 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB
EXO a S*IxiDixi's Crazy for You 1 Uros 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS
EXO d 22 FI*Aamukasteen Zubr 1 Uros 6 (IP) Stoop Wendel EX1 CAGPIB NOM
EXO f 03 22 FI*Leonidan Oasis Of Life 1 Naaras 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1 NOM
EXO f 22 FI*Aamukasteen Calamity Jane 1 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC
EXO f 24 FI*Aamukasteen BlingBling Baby 1 Naaras 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC NOM
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 17 (Veteraani) Coste Louis 1 NOM BIS
EXO fs FIN*Siriuksen Exotic Devi 1 Naaras 6 (IP) Stoop Wendel EX1 CAGPIB NOM
EXO n 03 24 No Comment Haykiel Rani 1 Uros 9 (Avoin) Coste Louis EX1 CAC NOM
EXO n 24 D'Eden Lover Baldwin 1 Uros 1 (SC) Stoop Wendel KM
HCL Jeremias Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Stoop Wendel Abs
HCL Jeremias Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Glem Lene 1 NOM
HCL Kaisa Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Glem Lene 2
HCL Noora Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Stoop Wendel 2
HCL Noora Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Glem Lene 3
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Stoop Wendel 1 NOM BIS
HCL Sandra-Sabine Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Glem Lene 1 NOM BIS
HCS Hilkka Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 3
HCS Luca Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 3
HCS Niilo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 4
HCS Ninni Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 2
HCS Rasmus Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 2
HCS Rasmus Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Stoop Wendel 2
HCS Romeo Kotikissat Uros 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 1 NOM
HCS Romeo Kotikissat Uros 17 (Veteraani) Stoop Wendel 1 NOM
HCS Susanna Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 1 NOM BIS
HCS Susanna Kotikissat Naaras 17 (Veteraani) Stoop Wendel 3
HCS Tuuliina Kotikissat Naaras 14 (Kotikissat) Stoop Wendel 4
MAN d 22 51 Pretty Girl de la Gambade *CH 3 Naaras 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS BIV NOM BIS
MAN ds 11 51 NL*Red Alert's Nix 3 Uros 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB
MAN n 51 FIN*D'manns Quick Quarterback 3 Uros 2 (SP) Calmès Fabrice KM
MCO a 02 FI*Chamberlain Heart Of Mine 2 Naaras 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
MCO a 09 FI*Hiesun Roseheart 2 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1
MCO a 22 Goodiva of El Dorado 2 Naaras 1 (SC) Calmès Fabrice KM BIV
MCO a 22 Top Coon Kamaro 2 Uros 7 (CH) Calmès Fabrice EX1 CACIB
MCO d 09 FI*Avericoon Lorena Delux 2 Uros 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1 BIV NOM
MCO d 09 22 Aricoone Cats Angel Fly Behind Me 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
MCO d 23 FI*Mostlycats Jedi 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
MCO ds 09 22 S*Guldklimpen's Lord Vasuman 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
MCO ds 22 Alwaro Gladiator 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX2
MCO e 03 22 FI*Chamberlain Sky Breaker 2 Naaras 12 (Pennut) Rautio Kristiina EX1
MCO e 09 22 A*Winerau's Louis 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
MCO e 09 22 FI*NineTales Didier Drogba 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
MCO e 22 FI*NineTales Ariel 2 Naaras 8 (PR) Rautio Kristiina EX1 CAPIB
MCO f Beartooth Mountain Lola 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC NOM
MCO fs FI*Enzahin Black Winter Day 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
MCO fs 09 22 FI*NineTales Dim The Lights 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX2
MCO g 09 22 FI*Chamberlain Make A Wish 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
MCO n Big Giants Resort's El Scuro 2 Uros 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
MCO n FI*Cherry's Maine Efan 2 Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice
MCO n FI*KorpiCoon's Oliivi 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia Abs
MCO n 03 22 FI*Goldenstream's Remy Martin 2 Uros 1 (SC) Glem Lene KM
MCO n 03 22 FI*Pikkumetsän Zafirah 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV
MCO n 03 23 FI*Luna-Purr Nylon Beat 2 Naaras 13c (Määrittely) Hämäläinen Satu MCO n 03 23
MCO n 03 23 FI*Luna-Purr Nylon Beat 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
MCO n 09 22 FI*Chamberlain Rough Diamond 2 Naaras 12 (Pennut) Glem Lene EX1
MCO n 09 22 FI*NineTales Combattente 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene Abs
MCO n 09 22 FI*NineTales Coraline 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
MCO n 09 22 PL*Dark Age Yilan Coon 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
MCO n 22 FI*Hemingway's Medicine Man 2 Uros 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP NOM
MCO n 22 FI*KorpiCoon's Oliver 2 Uros 10 (KAS) Calmès Fabrice Abs
MCO n 22 FIN*Chamberlain Dark Diamond 2 Naaras 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
MCO n 22 PL*Dark Age Yaquimo Coon 2 Uros 8 (PR) Calmès Fabrice EX1 CAPIB
MCO n 23 CoonieLandEden's Kylie 2 Naaras 7 (CH) Calmès Fabrice EX1 CACIB
MCO n 23 FI*Luna-Purr Lord Love Machine 2 Uros 10 (KAS) Calmès Fabrice Abs
MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 13c (Määrittely) Hämäläinen Satu MCO ns
MCO ns FI*Hiesun Mistyheart 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1 BIV NOM
MCO ns FI*KorpiCoon's Tenho 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX1 CAP
MCO ns FI*Satinante's Tristan Fridolf 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX2
MCO ns Oliver Sky Beyrouth, CZ 2 Uros 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB NOM
MCO ns 09 22 FI*Godfather's Felicidad 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1 BIV
MCO ns 09 22 FI*Krysos Baby Jane 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC
MCO ns 09 22 FI*Winnercoons Lucas Lionheart 2 Uros 4 (GIP) Nyman Pia EX1 CAPS
MCO ns 09 22 Magic Lake Vargtass 2 Uros 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
MCO ns 22 FI*KorpiCoon's Pompula 2 Naaras 8 (PR) Glem Lene EX1 CAPIB
MCO ns 22 FI*Maikkilan Ilmarinen 2 Uros 10 (KAS) Glem Lene EX2
MCO ns 24 FI*Hemingway's Pallas Athene 2 Naaras 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS BIV NOM
MCO w 62 FI*Hiesun Castor 2 Uros 7 (CH) Rautio Kristiina Abs
NEM f 09 21 Alhena Delle Paludi 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
NFO a FIN*Deeamore Kaamoksen Kajo 2 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
NFO a 09 Wendelin v. Alpenwichtel 2 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
NFO a 22 FI*Sunshire's Lucinda 2 Naaras 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
NFO as 22 FIN*Cat'omatic Apollo Aureus 2 Uros 2 (SP) Glem Lene Abs
NFO as 22 FIN*Cat'omatic Apollo Aureus 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina Abs
NFO d 03 22 FI*FoxyPaw's Gingerbread Boy 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1 NOM BIS
NFO d 03 24 FI*FoxyPaw's Red Rover 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina Abs
NFO d 24 FI*WitSarin Ferrari 2 Uros 8 (PR) Nyman Pia EX1 CAPIB
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Butterfinger 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
NFO ds 09 24 FI*FoxyPaw's Mr. Goodbar 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
NFO f 09 FI*Nenukan Candy Stripe 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina EX1 CAC
NFO f 23 FIN*Harmaaturkin Aliisa 2 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
NFO fs 03 22 FIN*FoxyPaw's Rosy Dawn 2 Naaras 1 (SC) Nyman Pia KM BIV NOM
NFO fs 22 FI*Salokatin Oi! Aurora 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene Abs
NFO n S*Magoria's Mr.Lordi 2 Uros 2 (SP) Hämäläinen Satu KM
NFO n 03 22 FI*Ballawhane It's A Mystery 2 Uros 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB BIV NOM BIS
NFO n 09 22 FI*Ballawhane AnarchyInTheUK 2 Uros 1 (SC) Calmès Fabrice KM
NFO n 09 22 FI*Cat'omatic Emil 2 Uros 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Goofer Dust 2 Naaras 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
NFO n 09 22 FI*FoxyPaw's Hoodoo Doll 2 Naaras 6 (IP) Calmès Fabrice EX1 CAGPIB BIV NOM
NFO n 09 22 FI*Meadowpaws Elegia 2 Naaras 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS
NFO n 09 22 FI*Nalle-Puhin Samsonite Man 2 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
NFO n 09 22 FIN*FoxyPaw's Bibbity-Boo 2 Naaras 1 (SC) Calmès Fabrice KM NOM BIS
NFO n 09 23 FIN*Sannilan Bonaparte 2 Uros 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1
NFO n 09 23 FIN*Sannilan Bonaparte 2 Uros 4 (GIP) Calmès Fabrice EX1 CAPS
NFO n 22 FI*FoxyPaw's Trick Bag 2 Uros 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
NFO n 22 FI*Meadowpaws Nocturne 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS NOM
NFO n 24 FI*Tähtitassun Bertil 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS BIV NOM BIS
NFO ns FI*Mirkulan Gildor Inglorion 2 Uros 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
NFO ns 09 23 FI*Ninatte's Skid Row 2 Uros 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP NOM
NFO ns 09 24 FI*FoxyPaw's Jock Scott 2 Uros 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
OCI b 24 FI*Kukkatarhan Capsicum 3 Uros 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
OCI b 24 FI*Moosegrove Bella Dorotea 3 Naaras 8 (PR) Tausen Marteinn EX1 CAPIB
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 1 NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Conquistatore 3 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
OCI b 24 FIN*Moosegrove Kókiri 3 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM NOM BIS
OCI b 24 FIN*Moosegrove Panthera 3 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM BIV
OCI b 24 FIN*Silvercomet Victory's Lady 3 Naaras 5 (IC) Tausen Marteinn EX1 CAGCIB
OCI bs 24 FI*Silvercomet Midnight's King 3 Uros 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1
OCI bs 24 FI*Silvercomet Midnight's Lady 3 Naaras 12 (Pennut) Hämäläinen Satu EX1 NOM
OCI bs 24 FIN*Silvercomet John Wayne 3 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAGPIB
OCI n 24 FI*Moosegrove Cleopatra 3 Naaras 11 (Nuoret) Coste Louis EX1
OCI n 24 FI*Moosegrove Drake 3 Uros 11 (Nuoret) Coste Louis EX1 BIV NOM BIS
OCI n 24 FI*Silvercomet Midnight's Lord 3 Uros 12 (Pennut) Coste Louis EX1
OCI ns 24 FI*Silvercomet King Lionheart 3 Uros 10 (KAS) Calmès Fabrice EX1 CAP
OCI ns 24 FI*Silvercomet Midnight's Moon 3 Uros 12 (Pennut) Calmès Fabrice EX1 NOM
OCI ns 24 Ozspots Sheelberight 3 Uros 3 (GIC) Calmès Fabrice EX1 CACS
OLH f 25 FI*Skazki Kitty Pryde 4 Naaras 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1 NOM BIS
OLH ns 22 FI*Noxx Zlatan Ibrahimovic 4 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
OSH a LV*Alario S'ad 4 Uros 6 (IP) Stoop Wendel EX1 CAGPIB
OSH a 25 S*Sandvretens Syrah 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1
OSH b 24 FI*Sultsinan Pistachio 4 Naaras 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1 NOM
OSH bs FI*Arkhitekton Truffle 4 Uros 7 (CH) Stoop Wendel EX1 CACIB NOM BIS
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia 1 NOM BIS
OSH c 24 FIN*Meaow Little Pigglet 4 Naaras 2 (SP) Stoop Wendel KM NOM BIS
OSH d 24 FIN*Yrttitarhan Etruskisahrami 4 Uros 6 (IP) Stoop Wendel EX1 CAGPIB NOM
OSH g 25 FIN*Anatolian Rock Me Mama 4 Naaras 17 (Veteraani) Nyman Pia Abs
OSH n FI*Sultsinan Iltasatu 4 Naaras 3 (GIC) Stoop Wendel EX1 CACS NOM BIS
OSH n FI*Sultsinan Silklift 4 Uros 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1
OSH n 02 FI*Keskimaan Maisa Maiden 4 JC 4 Naaras 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1
OSH ns 22 FI*Jalecat's Leeroy Lex 4 Uros 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
OSH ns 22 Xanthe Bon Voyage, SK 4 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 NOM
PER b FI*Mogi's Aldebaran 1 Uros 11 (Nuoret) Stoop Wendel EX1
PER d 24 FI*BlueIce's Blazing Glory 1 Uros 4 (GIP) Coste Louis EX1 CAPS NOM
PER e 21 33 FI*Yashar's Åskari Ålematon 1 Uros 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB NOM
PER n FI*Chevhill's Lovely Leevi 1 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1 NOM
PER n FI*Chevhill's Svarte Petter 1 Uros 10 (KAS) Stoop Wendel EX1 CAP
PER n FI*Timanfaya Black Diamond 1 Naaras 12 (Pennut) Stoop Wendel Abs
PER n 03 22 FI*Leonidan Priceless Paws 1 Uros 12 (Pennut) Stoop Wendel EX1
PER n 33 FIN*Fiu-Maun Richard 1 Uros 3 (GIC) Coste Louis EX1 CACS
RAG a Dollyfella Big Big Man 2 Uros 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu Abs
RAG a 03 FIN*Celestial's FallenAngel 2 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM
RAG a 03 Shinysky Beaytiful Pauliina 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
RAG a 04 FI*Celestial's Trick or Treat 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
RAG a 04 FI*Celestial's Wild Child 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina Abs
RAG a 04 FI*Satinante's Don Cesar 2 Uros 2 (SP) Rautio Kristiina KM
RAG a 04 Shinysky Bodyguard 2 Uros 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
RAG a 21 FIN*Calamarin Eros 2 Uros 4 (GIP) Hämäläinen Satu EX1 CAPS
RAG c 04 FI*Utuinen VioLetto PurPurn 2 Uros 6 (IP) Glem Lene EX1 CAGPIB
RAG d 04 S*Gunbertus Gabriel 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB NOM
RAG f 04 FIN*Calamarin Gloria 2 Naaras 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
RAG n 03 FI*Celestial's Usain Bolt 1 Uros 9 (Avoin) Calmès Fabrice EX1 CAC
RAG n 03 Shinysky Bond James Bond 2 Uros 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1
RAG n 04 FI*Darkie's Golden Dusk 2 Naaras 11 (Nuoret) Rautio Kristiina EX1
RAG n 21 FI*Kesälän Kastehelmi 2 Naaras 10 (KAS) Glem Lene Abs
RUS FI*Andinan Gretchen 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
RUS FI*BlueLair's Zina 3 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX1 BIV NOM
RUS FI*Harmuan Belle Bärlein 3 Naaras 11 (Nuoret) Tausen Marteinn EX2
RUS FI*Meadowpaws Willow 3 Naaras 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX2
RUS FI*Saraitshikin Extraordinary 3 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB BIV
RUS FIN*Andinan Constantino 3 Uros 4 (GIP) Tausen Marteinn EX1 CAPS
RUS FIN*Katzenhof Quellchen 3 Naaras 17 (Veteraani) Hämäläinen Satu 1 NOM
RUS FIN*Katzenhof Quellchen 3 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM
RUS FIN*Saraitshikin HaveANiceDay 3 Naaras 1 (SC) Tausen Marteinn KM
RUS FIN*Saraitshikin Kay Kamila 3 Naaras 2 (SP) Tausen Marteinn KM
RUS Katzenhof Treasure 3 Uros 9 (Avoin) Tausen Marteinn EX1 CAC
SBI a FI*Nalle-Puhin PINK! 2 Naaras 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 CAC BIV
SBI a FI*Sydänyön Finiarel 2 Uros 9 (Avoin) Nyman Pia EX1 No Cert
SBI a FI*Tamus Vectra Pipro 2 Naaras 2 (SP) Nyman Pia KM NOM BIS
SBI a FIN*Touchant Homme du Monde 2 Uros 1 (SC) Nyman Pia KM
SBI b FI*Sinikeijun White Rosebud 2 Naaras 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
SBI b 21 FI*Lila-Lillin Lady Gaga 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
SBI c FI*Sinikeijun Ariella Adalmina 2 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM
SBI d FI*Tamus Escort 2 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
SBI d FI*Touchant Renault Unique 2 Uros 3 (GIC) Hämäläinen Satu EX1 CACS
SBI e 21 FI*Tamus Duster 2 Uros 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
SBI g FI*Tamus Healey 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1 NOM BIS
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee 2 Naaras 17 (Veteraani) Rautio Kristiina 1 NOM BIS
SBI g FIN*Tamus Jetta Jubilee 2 Naaras 10 (KAS) Nyman Pia EX1 CAP
SBI h 21 FIN*Lean Kronenburg Blanc 2 Naaras 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
SBI n FI*Mainio's Apollo Harald 2 Uros 7 (CH) Glem Lene EX1 CACIB
SBI n S*Chimär's Umberto 2 Uros 4 (GIP) Glem Lene EX1 CAPS
SIA a FI*Feanorian Elerium 4 Naaras 10 (KAS) Stoop Wendel EX1 CAP
SIA d 21 N*Himmeltinden's Madcon 4 Uros 5 (IC) Stoop Wendel EX1 CAGCIB
SIA e FI*Feanorian Fus Ro Dah 4 Uros 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM BIS
SIA g FI*Feanorian Electrocute 4 Naaras 10 (KAS) Tausen Marteinn EX1 CAP NOM
SIA j 21 FI*Feanorian Dabria 4 Naaras 6 (IP) Tausen Marteinn EX1 CAGPIB
SIB a FI*KissinTassun EhroonTaharoon 2 Uros 12 (Pennut) Glem Lene EX1 NOM
SIB a 03 23 FIN*Villan Balladi 2 Naaras 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
SIB a 03 24 FI*Kesälän Helmi Orvokki 2 Naaras 9 (Avoin) Glem Lene EX1 CAC
SIB a 22 FIN*Balladin Bialoipokku 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina Abs
SIB a 23 FIN*Balladin Pihkasilmä 2 Naaras 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP BIV
SIB a 23 FIN*Villan Basisti 2 Uros 6 (IP) Rautio Kristiina EX1 CAGPIB
SIB a 23 FIN*Villan Bongo 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina EX1 CAP
SIB a 24 FI*Mäntylän Sampo 2 Uros 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
SIB a 24 FI*Mäntylän Serena 2 Naaras 9 (Avoin) Rautio Kristiina Abs
SIB a 24 FI*Villan Idoli 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX2
SIB as 11 S*Busungarnas Loka 2 Naaras 3 (GIC) Nyman Pia EX1 CACS
SIB ay 24 S*Frostuddens Ella Fitzgerald 2 Naaras 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
SIB ds 11 S*Tunsji's Lilith 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX2
SIB ds 24 FI*ArcticWilds Bigtime Beagle 2 Uros 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB
SIB f FI*Jäälinnan Alisa 2 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX2
SIB f 09 24 CH*Lukijn's Vera 2 Naaras 11 (Nuoret) Hämäläinen Satu EX1 NOM
SIB f 24 FI*Lumikissan Janis Joplin 2 Naaras 11 (Nuoret) Calmès Fabrice EX1 BIV NOM
SIB f 24 FI*Tuiskutassun Fairy Mary 2 Naaras 8 (PR) Calmès Fabrice EX1 CAPIB
SIB fs FI*KissinTassun Ekselentti 2 Naaras 12 (Pennut) Nyman Pia EX1
SIB fs 24 FI*Lumikissan ZuhinaLempi 2 Naaras 5 (IC) Nyman Pia EX1 CAGCIB BIV
SIB fs 24 S*Altaicas Chana 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia EX1 CACIB
SIB g 23 FI*Benmar's Diana 2 Naaras 13c (Määrittely) Hämäläinen Satu SIB gs 23
SIB g 24 S*Siberietass Blue Angel 2 Naaras 5 (IC) Calmès Fabrice EX1 CAGCIB
SIB gs 23 FI*Benmar's Diana 2 Naaras 11 (Nuoret) Nyman Pia EX1
SIB n 01 64 S*Söderbykattens Katzy Kay 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB
SIB n 02 21 62 Kayo Rys od Królowych*PL 2 Naaras 11 (Nuoret) Glem Lene EX1
SIB n 09 22 FI*Villan Electronic Mailbox 2 Uros 3 (GIC) Glem Lene EX1 CACS
SIB n 09 22 S*AmiliiSibiri's Zjanna Camelotskij 2 Naaras 5 (IC) Glem Lene EX1 CAGCIB BIV NOM
SIB n 09 24 Laguna Syberiana Houdiny Dadushovic 2 Uros 5 (IC) Glem Lene Abs
SIB n 22 CH*Lukijn's Skye 2 Uros 1 (SC) Rautio Kristiina KM BIV NOM
SIB n 22 S*Akilias Loke 2 Uros 5 (IC) Rautio Kristiina EX1 CAGCIB
SIB n 23 FI*Punakoivun Apila 2 Naaras 7 (CH) Rautio Kristiina EX1 CACIB
SIB n 23 S*Busungarnas Varlhona Manjari 2 Uros 4 (GIP) Rautio Kristiina EX1 CAPS
SIB n 24 FI*Balladin Tuuliukko 2 Uros 10 (KAS) Rautio Kristiina SIB n 09 24
SIB ns 03 FI*Kesälän Unto Utelias 2 Uros 10 (KAS) Hämäläinen Satu EX1 CAP
SIB ns 03 23 FI*Balladin Viihteen Kuningas 2 Uros 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB
SIB ns 23 S*Altaicas Sarabi 2 Naaras 7 (CH) Nyman Pia Abs
SIB ns 23 S*Deltas Marussia 2 Naaras 3 (GIC) Rautio Kristiina EX1 CACS
SIB ns 24 S*Mira Milaia Jenji 2 Uros 6 (IP) Nyman Pia EX1 CAGPIB
SIB ny 24 S*Deltas Sakhi 2 Uros 2 (SP) Glem Lene KM
SPH e 09 32 LV*Otomi Ungaro 3 Uros 1 (SC) Tausen Marteinn KM
SPH f 09 21 LV*Otomi Xaviera 3 Naaras 5 (IC) Hämäläinen Satu EX1 CAGCIB NOM BIS
SPH f 21 FI*Tutsi Boucheron 3 Naaras 12 (Pennut) Coste Louis Abs
SYS b 03 FIN*DeLaSoul's Lion In Winter 4 Uros 2 (SP) Stoop Wendel Abs
SYS n 01 FI*Sultsinan Itätuuli 4 Uros 1 (SC) Stoop Wendel KM
SYS n 03 FI*Keskimaan Hobbit Fosco 4 Uros 12 (Pennut) Tausen Marteinn EX1 NOM BIS
SYS n 03 FI*Sultsinan Something Yammie 4 Uros 2 (SP) Tausen Marteinn KM
318 kpl

Tuomarit

Nimi EMS-koodit Kissaa
Calmès Fabrice 0
Coste Louis 0
Glem Lene 0
Hämäläinen Satu 0
Nyman Pia 0
Rautio Kristiina 0
Stoop Wendel 0
Tausen Marteinn 0
8 tuomaria.